Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

E ovo je najnovije.Juce smo bili na svadbu kod kuma.Bili smo pozvani jos pre mesec dana i posto smo kumovi red je da nosimo tortu.Jos tada sam je pitala jel pravimo ili narucujemo.Rekla je da cemo da narucimo.Podsecala sam je svakodnevno i ona prica da da treba da odem da narucim.I ja mislila da je narucila da bi mi u cetvrtak rekla da ce da je naruci u petak za subotu ili u krajnjem slucaju JA DA NAPRAVIM!I naravno je bio krajnji slucaj.Tu tortu nikad nisam pravila i naravno prva kora mi je izgorela,druga se presusila a treca se raspala.Doslo mi je da sednem u kola da joj odnesen i rasipam joj na glavu.A zna da torte niko ne pravi danas za sutra!Umesto da je u cetvrtak kupila materijal i u petak ujutru da napravi ona je u petak rano ujutru otisla kod frizera a meni je materijal svekar doneo u 5 popodne!Ja kao da nemam preca posla nego da pravim tortu!I jos sam jocu poslala da kupi gotove kore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, ala je ovo podugačka tema! Ali nekima baš i jeste potrebno da otresu dobrano svoju svekrvu ovako javno i oslobode se nagomilane negativne energije i frustracije... Moja mene ne voli. Zna da se pretvara da je sve o.k., ali u startu je bila otvoreno protiv toga da se njen jedinac oženi mnome, samo je to njemu govorila, a ja nisam imala pojma. Saznala sam kasnije. Inteligentna je, razmažena i voli da ogovara. Ima i dozu prikrivene podlosti u sebi, ali potpuno paradoksalno, ima i izuzetno svetle i plemenite trenutke, kada je veoma nesebična i darežljiva. Dakle nisu svi 100% loši ili 100% dobri, samo je nekima teško da se u životu prilagode novim situacijama.

Nisam ni ja cvećka, teška sam i ja. Ipak, neke stvari joj neću oprostiti, kao ni ona meni verovatno, ali šta me briga. Srećom, ne živim zajedno. :P Uh, sad mi je lakše...

U pravu si, Zemunci.. Nisu svi skroz dobri niti skroz losi.. Iako sam je ogovarala u ovoj temi, ipak je ne mrzim.. Ne mogu reci da je zla i pokvarena niti da me maltretira, vec da mi smetaju neke njene osobine, kao npr kasno ustajanje i sto ne vadi cigaretu iz usta.. A, da i njena nezainteresovanost za higijenu.. To me uzasava.. Ipak imamo bebu u kuci i treba da bude cisto. Previse je flegma za te stvari, a ja volim red, rad i disciplinu.. Jednostavno je zena nezainteresovana za to. Nikad mi nije rekla uradi to i to, ali njen nerad me tera da ja radim. Sa druge strane, cuva bepca, stvarno ga voli, kad mi nije bilo dobro, bila je uz mene i sl. Kao sto rekoh, bila bi idealna da ne zivimo zajedno.. Zajednica je opasna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj crna sanja pa sto trpis sve to....??!!!!

kako sme neko da ti pretura po stvarima?!!!

znas sta. ja mislim da ti ne bi trebalo uopste da se mesas u bil sta sa njom..to jest da sve probleme resava tvoj muz jer to je njegova majka.....

a kao drugo, ne bi pricala sa njom, to je 100% sigurno...mozda bi trebala malo da je iskuliras i ne pricas jedno vreme, jer to je zaista bezobrazluk sta ona radi....

