Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

NIje novost al sta mislite o ovome? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIje novost al sta mislite o ovome? :)

Ovo je super,bas su mi ulepsali ovaj tmurni i kisoviti dan!Isti momak je krenuo sa plesom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je super,bas su mi ulepsali ovaj tmurni i kisoviti dan!Isti momak je krenuo sa plesom :rolleyes:

Jeste, to je plesna grupa Bounce iz Stokholma, al mislim da je tamo "glavna" ona plavusa u roze. A imas u related videos jos gomilu po celom svetu, cak je bilo i u Novom Sadu i Subotici.. ne u tolikom broju al polako, drago mi je sto se ljudi interesuju za ovako nesto :)

Meni suze uvek krenu kad gledam ovo. Posledica porodjaja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, to je plesna grupa Bounce iz Stokholma, al mislim da je tamo "glavna" ona plavusa u roze. A imas u related videos jos gomilu po celom svetu, cak je bilo i u Novom Sadu i Subotici.. ne u tolikom broju al polako, drago mi je sto se ljudi interesuju za ovako nesto :)

Meni suze uvek krenu kad gledam ovo. Posledica porodjaja :P

A,cek,cek..mislis ovi ostali spontano krenu da plesu...pa vidim svi odlicno znaju korake..da li je to koreografija sirom sveta poznata ili sta..objasnite tetka brezi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A,cek,cek..mislis ovi ostali spontano krenu da plesu...pa vidim svi odlicno znaju korake..da li je to koreografija sirom sveta poznata ili sta..objasnite tetka brezi :P

Tetka brezo :lol::wub:

To je koreografija sa spota "Beat it", jedan delic koji je kontam najlakse nauciti bas zbog raznih igraca, videla sam u drugim gradovima da i bakice igraju :rolleyes: i tako oni su se setili da naprave nesto u cast Michael Jackson-u.

Pise tamo ispod videa da su se svi plesaci sastali u 15:30, predhodno bili obavesteni gde, naucili koreografiju za pola sata i za manje od sat vremena posle toga nastupili na trgu.

Niko osim plesaca nema pojma sta ce se desiti. Krene muzika, oni odigraju i rasprse se na sve strane da u sustini ni ne znas na kraju ko je igrao :)

Genijalno :)

A kako su se prijavljivali za to i kako su skupili sve te ljude ne znam al verovatno putem drustvenih mreza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tetka brezo :lol::wub:

To je koreografija sa spota "Beat it", jedan delic koji je kontam najlakse nauciti bas zbog raznih igraca, videla sam u drugim gradovima da i bakice igraju :rolleyes: i tako oni su se setili da naprave nesto u cast Michael Jackson-u.

Pise tamo ispod videa da su se svi plesaci sastali u 15:30, predhodno bili obavesteni gde, naucili koreografiju za pola sata i za manje od sat vremena posle toga nastupili na trgu.

Niko osim plesaca nema pojma sta ce se desiti. Krene muzika, oni odigraju i rasprse se na sve strane da u sustini ni ne znas na kraju ko je igrao :)

Genijalno :)

A kako su se prijavljivali za to i kako su skupili sve te ljude ne znam al verovatno putem drustvenih mreza.

A pa to je drugo,znaci ipak su vezbali...ali svakako zanimljivo i lepo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

У Србији се не рађа довољно деце ни за просту репродукцију. Број старијих од 65 биће трипут већи, а оних од 80 ће се утростручити. Намерних абортуса дупло више од порођаја

ДЕМОГРАФСКА слика у Србији делује прилично суморно, и без наде да се у будућности поправи! Ниво рађања је за чак 32 одсто мањи од потреба просте репродукције становништва, а просечна стопа пала је испод европске.

- Још током осамдесетих забележен је тренд благог пораста броја жена које нису родиле ниједно дете у оптималном добу између 20 и 35 година. Током деведесетих, он је интензивиран – каже Мирјана Рашић, директор Института друштвених наука.

Скоро 75 одсто девојака између 20 и 24 године нема децу. Нема их ни близу 44 одсто оних између 25 и 29 година, као ни 21,8 одсто између 30 и 34. Истовремено, у централној Србији број намерних абортуса двоструко је већи од броја живорођене деце, а у Војводини за половину. Око 90 одсто жена које намерно прекидају трудноћу старо је између 20 и 40 година. Више од 90 одсто их је удато, а готово 80 одсто већ има једно или двоје деце. Скоро четвртина укупног броја жена у централној Србији и петина у Војводини имала је четири или више намерних абортуса!

