Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Ha, a meni nije pogodio. I izvinio mi se i zamolio me da upišem tu osobu u spisak ljudi koje on zna :D A zamislila sam jednu ženu koja radi u istom hotelu kao i ja. Nije joj pogodio zanimanje. :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOLIM VAS DA PROCITATE I UKLJUCITE SE ,UKOLIKO STE U MOGUCNOSTI

http://www.devojkakojavolizivot.info/

U PITANJNU JE MOJA KOLEGINICA SA FAKULTETA,tako da nije laz i nije prevara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledala sam o njo na tv-u, strasno je sve to sto se desava.... i u ovakvim situacijama mi je veoma krivo sto nisam lovarna pa da uplatim koliko treba a ne koliko mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam vec tu reportazu...:(

Odazvacu se pozivu (u pon.cim banke prorade) nadam se da ce i ostale clanice...shodno svojim mogucnostima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

novosadjani su o ovome obavesteni putem telefonoteke,u poslednjem broju su sa telefonotekom dobili i uplatnicu sa brojem ziro racuna.znam da ovakvih slucajeva ima na svakom koraku i da smo svi mi u hronicnoj besparici,ali koliko god ste u mogucnosti da izdvojite,mnogo znaci!HVALA SVIMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno se nadam da ce ga ukinuti ,postoji msn, skype , tako mozes da se cujes sa nekim osobama, ovako deca umesto napolje da se igraju ,uzivaju ,zive oni vise na fb ... Posle se cude sto nemaju prijatelje ali one prave...

Meni fb je bas naneo stetu u braku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA BIH BAS VOLELA DA GA UKINU... KAO STO KAZES TU SU SKAJP I MSN ZA ONE KOJI ZELE DA SE CUJU... MM JE IMAO PROFIL NA POCETKU BRAKA ALI GA JE IZBRISAO JER NECE PROBLEME ZBOG GLUPOSTI A I ON SAD NI NE SEDA ZA KOMP. JEDNOM U MESEC DANA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojka je borac!!!Svaka čast!!! Želim joj da uspe!!!Mada razumem i ovog nefrologa koji govori o Pandorinoj kutiji, jer ovo je jedinstven slučaj da momak poklanja bubreg, a ima milion ljudi koji bi iskoristili ovo da prodaju bubreg i time ugrozili sebe zbog finansijske situacije u kojoj se nalaze. Da nije ljudi koji će na loš način iskoristiti dostignuća nauke ovaj svet bi bio mnogo bolji. Mali interesi, malih ljudi ugrožavaju nešto što je mnogo veće. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Bože da ga ukinu...posebno zbog klinaca koji svakodnevno zanemaruju svoje obaveze...strašno...ja sam se preključe frapirala. Kod nas je noćila mm-ova 12 godišnja nećakinja, dijete koje je bilo vukovac do uvođenja neta(a računar je dobila kao nagradu za svoj trud)...na polugodištu je jedva prošla vrlo dobrim...

Da se vratim na priču...ostavila sam ju da spava u dnevnom boravku, oko tri ustajem da Filipu napravim čaj kad ona na FB i na chatu njenih...pazite sad...40 drugara online...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog dece najvise... Dosta stvari zapostavljaju zbog interneta i to me stvarno nervira... Zbog tog fejsbuka izlaze na slepo da se upoznaju sa momcima sto je po meni katastrofa... Ali valjda ce to da srede konacnoooo.... Nadam se... I glasam za to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukidanje FB-a je trebalo odavno da se odradi. Mozda je to u pocetku islo normalnim tokom,ali po pricama zakljucujem da se otelo kontroli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukidanje FB-a je trebalo odavno da se odradi. Mozda je to u pocetku islo normalnim tokom,ali po pricama zakljucujem da se otelo kontroli.

e2ce6fab2bff8aa6a8667df60022e278.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja licno ne vidim zasto bi ga ukidali, to sto klinci sede za kompom sedece i kad fb-a ne bude, postoje forumi, igrice i slicno.

A da mi je doneo probleme u braku....hahaha glupost, ne vidim kako moze da mi unisti brak, ako je neko sklon svaleraciji taj ce to uraditi svakako ( bilo na fb-u ili drugacije ).

meni je fb skroz ok, eto koliko smo se mi sa foruma zblizile preko fb-a....zar ne.

I u ostalom ko voli nek pravi profil ko je protiv nek nepravi i to je to....niko nikoga netera....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja licno ne vidim zasto bi ga ukidali, to sto klinci sede za kompom sedece i kad fb-a ne bude, postoje forumi, igrice i slicno.

A da mi je doneo probleme u braku....hahaha glupost, ne vidim kako moze da mi unisti brak, ako je neko sklon svaleraciji taj ce to uraditi svakako ( bilo na fb-u ili drugacije ).

meni je fb skroz ok, eto koliko smo se mi sa foruma zblizile preko fb-a....zar ne.

I u ostalom ko voli nek pravi profil ko je protiv nek nepravi i to je to....niko nikoga netera....

Baš to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVO i ovde da obavestimo.....sve novosadjanke koje zele da se druze sa nama neka pogledaju temu "novi Sad"....hahah tamo je sve objasnjeno, nadam se da cemo se skupiti u velikom broju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih stvarno volela kad bih mogla da pomognem nekako,ali ne mogu....Toliko mucenje zbog smrti svoje zene(tj kao da mu je bila zena),a sada ne moze da dovede svoju decu kuci...Toliko patnje i boli a on ne moze da ih zagrli-samo da ih posecuje..Drzim palceve mama Bojaninom muzu da izdrzi i izbori se.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.