VALA BAS! VRHUNAC NEKULTURE!!!...nazalost sa takvim ljudima,kao sto je neko vec rekao,nema lepo...nego isitm metodama,da shvate..samo je problem sto ih onda takva samozastita,jos vise isprovocira i da povoda da i dalje teraju po svome!KUPUJ STAN SANJCI I BEZ!!! NAGLASI DA NEMA POSETA BEZ PRETHODNE NAJAVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si, Zemunci.. Nisu svi skroz dobri niti skroz losi.. Iako sam je ogovarala u ovoj temi, ipak je ne mrzim.. Ne mogu reci da je zla i pokvarena niti da me maltretira, vec da mi smetaju neke njene osobine, kao npr kasno ustajanje i sto ne vadi cigaretu iz usta.. A, da i njena nezainteresovanost za higijenu.. To me uzasava.. Ipak imamo bebu u kuci i treba da bude cisto. Previse je flegma za te stvari, a ja volim red, rad i disciplinu.. Jednostavno je zena nezainteresovana za to. Nikad mi nije rekla uradi to i to, ali njen nerad me tera da ja radim. Sa druge strane, cuva bepca, stvarno ga voli, kad mi nije bilo dobro, bila je uz mene i sl. Kao sto rekoh, bila bi idealna da ne zivimo zajedno.. Zajednica je opasna stvar.

jao,ja aljkavuse ne razumem uopste...nisam ni ja apotekar,ali cim nadjem vremena,sprema se...mogu da razumem da neko ne voli da pegla,pere sudje ili kuva,ali da mu bude prljavo,e to ne mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao,ja aljkavuse ne razumem uopste...nisam ni ja apotekar,ali cim nadjem vremena,sprema se...mogu da razumem da neko ne voli da pegla,pere sudje ili kuva,ali da mu bude prljavo,e to ne mogu

Dodji kod moje pa ce ti sve biti jasno i sve ces razumeti. KATASTROFFFA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nije postala samo "NOĆNA MORA", sada je i jutarnja...Ajoj šta mi žena uradi jutros...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nije postala samo "NOĆNA MORA", sada je i jutarnja...Ajoj šta mi žena uradi jutros...

Pricaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nije postala samo "NOĆNA MORA", sada je i jutarnja...Ajoj šta mi žena uradi jutros...

lepo rece sanjci-pricaj! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jarac i to dupli

I MOJA,KUKUUUUUUUUUUUU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slažem se... sa takvim bezobrazlukom ne možeš da se izboriš na kulturan način, jednostavno moraš da uzvratiš bezobrazlukom...

Tako je!Ja sa isto morala da uzvratim bezobrazlukom,evo kako!Kada smo se vencali,njegovi su imali kljuceve od kapije i ulaznih vrata,jer su tu ranije i oni ziveli dok se nisu preselili u stan.Posto su mnogo voleli da navrate kod nas nenajavljeni,mnogo puta su nam uleteli ni manje ni vise no u spavacu sobu,a mi onako opusteni.Meseci i meseci su prosli u razgovorima s njima o tome ali uzalud.E a onda sam ja resila da budem bezobrazna i jednom prilikom kad sam videla svekra kroz prozor da dolazi,ja sam brzo izvadila iz ormana moj ves i pobacala po sobi i okacila na kvaku.Mislila sam da ce ga biti sramota pa da ce svaki sledeci put zvoniti na vrata i sacekati da im otvorim.Oces vraga,moj plan nije upalio,nonsalantno je opet usao i najnormalnije se meni i muzu obratio.Kako je vrag odneo salu,moj muz promeni bravu i na jedna i druga vrata i naravno ne da im kljuc.Jaoj,bio je to pakao i bila sam najgora na svetu,nevaspitana snaja.Ali mi smo sve to izdrzali i ostali da uzivamo u svojoj privatnosti.Inace svekar je umro prosle godine i bio je vrlo pravican i ne tolko los ali eto malo nevaspitan.Prosle su godine i ja sam im oprostila i ona mi je priznala da je gresila,ali onda se ozenio moj dever i ja sam je dobronamerno savetovala da ne radi isto ono sto je i nama/nepostovanje privatnosti/ ali dzaba.Mazga je mazga.Isto su radili i deveru i jetrvi.Medutim, oni su to mnogo brze od nas resili po kratkom postupku.Promenili su ne bravu vec komplet vrata!Jednosavno sa nekim ljudima moras jako pokvareno da igras a mene moji nisu tako vaspitali,zato sam mnogo puta nadrljala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto je kod nas jako padala kiša juče, ja na posao krenula autom, a mm busom(tako nam odgovoara i tako smo se dogovorili). Zove ona mene i kaže: SRAM TE BILO, TI IDEŠ AUTOM KAO GOSPOĐA DOK MOJ SIN KISNE. MISLILA SAM DA SI PAMETNIJA JER IMAŠ FAKULTET, ALI SAM SE PREVARILA.

