Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

@suncicaaaaaaa e sunchy big like za post!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutos sam dobila jake bolove u stomaku,otisli smo u hitno.. doktor mi je rekao da mi je rizicna trudnoca,i da moram strogo da mirujem... :(( uff moramo da sacekamo da se porodim pa tek onda da se odselimo :(((((((((((((((((((((( tesko meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutos sam dobila jake bolove u stomaku,otisli smo u hitno.. doktor mi je rekao da mi je rizicna trudnoca,i da moram strogo da mirujem... :(( uff moramo da sacekamo da se porodim pa tek onda da se odselimo :(((((((((((((((((((((( tesko meni

Čuvaj se ti - a sveki ignoriši. Mm to nek rešava ako treba pod hitno, tebi ne treba da se nerviraš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu od moje izludeti!!!! Zena je krenula opasno da mi se mesa!!! I jos me pita sto joj se brecam!!! Pa ako ti 100 puta kazem da mom detetu ne cesljas kosu na razdeljak onda ispostuj to!!! I zena zapela da sam malog navikla na ruke! Ma bre, kako mogu bebu od 15 dana da naviknem na ruke!!! Pa kad vristi zbog grceva necu ga sigurno ostaviti da lezi u krevetcu nego cu ga uzeti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu od moje izludeti!!!! Zena je krenula opasno da mi se mesa!!! I jos me pita sto joj se brecam!!! Pa ako ti 100 puta kazem da mom detetu ne cesljas kosu na razdeljak onda ispostuj to!!! I zena zapela da sam malog navikla na ruke! Ma bre, kako mogu bebu od 15 dana da naviknem na ruke!!! Pa kad vristi zbog grceva necu ga sigurno ostaviti da lezi u krevetcu nego cu ga uzeti!!!

Ajooj kako ne kapiraju kakve su :(

Mislim da im je krivo sto su ostarile i nemaju nikakvu svrhu u zivotu nego da se mesaju i pametuju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu od moje izludeti!!!! Zena je krenula opasno da mi se mesa!!! I jos me pita sto joj se brecam!!! Pa ako ti 100 puta kazem da mom detetu ne cesljas kosu na razdeljak onda ispostuj to!!! I zena zapela da sam malog navikla na ruke! Ma bre, kako mogu bebu od 15 dana da naviknem na ruke!!! Pa kad vristi zbog grceva necu ga sigurno ostaviti da lezi u krevetcu nego cu ga uzeti!!!

Još te gruvaju hormoni, pa ti trebaju i pridike.... Seci to u startu, bez pardona. ;)

Moja pesmica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još te gruvaju hormoni, pa ti trebaju i pridike.... Seci to u startu, bez pardona. ;)

Ne nego neka sece njm ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne nego neka sece njm ;)

Dok on dođe sa posla, žena mLogo nervozna... :D Ne treba ni sve ćutati... Krupne stvari rešava muž, a to za češljanje se npr. o'ma postavlja na svoje mesto ;)

bullet voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok on dođe sa posla, žena mLogo nervozna... :D Ne treba ni sve ćutati... Krupne stvari rešava muž, a to za češljanje se npr. o'ma postavlja na svoje mesto ;)

:lol: :lol: :lol:

Bullet, a što ti svekrva češlja dete? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee ali vi niste znale da je u Crnoj Gori rat :rolleyes: 

Zar to svi Italijani ne misle?Hahaha ma kad se setim Đuzepine,kaže ona odakle si,ja kažem Montenegro,a ona meni: Pa zar to nije neko piće :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čuvaj se ti - a sveki ignoriši. Mm to nek rešava ako treba pod hitno, tebi ne treba da se nerviraš.

:lol: :lol:

A sto TVOJ muz da resava njene probleme? :lol: :lol: :P

Trmalja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ženska, BRAVOOO!!! :lol: :lol:

Previše mislim na mm :D :D

:D :D :D :D

Izmenjeno od strane Suncicaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kad pominjete svekrve, ja moram ispričati jednu anegdotu sa svojom, nije ništa strašno, ja se nisam čak ni iznervirala, samo sam se smejala.

