Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Hahaha joj :lol:

Moja bi zacutala za sva vremena..osetljivije je prirode :lol: :lol: :lol:

Voli da kaze i po koju zvrcku,a kad bi joj se reklo cak i u blazoj varijanti 1000% bi se naljutila..... :)

Obozavam takve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha joj :lol:

Moja bi zacutala za sva vremena..osetljivije je prirode :lol: :lol: :lol:

Voli da kaze i po koju zvrcku,a kad bi joj se reklo cak i u blazoj varijanti 1000% bi se naljutila..... :)

Obozavam takve :rolleyes:

A ja obozavam kad se naljuti, jer onda ja posle necu da uspostavim kontakt sa njom, cisto da zna da ne moze posle da se "odljuti" kad njoj padne na pamet da budemo ponovo super, nismo deca ;) Pa sa mnom ne moze da radi ono sto radi i svojoj deci ceo zivot, al' me ne zanima ;)

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je jednom mm rekla "ne da ti zena" (kad smo trebali nesto dati njenom drugom sinu-ljubimcu :rolleyes: ).....a meni mm rekao naravno....a ja volem kad tako cujem,pa sam kao uvredjena i ljuta :) a ona onda od sramota nije dolaziiiiiiiiiiilaaa :lol: pa kad je dosla sva se u med pretvorila :lol: :lol: :lol:

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je jednom mm rekla "ne da ti zena" (kad smo trebali nesto dati njenom drugom sinu-ljubimcu :rolleyes: ).....a meni mm rekao naravno....a ja volem kad tako cujem,pa sam kao uvredjena i ljuta :) a ona onda od sramota nije dolaziiiiiiiiiiilaaa :lol: pa kad je dosla sva se u med pretvorila :lol: :lol: :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mojoj par puta malo odsečnije odgovorila na neke njene ingeniozne predloge (dok smo još planirali venčanje) čisto da zna da nema dalje rasprave. i onda ženska uzela telefonda zove svekra da on zove mm jer ona samnom ne može da razgovara - to sam čula sasvim slučajno, bio joj otvoren prozor a ja iznad bila na terasi :lol:

ja inače kad me baš iznervira samo malo odsečnije odgovorim i to što kraće, pa onda valjda skonta da treba da ućuti...a kad bih razvezala i rekla sve što imam, mislim da bi nastao treći svetski, što mi se baš ne radi sobzirom da živimo u zajednici... :rolleyes:

juče kad smo bili na beloj steni, počeli su mi jaki bolovi u kukovima, karlici, zadnjici, butinama...ma katastofa - nit da sednem nit da legnem. Voda mi je jako pomogla al čim izađm boli kao sam đavo. I kad smo se vratili pita me dever šta mi je jer vidi da hodam ko rašrafljen i ja mu pričam, kad evo je ona dovlači se iz druge sobe i odma u fazonu - jao pa zašto, pa kako, pa šta si radila tamo, nije trebalo da ideš, to je mučenje, sedi kući i sve u tom fazonu, mislim se ženo nije te niko ništa pitao nit znaš celu priču. :rolleyes: al bitno da ona objasni kako joj se ne dopada to što mi svako malo odemo na neki izlet kad možmo. Pa šta bi ona - da sedim kod kuće pod staklenim zvonom...e ne pada mi na pamet. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ko zna. Ja potpisujem da ce me nervirati snaja. Eto, osecam da ce biti tako, ali sta ces... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno... ;)

I samo sto sam htela reci..."ja necu,ja necu" :lol: ugrizoh se za jezik jel i ako ne planiram trece dete(i jos musko) setim se da mnogi decu nisu planirali :D

bikica85 i Miva volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi hi,dakle...95% posto devojaka sa ove teme će biti kao svoje svekrive, ili slične njima ^_^:P

Ja ako budem kao moja, skakacu sa mosta :ph34r:

Jelena P. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno... ;)

I samo sto sam htela reci..."ja necu,ja necu" :lol: ugrizoh se za jezik jel i ako ne planiram trece dete(i jos musko) setim se da mnogi decu nisu planirali :D

Bas to i ja htedoh da ti kazem... :lol:

Ja potpisujem sebi na celo da necu biti kao moja :) Mozda i budem bila dosadna, al' sigurno necu maltretirati decu, ja nemam vremena ni za svoje zanimacije i interesovanja, a ne za druge :D

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O politici ne pricamo :)

„ZAŠTO NISTE NAUČILI SINA DA ...“

:lol: ovo joj i kazem ako ona nesto podbode ili dobaci nesto u sl.stilu na moj racun :D

Ostalo joj ne govorim...a ako bi preterala sa svojim misljenjem i to bih znala reci...sto da ne... :rolleyes:

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O politici ne pricamo :)

„ZAŠTO NISTE NAUČILI SINA DA ...“

:lol: ovo joj i kazem ako ona nesto podbode ili dobaci nesto u sl.stilu na moj racun :D

Ostalo joj ne govorim...a ako bi preterala sa svojim misljenjem i to bih znala reci...sto da ne... :rolleyes:

A kako odreaguje na to kada joj pomenes? Par puta sam i ja mojoj htela nesto u tom stilu da kazem ali sam se suzdrzala jer smo ipak jako "fine" jedna prema drugoj, samo se bockamo po malo.

