Vaša kosa

odgovora

Objavljeno

ja je ne peglam peglom, nego mi je frizerka izvuce cetkom i pre neki mesec sam kupila nivea straight balm u maloj rozoj bocici, koristi se za lakse ispravljanje kose, nanosi se na vlaznu kosu i ne ispire se, frizerka kaze da je super i da mi mnogo lakse izravna kosu....... e sad ne znam da li stiti od toplote ali svakako manje se koristi cetka i fen. a i lepo mirise i ne masti kosu.

Ja sam videla tvoju kosu - savršena je :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam videla tvoju kosu - savršena je :) :) :)

hvala :rolleyes: postidela sam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,Puslice i kod mene gde god se okrenes moje dlake,i ja mislim da je to samo sad zbog zime,promene vrmenea,jer leti nema toliko kose po kuci. A tek kad je operem koliko kose ima u kadi i kad je susim po celom kupatilu-cudim se kako nisam celava.. jedva cekam prolece.

Zar niko ne pegla kosu i ne koristi zastitu? :(

I kod mene dlaka na sve strane, a tek kada je operem i rasčešljam, mm mi kaže da stavljam u kesu da se ne zapuši toalet...elem ne peglam niti ispravljam moju kovrdžavu kosu...volim kada sam čupava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,koje peglaju kosu,jel koristite nesto za zastitu od toplote? Ja bih da kupim,ai ne znam koji.

Ja mogu da ti preporucim samo za lakse ispravljanje ovaj sampon i regenerator isti 7hr-prod-P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kosa je prirodno kovrdzava ali ja volim da je svaka dlaka na svom mestu pa zato ovu frizuru furam samo na letovanju tj kad me mrzi da se feniram svako vece boj-n12199.jpg

a ovako se osecam najbolje 9m-n12199.jpg i zato se kunem u peglu za kosu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kosa je prirodno kovrdzava ali ja volim da je svaka dlaka na svom mestu pa zato ovu frizuru furam samo na letovanju tj kad me mrzi da se feniram svako vece

a ovako se osecam najbolje i zato se kunem u peglu za kosu :)

Mačko :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kosu peglam godinama , mozda i deset godina vec , nije mi se ostetila uopste , mislim da puno zavisi i od pegle , u pocetku sam imala neku bezveze peglu i em je lose peglala em mi je stetila kosu onda sam kupila profesionalnu i super mi je . Ne znam dali peglas kod frizera ili sama ali bitno je za peglanje da ti kosa bude suva kao barut kad peglas , brze se ispegla i efekat je bolji ...

Imam remington,super je,mm mi kupio za NG :rolleyes: da,peglam je kad je skroz suva,istraumira me kad vidim da mi se pari kad prodjem preko kose koja je i malo vlazna.

ja je ne peglam peglom, nego mi je frizerka izvuce cetkom i pre neki mesec sam kupila nivea straight balm u maloj rozoj bocici, koristi se za lakse ispravljanje kose, nanosi se na vlaznu kosu i ne ispire se, frizerka kaze da je super i da mi mnogo lakse izravna kosu....... e sad ne znam da li stiti od toplote ali svakako manje se koristi cetka i fen. a i lepo mirise i ne masti kosu.

Imala sam taj,i meni licno nije nista pomagalo,cak mi je kosa bila suvlja od njega,bas sam ga juce bacila,pola bocice,istekao rok,eto koliko sam ga koristila.Kupila sam sad subrina briljantin,to mi stavlja moja frizerka,i jako lepo mirise,a kosa mi se danima sija,ne znam da li ce to mozda malo da zastiti kosu od toplote?