Naime, moja sveki je mom detetu kad se rodilo kupila jednu posteljinu, znači nije dala ni dinara niti kupila nešto drugo. Ajd dobro, Bogu hvala ni ne treba nam ništa. Posteljina je sasvim obična, čak su i boje neke ružne i drečave, al ajd nek ima da se promeni. I tako ja stavim iz poštovanja tu posteljinu detetu, e žene moje drage, znači ko god da je došao u posetu ona se s vrata pohvalila kako nas je ona "častila" tom posteljinom i kako je zaboga lepa, ma ni da sačeka da ljudi prvi prokomentarišu, već da preduhitri :D A "častila" misli platila je 10 evra pošto toliko košta :D Pored sve one muke oko šavova ja sam se smejala ko luda :D Inače je ok žena, ne petlja se mnogo za druge stvari, ako nešto i krene pričati i muž ignoriše, a i ja, ali što ceni svoj dinar to je haos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu od moje izludeti!!!! Zena je krenula opasno da mi se mesa!!! I jos me pita sto joj se brecam!!! Pa ako ti 100 puta kazem da mom detetu ne cesljas kosu na razdeljak onda ispostuj to!!! I zena zapela da sam malog navikla na ruke! Ma bre, kako mogu bebu od 15 dana da naviknem na ruke!!! Pa kad vristi zbog grceva necu ga sigurno ostaviti da lezi u krevetcu nego cu ga uzeti!!!

Resavaj to sto pre, svim mogucim metodama. U mom slucaju muz joj kaze i podvikne ponekad, ali kad on nije tu ona se pravi luda i nastavlja po svome.Isto takojoj se po 100 puta kaze i ona radi po svome. Njega smara da se stalno raspravlja jer misli da nesto nije u redu s njom. On misli da je hvata demencija. Jao, neka mi Bog oprosti ako gresim, ali ja cisto sumnjam! Kad procitam sve ove komentare o svekrvama ispada da su sve bolesne. Pre neki dan mi je izdiktirala cene svih hlebova u suprmarketu, sve u paru. Zna svaku akciju u prodavnicama, zna kad sam negde otisla i kad sam se vratila, kad mi je dete plakalo, kad je jelo, kad je bilo na rukama, a kad u ogradici... A ovamo kao zaboravlja sta joj mi kazemo! :wacko: Ne razumem to, ali razumem tebe potpuno. Moja devojcica ima 9 meseci. U istom danu dodje svekar i kaze da je cesce spustam u ogradicu jer je stalno na rukama i ona koja govori detetu da je majka samo stavi u tu ogradicu i boli je uvo! Ali, sad im ne ostajem duzna! Sve im odgovorim i neko vreme ne silazim s detetom dole kod njih pa se i fino zakljucam. Ako ne umete da se lepo poigrate sa detetom, bez suvisnih komentara ona je ne morate i vidjati! Uh da vidis sad kako ne zaboravlja. Ali cim bi malo popustila bilo bi po starom. Uffffff, umorna sam od toga, hteli ne hteli trosimo dragocenu energiju koja nam je potrebna za nase male duse. Najbolje i jedino resenje je sto dalje od njih ako je nekako moguce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutos sam dobila jake bolove u stomaku,otisli smo u hitno.. doktor mi je rekao da mi je rizicna trudnoca,i da moram strogo da mirujem... :(( uff moramo da sacekamo da se porodim pa tek onda da se odselimo :(((((((((((((((((((((( tesko meni

Cuvaj se i ignorisi je. Samo misli pozitivno. Odselices se pre ili kasnije. Bolje ikad nego nikad. Zelim ti sve najbolje! Posalji ponekad neki njen biser pa da se smejemo, a bice i tebi lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu od moje izludeti!!!! Zena je krenula opasno da mi se mesa!!! I jos me pita sto joj se brecam!!! Pa ako ti 100 puta kazem da mom detetu ne cesljas kosu na razdeljak onda ispostuj to!!! I zena zapela da sam malog navikla na ruke! Ma bre, kako mogu bebu od 15 dana da naviknem na ruke!!! Pa kad vristi zbog grceva necu ga sigurno ostaviti da lezi u krevetcu nego cu ga uzeti!!!

dobrodosla u klub..igranka tek pocinje :)))) sto pre obelezi teritoriju inace ces da prodjes ko ja...da mesecima cutis i trpis a onda da puknes i j mater svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla u klub..igranka tek pocinje :)))) sto pre obelezi teritoriju inace ces da prodjes ko ja...da mesecima cutis i trpis a onda da puknes i j mater svima

