U kojoj nedelji ste saznali pol bebe


odgovora

Objavljeno

Ja sam saznala u 23. nedelji, i to na 4D ultrazvuku

(evo kako to izgleda :lol: )

b7-yiyi.jpg

vh3-SL-35.jpg

inace ovako nikada ne bih, posto kad god ga doktorka gleda, to nije normalno koliko se vrti i sakriva....

Ludnica, kako se vidi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sada si me odusevila!!!!!!!!!!!!!

Meni jos uvek nece da kazu iako sam 25 nedelja. Garant je zensko....Kod nas cure pobedjuju!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Kako bre nece da ti kazu? Ne vide ili namerno nece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su u ponedeljak rekli da je bata.Tada smo bili stari 14+0 nedelja.Dr se malo namucila,jurila je malog djavolcica dobrih 10-15 min,ali se na kraju namestio kako treba :D

Cica Mačkica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su u ponedeljak rekli da je bata.Tada smo bili stari 14+0 nedelja.Dr se malo namucila,jurila je malog djavolcica dobrih 10-15 min,ali se na kraju namestio kako treba :D

Vikiiii pa ti sad moraš menjati tiker :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: ,ja to uopste nisam primetila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,sad su moderna vremena-metrosexualizam je u "in",pa neka bude u trendu od pocetka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,sad su moderna vremena-metrosexualizam je u "in",pa neka bude u trendu od pocetka :D

:) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja definitivno nosim seku :rolleyes:

I bas sam presrecna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi smo seka, vidim da cemo imati i deckica bice ovde parova :)) nama je dr.rekla da smo seka mama je blesava kupila vec haljinice neke, i suknjice pa ako nas je dr.prevarila saljemo ti bebo Dimic :)))

Nije te prevarila :)

Bice nam to jedna lepa drugarica :)

Kikiriki ceka decaka :) Nama su termini tu negde :), ako ova moja curica ne pozuri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi smo seka, vidim da cemo imati i deckica bice ovde parova :)) nama je dr.rekla da smo seka mama je blesava kupila vec haljinice neke, i suknjice pa ako nas je dr.prevarila saljemo ti bebo Dimic :)))

Kako ce da se zove? Ako si smislila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tara :) tvoja ??

Milana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, moj mali bi trebalo da bude Mihailo. Bebo Dimić drži tu bebu u stomaku, vidiš da čim je moj mali čuo da bi tvoja mala ranije da izađe, hoće odmah i on ;) da ne bude gori od curica :) Da bude macan među Milanom i Tarom :D Švaler mali :lol: :lol: :lol:

Ležim sad i smaram se kod kuće, Novu Godinu dočekujem iz kreveta, ali najbitnije mi je sad da se te kontrakcije smire, i da mališa dočeka proleće u mom stomačiću pa onda da lepo razvijen dođe da se upozna sa nama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, moj mali bi trebalo da bude Mihailo. Bebo Dimić drži tu bebu u stomaku, vidiš da čim je moj mali čuo da bi tvoja mala ranije da izađe, hoće odmah i on ;) da ne bude gori od curica :) Da bude macan među Milanom i Tarom :D Švaler mali :lol: :lol: :lol:

Ležim sad i smaram se kod kuće, Novu Godinu dočekujem iz kreveta, ali najbitnije mi je sad da se te kontrakcije smire, i da mališa dočeka proleće u mom stomačiću pa onda da lepo razvijen dođe da se upozna sa nama :)

Ja zamalo da cekam Novu godinu na GAK-u NF -Pidzama party :) (hteli su u pon da me zadrze, ali na srecu dr mi na godisnjem od srede, pa nije hteo)

Nas dve smo imale slican docek :)

Drzim ja ovu malecku u stomaku, nece ona nigde :rolleyes:

Ljubim te puno i sve najlepse u Novoj godinici!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo Dimić, jesam li ja tebe dobro razumela, vi sinoć zaglavile u bolnici? Nadam se da je sada sve ok. :unsure:

Veliki poljubac za male nestrpljivce i da se malo smire, gde bre na ovu hladnoću da izleću napolje, hoće, kad im vreme nije ^_^ Podviknite malo na njih... Neka se zna da majka ima da se slušla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo Dimić, jesam li ja tebe dobro razumela, vi sinoć zaglavile u bolnici? Nadam se da je sada sve ok. :unsure:

Veliki poljubac za male nestrpljivce i da se malo smire, gde bre na ovu hladnoću da izleću napolje, hoće, kad im vreme nije ^_^ Podviknite malo na njih... Neka se zna da majka ima da se slušla....

