U kojoj nedelji ste saznali pol bebe


odgovora

Objavljeno

S obzirom da postoji veliki broj zena koje su pol saznale u ranim nedeljama trudnoce, zanima me kada ste tacno saznale pol bebe? Koja je to nedelja bila? Kako ste se osjecale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odgovoricu ti,iako nisam od onih koje su rano saznale pol. Ja sam bila ubedjena da je devojcica i na svakom uz sam pitala doktora,ali moja nevaljalica nije htela da se okrene i potvrdi moje zelje.Tako da sam tek na pocedtku osmog meseca definitivno saznala pol. Nisam radila nista osim obicnog uz-a tako da ne znam kako je to kad na pocetku saznas.No,moja intuicija je bila u pravu.Osecaj je prelep,kao kad saznas da si u drugom stanju,posebno kad saznas da je dete onog pola koji prizeljkujes.

tanjav i Jelena P. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na uz u 5. mesecu dr mi je prvi put rekao da je decak, iako nije zeleo da zvanicno potvrdi, no rekao je da je 95% siguran :D na narednom, koji je bio za nekih mesec dana, potvrdio je da je decak.

tanjav voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da postoji veliki broj zena koje su pol saznale u ranim nedeljama trudnoce, zanima me kada ste tacno saznale pol bebe? Koja je to nedelja bila? Kako ste se osjecale?

U 12. nedelji.

I tad sam se jako razocarala jer sam imala jak osecaj da je devojcica i zato sto je moj osecaj bio pogresan. To razocarenje je trajalo taj dan, ali bila sam presrecna. Inace mi je dr rekao pol iako nisam pitala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da postoji veliki broj zena koje su pol saznale u ranim nedeljama trudnoce, zanima me kada ste tacno saznale pol bebe? Koja je to nedelja bila? Kako ste se osjecale?

20-ta nedelja.Inace na tom prvom UZ jasno se videlo da je decak,tako da je doktor rekao da je 99,9% decak.Sto je i bilo tako.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

У 15 недељи ми је др. рекла да је дечак, а у 32. сам питала др. у породилишту, јер од те 15 ништа ми нису причали о полу, да није моооожда девојчица (мало сам прижељкивала због лепих хаљиница које постоје за девојчице) али ми је др. зафркант рекао "За девојчицу не би било баш здраво да има оволика м#да" тако да смоо добили момка :)

CocaGomboca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

У 15 недељи ми је др. рекла да је дечак, а у 32. сам питала др. у породилишту, јер од те 15 ништа ми нису причали о полу, да није моооожда девојчица (мало сам прижељкивала због лепих хаљиница које постоје за девојчице) али ми је др. зафркант рекао "За девојчицу не би било баш здраво да има оволика м#да" тако да смоо добили момка :)

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja smizla je bila naopako okrenuta (tako se i rodila, prvo guza pa glava), tako da do 6. meseca nije nista moglo da se vidi! :) Tada su mi rekli da je devojcica i bili su u pravu. Iduce nedelje idem na double test, pa mozda doktori nesto i vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ste videli vi tu pišu na ultrazvuku, isti otac! :)

hahaha, ja za moju kažem da je ili dr u pravu da je devojčica, ili to nije njegov sin :lol:

Inače mi je tek u 28.nedelji rekla pol... u 20. beba nije htela da se okrene, a između ta dva uz nisam imala nijedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je moguće znati pol bebe? I koliko mama ima kojima su doktori rekli da nose devojčicu, a desilo se obrnuto...? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo negde slicnu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve što napišem, ispade da ima. A baš sam se mučila da je nađem. Hvala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam jos saznala :angry:

Zato sto nisam naletela na odlicno raspolozenje svog doktora da bi mi otvoreno i normalno rekao. :angry: Grrrrrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se upravo vratili od lekara. U martu mesecu nam je dr rekla da cekamo devojcicu , vec smo se uveliko pripremili :)...iznenada nam je narastao pisa u 35.nedelji :) :) :)

Beki7, Kiki @ i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Dobri ste,neka neka ;)

Ja sad i necu da znam...bice suprise :o

bixie voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li su vam doktori pogodili pol bebe cim su vam rekli sta je, i u kojoj nedelji ste saznali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana, kako teba postoji ovu ćemo zatvoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam postavila isto pitanje ranije, jer mi pretrazivac uopste ne daje opciju da postoji ovakva tema o polu bebe. Ja sam u prosloj trudnoci u 20oj nedelji saznala da nosim devojcicu na 4d, do tada druga dr nije znala bas dobro na uzv pa nije ni htela da nagadja. Sad u drugoj trudnoci, mi je dr rekao u 16. ned da misli da je devojcica, ali kao pa nisam siguran, jer vec imamo kuci cerku, pa kao sa rezervom vi to uzmite. Ali ja mislim da ne bi ni pominjao da je devojcica, da nije bio siguran. Primetila sam po postovima da malo dr pogrese kad su u pitanju decaci, a da ima vise gresaka sa devojcicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da sam čitala da do nekog trenutka sve bebe izgledaju kao devojčice, a muški organi se malo kasnije razviju.

Mi smo oba puta saznali negde u 16. ili 17. nedelji, a govorili su mi da je moguće i mnogo ranije, dok se ne vidi na UZ, putem invazivnih metoda. Navodno već u 3. nedelji kod Jurišića, samo ne znam koje tkivo uzima na cito-genetičku analizu tako rano. Ali ja se iz ove perspektive ne bih time igrala, nije nam više važan pol. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

22. nedelja. To je prvo što smo tada videli na uz. Nije se baš krila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prvom ekspertnom u 13. nedelji dr. rekao da je 90% siguran da je devojčica ... kasnije su samo potvrđivali :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je doktorica na ekspertskom u 13.oj rekla da je najverovatnije decak. Sada sam u 17. nedelji i danas imamo ultrazvuk. Jedva cekam :)

Inace ja sam ranije bas zelela devojcicu. Sada mi je vec svejedno samo da je zivo i zdravo. A volela bih da znam kako bih mogla na miru da biram garderobicu i kolica :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.