Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Smajlić je zato što je pobedila slika za koju nismo ni skontali da je tu i da ima toliko glasova.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako je žena stavila tetrapak na šporet onda je ona malo khm onako ne baš pametna, ali ako ga je kuvala u šerpi...onda su proizvođači kreteni koji stavljaju ko zna šta unutra pa da može da eksplodira! I mo to sve pijemo...moja mačka neće da pije trajno mleko...šta mislite zašto? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

??? ONI SU SVESNI DA MLEKO MOZE DA EXPLODIRA???? :blink:

....pa sta stavljaju u to????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

??? ONI SU SVESNI DA MLEKO MOZE DA EXPLODIRA???? :blink:

....pa sta stavljaju u to????

I ja se pitam...prosto me strah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jadno dete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame ja sam Jelena i mama sam blizanaca koji ce uskoro napuniti 4 meseca!Volela bih da mi pomognete i podelite samnom vasa iskustva o davanju nemlecne hrane!moja deca sisaju i jedu dohranu,ali sad od 4 meseca hocu da im dam i neku kasicu pa bi vas molila da mi kazete sta od voca i povrca mogu da im dam ina koji nacin da ih spremim!

hvala u napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame ja sam Jelena i mama sam blizanaca koji ce uskoro napuniti 4 meseca!Volela bih da mi pomognete i podelite samnom vasa iskustva o davanju nemlecne hrane!moja deca sisaju i jedu dohranu,ali sad od 4 meseca hocu da im dam i neku kasicu pa bi vas molila da mi kazete sta od voca i povrca mogu da im dam ina koji nacin da ih spremim!

hvala u napred

Jeco, dobro nam došla... Ne znam da li si videla link što ti je koleginica postavila ali evo i ovde ću ja da ti postavim http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=40 tema se zove Uvođenje čvrste hrane i ima dosta ispisano iskustva i saveti naših članica. Još jednom dobro nam došla. A imam i jednu molbu, pošto dojiš blizance svrati i na temu http://www.bebac.com/forum/index.php?showforum=34 Dojenje pa nam ispiši iskustva koja si imala dok si hranila blizance. Čak bi bilo i interesantno otvoriti posebnu temu o Dojenju blizanaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam totalno out što se tiče ovih akcija...samo da se čovek bespotrebno nervira! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha jahac :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasnoooo! Nisam ni znala! Jos uvijek placem! :( :( :(

ja nisam mogla ni procitati.. naslov je bio previse.

na pocetku trudnoce sam kao luda stalno gledala na tv one emisije o bolesno rodjenoj deci i ppppp

stalno sam bila u nekoj depresiji.. citala clanke, gledala takve stvari. ne kazem da treba zatvoriti oci pred istinom ali.. posle tragedije sa mama bojanom danima nisam mogla doci sebi i jednostavno sam se trgla. imam dete kome sam potrebna, drugo na putu i crne misli mi nece pomoci nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel verujete vi uopste u pricu o nostradamusovom prorocanstvu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.