U kojoj nedelji ste saznali pol bebe


odgovora

Objavljeno

Javi sta su ti rekli na kontroli... Ne bi bilo lose da bude deckic posle devojcice, mada svejedno, sta god da je, samo neka je zivo i zdravo... Kako podnosis trudnocu? Elena verovatno jedva ceka da dobije batu ili seku? :)

slednata kontrola mi e na 19 ovoj mesec i ke vidime dali ke moze da se vidi kakvo e bebeto,a bremenosta dobro ja podnesuvam so ogled na toa deka 4 kg izgubiv do sega ne mozam bas da jadam mi se gadi itn,Elena e presrekna za bebeto samo sto sekoja den go menuva mislenjeto ednas saka bratce ednas sakaa sestrice pozdravce Unina mama bakni ja Una od mene i od Elena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uskoro cu krenuti sa krecenjem u nezno plavu, nemoj da su pogresili sta cu onda :blink:;):lol::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre par dana u 13nedelji nam je lekar rekao da sumnja da je decak. I u prvoj trudnoci mi je isto ovoliko rano rekao da je curica-i bio u pravu. Ali svakako jedva cekam sledeci UZ da proverimo :wub: Sreca, sreca, radost!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad na zadnjoj kontroli, doktor je htio da mi kaže šta nosim, ali ja nisam htjela, rekla sam mu da mi to i nije baš važno, najbitnije mi je da je sve uredu sa bebom, a kako sam sama otišla na kontrolu (mm nije mogao od posla sa mnom) izrazila sam želju da bih voljela, ako će govoriti šta je, da to kaže kad budemo oboje tu :)

Ispočetka sam imala osjećaj da je muško, sad da je žensko, pa opet da je muško... :) ne znam :)

A što se babinih gatki tiče, ne znam ništa oko toga - stomak nisko, visoko, ovako onako, linije ima ili nema - pojma nemam i ne obraćam pažnju na to :D

Najbitnije mi je da bude živo, zdravo i normalno, a da li je dječak ili djevojčica - to je Božije i u to se ne petljam.

Samo znam da jedva čekam :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbitnije mi je da bude živo, zdravo i normalno, a da li je dječak ili djevojčica - to je Božije i u to se ne petljam.

Samo znam da jedva čekam :) :) :)

Tako je Lelice, vazno da je zivo i zdravo nebitno je da li je decak ili devojcica...mada se i doktori nekad zeznu...meni rekla doktorka 100% decak, videla je pisu i dala nam snimak na kome mi ne mozemo nista videti, a na expertnom UZ mi doktor kaze devojcica, cak mi je napisao na rezultatima pol:zensko. E sad kome je verovati...samo nek sve bude u redu, pa je pol najmanje vazan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ćemo imati još jednog dečaka.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ćemo imati još jednog dečaka.... :)

Konačno :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ćemo imati još jednog dečaka.... :)

Jeeee!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konačno :D:)

:D

Jeeee!!!!

Ali sam se ja ipak nadala jednoj devojčici..... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Ali sam se ja ipak nadala jednoj devojčici..... B)

Treće će biti devojče B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treće će biti devojče B)

Aaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Od nas je dosta što se nataliteta tiče.... :lol:

Eto imaću dve snaje i biću dobra svekRiva :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Od nas je dosta što se nataliteta tiče.... :lol:

Eto imaću dve snaje i biću dobra svekRiva :lol: :lol: :lol:

Ti kao majka iz Vojvodine moras najmanje 4!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Od nas je dosta što se nataliteta tiče.... :lol:

Eto imaću dve snaje i biću dobra svekRiva :lol: :lol: :lol:

Nemoj tako, greota, bilo bi lepo da dva brata imaju mladju sestricu :) To sad kažeš, ali za dve, tri godine eto tebe ponovo sa stomakom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako, greota, bilo bi lepo da dva brata imaju mladju sestricu :) To sad kažeš, ali za dve, tri godine eto tebe ponovo sa stomakom :)

Imaju oni 4 od ujaka i 1 od strica... biće im to dovoljno, a ja sam ozbiljna po pitanju broja dece.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti kao majka iz Vojvodine moras najmanje 4!! :lol:

Tako je....4 je dobar broj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Lelice, vazno da je zivo i zdravo nebitno je da li je decak ili devojcica...mada se i doktori nekad zeznu...meni rekla doktorka 100% decak, videla je pisu i dala nam snimak na kome mi ne mozemo nista videti, a na expertnom UZ mi doktor kaze devojcica, cak mi je napisao na rezultatima pol:zensko. E sad kome je verovati...samo nek sve bude u redu, pa je pol najmanje vazan...

Upravo tako :)

Mi ćemo imati još jednog dečaka.... :)

Čestitamo! :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ćemo imati još jednog dečaka.... :)

A ja mislila da nećeš znati to porođaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja mislila da nećeš znati to porođaja ;)

Ovaj put je lepo raširio noge i nije moglo da se omaši... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su danas još jednom rekli da je devojčica 100% :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 35. nedelja i jos uvek ne znam mada mislim da je curica. Cetiri ultra zvuka prvi put rekli decak pa devojcica, pa opet devojcica i pre 4 nedelje decak. Mislim naravno da nije ni bitno nek je zivo i zdarvo sutra idem opet na uzi rekla sam sad necu da znam do kraja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim naravno da nije ni bitno nek je zivo i zdarvo sutra idem opet na uzi rekla sam sad necu da znam do kraja :D

Divno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je već počelo da golica, šta li je :) dečko ili curica :)

Krajem sedmice ću na kontrolu, pa ako doktor kaže... :) znaćemo.

Samo da je živo, zdravo i normalno, da je sve uredu.

Al priznam da me već golica :) da znam kako da se obraćam bebi kad mazim stomak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oba puta htela da znam pol bebe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oba puta htela da znam pol bebe... :)

Jesu ti pogodili?

Nek neko otvori temu da vidimo koliko su tačni savremeni UZ - moja jetrva i drugo i treće muško - a rekli joj devočica... Najmanji ima 19 dana :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u nekoj neizvjesnoti, ne znam da li da pitam da li je musko ili zensko ili da to bude iznenađenje :D ... Inace oba puta mi je doktorica rekla šta nosim i oba puta je bilo tako.

Pitanje za mame koje nisu htjele znati šta nose. Kakav je osjećaj saznati kada se tek rodi, da li je nekako "veća" radost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.