I namjerno me je nazvala na posao jer zna da nisam u mogućnosti da joj odgovorim. Ali hajde da ona mari nešto za svog sina, ma ne može nas gledati.(20 godina nije sinu čestitala rođendan).Zlo živo.Zato sam morala zapaliti cigaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da napišem da sam pročitao celu temu, najviše me je interesovalo ovo sa sociološkog aspekta i ima dosta toga da se primeti.

Prvo, ima dosta žena ovde koje jako mudro razmišljaju, o podršci muža u celoj situaciji i sl ali ima i dosta nekih ne razumnih, ali dobro, sve zavisi od situacije.

Ja nikada ne bih mogao da živim sa MOJIM roditeljima dok bih sa njenim mogao. Ne zato što su moji loši a njeni dobri, nego zato što bi mi mnogo lakše bilo :) Nemam nikakvih problema sa mojima, samo, moj otac i ja, kada se dokopamo, uglavnom oko gluposti, to puca na sve strane (čovek je bivši bokser a ja karatista :) ) i brzo se mi pomirimo ali, nije prijatno za gledanje :)

Najveći problem je što su ljudi NE ZAPOSLENI, nemaju obaveza, a onda sledi ne obrazovanje istih i tu dolazi do konfilkta.

Mi živimo odvojeno i od jednih i od drugih, znači sami, i onda nema tih problema. Čim bi moja majka nešto rekla, odmah bi dobila povratnu informaciju od mene i tu se završava priča. To sam napomenuo i mojoj supruzi, ako ti nešto kaže što ti se ne sviđa, ODMAH JOJ ODGOVORI i tu se zavšava priča. Mada, supruga je pre za to da meni prebaci, šta joj je moja majka rekla nego da njoj odgovri, a to mene nervira, reci joj šta imaš, ne može ti ništa i zdravo.

Dok, recimo, njeni roditelji, imaju 2 ćerke i obe su stomatolozi, a ja sam jedini u "njihovoj" porodici koji nije neko Dr, Mr ... Dok prvi put to nisu spomenuli :) Odmah su dobili odgovor da može da bude šta hoće, da je ona to za sebe i da mene to ne interesuje, ako je dobar čovek, to je dovoljno, čim pređe granicu ljutskosti, posle toga može da se kupi sa sve svojom diplomom ;) VIŠE TI NIKADA NISU SPOMENULI.

Ja zarađujem više nego ona, i ako je ona Dr, radim sve i svašta po kući, pomažem, nisam alkos i propalica i bolje nije mogla da prođe (ako izuzmemo neke moje hobije, bio bih savršen - AL SAM SKROMAN :) :) :) )

Tako, smo jednom, trebalo je da se napravi orman sa nekim radnim stolom u dnevnoj sobi, i ja rešim da ja to sam napravim. Pored posla kojim se bavim, volim da radim i druge stvari i stvarno, znam dosta toga da uradim, i kažem, ja napraviću ja taj orman.

Njena majka, standardno, nemoj da mu daš to da radi, znaš, imamo mi rođaka, on je inženjer, poslaće ti on radnike .... tra la la, i naravno, ja uradim po svome, uradim projekat, poručim materijal i SKLOPIM i to ispadne savršeno.

I ona nije bila da vidi to, i sada kada se rodilo dete, ona došla, i ja iz zezanja, pred celom njenom porodicom, a svi ti vajni dr, mr, pr su dolazili da vide bebu, udarim je tamo gde je boli, i kažem, evo sada je glavni inspekor Miki (Milena se zove) pregledao radove, i dao dozvolu da nastavim sa pravljenjem. Nikad joj teže nije bilo :) a svi su se dobro nasmejali. Sada je stalno nešto zezam a ona mora da ćuti jer je videla da vredim, tj da nije baš sve onako kako izgleda.

A za Sanju89.

