Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

nije nego :lol: :lol:

O moj Boze...kakve veze ima jedno sa drugim...

by the way- ja sam mrsavija... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije nego :lol: :lol:

у већини случајева, то није проблем :) Код нас јесте ја сам доста смршао, а супруга, хм, чини ми се, опет трудна :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svašta!!!

A da probaju i da rode dete?

Tako, samo od sebe?

:lol:

Boga mi, kud je otisao ovaj svet ni to me ne bi zacudilo :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/267164/Ra...l--bez-placanja

Moram i da prokomentarišem - ovo je mnogo više od bezobrazluka, nema para za treće dete, ali za ovo ima! :angry:

Немојте молим Вас, што сте тако ХОМОФОБНИ!!! :lol::lol::lol::P

Треба људи да се лече, то су људска права ... шта ће нам деца :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam homofob. Ustvari, apsolutno mi ne smeta da se neko transformiše i u majmuna ili pacova, ali sa svojim parama! Moj komentar se odnosio na prioritete onih koji su na vrhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ustvari, apsolutno mi ne smeta da se neko transformiše i u majmuna ili pacova, ali sa svojim parama!

Nek plate da se klate!

Što ne uvedu APSOLUTNO besplatan VTO, a ne uvode ovako nešto.

Još i deca u školi da korz balalajke uče homoseksualizam... Idiotski...

De ode ova država...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je meni bolesno! :angry:

Dokle ce se ici... Sta ako se ja cijeli zivot osjecam kao Madona??? Bolesna sam, idem kod psihijatra, i on mi je rekao da je to u redu... Na kraju, srecna sam jer drzava moze da me transformise u osobu kakva sam se cijeli zivot osjecala!???

Njima treba lijecenje u nekoj psihijatrijskoj ustanovi, o njihovom trosku!!!

Zar nije sramota da roditelji ne mogu dobiti od drzave podrsku i novac za lijecenje tesko oboljele djece, nego moraju da prodaju i dusu vragu da bi to ostvarili??? O, Boze, kako me ovo pogadja!

Zalost i sramota za one koji vode Srbiju u propast, pod izgovorom da je to put ka EU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek plate da se klate!

Što ne uvedu APSOLUTNO besplatan VTO, a ne uvode ovako nešto.

Još i deca u školi da korz balalajke uče homoseksualizam... Idiotski...

De ode ova država...

I ja se to pitam! :angry:

Ovo je meni bolesno! :angry:

Dokle ce se ici... Sta ako se ja cijeli zivot osjecam kao Madona??? Bolesna sam, idem kod psihijatra, i on mi je rekao da je to u redu... Na kraju, srecna sam jer drzava moze da me transformise u osobu kakva sam se cijeli zivot osjecala!???

Njima treba lijecenje u nekoj psihijatrijskoj ustanovi, o njihovom trosku!!!

Zar nije sramota da roditelji ne mogu dobiti od drzave podrsku i novac za lijecenje tesko oboljele djece, nego moraju da prodaju i dusu vragu da bi to ostvarili??? O, Boze, kako me ovo pogadja!

Zalost i sramota za one koji vode Srbiju u propast, pod izgovorom da je to put ka EU!!!

Boki, potpuno si u pravu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je meni bolesno! :angry:

Dokle ce se ici... Sta ako se ja cijeli zivot osjecam kao Madona??? Bolesna sam, idem kod psihijatra, i on mi je rekao da je to u redu... Na kraju, srecna sam jer drzava moze da me transformise u osobu kakva sam se cijeli zivot osjecala!???

Njima treba lijecenje u nekoj psihijatrijskoj ustanovi, o njihovom trosku!!!

Zar nije sramota da roditelji ne mogu dobiti od drzave podrsku i novac za lijecenje tesko oboljele djece, nego moraju da prodaju i dusu vragu da bi to ostvarili??? O, Boze, kako me ovo pogadja!

Zalost i sramota za one koji vode Srbiju u propast, pod izgovorom da je to put ka EU!!!

Potpisujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

За породицу на првом месту

Одржан стручни скуп о породици на Машинцу.

У организацији редакције часописа

и Удружења грађана Помоћ породици, 27. априла на Машинском факултету у Београду уприличен је четврти по реду стручни округли сто на теме из области предлога Новог народног договора Двери – Покрета за живот Србије. После претходних тема заштите приватности, економије и пољопривреде овога пута говорило се на тему под називом „Савремена породица у Србији: значај породице у обнови друштва“.

Намера скупа била је да покренемо питање породице и започнемо координисану акцију постављања питања породице у центар активности државе и њених система функционисања. Јер - то је био општи закључак са скупа - нема нити једног актуелног друштвеног питања које се не прелама у теми породице.

