U kojoj nedelji ste saznali pol bebe


odgovora

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam isla na AC u 18 nedelji doktor mi je rekao da je decak i kada sam dobila rezultate AC sa sigurnoscu su mi potvrdili da jeste pisonja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam isla na AC u 18 nedelji doktor mi je rekao da je decak i kada sam dobila rezultate AC sa sigurnoscu su mi potvrdili da jeste pisonja :lol:

:) Lepo, dva decaka, braca... Vidim da si nesto vise trudna od mene :lol: , pa me interesuje kada si osetila bebu? Ja nista :mellow: ... Mooozzzddaaaa na par dana neessttooo, ali nisam sigurna?! Jedva cekam kada ce :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da braca :)

U prvoj trudnoci se nesto ne mogu setiti kad sam tacno osetila ali bilo je negde na sredini tu oko 20 nedelje. A sad u drugoj trudnoci sam dosta ranije u 15 nedelji,mada kazu da je tako normalno jer znas da prepoznas i slabiji su stomacni misici. Najcesce ga osetim skroz dole nisko,gura buni se ;) i to kad se smirim,dok sam u pokretu ne osetim ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je decko :) Doktor je rekao da ne moze da se zakune, ali da misli da je decko. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mi smo saznali tek kad sam se porodila, tako smo zeleli...

Bilo nam je vazno samo da bude sve ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mi smo saznali tek kad sam se porodila, tako smo zeleli...

Bilo nam je vazno samo da bude sve ok :)

Naravno. Doktor je sam rekao, mada sam prilicno nesigurna oko imena pa bih volela da znam da bih se lakse odlucila. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo hteli da znamo u obe trudnoce, ali prva beba nije htela da se pokaze :P Sve do osmog meseca! Uvek je drzala prekrstene nogice... A onda smo videli da je zenskica... Stidljivko mamin :wub:

I sad u drugoj smo je videli tek u sedmom mesecu, i opet stidljivica-upisuljica :wub:

Srecni smo zbog cerkani, a nadamo se jednog dana da ce dobiti i kojeg batu... A mozda napravimo i klan devojcica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno. Doktor je sam rekao, mada sam prilicno nesigurna oko imena pa bih volela da znam da bih se lakse odlucila. :rolleyes:

Nama dr. za malo da se ispali kad sam bila u 5. mes. Ali smo joj odmah rekli pssst... ;)

Najlakse je kad odaberes jedno musko i jedno zensko ime... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nosim decaka, inace mi je lekar vec u 17. nedelji rekao, a sada je potvrdio. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nosim decaka, inace mi je lekar vec u 17. nedelji rekao, a sada je potvrdio. :wub:

Bravo za momka pisonju :)

Mi smo u 11 nedelji saznali da se mami ispunila zelja sa deckicem, tata je zeleo devojcicu :) .. Uvek sam zelela da mi prvo dete bude decak , da se zove Marko i da cuva svoju mladju sestru od naleta momaka :)

E sad jedva cekamo da saznamo za ovu malu tackicu ... Ima jos da cekamo , sad oboje navijamo za devojcicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isprva mislili da je decak jer su mi babe,komsinice i sl govorile sto posto decak,medjutim meni je majka rekla da je tako izgledala kad je nosila mene.Doktor nije hteo da kaze do 20.nedjelje trudnoce,iz nekih licnih razloga.Mislim da je imao neprijatna iskustva saopstavanjem zenskog pola,kako sam kasnije saznala.Kad mi je rekao da je zensko,ja sam bila presrecna.Odmah smo kupili roze majcicu i kapicu.A moj svekar mi je rekao,ume UZ i da pogresi.Hm,kako mrzim ovu nasu sredinu,svi hoce musku djecu :angry: Al dobro,bitno je da smo ja i muz srecni,za ostale me bas briga.I naravno samo da je beba ziva i zdrava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene ja sam juce saznala da nosim devojcicu,mada koliko je nemirna ja sam bila ubedjena da je decak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bilo svejedno. MM je zeleo decaka. I mene nervira sto svi zapinju da bude musko pa musko, sta je da je, volecu ga svim svojim srcem. U ovom slucaju mog decka malog :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cekamo jednog malog decaka(ako se doktori nisu zeznuli :) ).

Nije nam bilo bitno da li je decak ili devojcica,ali ako sada bude decak,volela bih da mi drugo dete bude princezica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, pol je nebitan, najbitnije da je živo i zdravo, ali kod mene je oduvek postojala malo veća naklonost ka dečacima. To je verovatno zbog brata, obožavala sam kad ga vidim onako malenog pa u onim farmerkicama na tregere, pa košuljice, pa mu namestimo šiškice na stranu, ma ko bombona. Posle drugog spontanog saznali smo da je bio dečko.....Ali dobro, biće jednog dana. Moja savršena kombinacija je dečko, devojčica, dečko, i End of Story :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isprva mislili da je decak jer su mi babe,komsinice i sl govorile sto posto decak,medjutim meni je majka rekla da je tako izgledala kad je nosila mene.Doktor nije hteo da kaze do 20.nedjelje trudnoce,iz nekih licnih razloga.Mislim da je imao neprijatna iskustva saopstavanjem zenskog pola,kako sam kasnije saznala.Kad mi je rekao da je zensko,ja sam bila presrecna.Odmah smo kupili roze majcicu i kapicu.A moj svekar mi je rekao,ume UZ i da pogresi.Hm,kako mrzim ovu nasu sredinu,svi hoce musku djecu :angry: Al dobro,bitno je da smo ja i muz srecni,za ostale me bas briga.I naravno samo da je beba ziva i zdrava.