Izvini, a šta tvoj muž radi? Nema posao? Ja kada bih sada ostao bez posla, što nije ne moguće, jer, radim u privatnoj firmi, jedini sam zaposleni i kompletan proces ja odrađujem, jednostavno, ne bude više posla, ja bi pored toga što sam siguran u svoje sposobnosti da brzo nađem sličan posao, ako ga pak ne bi našao, zaposlio bi se u AUTO PERIONICI, NA GRAĐEVINI, - ČISTIO ULICE dok ne nađem bolje, jedan jedini dan ne bi bio bez posla.

Da rezimiram, gledajte ljudi da što više se bavite sobom, porodicom, učite, radite što više, svaki se rad na kraju isplati. Ako je situacija baš bezizlazna jer ima teških starijih ljudi, odselite se, NA SELO tamo je jeftiniji život i živećete i zdravije i srećnije.

Ja sanjam dan kada ću sa porodicom da se odselim u Bajinu baštu, na obalu Drine :)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najveći problem je što su ljudi NE ZAPOSLENI, nemaju obaveza, a onda sledi ne obrazovanje istih i tu dolazi do konfilkta.

Sviđa mi se tvoj stav...

Ova rečenica gore navedena posebno...

Ljudi živite svoj život i pustite druge da žive i rade kako oni smatraju da je za njih najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla sam ovaj tekst na jednom sajtu, kao vodič za bolje odnose, šta mislite?

Budite bolja snaha

- Kada pogriješite, izvinite se svekrvi.

- Poštujte njeno mišljenje, godine i iskustvo.

- Neka njen sin sa njom razgovara o velikim problemima. Vi se držite po strani i trudite se da se ne mješate.

- Pozovite je ponekad samo da je pitate kako je.

- Pokažite joj poštovanje i saosjećanje i onda kada vam nije do toga.

- Družite se sa svekrvom. Prošetajte zajedno, idite u bioskop. Otkrićete da imate mnogo sličnosti.

- Ne reagujte burno ako dođe do sukoba. Shvatite da svako ima pravo na svoje mišljenje.

Budite bolja svekrva

- Znajte da vaš sin i snaha imaju svoj život. Ako želite da ih posetite, obavezno im se najavite.

- Pitajte snahu šta joj smeta. Nemojte da se raspra­vljate i potrudite se da je bolje razumijete.

- Ne mješajte joj se u kućne poslove, već je pitajte treba li joj pomoć. Da biste se bolje slagale, morate da poštujete granice.

- Razgovarajte iskreno i otvoreno o svemu što vas muči. Razgovor će vam pomoći da izgradite odnos zasnovan na povjerenju.

- Poštujte potrebe i želje vaš snahe čak i onda kada ih ne razumijete.

- Ponašajte se isto prema vašoj djeci, uključujući i snahu. Dobra svekrva mora da bude pravična.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za Sanju89.

Izvini, a šta tvoj muž radi? Nema posao? Ja kada bih sada ostao bez posla, što nije ne moguće, jer, radim u privatnoj firmi, jedini sam zaposleni i kompletan proces ja odrađujem, jednostavno, ne bude više posla, ja bi pored toga što sam siguran u svoje sposobnosti da brzo nađem sličan posao, ako ga pak ne bi našao, zaposlio bi se u AUTO PERIONICI, NA GRAĐEVINI, - ČISTIO ULICE dok ne nađem bolje, jedan jedini dan ne bi bio bez posla.

Moj muz ne radi nigde i to je jedan od razloga zbog cega se svadjam s njim.Imao je veoma dobar posao dok nije otisao u vojsku.Upoznali smo se za vreme trajanja njegovog civilnog vojnog roka.Sam je sebi zatvorio mnoga vrata jer je za neka radna mesta obavezno sluzenje redovnog v.roka.E sada,ovde nije rec o mom muzu ali ja imam njegovu podrsku ne zbog toga sto me voli vec zato sto se i sam uverio da sam u pravu.

Krivim ga zbog toga zasto nije,dok su njegovi imali novac,insistirao da nam srede sprat.Sada ne znamo na cemu smo i sto se tice tog imanja koje treba da se proda njegova mama je rekla da ce sve te pare potrositi na sebe i da dinar jedan u kuci nece ostaviti.A imanje je u vlasnistvu njene svekrve tj babe mog muza.

