Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Moja je dva dana uzimala Vuka iz vrtica i govorila kako je on kod nje potpuno drugaciji, kako je miran, sedi i radi ono sto mu ona kaze, super jede... :rolleyes: Ne znam zasto uvek potencira kako je ONA UVK bolja za vaspitanje i negu deteta i kako kod NJE uvek Vuk sve bolje i lepse radi. Onda je pitala da li da ga uzme i narednog dana i mm je rekao da ce joj javiti, ali da misli da ce uzeti moja mama. Onda je zvao uvece i rekao da ne treba da ide po njega i da ce ga uzeti moja mama. Onda ga je ona zvala ujutru i pitala da li da pozove mene i pita me da uzme Vuka a on je rekao da nema potrebe - uzece ga moja majka. Onda je ona mene pozvala na poslu da me pita da li da ga uzme. OMG!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ti je Miva,ne uzbudjuj se! Naravno da one znaju najbolje,sta znaju nase majke! Kako samo smeju da budu ukljucene u detetov zivot?!CCCC I moja s je najsavrsenije bice na planeti.Sve sto ona zna,uradi,spremi,kaze itd.to je zakon.Samo nikako ceo svet da joj poveruje.Za sad/do sad je ona jedina koja veruje u sve to.

Jelena P. i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ti je Miva,ne uzbudjuj se! Naravno da one znaju najbolje,sta znaju nase majke! Kako samo smeju da budu ukljucene u detetov zivot?!CCCC I moja s je najsavrsenije bice na planeti.Sve sto ona zna,uradi,spremi,kaze itd.to je zakon.Samo nikako ceo svet da joj poveruje.Za sad/do sad je ona jedina koja veruje u sve to.

Jednom sam odlepila kada je zvala )mog muza naravno, mene nikada nije pozvala) i pita za Vuka a mm kaze kako slabo jede a ona ce: Dovedi ga kod mene MOJ RUCAK ce sigurno da jede :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha meni moja mama kontrira ja kazem "osecam bebu u stomaku" a ona meni "ma ne se*i, jos je rano" hahaha nemojte shvatiti pogresno, mama i ja smo vrlo bliske i imamo specifican odnos... ali sta god ja sad rekla o svojoj trudnoci (prvoj) ona zna bolje ?! o boze dragi, te majke... posto sada zivimo nekih 200km jedna od druge, "zivimo" na telefonu, sto njoj odlicno dodje jer voli da prica... elem, ja se zalila kako imam mucnine pre nekih mesec dana, a ona ce "nemoj da se prenemazes" ok..... posle toga ja pricam kako sam se nadula kao zaba a ona ce "pa manje jedi" nisam ni jela u to vreme jer mi mucnine nisu dozvoljavale... ipak ne mogu joj zameriti, ne ume ona da se izrazi na pravi nacin ali znam da se brine i da joj je drago zbog mene... a s druge strane, svekrva me ni ne pita kako sam vec odmah krene da mi vergla o svojoj unucici (cerkina cerkica, mala je divna, prava princezica) ali najgore od svega je sto zena izmislja price i price, a znam to jer se cesce cujem sa muzevljevom sestrom nego sa njegovom majkom.. i ja onda klimam glavom i smeskam se... a u sebi bih je rado prevaspitala u stare izlapele dane...

ja se malo "izjadala", ne zamerite

Izvini, al' morala sam da se nasmejem na sve ovo... "ne prenemazi se", "manje jedi"... :D

Al to kad ti mama kaze to je skroz nesto drugo, to se zaboravi. ;)

http://www.facebook....&type=1

Evo žene zar ovo nije istina

Ovo sam vec citala, ima i na ovoj temi negde pre mozda 100strana :lol:

Ja sam od staramajke sinoc dobila rogove -- pocela je da se gubi zato sto ne osecam bebu, tj. bebine pokrete jos uvek nisam nijednom osetila. Pisala sam u Drugom trimestru pa da ne spamujem i ovde, zena prosto obozava da panici i drugima unosi nemir.

