Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

jao draga daj neke veselije teme,odakle ovo izvlacis????

i ja sam za veselije teme....

dajte neke !:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li ste procitale ovu vest?!

Spreciti gasenje broja "halo beba"

Bas sam se iznervirala kada samo procitala

procitala...sta reci...PREDLAZEM SKUPSTINI DA UKINU DECU!!po0sto ni po kom pitanju ne pomazu natalitetu ove zemlje,ni dobrobiti dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

procitala...sta reci...PREDLAZEM SKUPSTINI DA UKINU DECU!!po0sto ni po kom pitanju ne pomazu natalitetu ove zemlje,ni dobrobiti dece.

U međuvremenu je izašla nova vest da Hallo beba ipak ostaje. Vest možete pročitati na ovom linku: Halo beba , malo i lepih vesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite ali sam samo naslov i prvi red procitala i nemam herca i stomaka da citam dalje... Vec sam se sva najezila a oci napunile suza... :(

I sad se setih mog odgovora na pitanje "da li je zivot lep" sad da me neko pita nisam sigurna da li bih rekla da :(

Upravo tako :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na inicijativu brišem morbidne i bolesne stvari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, ŠTA TE TO TERA DA ČITAŠ OVAKVE MORBIDNE VESTI I JOŠ DA IH KAČIŠ OVDE...ŠTA NAS BRIGA ŠTA RADE TI LUDI, NENORMALNI AMERIKANCI, ENGLEZI, BRITANCI, ŠTA LI SU VEĆ?! Pa, to utiče i na tvoje raspoloženje, treba da gledaš samo vedriju stranu života, bila bi srećnija i manje napeta i nervozna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam otkud ti pomisao da sam napeta i nervozna?

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda nisi sad trenutno, ali sam se veoma iznenadila kada si u periodu kada si polagala stručni ispit bila van sebe i pitala me da li je moguće da JA nikad nisam popila tabletu za smirenje. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sjećam se da sam te pitala u takvom kontekstu, ali nema veze...iz tvog posta neko će zaključiti da sam ovisnik o tabletama za smirenje da bi smirila svoju neurotičnost?!

Ne želim da se pravdam, ali samo iznosim da sam smirujuća sredstva koristila samo za vrijeme poroda...

A link koji sam postavila je stavljen samo za debatu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se mene tice, slobodno postavljaj a na nama je da procenimo da li hocemo ili necemo da citamo.

Iskreno otvorim svaki link ali samo sam jedan do sada u celosti procitala, za sve ostale, zbilja nisam imala srca da citam.

To sto ja ne mogu da citam ne znaci da i neke druge clanice ne bi volele da procitaju i da daju svoj komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na inicijativu brišem morbidne i bolesne stvari!

:blink: :blink:

Ja nisam ni stigla da procitam. Citam SVE, i volim da sam u toku, puno toga me zanima... Iako slabo komentarisem, svakako imam misljenje o svakoj vijesti... Da imam vise vremena i ja bih rado postavljala interesantne stvari.

Nekada covjek i ne zna koliko je srecan, dok ne vidi sta sve ima na svijetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja,napr,u novinama prvo uvek procitam crnu hroniku,a ne smatram se niti morbidnom niti neveselom :P A smazem nekad i tabletu za smirenje,cisto da mi malo opusti misice i ne smatram da je to imalo strasno ;) Filipa,sto se mene tice ,stavljaj sve sto ti je zanimljivo,a kome se ne svidi neka ne cita ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo,bilo je lepo,doduse kratko traje...ali cilj je prikupljanje sredstva za malu Enu a ne zabavljanje posetioca ;) Koliko sam razumela,odrzava se svake trece subote u mesecu...svakako cemo ici i sledeci put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo,bilo je lepo,doduse kratko traje...ali cilj je prikupljanje sredstva za malu Minu a ne zabavljanje posetioca ;) Koliko sam razumela,odrzava se svake trece subote u mesecu...svakako cemo ici i sledeci put

bravo prijka, tako treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smijem stavljati link-ove za Koreju, ali šta mislite, ostvaruje li se proročanstvo babe Vange?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smijem stavljati link-ove za Koreju, ali šta mislite, ostvaruje li se proročanstvo babe Vange?

Cula sam za tu babu i da je navodno prorekla mnogo toga sto se i ostvarilo ali stvarno nisam citala njena prorocanstva ....

potrazicu ih na netu

______________________________

Naravno, morala sam ja da iscackam, procackam i procitam a to nije pametno po moju psihu jer cu sada danima da razmisljam o tome ....

U svakom slucaju ne vjerujem da vanzemaljci zive medju nama i zaista ne zelim da vjerujem u to prorocanstvo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smijem stavljati link-ove za Koreju, ali šta mislite, ostvaruje li se proročanstvo babe Vange?

E i ja sam cula za tu Bugarkinju ali ne znam sta je prorekla i necu (imajuci u vidu sta je Nani napisala, jer i meni malo fali da pocnem da udaram glavom o zid)

o prelepo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nekoga zanima proročanstvo babe Vange imam ja... :wacko: ko će drugi o zaludnim mislima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.