Стопа прекида трудноће у нашој земљи међу највишима је у Европи, говоре последња истраживања Института друштвених наука и Института за здравствену заштиту мајке и детета “Др Вукан Чупић”.

СРБИЈА НА ЗАЧЕЛЈУ ПОСЛЕ Србије, најнижи ниво рађања имају земље које је тешко погодила рецесија: Португалија, Грчка и Италија (30 одсто испод потреба просте замене генерација), док највиши имају Ирска, Француска и земље северне Европе (10 одсто испод просте репродукције).

На све ово треба додати и да је удео старог становништва у нашој укупној популацији већи од 17 одсто, да је 2010. била 19. година заредом откако се бележи негативан природни прираштај и да данас спадамо у демографски најстарије нације у Европи, с просечном старошћу становништва од 40 година.

Да би се зауставио овај тренд, 2008. је усвојена национална Стратегија подстицања рађања. Она, међутим, до данас није заживела.

- Стратегија је и даље због недостатка пара замрзнута. Мере су погађале циљ, али само за једну од њих – једнократну исплату родитељског додатка за свако дете – било је потребно од четири до осам милијарди динара – каже Предраг Петровић из Министарства рада и социјалне политике.

Он додаје да ће “одмрзавањем” Стратегије морати да се позабави нова влада, јер, у супротном, Србија ни за две деценије неће моћи да заустави 50-годишњи пад наталитета. Да бисмо се вратили на нулу и да би свака нова генерација имала макар исти број људи колико и постојећа, потребно је да свака жена роди најмање два детета!

Уз све то, процене Центра за демографска истраживања говоре да ће се очекивано трајање живота у 21. веку продужавати.

- Сада нам је очекивано трајање живота за жене 77 година, а за мушкарце 71. До краја века жене ће сигурно прећи 80, а мушкарци 75 – каже Иван Маринковић из Центра.

Тако ће се број старијих од 65 година повећати за трећину, а број старијих од 80 година ће се утростручити. Почетак друге половине овог века Србија ће дочекати као прилично стара нација, а старији од 65 надмашиће популацију млађу од 15.

извор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jadna deca :blink: :blink: :blink:

Joooj citala sam ovo sada...ova majka je skroz izgubila razum,jos se i smeje dok prica :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Normalno je da bude razlike od pet ili više stepeni. "

Strašno... Meni nije normalno, dajte recite koja je srednja vrednost i priznajte narodu da je 39 a ne 34 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Normalno je da bude razlike od pet ili više stepeni. "

Strašno... Meni nije normalno, dajte recite koja je srednja vrednost i priznajte narodu da je 39 a ne 34 :D

E, a u Bg-u se T meri u Košutnjaku...mis'im...u šumi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.ilovezrenjanin.com/2012/06/17/

Eyesburn, Marcelo, Iskaz i HLADNO PIVOOOOOOOO :) :) :) ostali su manje bitni :lol:

Ako jos neko ide i raspolozen je da se druzimo neka mi se javi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde malo romantike,dosta je bilo crne hronike

http://www.b92.net/zivot/ljubav.php?yyyy=2...p;nav_id=613435

Ovo je prelepo, savrseno, sjajno, divno, ma AAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ocu i ja :lol: :lol:

Inace ona u crvenoj haljini mi lici na mna :)

:lol:

Jadna deca :blink: :blink: :blink:

A decu oduzimaju zato sto spavaju sa roditeljima u krevetu <_<

Uf, ovo je pravo cudo... Ne znam samo kako je mogla da je odnese u policiju, ja posle toga ne bih mogla da se odvojim od bebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuga.

A ti Kamilice ne citaj ovakve vesti s'cula?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tuga...

I opet neko ostavio novoredjence pored puta, gde ce im duse... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tuga...

I opet neko ostavio novoredjence pored puta, gde ce im duse... :(

Tuzno je to do bola.

I ti isto.. sta citate to bre? Odma neke romanticne komedije i da se zavalite i dignete noge i uzivate. C c c

Trudnice nam neposlusne ;)

Kad se porodite ima Cekalicu da pustim na vas :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.