Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Da mi je samo mogućnost da slušam sutra Dodika i njega...auuuu...ala će ga ovaj staviti tamo gdje mu je mjesto.

Bogami Fil bilo je oštro :D

Možda osvane na youtube-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzasnuta sam :( Gde mi zivimo , kakvi kadrovi "obavljaju " duznost socijalnih radnika i sta sve dragi Bog dozvoljava :((((( Jadno dete :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mi je samo mogućnost da slušam sutra Dodika i njega...auuuu...ala će ga ovaj staviti tamo gdje mu je mjesto.

jao :angry: ...ovaj čeda je stvarno dno-dna samog :angry: ,ja stvarno ne znam kako on uopšte izlazi iz kuće,svi znaju ko je on i šta radi a on i dalje 'radi'.... :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh............. jel postoji neki ziro razun ili nesto gde moze da se uplati novac? Mozda da organizujemo i mi nesto, mislim preko Bebca naravno ako je to moguce. Ja ne znam sta bih drugo, ali ne bih zelela da sam ja kao i niko drugi da je na njihovom mestu. Preteska situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tako pobesnim kad vidim ovako nešto, ne mogu danima da dođem sebi. A posle besa mi se sto tona tuge svali na leđa...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/305717/Ro...-beba-preminula

Sto ih radjaju kad nemaju nameru da se brinu o njima? Mada uostalom postoje i ustanove koje ce se brinuti ako ti ne mozes ili neces. Bolest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ih radjaju kad nemaju nameru da se brinu o njima? Mada uostalom postoje i ustanove koje ce se brinuti ako ti ne mozes ili neces. Bolest.

Mislim da su ovde i ustanove posrnule. Nemoguće, pored Službe patronaže, obaveznog Gatrijevog testa i inih što zdravstvenih što papiroloških obaveza roditelja u tom prvom mesecu, da baš niko ništa nije skontao. Tuga u svakom slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ko zna i dal su ih vodili na kontrole.. dok bilo ko reaguje prodju i tri meseca a ne mesec dana. Patronazna je mozda dolazila 5 dana i to je to i ko zna dal je dete bilo kupano od tada.. ma, bilo kako bilo, sad je kasno, samo se nadam da ce drugi bebac biti ok i na sigurnom, gde god to bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno strasno! :(

Kod nas sa dosta zgrada vise ogromne ledenice, i to pretezno bas na mjestima iznad prolaza ili ulaza. Sa Mihailom posebno pazim kada idemo negdje, mnogo se plasim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj boze uvijek se rasplacem na ovakve i slicne slucajeve.

Ja uvijek dizem glavu da osmotrim situaciju i onda istrcavam.

Raznih li budala ima na ovom svetu,jadna deca. :(

http://www.kurir-info.rs/planeta/digao-dec...zduh-179488.php

Majmun. :angry:

A pa taju zasvrbilo sto njegov sin nije najboljji sportista. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink:

Zanimljivo, mozda je kraj proizvodjacima AD mlijeka u najavi?! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vise me nista ne cudi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.