Kada pomislim kako je moja mama iskulirala svoju sveki na svaki bezobrazluk, i nije davala ni pet para na to sta ova ima da kaze, svaka njoj cast. Ova moja je suvo zlato kakva mi je baba bila. Nikada je ni sestra ni ja nismo volele jer nam je stalno pljuvala i mamu i tatu. Obije se svakom njegova zloba o glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa fino :D

Moguce da to njeno iskreno podbadanje "nije zlobno" vec "samo sala" pa kad se i ja "nasalim" kao ona,onda je to u redu...Nisam do sada primetila da joj smeta kad tako nesto kazem :rolleyes:

Uvek se (bar do sada) razgovor ili druzenje nastavi u dobrom stanju,bar tako deluje...ne zali se ili ni ne sme! :lol:

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast! :) I jel se posle toga i dalje trpala? :angry:

ma vazi ko da pricas zidu...doduse sad jakoo retko dolazi,ali opet ne ume da se najavi i uvek bane u vreme kad ja hocu da rucamo i spakujemo decu na spavanje

a sto se teksta tice, o politici ne mozemo da pricamo jer se ona drzi jedne iste demagogije ko pijan plota, a sto se krvimo oko religije to je posebna prica...oci bi mi iskopala sto necu da krstim decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oci bi mi iskopala sto necu da krstim decu

Tako ce i kod mene da bude isto, posto ni ja ne planiram da krstim decu.

Meni je moja htela da kopa oci sto peglam na crveno slovo..

Moz' misliti :D

anisoptera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako ce i kod mene da bude isto, posto ni ja ne planiram da krstim decu.

Meni je moja htela da kopa oci sto peglam na crveno slovo..

Moz' misliti :D

sta da ti kazem ,moja zove za uskrs i kaze i meni i mom tati znam da ne slavite al da vam cestitam ....ja sam zato rekla da cu je zvati da joj kao hriscanki cestitam ramazan,hanuku i sve ostale nehriscanske praznike koji mi budu pali na pamet

Tangerine i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.ja sam zato rekla da cu je zvati da joj kao hriscanki cestitam ramazan,hanuku i sve ostale nehriscanske praznike koji mi budu pali na pamet

:D

Svekrve... <_<

Dok sam kratko bila kod nje sa muzem (ziveli smo neko vreme zajedno) pocne ona da vristi na mene: Ne moze da se pegla, crrrrveeeno je slovo!!!

Moj muz ima takav posao da u zguzvanoj kosulji na poslu ne moze da se pojavi. Pa ako ce pop da mu da platu i da mu nadje novi posao onda da ne peglam.. <_< Bolid. Ne kapiram kako neko ne moze da odvoji bitno od nebitnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo cekam da mi kvrcne,pa da ih sve pookacinjem na onu stvar i da nastavim sama sa bebom...Mnogo sam bre besna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma vazi ko da pricas zidu...doduse sad jakoo retko dolazi,ali opet ne ume da se najavi i uvek bane u vreme kad ja hocu da rucamo i spakujemo decu na spavanje

kljuc ,kljuc :rolleyes: i jos koja vaspitna dok se ne opameti(ili prestane da dolazi) :lol:

http://www.kurir-inf...i-clanak-919455

Ima li koja da se pridrzava ovoga, osim mene i opet mi kida zivce?

Ma kakve zivce..stavi je na svoje mesto! :angry:

Jel zivis sa njom? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...a ja u onih 5% pošto moja svekrva i ja nemamo nijednu jedinu sličnost.

Nikad se ne zna ^_^ ...možda onih 5 % proradi" u starosti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma vazi ko da pricas zidu...doduse sad jakoo retko dolazi,ali opet ne ume da se najavi i uvek bane u vreme kad ja hocu da rucamo i spakujemo decu na spavanje

a sto se teksta tice, o politici ne mozemo da pricamo jer se ona drzi jedne iste demagogije ko pijan plota, a sto se krvimo oko religije to je posebna prica...oci bi mi iskopala sto necu da krstim decu

Svasta, pa odakle njoj pravo da ona tebi odredjuje da li ces da krstis decu?!?!?!.....

Takve stvari mene toliko dovode do ludila...

http://www.kurir-inf...i-clanak-919455

Ima li koja da se pridrzava ovoga, osim mene i opet mi kida zivce?

Ja sam se ovog pridrzavala osim ove prve recenice, "Dobrodošli ste u našoj kući u svako doba. Uvek smo tu za vas" koju je ona uzela zdravo za gotovo i ta recenica mi je dosla glave... shvatila zena da moze da banjava kad god hoce i da nas "iznenadjuje". Od kad se to ne desava, pao mi je kamen sa srca... A mislim da mi i secer vise ne preskace granicu :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice ti me opasno zabrinjavaš.....iskreno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.