Ako si mene svrstao u nerazumne,ok.Ja stvarno nisam takva,trudila sam se da svima ovde udovoljim,cak sam dok sam bila trudna prala sav ves,usisavala,cistila i sve ostalo dok je moja svekrva resavala ukrstene reci.Ko je sad ovde nerazuman?Ako si procitao sve moje postove vezane za nju shvati bi.I sto voli da se mesa ne samo u nas brak vec se mesa oko svega sto je vezano za moje dete.Moje dete jer sam ga ja rodila,ja sam lupala glavu s njim u bolnici 16 dana,preplakala dan i noc dok je ona isla na sastanke sa svojom politickom strankom!Ima tu jos puno toga...

A ako si me svrstao u one koje mudro razmisljaju hvala ti od srca,stvarno mi puno znaci!

Mada ipak mislim da sam po tebi medju nerazumnima.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja draga, zaista nisam tako mislio, ne postoje dve grupe, verovatno sam se loše izrazio, to je sve individulno, u nekim situacijama čovek odreaguje ne razumno dok je inače razumna osoba i sl.

Nadam se da me razumeš.

Prema onome što si napisala o svojoj svekrvi,zaista ne može čovek ništa lepo da kaže.

U principu, na šta će baba da troši SVOJE (ili pare SVOG SUPRUGA) pare, ne treba tebe mnogo da pogađa.

Moja baka je uvek govorila, SAM ZA SE - KO PRASE :)

Ja sam pre svega mislio da svog muža više uhvatiš za gušu. Šta tu ima, ako nemaš posao, ima da čistiš i ribaš po kući, da spremaš da se jede, okopavaš oko kuće da se sija !!! A posao bi trebalo sam da traži, nema tu, sviđa mi se ne sviđa mi se.

U ostalom, ko sam ja da Vam delim savete, to je samo moje NE SKROMNO mišljenje.

I još nešto da dodam, svako ko ne pomaže trudnoj ženi, taj ili nije normalan ili je zavidan do bolesti. Kako neko može da trudnici ne ustane u autobusu, da je ne propusti preko reda u samoposluzi, pošti, banci .... A o teškim kućnim poslovima da i ne govorim !!! I još povrh toga da se neko ne daj bože dere ili još gore da udari trudnicu ... TO NE BIH VOLEO DA VIDIM, ISKRENO, NE BI SE DOBRO ZAVRŠILO !!!

Pozdrav

p.s. izvini molim te, nemam ni najmanje prava da delim ni tebi ni bilo kome neke savete, to je bilo, opet kažem, neko moje mišljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da se ovde previše mudruje.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka, neka..da čujemo i muška mišljenja...samo naprijed...ja sam se predala temi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja draga, zaista nisam tako mislio, ne postoje dve grupe, verovatno sam se loše izrazio, to je sve individulno, u nekim situacijama čovek odreaguje ne razumno dok je inače razumna osoba i sl.

Nadam se da me razumeš.

Prema onome što si napisala o svojoj svekrvi,zaista ne može čovek ništa lepo da kaže.

U principu, na šta će baba da troši SVOJE (ili pare SVOG SUPRUGA) pare, ne treba tebe mnogo da pogađa.

Moja baka je uvek govorila, SAM ZA SE - KO PRASE :)

Ja sam pre svega mislio da svog muža više uhvatiš za gušu. Šta tu ima, ako nemaš posao, ima da čistiš i ribaš po kući, da spremaš da se jede, okopavaš oko kuće da se sija !!! A posao bi trebalo sam da traži, nema tu, sviđa mi se ne sviđa mi se.

U ostalom, ko sam ja da Vam delim savete, to je samo moje NE SKROMNO mišljenje.

I još nešto da dodam, svako ko ne pomaže trudnoj ženi, taj ili nije normalan ili je zavidan do bolesti. Kako neko može da trudnici ne ustane u autobusu, da je ne propusti preko reda u samoposluzi, pošti, banci .... A o teškim kućnim poslovima da i ne govorim !!! I još povrh toga da se neko ne daj bože dere ili još gore da udari trudnicu ... TO NE BIH VOLEO DA VIDIM, ISKRENO, NE BI SE DOBRO ZAVRŠILO !!!

