See who gave reputation

Nema novih sadržaja

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Budjenje nocu
      Započeo/la Sandra sanja · Objavljeno
      Moja beba ima 6meseci i 3nedelje,do 5 meseca spavala je celu noc od 21h do  05h budi se sisa ili pije na flasicu(jer sam je i dohranjivala) i nastavi do 08h.Sada se budi nonstop na svaki sat ili dva,ne sisa ne pije mleko nocu,to je prestala sa nedelju dana sama.Probala sam da joj dam i mleko sada nocu nece,nekad pije malo vode,ako sastavimo 2 sata sna nocu super smo.Neznam sta da radim pomagajte.
    • Drugi trimestar
      Započeo/la leni · Objavljeno
      Ma daj, realno, koje su sanse? Cula sam i ja za te price ali mi ne piju vodu. Pa sta ako sisa palac, meni je to bas slatko  Kontam da i tebe ne bi nerviralo kada drugi ne bi potencirali. Kad sledeci put komentarisu “jao sisa palac”, ti reci “daa, je l’ da da je presladaaaaak”
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Macka · Objavljeno
      Isto ko ja, samo sto muz radi od jutra do mraka, dete ga ni ne vidi. B trazi paznju stalno, vece kad dodje,  mrtva sam.  Razumemo se u potpunosti  
    • Drugi trimestar
      Započeo/la mozza · Objavljeno
      Sve znam,ja sam takodje sama sa bebom,nemam nikoga jer svi moji su u Srbiji i nema ko da me odmeni ni 5 minuta,mm radi u Austriji i sve ostaje na meni,ujutru kad ustanem ja jedva cekam vece da okupam T i da je uspavam i onda malo odmorim,to je bas ruzno od mene ali tako je kako je,ja se cwo dan igram sa njom i glumim klovna jer ako me ne vidi odmah place,zaigra se i voli igracke ali ja moram da bude pored nje,ne mogu da je ostavljam dugo samu jer se desi da udari glavu,ode mi rikverc ispod stola ili tako nesto,pa sve sto moram da obavim ja to radim dok ona spava i kad dodje vece ja sam gotova.
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Macka · Objavljeno
      Ma umor mene unistava, odmah imam manje strpljenja. Ma uzas, pogotovo kad je majka sama sa detetom, mislim da kad ima jos nekog pored nje, malo je lakse. Jos tri posta, bez ovog sto sad sam napisala. 
  • Teme