<_< za panicarku.

Moja je dva dana uzimala Vuka iz vrtica i govorila kako je on kod nje potpuno drugaciji, kako je miran, sedi i radi ono sto mu ona kaze, super jede... Ne znam zasto uvek potencira kako je ONA UVK bolja za vaspitanje i negu deteta i kako kod NJE uvek Vuk sve bolje i lepse radi. Onda je pitala da li da ga uzme i narednog dana i mm je rekao da ce joj javiti, ali da misli da ce uzeti moja mama. Onda je zvao uvece i rekao da ne treba da ide po njega i da ce ga uzeti moja mama. Onda ga je ona zvala ujutru i pitala da li da pozove mene i pita me da uzme Vuka a on je rekao da nema potrebe - uzece ga moja majka. Onda je ona mene pozvala na poslu da me pita da li da ga uzme. OMG!!! :blink:

Ooo pa cestitam na ponovnom uspostavljanju kontakta!!! :lol: Pozvala te svekiii! To mora da se proslavi! Al' bio bi hit da si ti njoj rekla da ga uzme i da ga je ona uzela, onda bi ti ispala carica!!! :D

wonderwoman voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini, al' morala sam da se nasmejem na sve ovo... "ne prenemazi se", "manje jedi"... :D

Al to kad ti mama kaze to je skroz nesto drugo, to se zaboravi. ;)

Ovo sam vec citala, ima i na ovoj temi negde pre mozda 100strana :lol:

<_< za panicarku.

Ooo pa cestitam na ponovnom uspostavljanju kontakta!!! :lol: Pozvala te svekiii! To mora da se proslavi! Al' bio bi hit da si ti njoj rekla da ga uzme i da ga je ona uzela, onda bi ti ispala carica!!! :D

Nisam mogla da se opasuljim, javljam se na telefon i to u kancelariji pazi i cujem njen glas. Pf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mogla da se opasuljim, javljam se na telefon i to u kancelariji pazi i cujem njen glas. Pf...

Predpostavljam da si pocela da mucas, da ti nije bilo dobro... :lol:

Je l' si merila puls? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predpostavljam da si pocela da mucas, da ti nije bilo dobro... :lol:

Je l' si merila puls? :D

:lol:

Trebala sam da izmerim pritisak, bio bi preko 300 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Trebala sam da izmerim pritisak, bio bi preko 300 :D

Uuuu mozda bi dobila i bolovanje za to!

Nego, imam jednu dobru ideju... kad se smoris na poslu sklopis dil sa sveki, da te zvrcne na kratko na posao, ti se javis, skoci ti pritisak, ubrza ti se puls, ti isfoliras da ti nije dobro (mada ni ne moras da foliras :D ), izmere ti pritisak, puls, i posalju kuci... :D

Jelena P. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu mozda bi dobila i bolovanje za to!

Nego, imam jednu dobru ideju... kad se smoris na poslu sklopis dil sa sveki, da te zvrcne na kratko na posao, ti se javis, skoci ti pritisak, ubrza ti se puls, ti isfoliras da ti nije dobro (mada ni ne moras da foliras :D ), izmere ti pritisak, puls, i posalju kuci... :D

Da znas da ti je dobra ideja :D jednom je htela da pozove odeljenje za finansije i pita ih kada ce da mi uplate platu :blink:

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od staramajke sinoc dobila rogove -- pocela je da se gubi zato sto ne osecam bebu, tj. bebine pokrete jos uvek nisam nijednom osetila. Pisala sam u Drugom trimestru pa da ne spamujem i ovde, zena prosto obozava da panici i drugima unosi nemir.

A trudnicu je najlakše uznemiriti :angry: Ne brini ništa,sve je to ok.

