Vaša kosa

odgovora

Objavljeno

hehhehe,super reklama zar ne :D

Inace zanima me koji sampon za kosu koristite i kakva vam je kosa:da li se brzo masni,ravna,kovrdzava itd ,sta sve koristite od preparata za kosu itd.. I da li je neko probao ili koristi onaj elsev 5 u 1 (valjda se tako zove) ja bih htela da ga uzmem pa me zanîma... I da li da bi vam kosa bila kao na reklami mora da se uzima sva 3-4preparata:sampon,balzam i maska za kosu ???

Ako ova tema vec postoji ja se izvinjavam :DAli ja nisam nasla ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam oštru,kovrdžavu,suvu kosu a ceo život želim ravnu,mada od prodjaja pa nadalje mi se čini da se malo ispravila ali je i dalje gusta,mada mi sad to ne smeta,koristila sam ranije svaki sampon za suvu kosu koji je izasao i svaku drugu glupost i bilo je samo bacanje novca,naravno da sam koristila i presu dok je nisam potpuno izgorela :D i shvatila da moze samo ispravljanje feniranjem,sad sam se usavršila pa je sama feniram,mada je to dug proces,treba mi oko 1,5h :blink: ali najlepse u svemu tome je da to mogu da radim samo jednom nedeljno,kosa mi je takva da drzi feniranje i ne masti se i ne prlja pa mogu komotno mesec dana da je ne perem a i duze i da se to ne vidi,cak postane jos bolja :P

Inace sam počela da se farbam stilovom kolor šampomom pop art i odlican je,lepo pokriva a ne gori kosu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam suvu kovrdžavu kosu-savršena za održavanje. Perem je jednom nedeljno, koristim Nivea šampon za kovrdžavu ili smeđu kosu, takav isti balzam. Pakovanje za kosu koristim Loreal, jednom mesečno. Kosu nikad ne sušim fenom, već se sama suši, a dok je još mokra, nanesem malo ulja... Za specijalne prilike posetim frizera i tada obično ispravim kosu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem to "pakovanje" ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bacala pare na razna pakovanja,pravila razne maske,stavljala maslinovo ulje,nisam susila kosu da je ne bi nadula...zaboravila sam da napomenem da imam jako debelu vlas :blink: ali naj bolje mi je kad je feniram i susim fenom,dugo traje ali se isplati a nekad cu valjda imati novca da posecujem frizera jednom nedeljno da on to odradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam kosu poput Millar. Koristim isključivo kosili šampon za kosu, to mi je preporučio frizer još pre nekoliko godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam prirodno pakovanje...

Jedno jaje+maslinovo ulje+sok od limuna

Extra djeluje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pravila prirodnu masku od jednog zumanca,maslinovog ulja i par kapi ricinisovog,samo mi kosa dobije sjaj i nista vise :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dugu, ravnu kosu i ne farbam se. Za održavanje je super jer je uvek savršeno ravna pa uvek deluje kao da je fenirana. Jedino što se masti za medalju, na svaka 2-3 dana moram da je perem. Koristila sam sve i svašta. S vremena na vreme me poseti i perut ali onda se povuče. sad i ja razmišljam da batalim sve i bacim se na obične šampone i balzame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim što mi je kosa ravna, oduvek sam želela kovrdžavu kosu. Možda nisam u fazonu i moderna, ali meni se ne sviđaju te ravne kose, osim ako nisu jako, jako guste, teške i divlje.. Napomenula sam da mi je kosa jako duga, ali je ja skoro nikada ne nosim puštenu. Planiram da ukovrdžam kosu, međutim frizeri sa kojima sam pričala nisu rai da mi to urade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim što mi je kosa ravna, oduvek sam želela kovrdžavu kosu. Možda nisam u fazonu i moderna, ali meni se ne sviđaju te ravne kose, osim ako nisu jako, jako guste, teške i divlje.. Napomenula sam da mi je kosa jako duga, ali je ja skoro nikada ne nosim puštenu. Planiram da ukovrdžam kosu, međutim frizeri sa kojima sam pričala nisu rai da mi to urade.

Ja sam još u srednjoj školi stavila mini val koji se ispravio posle dva pranja, ali bukvalno! Kosa mi je teška.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sto tako ne kazes,to je maska za kosu !!! Ja cu da si uzmem 15 ovo

gct-13355-.jpg onog spreja

jer ono u maloj kutiji to "pakovanje"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam još u srednjoj školi stavila mini val koji se ispravio posle dva pranja, ali bukvalno! Kosa mi je teška.

Moja nije teška, pa mislim da će mi držati :) .

Jesi li bila zadovoljna kako ti stoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nije teška, pa mislim da će mi držati :) .

Jesi li bila zadovoljna kako ti stoji?

Jesam, ali je kratko trajalo :). Stavljala sam onaj krupniji. Ovako je kad poželim navijem na papilotne pa izdrži par sati :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se mnogo masti kosa... Sta koristite za to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se mnogo masti kosa... Sta koristite za to ?

sve zavisi sta je uzrok mascenju kose...postoji gomila preparata protiv mascenja kose ali vecina ne pomaze jer je problem u ishrani ili poremecaju zlezda.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se mnogo masti kosa... Sta koristite za to ?

Prije pranja uzmi sok od cijelog limuna i utrljaj vatom u tjeme...neka stoji pola sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam to koristila i opet sam se vratila na zutu liniju:) meni je previse bujala kosa od tog nikako je smiriti:) inace imam dugu kosu malo guscu ali ja to sredim tako da bude superiska:) dosta me njih pita jel nadogradnja mada ja ne znam zasto me to pitaju:)farbam se loreal farbama bez amonijaka i super su mi :)i da imam siskice(koje su trajno ispeglane) i puno kosu peglam, ustvari kad je operem osusim i ispeglam i onda sam mirna, ja mogu da ne perem kosu mesec dana:) nikad se ne vidi da je prljava ne masti se bas neka zahvalna za odrzavanje:) na kraju sve od loreala inace za kosu koristim i super mi je:) ja planiram kad se porodim da uradim ovaj brazilski tretman keratinom ili brazilsko feniranje da li neko ima iskustva s tim ?

Ja prvi put cujem za brazilske tretmane i feniranje,sta ti je to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve zavisi sta je uzrok mascenju kose...postoji gomila preparata protiv mascenja kose ali vecina ne pomaze jer je problem u ishrani ili poremecaju zlezda.....

Sta bi onda trebala da jedem da mi se ne masti kosa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve zavisi sta je uzrok mascenju kose...postoji gomila preparata protiv mascenja kose ali vecina ne pomaze jer je problem u ishrani ili poremecaju zlezda.....

Sta bi onda trebala da jedem da mi se ne masti kosa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja se kosa uzasno brzo masti,do pre mesec dana sam imala dugu kosu i posto je bila ko metla,sva ispucala osisala sam se :( Valda sam probala sve moguce sampone i dzaba,danas je operem sutra je vec prljava.Ako neko zna neki prirodan "lek"neka pise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

....CITIRAM...t2408.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam prirodno pakovanje...

Jedno jaje+maslinovo ulje+sok od limuna

Extra djeluje...

E ovo i ja koristim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato ti i ja imamo krasnu kosu... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato ti i ja imamo krasnu kosu... :D :D :D

A-ha (što smo skromne) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.