Meni je bilo svejedno. MM je zeleo decaka. I mene nervira sto svi zapinju da bude musko pa musko, sta je da je, volecu ga svim svojim srcem. U ovom slucaju mog decka malog :wub:

I mene izluđuje kad čujem prvo nek bude muško, posle nema veze... :angry: :angry:

To kad je moja sveki govorila, zapušavala sam joj usta da je važnije da se rodi zdravo i pravo, no kog je pola. :D Mi nismo znali, do rođenja, ona me terala da pitam kad muž ne uđe pa da joj kažem... <_< Ideja mm je bila da nam ne kažu, i ja sam se složila, stvano mi je bilo važno da sve bude u redu, ništa drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isprva mislili da je decak jer su mi babe,komsinice i sl govorile sto posto decak,medjutim meni je majka rekla da je tako izgledala kad je nosila mene.Doktor nije hteo da kaze do 20.nedjelje trudnoce,iz nekih licnih razloga.Mislim da je imao neprijatna iskustva saopstavanjem zenskog pola,kako sam kasnije saznala.Kad mi je rekao da je zensko,ja sam bila presrecna.Odmah smo kupili roze majcicu i kapicu.A moj svekar mi je rekao,ume UZ i da pogresi.Hm,kako mrzim ovu nasu sredinu,svi hoce musku djecu :angry: Al dobro,bitno je da smo ja i muz srecni,za ostale me bas briga.I naravno samo da je beba ziva i zdrava.

Ja sam saznala tek u 7-om mesecu da nosim devojcicu.... :rolleyes:

Aaa tako je i meni moj svekar rekao kada smo mu rekli da nosim devojcicu,kao- "To je moguce da je greska jer je beba velika pa se mozda ne vidi da je musko" i kada sam bila na drugom uz isto su mi rekli,a njemu kao da nesto nije pravo...Treba da bude srecan prvi put postaje deda,stvarno ne razumem takve ljude... :angry:

Kao sto si i rekla Marijachi bitno je da je beba ziva i zdrava,sve ostalo je nebitno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vo prvata bremenost ne znaevme sto ke bide bidejki ne sakavme da znaeme ni bese seedno samo da imame malo bebe i jas se si mislev deka e masko pa koga se rodi se iznenadiv zensko mi bese malku cudno oti nekako potsvesno bev sigurna deka e masko no se naviknav za dva tri saati deka imam prekrasna cerkicka. E sega za ova vtorovo sakame da znaeme kakvo ke bide i dvajcata posakuvame da bide masko za dve nedeli ke odam na uz pa se nadevam ke moze da s vidi kakvo e,no najnapred kakvo i da bide samo neka mi e zdravo i zivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u kojoj nedelji trudnoce su vam videli pol bebe na uz?

ja nemogu da cekam devet meseci da vidim sta nosim. jako sam nestrpljiva. sutra idem na 4d ultrazvuk da vidim da li je sve ok sa bebom i nadam se da cemo videti pol.

Cao Mimi, ja sam danas bila na 4D uz. Sve je super sa bebom, u nekj ludackoj je pozi i nece da se snima :) Ali, uspeli smo saznati pol! Prvi put, a sada sam u 21nedelji..ranije nije htela da se pokaze :) e, pa cekam malu Miu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su do 6. mesea govorili da je decak na uz, a na expertnom devojcica... sta god da je samo neka je zivo i zdravo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene ja sam juce saznala da nosim devojcicu,mada koliko je nemirna ja sam bila ubedjena da je decak
Bravo za devojcicu... :rolleyes: Vi ste tek na polovini... :) Kako podnosis trudnocu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vo prvata bremenost ne znaevme sto ke bide bidejki ne sakavme da znaeme ni bese seedno samo da imame malo bebe i jas se si mislev deka e masko pa koga se rodi se iznenadiv zensko mi bese malku cudno oti nekako potsvesno bev sigurna deka e masko no se naviknav za dva tri saati deka imam prekrasna cerkicka. E sega za ova vtorovo sakame da znaeme kakvo ke bide i dvajcata posakuvame da bide masko za dve nedeli ke odam na uz pa se nadevam ke moze da s vidi kakvo e,no najnapred kakvo i da bide samo neka mi e zdravo i zivo.
Javi sta su ti rekli na kontroli... Ne bi bilo lose da bude deckic posle devojcice, mada svejedno, sta god da je, samo neka je zivo i zdravo... Kako podnosis trudnocu? Elena verovatno jedva ceka da dobije batu ili seku? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su do 6. mesea govorili da je decak na uz, a na expertnom devojcica... sta god da je samo neka je zivo i zdravo :lol:
Naravno!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene izluđuje kad čujem prvo nek bude muško, posle nema veze... :angry::angry:

To kad je moja sveki govorila, zapušavala sam joj usta da je važnije da se rodi zdravo i pravo, no kog je pola. :D Mi nismo znali, do rođenja, ona me terala da pitam kad muž ne uđe pa da joj kažem... <_< Ideja mm je bila da nam ne kažu, i ja sam se složila, stvano mi je bilo važno da sve bude u redu, ništa drugo...

Ili nije bitno sta je samo da igra fudbal ili ide uvojsku... Gluposti... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.