NSanja,ne mogu da se odlucim koja ti je bolja..moja kosa nije kovrdzava,ali jako volim kad napravim takav friz kao ti na 1.slici,samo mi je sad kratka kosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na komplimentima drage moje :wub:

Mislim da je uredna kosa i lepa frizura odraz zenstvenosti , bar meni ... Koliko god da se sredim ako mi kosa nije cista i uredna osecam se kao da sam u trenerici i posla sam do kontejnera da izbacim smece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na komplimentima drage moje :wub:

Mislim da je uredna kosa i lepa frizura odraz zenstvenosti , bar meni ... Koliko god da se sredim ako mi kosa nije cista i uredna osecam se kao da sam u trenerici i posla sam do kontejnera da izbacim smece :)

isto... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na komplimentima drage moje :wub:

Mislim da je uredna kosa i lepa frizura odraz zenstvenosti , bar meni ... Koliko god da se sredim ako mi kosa nije cista i uredna osecam se kao da sam u trenerici i posla sam do kontejnera da izbacim smece :)

I ja isto..ja i kad idemo u prodavnicu,ovde u selu,moram prvo siske da namestim,ne mogu da idem tako apa-drapa,i ne volim kad tako vidim devojku da joj je kosa prljava.secam se da sam u osnovnoj imala dve drugarice kojima je kosa stalno bila masna,fuj...ja sam moju uvek prala svaki drugi dan,eventualno treci. A najduze sto nisam prala kosu je bilo dok sam bila u porodilistu,od petka do petka,i taj dan kad smo dosli kuci,morala sam je oprati,a posto nisam mogla dugo da stojim mm me je drzao iznad kade da ne padnem,bilo je bas smesno.ALi nisam vise mogla da izdrzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja napokon danas skinuh nadogradnju. Sad mogu posle 3 meseca da perem kosu kuci(pokusala 2 puta sama kod kuce,ali je feniranje trajalo minimalno 2 i po sata). Tako sam sada srecna,opet mogu sama da se feniram i ne moram stalno da zakazujem kod frizera. A i svidja mi se za promenu malo kraca kosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja napokon danas skinuh nadogradnju. Sad mogu posle 3 meseca da perem kosu kuci(pokusala 2 puta sama kod kuce,ali je feniranje trajalo minimalno 2 i po sata). Tako sam sada srecna,opet mogu sama da se feniram i ne moram stalno da zakazujem kod frizera. A i svidja mi se za promenu malo kraca kosa.

Milanka ako si sacuvala kosu od nadogradnje odnesi kod nekog frizera koji to zna , pa nek ti napravi trese , ja imam tri bas lepe od nekih starih nadogradnji sam odnela i drugarica koja je frizerka mi je napravila . Pa sad kad mi dune ja ih stavim , to mi je super stvar , nadogradnja me nervira bas zato sto je tesko odrzavati od kuce a ja mrzim da visim po salonima pola dana iako mi jedna od naj drugarica drzi salon ja se cesce sisam i feniram sama nego sto idem kod nje :) Kod nje idem kad je se zazelim pa se usput izfeniram :) I kad se zaigram sa makazama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka ako si sacuvala kosu od nadogradnje odnesi kod nekog frizera koji to zna , pa nek ti napravi trese , ja imam tri bas lepe od nekih starih nadogradnji sam odnela i drugarica koja je frizerka mi je napravila . Pa sad kad mi dune ja ih stavim , to mi je super stvar , nadogradnja me nervira bas zato sto je tesko odrzavati od kuce a ja mrzim da visim po salonima pola dana iako mi jedna od naj drugarica drzi salon ja se cesce sisam i feniram sama nego sto idem kod nje :) Kod nje idem kad je se zazelim pa se usput izfeniram :) I kad se zaigram sa makazama :D

Sacuvala sam kosu, mada ne znam sta su trese, ja sam imala sivenu u tri dela. Nisam imala pramenove radjene keratinom...tako da ovo sto sam skinula izgleda kao kosa usivena na koncicu od 20-ak cm i tako 3 puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacuvala sam kosu, mada ne znam sta su trese, ja sam imala sivenu u tri dela. Nisam imala pramenove radjene keratinom...tako da ovo sto sam skinula izgleda kao kosa usivena na koncicu od 20-ak cm i tako 3 puta.

