Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Gledala sam jos prije nekih godinu dana... Stvarno nevjerovatno! :(

Zasto tim malim bicima kojima je najpotrebnija blizina majke i ususkanost, odmah na pocetku zivota prirediti ovakve stresove? Nije mi dobro, a pogotovo mi nisu jasni roditelji koji placaju da im ova zena baca dijete! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Perverzija u Sarajevu

kakav članak, ne mogu vjerovati da ovakvi ljudi postoje i da se normalno šetaju među nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ima dlake samo na glavi..i to ne iste boje kao kosa..nema na rukama i nogama...ma neki zez...ne verujem... :(

Nazalost nije zez...gledala sam emisiju takav je poremecaj mada mislim da i na ledjima ima isto...lasersko uklanjanje nije uspelo bilo je kratkotrajno..poremecaj na hromozomima,ali naucnici jos nisu utvrdili na kom i kako...ima ih svega nekoliko osoba na svetu sa tim poremecajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ima viška vremena bilo bi lijepo da se javi :)

Napravili pozorisnu predstavu inspirisani cekalicama na forumima za trudnocu i roditeljstvo ... :mellow:

Drama u virtuelnom svetu: Plodni dani

ovo kao da je neko sa našeg foruma pratio i inspirisao se.

Admini da zaštitite i ovaj deo foruma...

Neuhvatljiva, ovo je globalan problem, možda je ovo jedn od načina da se javnosti skrene pažnja na to.

Sve što pišemo na internetu je "javna tajna" i kao takvo nije zaštićeno autorskim pravima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam za zastitu,mnogo bolju ili za ukidanje tema u kojima se stavljaju slike i nase i slike dece. Nazalost ima bolesnika :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glupaca ova Stumpova. Najbolje je da nas deca oslovljavaju sa "Ej ti!" c c c

Moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O da...to se već sprovodi...

Kako? zanima me kako deca oslovljavaju roditelje... po imenu il sta? Po meni je to cista glupost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

- Kao i još nerođeno dete, novorođenče tek treba da razvije svoje nade, ciljeve, snove. Stoga, iako je očito čovek, ono još nije osoba, odnosno nije neko s moralnim pravom na život - piše dr Minerva.

Ovu dr treba na vesala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

- Kao i još nerođeno dete, novorođenče tek treba da razvije svoje nade, ciljeve, snove. Stoga, iako je očito čovek, ono još nije osoba, odnosno nije neko s moralnim pravom na život - piše dr Minerva.

Ovu dr treba na vesala.

Na žalost svaka budla danas im pravo da javno kaže šta misli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.