Глас струке: породица мора бити на првом месту

Одавно се на једном месту није нашло више релеватних стручњака који су овој теми приступили из разних области (породично право, статистика, демографија, правни оквири за борбу против беле куге, здравство, образовни систем, медији...). Свесни смо, наравно, да једнодневни стручни скуп не може ни да постави сва питања од значаја за сложени феномен породице, а камоли да пронађе или бар понуди све одговоре. Али, после толико година друштвене небриге и маргинализације породице, значајно је начинити прве кораке.

Округли сто је отворен здравицом књижевника Љубивоја Ршумовића, а као посебни гости из света уметности скупу су се обратили и Небојша Дугалић, драмски уметник, који је говорио на тему „Породица пред изазовима новог доба”, Бошко Ћирковић Шкабо, музичар (Београдски синдикат, Фантастична четворка), који је говорио на тему „Породица у граду у пракси”, и Миливој Мрдаковић Леми, који је говорио на тему „Утицај и употреба музике у очувању породичних вредности у савременом друштву (практичан пример)”.

На округлом столу је своје реферате приложило 14 стручњака:

Радмила Вићентијевић, начелник Одељења статистике становништва, привредних и друштвених делатности Завода за информатику и статистику Београда: „Карактеристике домаћинстава и породица у Републици Србији”;

мр Биљана Спасић, професор Економске школе у Крагујевцу, аутор књиге ЗАШТО СРБИ НЕСТАЈУ, тема: „Српска породица некад и сад”;

др Влајко Пановић, клинички психолог, „Одрастање у свету ружног”;

др Гордана Живковић, Институт за европске студије у Београду, „Утицај целокупне духовне ситуације (вредносне, моралне, друштвене и политичке патологије) на породицу”;

др Зорица Кубуровић, лекар Хитне помоћи Београд, писац и члан Удружења грађана Глас Српкиње, „Наталитет и српска породица као решив проблем”;

проф. Злата Ђерић, народни посланик Нове Србије, „Заштита деце од сиромаштва – законске могућности”;

Зорана Миљевић, теолог и публициста, члан Одбора за социјалну заштиту и стандард становништва Економског савета ДСС, „Предлог измена и допуна Стратегије подстицања рађања Владе Републике Србије од 31. јануара 2008”;

проф. др Љубомир Протић, бивши директор Завода за унапређење образовања и васпитања у Београду (у пензији), „О васпитању”;

Милица Новковић, педагог, аутор Породичног буквара, „Васпитањем без казне и награде до смањења насиља у породици”;

Данијела Стајковић, Марија Грбић, Прихватилиште при Заводу за васпитање деце и омладине, Београд, „Покушај промене негативних образаца понашања и стварање функционалног појединца-породице”;

Виолета Николић Стрелец, социјални педагог, „Васпитање деце”;

Милош Станковић, асистент на Правном факултету, „Право и дужност родитеља на васпитање и образовање деце”;

Александар Арсенин, стручњак за информационе технологије, „Модерна породица са технолошком свешћу и свешћу о технологији”.

Удружени за породицу

Посебан допринос скупу дали су представници четири удружења која се баве овом проблематиком: Ратко Вуканић, политиколог, Родитељски покрет, Жељко Бјелић, Удружење грађана Три за препород, Војин Вучићевић, Хуманитарна организација Стара Рашка, и Дивна Миљковић, Удружење бабица Србије. У име организатора говорили су: Љиљана Абрамовић Савић и Дарко Ђуровић, лекари, Удружење грађана Помоћ породици, и Саша Илијић, вероучитељ, и Владан Глишић, дипломирани правник, чланови редакције часописа Двери српске. Владан Глишић је представио социјалну доктрину породичног модела друштва и истакао да Двери овим скупом кандидују породичну политику као главну политику у Србији и позивају све друге политичке снаге да ставе породицу на прво место у својим програмима.

Оправдано су били одсутни мр Владимир Димитријевић, публициста, мр Предраг Митровић, председник Покрета за Лесковац, Савета Јокмановић, психолог из СОС Дечје село "Др Милорад Павловић", Сремска Каменица, као и психолози Александра Јанковић и Небојша Јовановић, који ће накнадно приложити своје реферате.

Координатор скупа и водитељ била је Невена Стефановић.

ИЗВОР

Мени је битније да се неко бави породицом и децом, а не хомосексуалцима и транвеститима, педофилима, зоофилима, некрофилима... Не спорим ја њима право да они мењају пол, имају своје клубове, баве се истим пословима којима се и ми бавимо, али не желим да их ми финансирамо и сматрамо за нормалне, да пристајемо на њихову АГРЕСИВНУ културу и наступ...

Свако добро свим добронамерним људима!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Užas!!!!!!! Koliko vrtića bi mogli izgraditi za samo 50x10.000.00 evra?!

Evo nešto da se nasmejete:Lapsus

Chi, ovaj link neće da se otvori. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.