Pozdrav

p.s. izvini molim te, nemam ni najmanje prava da delim ni tebi ni bilo kome neke savete, to je bilo, opet kažem, neko moje mišljenje

Hoce on meni sve da pomogne,ali to sto ne trazi posao me izludjuje.Molila sam ga da savije glavu i ode kod coveka gde je radio i dao otkaz.Posao zna da radi a i dobro je placen.Ali nece.Vazne su mu igrice na kompu ili soni.Molila sam ga da upise vanredno cetvrtu godinu nece ni to.

Pocece nesto privatno da radi kada dodjemo do para ali ga ja teram da dok ne dodje to toga nadje bilo sta da radi.Ni to mu ne odgovara.

A to sto nije htela nista da mi pomogne dok sam bila trudna nije toliko strasno koliko je to sto me je i terala da radim.Polomi casu i zove mene ja da pocistim i da sama donesem usisivac tezak 5 kg!Da spremim rucak,perem,cistim dok se ona seta po gradu!Ovo zadnje sto je uradila za tortu me je stvarno mnogo iznerviralo ali iako sam htela nisam joj rekla svasta jer imam postovanja prema osobama starijim od sebe.E odbrusila sam joj juce sto je iako sam rekla koje kasice jede Ogi kupila one koje bas ne jede!To je sve meni u inat jer me muz ne psuje,ne bije,pomaze mi za razliku od njenog muza.Ljubomorna je i sto sam mlada,lepa,sto imam lepu garderobu i dobru sminku,sto me muz voli i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce on meni sve da pomogne,ali to sto ne trazi posao me izludjuje.Molila sam ga da savije glavu i ode kod coveka gde je radio i dao otkaz.Posao zna da radi a i dobro je placen.Ali nece.Vazne su mu igrice na kompu ili soni.Molila sam ga da upise vanredno cetvrtu godinu nece ni to.

Pocece nesto privatno da radi kada dodjemo do para ali ga ja teram da dok ne dodje to toga nadje bilo sta da radi.Ni to mu ne odgovara.

A to sto nije htela nista da mi pomogne dok sam bila trudna nije toliko strasno koliko je to sto me je i terala da radim.Polomi casu i zove mene ja da pocistim i da sama donesem usisivac tezak 5 kg!Da spremim rucak,perem,cistim dok se ona seta po gradu!Ovo zadnje sto je uradila za tortu me je stvarno mnogo iznerviralo ali iako sam htela nisam joj rekla svasta jer imam postovanja prema osobama starijim od sebe.E odbrusila sam joj juce sto je iako sam rekla koje kasice jede Ogi kupila one koje bas ne jede!To je sve meni u inat jer me muz ne psuje,ne bije,pomaze mi za razliku od njenog muza.Ljubomorna je i sto sam mlada,lepa,sto imam lepu garderobu i dobru sminku,sto me muz voli i sl.

E sanjci, to ti je kasni pubertet!;)tako i jà uporedjujem moju majku sa svekrvom, da vidim dal nisam mozda jà u toku ili mi se samo pricinjava! Sminkanje, feniranje, prenavljanje- s snajki se sami nasmesi, kao kaze da ce ona obrisati pod s logicno da moram jà jer jà nisam u stiklama i u novoj haljini! Za zaovu necu da pocinjem, ispasce da se samo zalimo;)! Kisss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ,nema te nesto da ogovaras svekrvu ??? Hhehehhe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ,nema te nesto da ogovaras svekrvu ??? Hhehehhe

