Boja bebinih očiju

odgovora

Objavljeno

Moje dete je primer da boja očiju može da se promeni i mnogo kasnije. Do druge godine je uglavnom imao plave, a onda su počele da se menjaju u zelene.

Ni mm ni ja nemamo plave, ali su nam familije pune "svetlog" slovenskog gena.

Phoenix, vjerovatno moze iz plavih u zelene da se promijene i obratno i posle 2 godine, ali tesko iz svijetlih u tamnu boju ili iz tamnih u svijetlu. To je moguce samo prvih nekoliko mjeseci...

Objavljeno

Moja Vanja jer rodjena sa tamno plavim ocima i to bas krupnim...mm i ja imamo braon okice,a sveki i dever imaju plave...

Munche voli ovo

Objavljeno

Nasa Milica je isto rodjena sa tamno plavim okicama.. Tako slatkim da ih poruckas.. :wub: Mm ima bas svijetlo plave, a ja zelene.. Vidjecemo sta ce na kraju da bude.. ;)

dijanadija i BgB volite ovo

Objavljeno

Da me ubijete ne bih znala da kazem koje su boje njene oci :D

kao da ste pomesali sivu,plavu... <_< crnu..mozda malo i zelene :lol:

Katastrofa ,nisam znala da ima i takva boja :rolleyes:

Objavljeno

Ja jos navijam da ostanu ovako plavo-sivo-zelene :) nema ni traga smedje, pa valjda nece postati smedje odjednom..vec je velika :)

Kiki @ voli ovo

Objavljeno

Ja jos navijam da ostanu ovako plavo-sivo-zelene :) nema ni traga smedje, pa valjda nece postati smedje odjednom..vec je velika :)

Okice su joj preslatke :wub:

A boja.. . :rolleyes: haos :D

Objavljeno

Mi imamo tamne oboje... Mm je crn, markantan, sa predugim trepavicama :) a tata mu je bio plav covek plavih ociju... 

V ima sada neke smedje-sive okice, videcemo kakve ce mu biti na kraju :) bademastog su oblika i sijaju kao zvezdice... bas ima prodoran pogled. Ja sam samo zelela da mi dete nema plave oci, nikada ih nisam nesto gotivila... previse su mi prozirne...

A inace rodio se crn, pa posvetleo :lol: i sad je svetlosmedj do plav :D pa kad nas pitaju na koga, odgovor je isto na tatu :lol: 

Objavljeno

Moja deca imaju braon oči kao ja i muz

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Andjela1011 · Objavljeno
      Jos nisam sigurna da li zelim trudnocu, kada sam pitala lekara za neki prirodni lek ili nesto da mi se usklade ciklusi on je rekao da mi to nije potrebno.   Hvala na odgovoru 
      Započeo/la leni · Objavljeno
      Prvo: zelis li trudnocu? Posto pises da si zabrinuta. Ako ne zelis, ne cekaj previse. Tako neuskladjeni ciklusi ukazuju da mozds imas policisticne jajnike i trebalo bi da proveris insulin. Moze biti trudnoca, naravno, test bi sada vec trebao da pokaze. Cak i danas popodne da ga uradis. A moze biti i neki neobican ciklus. Pozabavi se svojim ciklusima, u svakom slucaju, zbog buducih trudnoca i kvaliteta jajnih celija. Kupi danas dva testa i jedan uradi popodne a drugi sutra ujutro. Ako nisi trudna i jos nisi spremna za bebu, prekinut snosaj je najgora moguca zastita. Kondom glavu cuva.
      Započeo/la Andjela1011 · Objavljeno
      Zdravo devojke, ovih dana cu uraditi test jer znam da je to jedini nacin da budem sigurna da li je do trudnoce doslo,  ali zelim da cujem misljenja od nekoga ko je iskusniji po tom pitanju.  Menstruacije su mi jako neredovne, nekada ciklus dobijem na 90, 60 dana ali u poslednijih tri meseca sam dobijala na tacno 45 dana. Poslednju menstruaciju sam dobila 20.10., a odnose sam imala 10.11. Od kontracepcije smo "koristili" samo prekinut snosaj, zbog toga sam i zabrinuta. Od simptoma sam primetila samo bol u donjem delu ledja, mnogo mekse grudi i tackasto krvarenje 22.11. i od 1.12. do sada svaki dan drugaciju boju sekreta. Desavalo mi se da imam rozikast sekret, nakon toga zuto crvenkast i nakon toga braon sekret ali sve to u malim kolicinama. Brine me ta promena sekreta jer se taj sekret pojavio dana kada sam ja po nekom racunanju trebala da dobijem i jer to traje vec 10 dana. Zanima me samo da li je neko imao slicno iskustvo i da li ovo moze biti simptom trudnoce. Kod lekara vec imam zakazan pregled ali ce mi biti lakse da se konsultujem sa nekim.
    • Dojenje i menstrualni ciklus
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      Zašto misliš sa nisi trudna?  Ako imaš odnose,pogotovo ne zaštićene mozes da budeš trudna. Možda je i do hormona zbog dojenja.  Ja sam dobila posle mesec dana od porodjaja i mrljavila mi je svaki mesec drugačije jedno vreme. 
    • Dojenje i menstrualni ciklus
      Započeo/la TacaDaca · Objavljeno
      Zdravo... Rodila Sam pre tacno 7 meseci... Prvu menstruacija Sam dobila nakon 2 meseca I imala svakog meseca... A sad mi kasni 5 Dana, ne verujem da Sam trudna inace jos uvek dojim... Znacilo bi mi vase misljenje Hvala
  • Teme