Biciklizam

odgovora

Objavljeno

Posto smo dosta uvezbavali po gradu(ja smatrala), voznju deteta na sedistu za bicikle onom sto visi na guvernaru,ja danas naprasno resim da se sa svojom cerkicom uputim kod mame na kafu u selo udaljeno 20 km.Inace ranije pre udaje sam isla biciklom na posao u letnjim mesecima..ali sada bez kondicije i sa dodatnom tezinom deteta...mm me je gledao kao da sam poludela,ali nisam se dala obeshrabriti.

Putovanje je bilo divno..pticice su ponovo pevale samo za nas :rolleyes:

Ipak u povratku nas je mbrat vratio kolima..bilo bi previse..

Ali kada sam ponovo osetila taj adrenalin..hm..mislim da cu ponoviti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Brezo! Svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vetar u kosi svakoga dana :rolleyes:

Magi i ja,kad odrucim ruku za signalizaciju pruza i ona :wub:

Tako imamo dupli zmigavac :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno! :D

p.s. Zna li neko koliko kosta neki, da kazem, normalan i obican bajs da se kupi, nov? Odlucila sam da cu tako da se rekreiram ovog leta, samo se nadam da me nece neko zgaziti :P ...

Pa ja sam moj platila oko 13000,ali ima 18 brzina pri tom mi uopste ne trebaju toliko,koristim 4-5 samo..tako da bi ti neka peto brzinka ili sesto brzinka dobro dosla,ali i jeftinija ce biti sigurno.

Sto se tice toga da cete neko zgaziti,mogu ti reci da su biciklisti u saobracaju jako nezapazeni..ja jako oprezno vozim jer me je jednom skupo kostalo sto sam JA imala prednost.

Evo bas veceras sam vozila i to i J i M na bicikli i ne vidi me zena u jugicu i iz sporedne ulice presece me za dlaku..sreca te sam isla sporo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe...iznajmiš bajs na Adi i provozaš se na biciklističkoj stazi bez razmišljanja o automobilima. 1h=150din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.