Kako me nema tu sam svaki dan :lol: Uvek ispadne neka situacija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene,ako sam vam nedostajala :lol: Ovo vise nije normalno!Bili smo na svadbu i posto smo ja,muz i dever smo otisli u restoran jer dok sam se spremila ja,pa muz i dete dok sam odvela kod majke.Vec je bilo 12 sati i onda smo ih cekali jos pola sata kad eto ide svekrva i kaze mi:"Mnogo ti je lepa haljina ista si Samanta Foksica!"I onda mi sapnu "fuksica".Toliko sam bila zatecena i iznervirana da nisam znala sta da radim!Gledam one ljude,mladenci stigli glupo da pravim skandal!A isto tako vec duze vreme mi kao u sali pokaze srednji prst!E a onda ja njoj pokazem dva :lol: I nikom nista,sve ok.A sada u subotu opet imamo svadbu,ljudi su zvali sve iz kuce ali moja majka radi popodne i ne moze da cuva Ognjena.A nikome drugom necu da ga ostavim na cuvanje jer nemam poverenja.I ja joj kazem da necu da idem i ona kaze ides ja cu da ga cuvam.Ja opet kazem da necu da idem ona opet isto!I onda ja pobesnim i kazem da ako sam rekla ne to je ne!Onda se ucutala.I rekao je moj muz da Ognjena ne nose u njihovu sobu jer ne menjaju posteljinu po mesec dana a stavljaju ga na krevet.Ne,opet ona tera svoje!A rekla je jednoj zeni da se plasi od mene da je ne bijem!I to sam cula licno da je rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene,ako sam vam nedostajala :lol: Ovo vise nije normalno!Bili smo na svadbu i posto smo ja,muz i dever smo otisli u restoran jer dok sam se spremila ja,pa muz i dete dok sam odvela kod majke.Vec je bilo 12 sati i onda smo ih cekali jos pola sata kad eto ide svekrva i kaze mi:"Mnogo ti je lepa haljina ista si Samanta Foksica!"I onda mi sapnu "fuksica".Toliko sam bila zatecena i iznervirana da nisam znala sta da radim!Gledam one ljude,mladenci stigli glupo da pravim skandal!A isto tako vec duze vreme mi kao u sali pokaze srednji prst!E a onda ja njoj pokazem dva :lol: I nikom nista,sve ok.A sada u subotu opet imamo svadbu,ljudi su zvali sve iz kuce ali moja majka radi popodne i ne moze da cuva Ognjena.A nikome drugom necu da ga ostavim na cuvanje jer nemam poverenja.I ja joj kazem da necu da idem i ona kaze ides ja cu da ga cuvam.Ja opet kazem da necu da idem ona opet isto!I onda ja pobesnim i kazem da ako sam rekla ne to je ne!Onda se ucutala.I rekao je moj muz da Ognjena ne nose u njihovu sobu jer ne menjaju posteljinu po mesec dana a stavljaju ga na krevet.Ne,opet ona tera svoje!A rekla je jednoj zeni da se plasi od mene da je ne bijem!I to sam cula licno da je rekla.

jao Sanjice ja se tako slatko ismejem kad ti dodjes sa novim materijalom o sveki.Znam da tebi nije smesno,al zena je urnebes stvarno!LUJKA TOTALNA! :lol:

Nemoj da se nerviras,nije vredna toga!IGNORISI koliko mozes. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje resenje je ne ziveti sa njom u istoj kuci!!!! Ma koliko god da se super slazemo, uvek cemo naici na neka razmimoilazenja misljenja, evo npr. kod nege i odrastanja deteta!!!

Zato mi od kad smo se uzeli, sad ce godinu dana, zivimo privatno,placamo stan,ali imamo svoj mir... to je ono najbitnije!!!

Cak i kad idemo negde i Luka ide sa nama, nikad joj jos nisam ostavila dete da ga pricuva, ne zelim, jer sam par puta videla kako ga ona "pazi", i od tad Luka ide svuda sa nama!!! Cuva ga jedno 20 min, igra se sa njim, a onda joj valjda dosadi, pa ga ostavi na krevetu, legne pored njega i cita novine, a o promeni pelena da ne govorim, jednom smo suprug i ja iyasli do radnje na 15 min, i ostavili Luku njoj, kad smo se vratili on se ukakio do guse, a mi mrtva ladna kaze "evo ti deteta,mnogo smrdi, ja to ne ynam da promenim"...sve mi je od tada jasno....

Zivi i pusti druge da zive!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.