Jos bolje , ako je vec usivena treba samo da nadjes gde ima da se kupe snale koje se usiju za koren te kose i ne vide se uopste , sad cu ti slikati moje da vidis kako izgledaju , to je super stvar , skidas ih sama i stavljas kako hoces , feniras , uvijas , mnogo lakse nego kada su ti fiksirane na glavi .... Idem da slikam pa dodajem ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

z6d-D1-098.jpg evo nasla sam na netu nisam morala moje da slikam , imas ih u razlicitim bojama u zavisnosti od boje kose , ukucaj na google nadogradnja kose pomocu klipsi pa ces videti kako izgleda ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos bolje , ako je vec usivena treba samo da nadjes gde ima da se kupe snale koje se usiju za koren te kose i ne vide se uopste , sad cu ti slikati moje da vidis kako izgledaju , to je super stvar , skidas ih sama i stavljas kako hoces , feniras , uvijas , mnogo lakse nego kada su ti fiksirane na glavi .... Idem da slikam pa dodajem ....

E ovo je super, kupicu ove snale i samo kosu staviti na njih. Onda mogu bilo kad sama da ih dodajem...Hvala :rolleyes: , nisam znala da se moze stavljati pomocu snalica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo je super, kupicu ove snale i samo kosu staviti na njih. Onda mogu bilo kad sama da ih dodajem...Hvala :rolleyes: , nisam znala da se moze stavljati pomocu snalica :)

Ma da to je super stvar , samo je bitno da ti ih neko profi lepo stavi da se snale ne bi videle i vise ne moras da dajes pare za nadogradnje nego kad ti se cefne stavis sama... Trebalo da bi da te snale ima da se kupe u spec. prodavnicama frizerske opreme ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da to je super stvar , samo je bitno da ti ih neko profi lepo stavi da se snale ne bi videle i vise ne moras da dajes pare za nadogradnje nego kad ti se cefne stavis sama... Trebalo da bi da te snale ima da se kupe u spec. prodavnicama frizerske opreme ....

Videcu sledeci put sa frizerkom da mi to odradi, da snale mogu stavljati i skidati kad hocu. Nisam znala da to moze, hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kosa je prirodno kovrdzava ali ja volim da je svaka dlaka na svom mestu pa zato ovu frizuru furam samo na letovanju tj kad me mrzi da se feniram svako vece boj-n12199.jpg

a ovako se osecam najbolje 9m-n12199.jpg i zato se kunem u peglu za kosu :)

Preslatka,stvarno ne znam sta ti lepse stoji,obe frizure su super...prelepa i negovana kosa,i boja i sve... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja - sve pohvale!!! Prelepa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preslatka,stvarno ne znam sta ti lepse stoji,obe frizure su super...prelepa i negovana kosa,i boja i sve... :rolleyes:

NSanja - sve pohvale!!! Prelepa!!!

:rolleyes: hvala devojke :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja imas prelijepu boju kose...Ako se farbas mozes li mi molim te reci koju farbu koristis ?

Hvala :).... Ja volim malko prosaranu kosu a poznato je da pramenovi tj blans kojim se oni izvlace ostecuje , tako da ja s vremena na vreme uzmem najsvetlije pepljasto plavu fabru (bilo koju ), mazem je cetkom za farbanje po obicnom malo redjem ceslju i tako samo ovlas razcesljam po gornjem sloju kose i dobijem taj sarenis koji a volim , inace se farbam uglavnom ovom farbom

to7-color-.jpg

tj to mi je podloga za ono razcesljavanje koje radim dva tri puta godisnje a leti ne moram ni to jer mi od sunca bude tako prosarana kosa ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super, mnogo ti hvala..Ja sam trenutno plava ali hocu malo da promjenim a tvoja boja mi se bas svidja :)

Pa tebi ce onda biti ko od sale da dobijes ovakvu boju , moja podloga je tamnija pa to onda ide teze ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.