Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Ја моју будућу свекрву могу само да похвалим, живимо заједно већ неко време. Она је изузетно образована,стрпљива жена и пуна разумевања, уважава моје мишљење и немеша се у односе између мене и мог будућег мужића. Искрено, можда је у питању и слагање карактера јер смо сличне по томе што смо обе пуне стрпљења, лако се договоримо око тога ко шта треба да одради, свака поштује свој део посла, и стварно немам шта да јој замерим. Наравно слажем се да сваки млади пар треба да живи одвојено, јер је просто у питању сукоб генерација, али некад су жеље једно а могућности друго. Неки пут кад ми није нешто повољи ја се једноставно издвојим и прећутим, јер ипак морам да је поштујем не само што је старија, него што је ипак она направила са својим мужем ту кућу и доста се одрицала од свега, ја кад сам дошла нисам морала да донесем ни један тањир а камо ли нешто друго, и нормално је да то ценим. А и како да је не волим кад ми је подарила љубав мог живота ако низбог чега другог онда је због тога ценим, мада је жена стварно предивна.

Retkooost!!! :D

Drago mi je da ovakve svekrve postoje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehhhh,isto je tako i kod mene...Rodjeno dete me udara jer ga vodim kuci.Ujutru kad ustanemo moje dete stane ispred vrata i trazi da ide kod babe.Nekako mu skrenem paznju ali ona ili dodje ili stane ispod terase i samo kaze cao,ali to je dovoljno da on pocne da se baca po podu i urla.Jer kod babe je sve dozvoljeno,cak i na glavu da joj se popne,a ja sam vestica koja ga juri sa hranom i ne dozvoljava penjanje po stolovima,stolicama,komodama i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj drug je rešio problem svoje tašte koja se ulazila u sobu bez kucanja tako što je jednom dočekao kao o d majke rođene. I samo joj je rekao što niste kucali.

Od sad redovno kuca :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj drug je rešio problem svoje tašte koja se ulazila u sobu bez kucanja tako što je jednom dočekao kao o d majke rođene. I samo joj je rekao što niste kucali.

Od sad redovno kuca :lol::lol::lol:

Bravo za njega t2015.gif moras tako sa nekulturnim ljudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vase postove preskacem i citam Sanjine :D Stigla sam do 6. stranice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vase postove preskacem i citam Sanjine :D Stigla sam do 6. stranice.

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, smirila ti se svekrva koliko ja vidim? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, smirila ti se svekrva koliko ja vidim? ;)

Jeste,jeste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,jeste :)

Рецепт? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Рецепт? ;)

Odseliti se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,jeste :)

:(

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas utihnula tema... Prodobrile se svekrve?? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas utihnula tema... Prodobrile se svekrve?? :unsure:

Ma jok, moja nije tu dve nedelje, a i preko nedelje kad radimo smo kod moje mame...

:)

Samo i da se zvanično "odselimo"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, moja nije tu dve nedelje, a i preko nedelje kad radimo smo kod moje mame...

:)

Samo i da se zvanično "odselimo"....

Hm, to je samo tvoja, gde su sve ostale? :D

Period godisnjih-citaj: odmora od s&s B) Kad krene rafal tamo od septembra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam u fazonu - daj i da pogrešim, ali ja da pogrešim, a ne oni da se mešaju....

jednom prilikomim sam mu to i rekla, mozda malo drugacijim redosledom.

rekla sam mu mi smo roditelji i ako gresimo, mi gresimo. pustite nas da budemo detetu nasem roditelji vi ste deda a ne otac !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad bi ja mogla to da stavim mojoj svkr do znanja, ali stvarno sam sad vec na izmaku snaga ne mogu vise da se borim sa njom, imam osecaj da mi sve radi u inat al to ide na stetu mog deteta. Nista sto joj kazem ne uvazava vec samo kontra, vise ne mogu :( videcu da posaljem mm ovih dana da poprica sa njom posto mene ne slusa, od danas zvanicno ni ne prica sa mnom po 1000 ti put, samo zato sto sam joj lepo rekla da ne daje detetu nista pre vecere i ona joj je dala keks :blink: ja sam na to rekla sto joj dajete to pre vecere i tu je bio kraj, samo mi je dala dete i okrenula se :mellow: . Dosta mi je vise samo cutim i trpim i sve radi mira, kao ajde istrpecu je jednom nedeljno, ali i to jednom nedeljno mi svaki put izadje na nos :(

Osecam da pucam a ako ja puknem neka se cuva :angry: polako ali sigurno ce do toga doci, a sto ja vise cutim i trpim ona sve gora :(

E sad mi je vec lakse kad se izjadala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad bi ja mogla to da stavim mojoj svkr do znanja, ali stvarno sam sad vec na izmaku snaga ne mogu vise da se borim sa njom, imam osecaj da mi sve radi u inat al to ide na stetu mog deteta. Nista sto joj kazem ne uvazava vec samo kontra, vise ne mogu :( videcu da posaljem mm ovih dana da poprica sa njom posto mene ne slusa, od danas zvanicno ni ne prica sa mnom po 1000 ti put, samo zato sto sam joj lepo rekla da ne daje detetu nista pre vecere i ona joj je dala keks :blink: ja sam na to rekla sto joj dajete to pre vecere i tu je bio kraj, samo mi je dala dete i okrenula se :mellow: . Dosta mi je vise samo cutim i trpim i sve radi mira, kao ajde istrpecu je jednom nedeljno, ali i to jednom nedeljno mi svaki put izadje na nos :(

Osecam da pucam a ako ja puknem neka se cuva :angry: polako ali sigurno ce do toga doci, a sto ja vise cutim i trpim ona sve gora :(

E sad mi je vec lakse kad se izjadala :lol:

hehehe, potpuno te razumem, s tim da ja vise ne cutim. sad merim i vazem sto je bitno odmah nagovestim, pa ako je situacija takva ja i viknem. oni nas smatraju decom i kao oni su pametniji ali po pitanju nase dece ne moze drugi bolje znati od nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravi ja sinoc od besa da se dotaknem svekra, nista mene nije toliko iznerviralo kao njegova reakcija, kaze on njoj sta se ti mesas kad ona sve zna vidis da im interner vaspitava dete, nasoj deci nista nije smetalo :blink: :blink: :blink: tad sam ja poludelaaaa :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravi ja sinoc od besa da se dotaknem svekra, nista mene nije toliko iznerviralo kao njegova reakcija, kaze on njoj sta se ti mesas kad ona sve zna vidis da im interner vaspitava dete, nasoj deci nista nije smetalo :blink: :blink: :blink: tad sam ja poludelaaaa :angry:

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo podmitili sveki :D i sad je sve super :D zakopane su ratne sekire :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo podmitili sveki :D i sad je sve super :D zakopane su ratne sekire :D

kakoooooooooooooooooooooooo daj hocu i ja moju da sredim :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka sinoc i preksinoc spavao kod s&s i sad me svekar zove i kaze:

prosetali smo do futoske pijace, kupili sesiric i sandale

ja juce kazem, kupili smo sandale za more, ima nove sandale grubin skoro kupili, sesirice, kupaci, ves... sve ima

samo da covek odlepi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.