Ih mo's misliti, pa i to prodje ;) Ja sam bila ubedjena da sa sveki vise necu u zivotu progovoriti, pa evo sad na leto smo se izgrlile i izljubile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih mo's misliti, pa i to prodje ;) Ja sam bila ubedjena da sa sveki vise necu u zivotu progovoriti, pa evo sad na leto smo se izgrlile i izljubile...

fuuuuuuuuuuuuuuj :P:P:P moja i dalje ne odustaje...ja mislim da ona svakog dana razmislja o tome kako ovo dete prezivljava pored mene bez njenih fix ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

fuuuuuuuuuuuuuuj :P :P:P moja i dalje ne odustaje...ja mislim da ona svakog dana razmislja o tome kako ovo dete prezivljava pored mene bez njenih fix ideja

Hahaha blesaco :lol: Pa ja sam to cisto radi forme, sigurno nisam iz ljubavi :wacko: Mada me je ona stalno vijala da me ljubi, za stolom sam morala pored nje da sedim... Dok joj jednom nisam tako zalupila u lice vrata od kola kad je dosla da nas prati i opet krenula sa cmakanjem. Cuj ti, 2 godine je svaki dan smisljala kako da mi napakosti, pricala razne gluposti na moj racun, a sad odjednom prica kako me VOLI, kako sam joj nedostajala i non-stop me balavi :wacko: Nece da moze... Tako sam i rekla muzu-pomirile smo se ali nismo i nikad necemo biti drugarice. A smesna je, kao pokusavala da mi nabije na nos kako joj je druga snaja bolja :lol: Ta devojka je inace jako dobra i o njoj sve najbolje mogu da kazem, tako da ako je mislila da cu biti ljubomorna-grdno se prevarila, ako nju vise voli, meni jos bolje, neka nju smara :lol:

A to sto mogu da smisle... Meni je jako zao sto ne mogu da se setim sta je ova meni sve pricala... Uglavnom, deca ne smeju da se kupaju 3 sata nakon jela (to inace misle svi Italijani), e tu meni nije jasno kad se onda bebe uopste kupaju, buduci da i jedu na svaka 3 sata :huh: Moja deca su izgleda samo cudom jos ziva...

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

A sto TVOJ muz da resava njene probleme? :lol: :lol: :P

hahahahahahhahaah nemam vise lajkova moram da potpisem ovo :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutos sam dobila jake bolove u stomaku,otisli smo u hitno.. doktor mi je rekao da mi je rizicna trudnoca,i da moram strogo da mirujem... :(( uff moramo da sacekamo da se porodim pa tek onda da se odselimo :(((((((((((((((((((((( tesko meni

pa neka te ona i dalje nervira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva voli da bude dominantna,a ja bi trebala da izigravam poslusnu snaju koja pored svog muza svaki dan poklanja paznju svojoj svekrvi i svekru,iako ne zivimo zajedno.Moj muz ih lako izbegne,ali zato sam ja uvek tu da popunim svaku rupu,iako radim dva posla,imam dete od 15 meseci,radim kucne poslove,doduse pomogne i moj muz,ali znate vi vec kako to ide,opere tri tanjira i ceo dan prica kako je prao sudove,kao da je bila ogromna gomila.Sada mi je vec svega preko glave,pa sam pocela da se ponasam hladno

Deset puta na dan me pitaju da li je dete jelo,kao da sam ja imbecil i drzim dete gladno.Ako se dete mrsti,e to je videlo od mene,posto ja to cesto radim.Svekrva mi cesto objasnjava,kao na finjaka sta bi mogla da skuvam,kao da sam ja supermen,pa nekaq skuva ona posto je u penziji,ako vec hoce da pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla u klub..igranka tek pocinje :)))) sto pre obelezi teritoriju inace ces da prodjes ko ja...da mesecima cutis i trpis a onda da puknes i j mater svima

Ja rekoh odavno da je ovo poenta tog odnosa snaja-svekrva..dzabe ona prica kao pustite muzeve da to resavaju bez vas, pa nema majka sigurno strahopostovanje prema sopstvenom sinu..

Nego lepo pokazes da si jaca od nje i sikter..moze da dubi na glavi, dzabe joj sve

MayaUS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.