Obaveštenja i novosti

odgovora

Objavljeno

Nedavno je jedna zena umrla pod apsurdnim uslovima: pila je Fantu/Coca Colu iz konzerve, kada je bila na Zenevskom jezeru! U ponedjeljak je dopremljena u Klinicki centar u Lozani, da bi u srijedu umrla. Autopsija je pokazala da je umrla od "Leptospirose fulgurante".

Putujuci brodom po zenevskom jezeru, posto nije ponijela casu, pila je direktno iz konzerve.

Jedna kontrola konzervi je pokazala da su konzerve bile zagadjene urinom od pacova, dakle Leptospirasom. Zena vjerovatno nije ocistila poklopac konzerve, pre nego sto je pocela da pije iz nje. On je bio inficiran osusenom mokracom od pacova, koja sadrzi otrovne, smrtonosne supstance, Leptospiras, koje prouzrokuju Leptospirozu.

Konzerve bivaju cuvane u lagerima, koji su puni pacova i tako neoprane odlaze u prodavnice. Konzerve treba detaljno oprati sa tekućinom za sudje, pre nego sto dodju u frizider.

Jedno istrazivanje u Spanjolskoji rukovodjeno firmom INMETRO, pokazalo je, da su konzerve vise zagadjene nego javni WC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuuu strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno i odvratno.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FUJ! Vise nista ne pijem iz konzerve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bljak, ni ja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao odvratno...smucice mi se hrana :( Upravo sam u pakovanju vanilica nasla malu bubu,mislim da je buba rus il kako se vec zove,bljak :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je već žalosno!

Nadam se da će se javiti dobri ljudi dobre volje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FUJ! Vise nista ne pijem iz konzerve.

Nije samo problem do konzerve, sve sto stoji po skladistima, magacinima, ima kontakt sa pacovima, misevima..znaci od flasa sokova, tetrapaka , flasa ulja, baloni vode...sta god zamislite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosta devojaka van beograda ih kontaktiraju. To je stvarno sto bih ja rekla "linija spasa". Iskreno, zvala sam ih (hvala bogu) samo par puta i verujte mi da su mi dali bolji savet nego nas pedijatar. Bez obzira sto je bio razgovor preko telefona... Osoblje je zaista strudno i bilo bi bas steta da se ukine tako nesto. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) e pa bio je i red...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno ovo za konzervu.

A za Halo Bebu mi je drago da opstaje, jer je takvo nesto potrebno da postoji u jednoj drzavi. Ja sam ih barem 20 puta zvala u sred noci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo jeste strašno i jezivo, ali i nenormalno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite ali sam samo naslov i prvi red procitala i nemam herca i stomaka da citam dalje... Vec sam se sva najezila a oci napunile suza... :(

I sad se setih mog odgovora na pitanje "da li je zivot lep" sad da me neko pita nisam sigurna da li bih rekla da :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite ali sam samo naslov i prvi red procitala i nemam herca i stomaka da citam dalje... Vec sam se sva najezila a oci napunile suza... :(

I sad se setih mog odgovora na pitanje "da li je zivot lep" sad da me neko pita nisam sigurna da li bih rekla da :(

e bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite ali sam samo naslov i prvi red procitala i nemam herca i stomaka da citam dalje... Vec sam se sva najezila a oci napunile suza... :(

I sad se setih mog odgovora na pitanje "da li je zivot lep" sad da me neko pita nisam sigurna da li bih rekla da :(

e bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite ali sam samo naslov i prvi red procitala i nemam herca i stomaka da citam dalje... Vec sam se sva najezila a oci napunile suza... :(

I sad se setih mog odgovora na pitanje "da li je zivot lep" sad da me neko pita nisam sigurna da li bih rekla da :(

bas tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao draga daj neke veselije teme,odakle ovo izvlacis????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.