Boja bebinih očiju

odgovora

Objavljeno

Moje dete je primer da boja očiju može da se promeni i mnogo kasnije. Do druge godine je uglavnom imao plave, a onda su počele da se menjaju u zelene.

Ni mm ni ja nemamo plave, ali su nam familije pune "svetlog" slovenskog gena.

Phoenix, vjerovatno moze iz plavih u zelene da se promijene i obratno i posle 2 godine, ali tesko iz svijetlih u tamnu boju ili iz tamnih u svijetlu. To je moguce samo prvih nekoliko mjeseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Vanja jer rodjena sa tamno plavim ocima i to bas krupnim...mm i ja imamo braon okice,a sveki i dever imaju plave...

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa Milica je isto rodjena sa tamno plavim okicama.. Tako slatkim da ih poruckas.. :wub: Mm ima bas svijetlo plave, a ja zelene.. Vidjecemo sta ce na kraju da bude.. ;)

BgB i dijanadija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da me ubijete ne bih znala da kazem koje su boje njene oci :D

kao da ste pomesali sivu,plavu... <_< crnu..mozda malo i zelene :lol:

Katastrofa ,nisam znala da ima i takva boja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos navijam da ostanu ovako plavo-sivo-zelene :) nema ni traga smedje, pa valjda nece postati smedje odjednom..vec je velika :)

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos navijam da ostanu ovako plavo-sivo-zelene :) nema ni traga smedje, pa valjda nece postati smedje odjednom..vec je velika :)

Okice su joj preslatke :wub:

A boja.. . :rolleyes: haos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo tamne oboje... Mm je crn, markantan, sa predugim trepavicama :) a tata mu je bio plav covek plavih ociju... 

V ima sada neke smedje-sive okice, videcemo kakve ce mu biti na kraju :) bademastog su oblika i sijaju kao zvezdice... bas ima prodoran pogled. Ja sam samo zelela da mi dete nema plave oci, nikada ih nisam nesto gotivila... previse su mi prozirne...

A inace rodio se crn, pa posvetleo :lol: i sad je svetlosmedj do plav :D pa kad nas pitaju na koga, odgovor je isto na tatu :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja deca imaju braon oči kao ja i muz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.