Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Da vas obavestim da ce moji prijatelji, ali svi do jednog, svirati na ovom blues festivalu. Ko ima volje, zelje i mogucnosti, moze da mi se pridruzi u Domu Omladine.

BLUES STOCK FESTIVAL 2011

19. - 21. OKTOBAR 2011.

DOB//AMERIKANA

Deseti Blues Stock Festival posvećen je 30-godišnjici beogradske blues scene i iz tog razloga u većem delu programa predstavićemo njene veterane, a naše proslavljene blues grupe i soliste. Tim povodom biće objavljen i dvostruki CD sa arhivskim materijalima iz svih perioda postojanja bluesa u našem gradu i festival će biti i svojevrsna promocija tog izdanja.

Kao specijalni gosti iz inostranstva na festivalu nastupaju najpoznatiji i najtrajniji blues band iz Nemačke, Blues Company koji predvodi gitarista, pevač i kompozitor našeg porekla, Todor Todorović i jedan od najvećih blues pevača današnjice Terry Evans sa svojim bandom, čovek koji je pevao sa Ry Cooderom sve numere iz antologijskog filma Crossroads.

Hol ispred sale Amerikana – sreda, 19. oktobar

Otvaranje izložbe „Sir Mick & Rock Icons“

Autor: Branislav Brian Rašić

Izložba traje do do 23. oktobra 2011.

Amerikana – četvrtak, 20. oktobar

Koncert:

BLUES TRIO (Beograd/Švedska)

RAW HIDE (Beograd)

BLUES COMPANY (Nemačka)

POINT BLANK (Beograd)

Amerikana - petak, 21. oktobar

Koncert:

LONESOME BOB TILLY (Subotica)

BLUE FAMILY (Beograd/Pančevo)

TERRY EVANS BAND (SAD)

DI LUNA BLUES BAND (Beograd)

Preuzeto sa: http://www.domomladine.org/koncerti/blues-...-festival-2011/

Evo i nekih linkova, da cujete muziku, ako nekog interesuje:

Di Luna blues band

Blues Trio

Blues Company

Point blank

Dyaba mi volja i zelja,nemam mogucnosti!

Ali zato ti idi i uzivaj pa nam prenesi utiske,kako zvuci bluz kad ga slusas kao ostvarena zena i majka! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dyaba mi volja i zelja,nemam mogucnosti!

Ali zato ti idi i uzivaj pa nam prenesi utiske,kako zvuci bluz kad ga slusas kao ostvarena zena i majka! :rolleyes:

:lol: :lol: :lol: Blues je jedna tuzna opcija muzike.... ostvarena jesam, ali me vuce blues ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Blues je jedna tuzna opcija muzike.... ostvarena jesam, ali me vuce blues ;)

Pa znam da je bluz tuzan,ali eto kako ga dozivljavas sada u odnosu na pre to da nam preneses :lol:

Meni bi pre legao neki hard rok da mlatim glavom i isteram bes iz sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ne bi smetala ova zabrana. Ostavis lepo kolica ispred i sednes na kafu. A ako ne mozes tako-pa i sta ces u kafic sa bebom?!?!?! Ima, hvala Bogu puno kafica koja su za roditelje, ne mora bas svuda da su nam sirom otvorena vrata.

Svesna sam da mnogima smeta plac bebe. Pa neka postoji onda prostor gde i oni mogu na miru da popiju kafu... Da ne gledamo sve samo iz naseg ugla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je sasvim ok...ne žele bebe u kafiću....ja uvek idem u kafić, koji ima one dečije zezalice, jer ne očekujem da dete sedi pored mene, a pogotovo dete u kolicima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majmunčina ... a nije mu palo na pamet da slučajno izbaci dva stola pa napravi mjesta .... STOKA JEDNA NEKULTURNA!

http://www.svet.rs/clanak/elena-mijatovi%C...e-an%C4%91elina

:blink: :blink: ...ja bas i ne vidim razliku... :blink:

dok nisam procitala text mislila sam da je andjelina...

Ma razlika je kao nebo i zemlja! Anđa je tako prirodna i opuštena ova je toliko izopačena da je to katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.