Blizi se termin porođaja/Najbolje mesto za porođaj

odgovora

Objavljeno

Drage moje,ja sam u 25. nedelji trudnoce,ali s obzirom na to da mi je ovo prva trunoca imam dilemu oko toga koje porodiliste da izaberem kad mi dodje "taj dan"...Posto nemam nikakvu pouzdanu vezu,verovatno cemo ici na onu varijantu,kad dodje taj trenutak podmazati tamo gde se zadesim pa kako bude...ali me zanima da li bi mi neka od vas prenela pozitivne utiske o osoblju i strucnosti u odredjenom porodilistu...na GAK Narodni Front sam vec alergicna,jer sam imala prilike da tamo radim double test i jos neki uz,i osoblje je katastrofa i oba puta sam pala u sake ne strucnjacima,tako da sam sigurna da se tamo necu poroditi :lol: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citajuci po ovom forumu, a i ostalima, plus slusajuci uzivo iskustvo novopecenih mama, dosla sam na zakljucak da su najbolji komentari za Gradsku i Zemunsku bolnicu..

Jos da odaberem izmedju te dve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citajuci po ovom forumu, a i ostalima, plus slusajuci uzivo iskustvo novopecenih mama, dosla sam na zakljucak da su najbolji komentari za Gradsku i Zemunsku bolnicu..

Jos da odaberem izmedju te dve :rolleyes:

I meni se cini da Gradska ima najvise pozitivnih komentara...bar jedna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)))

Nema na čemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na čemu :)

DA VAM JA KAZEM NESTO...ja imam mnogo veci problem,meni je rekla jedna dr da necu do 11 maja sigurno a ja za 2 dana ulazim u 9...KOD MENE JE OVAKVA STVAR GLIC MI JE MEKAN I JAKO SKRACEN DA SAM TREBALA DA RADIM SERKLAZ..UZ TABLETICE I PAMENU I ISKUSNU DR.BEZ NJEGA SAM DOGURALA DO SAMOG KRAJA..I TAKO DA JA LICNO OSECAM DA CU USKORO...CELU TRUDNOCU VODIM U DM..al zbog malog kapaciteta mesta u bolnici cisto sumnjam da cu uspeti tamo da se porodim...ja se plasim da me ne posalju u neku drugu bolnicu u kojoj nznam ama bas nikoga ni kako bolnica izgleda i bas se plasim pogotovo sto vecina mama je prosla po tim porodilistima kako kazu ko bos po trnju...ja sam tragicno prosla u zemunskoj toliko da razmisljam da jedan dan odem i podavim ih sve tamo cisto da se osvetim... i nedaj boze da ne mogu u dm..gde da idem!!!!!!!!!!!??????? JAKO SAM ULASENA :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA VAM JA KAZEM NESTO...ja imam mnogo veci problem,meni je rekla jedna dr da necu do 11 maja sigurno a ja za 2 dana ulazim u 9...KOD MENE JE OVAKVA STVAR GLIC MI JE MEKAN I JAKO SKRACEN DA SAM TREBALA DA RADIM SERKLAZ..UZ TABLETICE I PAMENU I ISKUSNU DR.BEZ NJEGA SAM DOGURALA DO SAMOG KRAJA..I TAKO DA JA LICNO OSECAM DA CU USKORO...CELU TRUDNOCU VODIM U DM..al zbog malog kapaciteta mesta u bolnici cisto sumnjam da cu uspeti tamo da se porodim...ja se plasim da me ne posalju u neku drugu bolnicu u kojoj nznam ama bas nikoga ni kako bolnica izgleda i bas se plasim pogotovo sto vecina mama je prosla po tim porodilistima kako kazu ko bos po trnju...ja sam tragicno prosla u zemunskoj toliko da razmisljam da jedan dan odem i podavim ih sve tamo cisto da se osvetim... i nedaj boze da ne mogu u dm..gde da idem!!!!!!!!!!!??????? JAKO SAM ULASENA :(

Moja topla preporuka je Zvezdara, ja imam najlepse moguce iskustvo sa svim osobljem, nit sam ikome platila nit sam znala ko je ko tamo a svi su bili jako profesionalni i kulturni, em su je sad lepo i renovirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA VAM JA KAZEM NESTO...ja imam mnogo veci problem,meni je rekla jedna dr da necu do 11 maja sigurno a ja za 2 dana ulazim u 9...KOD MENE JE OVAKVA STVAR GLIC MI JE MEKAN I JAKO SKRACEN DA SAM TREBALA DA RADIM SERKLAZ..UZ TABLETICE I PAMENU I ISKUSNU DR.BEZ NJEGA SAM DOGURALA DO SAMOG KRAJA..I TAKO DA JA LICNO OSECAM DA CU USKORO...CELU TRUDNOCU VODIM U DM..al zbog malog kapaciteta mesta u bolnici cisto sumnjam da cu uspeti tamo da se porodim...ja se plasim da me ne posalju u neku drugu bolnicu u kojoj nznam ama bas nikoga ni kako bolnica izgleda i bas se plasim pogotovo sto vecina mama je prosla po tim porodilistima kako kazu ko bos po trnju...ja sam tragicno prosla u zemunskoj toliko da razmisljam da jedan dan odem i podavim ih sve tamo cisto da se osvetim... i nedaj boze da ne mogu u dm..gde da idem!!!!!!!!!!!??????? JAKO SAM ULASENA :(

Slazem se sa Widom...Gradska bolnica je moja preporuka.Svaka im cast i sestrama,babicama,doktorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja preporuka je za gradsku.Niti sam nekog znala,niti nekom platila a imala sam divno iskustvo i sve je fenomenalno proslo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Blizi se blizi leto....u dusi vec ga slutim......." :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zivim u Backoj Topoli i iteresuje me ako neko zna da li treba i ako treba koliko za se plati da porodis u Vrbas?

Afro i Kiki @ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zivim u Backoj Topoli i iteresuje me ako neko zna da li treba i ako treba koliko za se plati da porodis u Vrbas?

Ja verujem da treba al koliko nemam pojma.... :mellow:

A zasto se ne porodis u Backoj Topoli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde?? Ne pada mi napamet ako ne mogu u Vrbas onda u Subotici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde?? Ne pada mi napamet ako ne mogu u Vrbas onda u Subotici.

Joj Subotica ti je gora nego Backa Topola..... :wacko:

Ne znam kakvo iskustvo imas i sa kim,ali nisu tako losi....jel si imala neko lose iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.