Da znas da ti je dobra ideja :D jednom je htela da pozove odeljenje za finansije i pita ih kada ce da mi uplate platu :blink:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da ti je dobra ideja :D jednom je htela da pozove odeljenje za finansije i pita ih kada ce da mi uplate platu :blink:

brine se zena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni moja digla pritisak juce,aaaa! Rekao joj moj puz da planiramo u julu, ako sve bude u redu da palimo u Crnu goru. Ele od tada svaki put kad zove iskoristi priliku da mi kaze da sam luda ako putujem u "tom" stanju i tako iz dana u dam. I sta god da kazem ne vredi, izludjuje me!

wonderwoman voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu mozda bi dobila i bolovanje za to!

Nego, imam jednu dobru ideju... kad se smoris na poslu sklopis dil sa sveki, da te zvrcne na kratko na posao, ti se javis, skoci ti pritisak, ubrza ti se puls, ti isfoliras da ti nije dobro (mada ni ne moras da foliras :D ), izmere ti pritisak, puls, i posalju kuci... :D

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednom sam odlepila kada je zvala )mog muza naravno, mene nikada nije pozvala) i pita za Vuka a mm kaze kako slabo jede a ona ce: Dovedi ga kod mene MOJ RUCAK ce sigurno da jede :angry:

moja jednom spremala dzigericu i htela da mu da i ja joj kazem da nije hteo da jede kad sam ja spremila ali da ga ponudi mozda jede. a ona ce, pa mama nezna da sprema kao baba. lele, :angry: doslo mi je da je zadavim. i kao sto sam joj rekla dete nije htelo da jede.

ma one sve samo da nam kontriraju, ali mene sad briga sta ona kaze. koliko puta moj muz nije hteo da jede ona sto spremi nego sam morala ja da mu spremim nesto drugo, i to ona nezna. :)

wonderwoman voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od staramajke sinoc dobila rogove -- pocela je da se gubi zato sto ne osecam bebu, tj. bebine pokrete jos uvek nisam nijednom osetila. Pisala sam u Drugom trimestru pa da ne spamujem i ovde, zena prosto obozava da panici i drugima unosi nemir.

ova tvoja svekrva umesto da te smiri ona te jos vise uplasila. ja sam sina osetila u 6. mesec a i imala sam problem sto sam imala gasove pa neznam da li je beba ili gasovi. a i bio je mnogo miran. koliko je bio miran u stomak, toliko je sad aktivan da ne mogu da ga smirim. tako da nemoj da se sekiras i pusti ti svekrvu neka ona prica sta hoce. bolje se pozali mami nego njoj.
Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednom sam odlepila kada je zvala )mog muza naravno, mene nikada nije pozvala) i pita za Vuka a mm kaze kako slabo jede a ona ce: Dovedi ga kod mene MOJ RUCAK ce sigurno da jede :angry:

a da i jos ovo. tvoja svekrva mu da lepo da ruca a ne kao ova moja u 12 sati mu da da jede cokoladu, smoki, sutlijas, sve sto ne treba i sto bi trebalo posle rucka da mu da. pa ja posle se nerviram jer dete nece da ruca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da i jos ovo. tvoja svekrva mu da lepo da ruca a ne kao ova moja u 12 sati mu da da jede cokoladu, smoki, sutlijas, sve sto ne treba i sto bi trebalo posle rucka da mu da. pa ja posle se nerviram jer dete nece da ruca.

Kako ne, to joj je jedna od specijalnosti ;) i da mu krisom daje stvari koje mu ja ne dajem ;)

Jednom je mojoj mami rekla, ajde da mu damo virslu, ona nece da zna, necemo da joj kazemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ne, to joj je jedna od specijalnosti ;) i da mu krisom daje stvari koje mu ja ne dajem ;)

Jednom je mojoj mami rekla, ajde da mu damo virslu, ona nece da zna, necemo da joj kazemo.

katastrofa! i posle smo mi krive kad deca ne jedu dobro. mene to najvise nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni moja digla pritisak juce,aaaa! Rekao joj moj puz da planiramo u julu, ako sve bude u redu da palimo u Crnu goru. Ele od tada svaki put kad zove iskoristi priliku da mi kaze da sam luda ako putujem u "tom" stanju i tako iz dana u dam. I sta god da kazem ne vredi, izludjuje me!