Ma prvo su hteli jos u ponedeljak da me zadre, a juce u toku dana sam imala opet jake bolove i jos malo se otvorila... I pustise me kuci, kazu da vise ne mogu nista da urade i da ce valjda sve biti u redu dok mi se dr ne vrati?! Ma nece beba jos nigde iskreno se nadam :)

Veliki poljubac za tebe i Emiliju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nije za ovu temu baš...ali..kad sam već tu... Mrzim one Novogodišnje čestitke sa ZNAM DA ĆE VAM OVA NG BITI NAJSREĆNIJA , brate mili niko bre ništa ne zna...pustite me prvo da se porodim a onda komentarišite, a ne ovako ja ležim kod kuće sa kontrakcijama a oni meni AGRRRRRR. Znam ja da niko tu ne misli ništa loše, ali se i ovako dovoljno brinem da sve prođe kako treba, i ne volim kada neko govori HOP pre nego što sam SKOČILA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma prvo su hteli jos u ponedeljak da me zadre, a juce u toku dana sam imala opet jake bolove i jos malo se otvorila... I pustise me kuci, kazu da vise ne mogu nista da urade i da ce valjda sve biti u redu dok mi se dr ne vrati?! Ma nece beba jos nigde iskreno se nadam :)

Veliki poljubac za tebe i Emiliju

Pa rano je jos za bebu, nadamo se da ce sve da bude ok. ;)

mi trudnice smo sve imale slican docek i ja sam lezala po koji put virnula na forum u 00:00 smo izasli ispred zgrade ljubljana je sijala divno-zaista tu 10 min bili i u kucu odgledali film i zaspali vece kao svako drugo, mada nista mi ne predstavlja zaista ta ng, samo da su nasi andjeli dobro i da se rode, kad budu dovoljno spremni i zreli za ovaj svet...

Bas lepo receno... :rolleyes: Mi smo za docek bili u nekom restoranu... Cim su poceli sa cigaretama pocelo je da mi se vrti u glavi i glavobolja... Tako da mi bas i nije bilo kako treba.... A beba je sutirala kao luda - u 00 je zabolelo... Pa i ona na neki nacin da cestita :) ... Sigurno joj je smetala sva ta buka i sl.posto je obicno mirna... Mi smo u jedan pravo kuci pa u krevet i zaspali za sekund... Ja sam se vise kao mala radovala N.godini, sad mi je nekako... Nista posebno... Bas kao i svako drugo vece... Ali kao sto kazes samo da sve bude u redu sa nasim bebicama, da se lepo rode i na vreme... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zamalo da cekam Novu godinu na GAK-u NF -Pidzama party :) (hteli su u pon da me zadrze, ali na srecu dr mi na godisnjem od srede, pa nije hteo)

Nas dve smo imale slican docek :)

Drzim ja ovu malecku u stomaku, nece ona nigde :rolleyes:

Ljubim te puno i sve najlepse u Novoj godinici!!!!

neka spavka jos tu u stomaku dok ne prodje ova hladna zima...a ti mama miruj...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos uvek ne znam pol a jako sam zelela da ga saznam nije mi toliko bitno da li je decak ili devojcica ali zelim da znam. Bila sam na UZ pre par dana tada sam bila 16+1 i doktorka mi nije rekla jer se nije lepo mogla da vidi i nije bila sigurna. Sledeci uz mi je tek za 6 nedelja ko ce da ceka do tad ... Mozda u medjuvremenu odem kod privatnog da mi pogleda on.. Imam neki utisak da je decak ali priznajem da bi malo vise volela da bude devojcica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja zelim da pocnem da kupujem vise ne zastajem kod izloga gde bi mogla kupiti stvarcice za sebe vec samo gledam bebece stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekli su mi da je verovatno devojčica, ali još uvek isam sigurna jer nije baš mogao da vidi...Za dve nedelje imam pregled pa se nadam da ce mi dr reći tačnije informacije :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene vo 12 nedela mi rekoa deka ne e sigurno ama lici na zensko...Potoa vo 16 nedela pak mi kaza deka nisto ne se smenilo a na 23 nedela koga pravev 4d mi kazaa deka e devojce :)23 nedela 4D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene vo 12 nedela mi rekoa deka ne e sigurno ama lici na zensko...Potoa vo 16 nedela pak mi kaza deka nisto ne se smenilo a na 23 nedela koga pravev 4d mi kazaa deka e devojce :)23 nedela 4D

Jupiiii... I mi cekamo devojcicu... girly015.gif Koliko vidim neces jospuno da cekas... Kako se poradjas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekli su mi da je verovatno devojčica, ali još uvek isam sigurna jer nije baš mogao da vidi...Za dve nedelje imam pregled pa se nadam da ce mi dr reći tačnije informacije :huh:

Navijamo za devojcicu.... A ia ako na kraju bude mali frajes supeeeer... girly015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja zelim da pocnem da kupujem vise ne zastajem kod izloga gde bi mogla kupiti stvarcice za sebe vec samo gledam bebece stvari

Ne spominji mi kupovinu ovde zbog glupih obicaja ne mogu jos da kupujem nego ce mm kad odem u bolnicu.... UZAS!!! girly027.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.