Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Pffff. Ne mogu sad da tražim,kraj mi je radnog vremena (nestala struja na par minuta,možda zbog toga neće,ja baš tad postavljala ovo). Kaže mentruacija mesto manifestacija... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pffff. Ne mogu sad da tražim,kraj mi je radnog vremena (nestala struja na par minuta,možda zbog toga neće,ja baš tad postavljala ovo). Kaže mentruacija mesto manifestacija... :lol:

da videla sam to uzas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Užas!!!!!!! Koliko vrtića bi mogli izgraditi za samo 50x10.000.00 evra?!

А замислите само шта би све могло да се уради да рецимо СВИ министри, саветници, агенције и др. буџетски потрошачи раде, за рецимо ПРОСЕЧНУ ПЛАТУ и нека буде 450€ !!! А замислите шта би све могло да се уради када би се КОМПЛЕТАН возни парк владе и службеника продао на аукцији и наравно, нека се возе "стандардним" аутом које се производи у Србији. Зашто да не, ако можемо ми, обична раја, да живимо тако, морају и сви они да би знали како ми обичан свет живимо. Ту наравно не мешам ПРОСВЕТНЕ РАДНИКЕ, ЛЕКАРЕ, ВОЈСКУ и сл. буџетске кориснике.

Да се свакоме преиспита власничка карта, када је ко шта поседовао, од 1989 године до данас. Па могућност да се на стечену вредност 20% увећа, а све преко се национализује и иде у фонд за породицу-децу!

Много тога може да се уради, али, ето,

па ми живимо као бедници док се други богате и бахато понашају. И све би то прегурали, када нас не би тровали са оваквим глупостима, хоће да нас убеде да је нормално и оно што није

свако добро

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pffff. Ne mogu sad da tražim,kraj mi je radnog vremena (nestala struja na par minuta,možda zbog toga neće,ja baš tad postavljala ovo). Kaže mentruacija mesto manifestacija... :lol:

Jao, to je Mico Micic, nacelnik opstine Bijeljina! On je meni bas drag, jer je novinare uvijek znao ispostovati, bas smo imali lijepu saradnju. Zao mi je zbog lapsusa. Mozda mu zena taj mjesec nije dobila, pa je covjek bio malo pod pritiskom! :lol:

Vijest od juce:

:( Amy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, to je Mico Micic, nacelnik opstine Bijeljina! On je meni bas drag, jer je novinare uvijek znao ispostovati, bas smo imali lijepu saradnju. Zao mi je zbog lapsusa. Mozda mu zena taj mjesec nije dobila, pa je covjek bio malo pod pritiskom! :lol:

Vijest od juce:

:( Amy

:)

I dosta uspesan gradonacelnik, napravio je bas grad.

Sto se Ejmi tice, procitala sam sinoc i uopste me nije iznenadilo, cudi me da nije pre. I meni takvih ljudi uopste nije zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

I dosta uspesan gradonacelnik, napravio je bas grad.

Sto se Ejmi tice, procitala sam sinoc i uopste me nije iznenadilo, cudi me da nije pre. I meni takvih ljudi uopste nije zao.

Da, slazem se za Micu, mnogo toga je uradio.

A Ejmi... Pa, nije mi cudno, to se moglo i ocekivati. Zao mi je sto je talenat koji je imala pustila da tako lako propadne, i sto je razocarala toliko mnogo ljudi koji su postovali njen rad (prije svega mislim na "koncert" u Beogradu, i njemu slicne). I njen primjer pokazuje kako novac ne moze da kupi srecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CUPAVA DOLAZI KOD MENE ZA 5 DANA

:D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CUPAVA DOLAZI KOD MENE ZA 5 DANA

:D :D :D :D :D

t2019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uzas :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I još je pri tome puštena da se brani sa slobode :blink: ne mogu da verujem :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo B.mama se ljuti :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uzas :angry: :angry: :angry: :angry:

Nju je trebalo zatvoriti dozivotno! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I još je pri tome puštena da se brani sa slobode :blink: ne mogu da verujem :huh:

grozno :angry:

Oooo B.mama se ljuti :D ?

Ovo me je bas naljutilo :angry:

Nju je trebalo zatvoriti dozivotno! :angry:

Slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I takve ljude puste da se brane sa slobode, grozno, stvarno :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.