Nokti-Nega,nadogradnja,lakovi...

odgovora

Objavljeno

Ipak sam stavila gel na nokte pre par dana...uh koje olakšanje,mazala sam ih skoro svaku noć ali to jednostavno nije bilo to :angry: ...i to sam prvi put stavila gel u boji narandzasti,na suncu je malo drečaviji....milina :rolleyes:

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde u bg-u mogu da kupim Shellac?

Šta je to?

U stvari odoh da pitam čika Gugla ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je zakon za nokte :D Namazes ga kao lak, zapeces u lampi i stoji ti 15 dana, sija k'o da ne kazem sta, uredno, cisto izgleda, uvek sredjeno....A sto da dajem salonima pare za mazanje kad mogu da ga kupim...Znam da ima u Ns da se uzme...al ja bih ipak da ne moraju odatle da mi salju...

Ja imam cnd vinylux lak za nokte (isto sto i shellac ali se radi bez lampe), zadovoljna sam koliko traje posto i ribam i cistim i perem sudove...oko 5 dana mi traje na noktima tako...Ali shellac je shellac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je zakon za nokte :D Namazes ga kao lak, zapeces u lampi i stoji ti 15 dana, sija k'o da ne kazem sta, uredno, cisto izgleda, uvek sredjeno....A sto da dajem salonima pare za mazanje kad mogu da ga kupim...Znam da ima u Ns da se uzme...al ja bih ipak da ne moraju odatle da mi salju...

Ja imam cnd vinylux lak za nokte (isto sto i shellac ali se radi bez lampe), zadovoljna sam koliko traje posto i ribam i cistim i perem sudove...oko 5 dana mi traje na noktima tako...Ali shellac je shellac :)

Gde ga imaju u NS? a i nemam lampu, ili da je kupim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Firma se zove slim line doo iz ns su...Ja mogu samo da narucim da mi stigne brzom postom...a ne volim tako da narucujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Firma se zove slim line doo iz ns su...Ja mogu samo da narucim da mi stigne brzom postom...a ne volim tako da narucujem...

Videla sad na netu.. Poslala sam im pp za cenu, vidim da je 1000din manikir kod njih ali, pitaj boga koliko kosta lak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je 1000 din lak za fizicka lica, ali treba i podlak i nadlak...plus da kupim neku polovnu lampu...Meni vredi da uzmem kad skupim parice, ali sam skepticna kad je slanje paketa u pitanju, uvek se plasim da me neko ne nasamari :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je zakon za nokte :D Namazes ga kao lak, zapeces u lampi i stoji ti 15 dana, sija k'o da ne kazem sta, uredno, cisto izgleda, uvek sredjeno....A sto da dajem salonima pare za mazanje kad mogu da ga kupim...Znam da ima u Ns da se uzme...al ja bih ipak da ne moraju odatle da mi salju...

Ja imam cnd vinylux lak za nokte (isto sto i shellac ali se radi bez lampe), zadovoljna sam koliko traje posto i ribam i cistim i perem sudove...oko 5 dana mi traje na noktima tako...Ali shellac je shellac :)

Pa to je ono o čemu je cicana pričala,opet mora u salon i pod lampu <_<

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadogradnju radila jednom, ali ne bih vise, dobro je bilo uradjeno, brzo se navikla na duzinu noktiju (uradila sam bas dugacke :D ) ali uh koliko mi je trebalo da posle nokti dodju sebi :blink::wacko: A fazon sa belim lukom moram da probam, posto imam problem sa listanjem i to je razlog zasto ne mogu da pustim nokte <_< samo pitanjce, kako se resite mirisa belog luka? :huh: Posto meni ruke i kad ga secem za jelo znaju da se, i pored tretmana cajem od nane i sapunima, osecaju dan-dva :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je ono o čemu je cicana pričala,opet mora u salon i pod lampu <_<

Zasto u salon? Kupim polovnu lampu za 20-30 eura, podlak, lak i nadlak za jos toliko i mirna sam :) Samo jos da nadjem gde da kupim :D

i sto je najvaznije skida se acetonom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto u salon? Kupim polovnu lampu za 20-30 eura, podlak, lak i nadlak za jos toliko i mirna sam :) Samo jos da nadjem gde da kupim :D

i sto je najvaznije skida se acetonom :)

To je najmanji problem.Pocevsi od Kineza,do prodavnica kozmeticke opreme,preko trista sajtova ,fb strana i oglasa na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je najmanji problem

Da, ali ja necu bilo koji gel lak, vec shellac i njihovu bazu i top coat. Imam njihove lakove (koji ne idu pod lampu i traju 7 dana, meni 4 ili 5) i top coat za lakove i odlicni su. Ostalim gel lakovima nisam prezadovoljna jer mi je u salonu radjeno preko gela, a ja to necu. Za shellac ne mora da se turpija nokat sto je meni najbitnije...

A lampu kupiti je najmanji problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje ni za druge gel lakove ne mora da se turpija nokatna ploca,i takodje se skidaju acetonom.Takodje se stavlja podloga,lak i zastitni sloj koji i daje sjaj.

Kakav je to salon gde stavljaju gel lak preko gela ili kako vec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje ni za druge gel lakove ne mora da se turpija nokatna ploca,i takodje se skidaju acetonom.Takodje se stavlja podloga,lak i zastitni sloj koji i daje sjaj.

Kakav je to salon gde stavljaju gel lak preko gela ili kako vec?

Nemoj me zezati da ne mora :) :) :)

A jel za ostale gel lakove mora base coat (top coat ja volim zbog sjaja) i jel mora prajmer ili ne mora?

Ja dosla u salon na gel lak lakiranje (nije shellac) i ladno mi kaze ova sto radi da prvo mora da i uradi ojacanje pa gel lakom da prelakira preko. Nokti su mi izgledali kao lopate :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za gel lakove base coat naravo da ide.Prajmer nisam cula da stavljaju mada moguce je.Iskreno ne znam ni sta je?Kao neki lak fiksator jel?Susi li se to u lampi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prajmer je kao tecnost da odmasti nokat valjda (veliko valjda :D) zato se stavlja kao da se bolje fiksiraju gelovi, tecnost je i maze se cetkicom na nokat da se gel ne bi odizao od nokta itd.... Tj sigurno sluzi da se bolje fiksiraju gelovi, a za ovo drugo mozda lupam... :)

Ja koliiko se secam ne ide u lampu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako god,sve te stvari moraju (za mene) da budu visoko kvalitetne,od tog prajmera ,preko top kota ,lakova,gelova pa do "majstora". Ja ne mogu zamisliti da uradim sama kod kuće ni trećinu svega što ste navele :wacko: ,jedva namažem i nokte kojima tako namazanim uopšte nisam zadovoljna :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to nije neka filozofija....Namazes gel lak kao sto mazes obican lak, stavis ruku u lampu, izvadis ruku i gotovo. Sta moze da bude nekvalitetno ako uzimas od proverenog proizvodjaca proizvod... :)

Ja generalno ne volim da zavisim od termina, zakazivanja, raspolozenja osobe koja mi radi nokte itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probala sam i sa prajmerom, ali mislim da je problem u lampi. Obavezno uzmi tu jaču i kvalitetne lakove. Mogu i obe ruke da ti stanu što dosta skraćuje vreme. Ja sam sve kupla u Nail-linu. Nije se na početku skidao nego kada su počeli sami nokti da se listaju pa se onda i on slista. Ja sam bila odusevljenatom tehnikom, biće ti sigurno dobro samo ako te ne bude smaralo skidanje. Srećno i javi kako ti izgleda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.