kazi ti njoj da se ona ne uzbudjuje zbog toga i ne sekira da ne naskodi sebi, a da ce tebi i tvom muzu biti super da se odmorite malo od svega i uzivate SAMI u VASOJ trudnoci :D kakav sam ja zlica :D:P

Inama, Jelena P. i Schveca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednom sam odlepila kada je zvala )mog muza naravno, mene nikada nije pozvala) i pita za Vuka a mm kaze kako slabo jede a ona ce: Dovedi ga kod mene MOJ RUCAK ce sigurno da jede :angry:

ahahahaha, sve su iste, samo su nijanse razlika :D moja tako pocne dok rucamo da mom s daje po koje parce hrane, ali samo hleb :) , niposto meso i povrce kaze: zadavice se, nije to za njega :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedno pitanje za sve mame.

jel vama ukucani jedu deciju hranu?

sveki mom s pojede sve keksice i integralne kiflice,a dever ne odustaje dok ne zavrsi sa jogurticima i slicnim poslasticama (koje priznacu i nisu bas tako jeftine)

eto, to mene muci vec duze vrijeme, ne znam, mozda da prijavim i sveki i devera za deciji dodatak? :D :D :D

Palčica i My happiness volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedno pitanje za sve mame.

jel vama ukucani jedu deciju hranu?

sveki mom s pojede sve keksice i integralne kiflice,a dever ne odustaje dok ne zavrsi sa jogurticima i slicnim poslasticama (koje priznacu i nisu bas tako jeftine)

eto, to mene muci vec duze vrijeme, ne znam, mozda da prijavim i sveki i devera za deciji dodatak? :D :D :D

Za boldovano :D a za to sto jedu deciju hranu... no comment!

A je l' se sete nekada da kupe detetu to sto mu pojedu???

I kako mogu da, bukvalno, uzimaju od deteta?!?!?! Ne razumem... :huh:

Mama Misica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedno pitanje za sve mame.

jel vama ukucani jedu deciju hranu?

sveki mom s pojede sve keksice i integralne kiflice,a dever ne odustaje dok ne zavrsi sa jogurticima i slicnim poslasticama (koje priznacu i nisu bas tako jeftine)

eto, to mene muci vec duze vrijeme, ne znam, mozda da prijavim i sveki i devera za deciji dodatak? :D :D :D

uzas! kako ih nije sramota? mi sto ostane od dete i ako je ostalo 2-3 dana do rok trajanja , pojedemo da nebi bacali.

kazite im nemojte da cutite, pogotovu ako se nikada ne sete da kupe. a i tvoj dever da li bi on vama dozvoljavao da jede detetovu hranu.

Mama Misica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da ti je dobra ideja :D jednom je htela da pozove odeljenje za finansije i pita ih kada ce da mi uplate platu :blink:

Tvoja s za preCednicu! :P :P :P

Tangerine strahota. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedno pitanje za sve mame.

jel vama ukucani jedu deciju hranu?

sveki mom s pojede sve keksice i integralne kiflice,a dever ne odustaje dok ne zavrsi sa jogurticima i slicnim poslasticama (koje priznacu i nisu bas tako jeftine)

eto, to mene muci vec duze vrijeme, ne znam, mozda da prijavim i sveki i devera za deciji dodatak? :D :D :D

ijuuuu!! oklagiju u ruke i tuci to! ja bih iz zeza stavila to sve u kutiju i pod kljuc, a kljuc meni oko vrata pa da vidim sta ce onda... ako bi rekli da sam luda, nema problema - i vi ste sto jedete ono sto je namenjeno detetu... molim lepo -_-:lol:

a reci sto bi pali na dupe da ubacis to stvarno u neku kutijicu i turis tako u frizider, sa nalepnicom da se zna cije je :D

Mama Misica i Jelena P. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.