Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

što bi naš narod rekao s kolena na koleno :lol:

25r30wi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sa mojom sveki nove izjave i ispadi...

Mesecima meni svekrva govori da se slucajno ne preselimo dok nju ne zovemo da nas spakuje i pokupi stvari koje je ona donela... da ne ostavimo nista u stanu.

Naravno da nije dosla da nas pakuje, ne moram da obrazlazem zasto...

Pakujem se ja i vidim da fale tanjiri koje je ona donela (stojali su u spajzu, jer koristimo nase tanjire), fali jedna kutlaca i to bas njena, fali jedan tiganj... jedan jorgan.. sve po nesto fali, po neka srepa... ja sam se slogirala.

A deveru i muzu je rekla da je slobodno zovemo za sve sto nam bude bilo potrebno vezano za pakovanje i ako ne budemo znali da li je nesto njeno ili nije. Mi nju zbog toga pozovemo (mm je pozvao, ja sam napisala spisak sta sve fali) da je pitamo je l' zna sta se sa tim stvarima desilo, ja hocu da ponesem ali nemam pojma gde je. Ona mrtva hladna kaze da je ona sve to vec odnela, svaki put po malo (inace vuce svaki put sa sobom milion torbetina i niko od nas nije ni primetio da ona svaki put odnese po jednu/dve torbe vise nego sto je donela) i DA SAM JOJ JA ODVAJALA DA ODNESE... Ona je ladno krala svoje stvari koje nam je pre toga poklanjala; plus to nabedila da sam joj ja stvari sama dala i rekla da nosi. Ja sam sokirana.

Odgovara mi sto je stvari odnela jer ih nisam koristila i lakse mi je bilo bez tih stvari pri selidbi, ali ne mogu da verujem da je to na takav nacin odnela, kao da cu joj oteti ili baciti... a sama nam ih je donela na poklon jer je smatrala da nam trebaju iako smo joj rekli da nam ne donosi.

Mm je neverovatno razocaran, ni on vise ne moze da poveruje sta je sve spremna ta zena da uradi..

A inace pokusala je da nam se uvali sada pri sredjivanju kuce za vreme useljavanja, da nam ona odredi kako cemo se najlakse organizovati "jer mi nismo sposobni bez nje".

Po hiljaditi put: Hvala Bogu sto ne zivim sa njom, i ovako na daljinu me dovoljno ugrozava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bwe Andjelcicu, stvarno, pomislim da je to dno na koje je ta zena pala, ali se svaki put prevarim. Tvoja sneki me podseca na ovu moju nevidjeno.

Zamisli scenu, znam da mozes zbog tvoje sneki, doonela mi je na poklon bebi dol, prvi koji mi se dopao zaista. Zahvalim se, kad ona pita, imas li dovoljno ovih pidzama (nisam znala da su to pidzame al' hajde). Naravno odgovorim da imam. Pazi maestralno:

E pa onda cu ja ovu da uzmem!!!!!

Sta reci?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bwe Andjelcicu, stvarno, pomislim da je to dno na koje je ta zena pala, ali se svaki put prevarim. Tvoja sneki me podseca na ovu moju nevidjeno.

Zamisli scenu, znam da mozes zbog tvoje sneki, doonela mi je na poklon bebi dol, prvi koji mi se dopao zaista. Zahvalim se, kad ona pita, imas li dovoljno ovih pidzama (nisam znala da su to pidzame al' hajde). Naravno odgovorim da imam. Pazi maestralno:

E pa onda cu ja ovu da uzmem!!!!!

Sta reci?!

ahahahhahaha

moja je bila u fazi da mi donosi i daje masovno svoju garderobu, znaci da mi uvaljuje bukvalno redove naredjane garderobe iz ormara... valjda se nadala da ce napraviti od mene svog roba ili pobornika njenih pravila ako me kupi njenom izlizanom garderobom, koja je navodno moderna...

ja sam iz kulture uzimala i donosila kuci, jer da nisam uzela znacilo bi da mi se nedopada, sto opet vredja njen modni ukus, koji je naravno u koraku sa zadnjom modom kako ona kaze... nju jedino finansijska situacija, navodno, sprecava da bude totalno u koraku sa zadnjom modom... eeeeeeee tesko meni sa tom zenom...

kad dodje kod nas, ona meni lepo vadi iz ormara i redja mi po stolicama sta da obucem da budem lepa i seksi njenom sinu... zamisli ti to, koja zena moze da bude seksi svom muzu u garderobi njegove majke?! Naravno posle je pocela da "krade" na istu foru stvari, i nosi ih nazad, s' tim sto me je obavestavala da ih je uzela kada ih vec uzme i odnese... ostatak sam joj ja sama spakovala (samo njene garderobe!) i vratila, rekla sam da sam sad toliko smrsala da mi sve spada (kompliment za njenu kilazu iako je i ona mrsava ;) )...

Tuga sto su te majke rodile nase muzeve i moramo da ih postujemo bar ono malo koliko mozemo (citaj: da se kontrolisemo da im sto kazete ne pregrizemo vratne arterije :P )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drustvo...Ja sam ovde nova ali imam toliko slicnih problema...kao i vi...cast izuzecima :rolleyes:

Moja svekrva je jedna opasna zmija!!!! Prema meni je ok, ali ... Zivimo u istoj kuci, spratovi nisu odvojeni a ona se siri po celoj kuci... O neredu da ne pricam..Kupatilo joj je gore od javnog wc-a (mi imamo posebno kupatilo koje ona koristi zato sto joj je lepo da se kupa u cistom a svoje ne zna da ocisti)...Ne moze da prezali sto joj se cerka udala i ima dvoje dece pa sad nema sa kim da skita a ni ovoj nije svejedno sto je posla od mame pa je stalno kod nas(ja uz svekrvu imam jos prikolica zaovu i njenu decu). od kako sam presla kod njih ona je zaboravila da kuva jer kako ona to kaze ja sve spremam lepse...torte za decije rodjendane (sa njihovim nenormalnim idejama i zamislima kao da sam ja poslasticar godine) spremam ja (za zaovinu decu)....Svaki mesec kad prime platu(svekar i svekrva)puste 2 ceka da pazare cerki da joj pomognu iako imaju bolja primanja od nas...a kod nas pazarimo muz i ja...Svekrva mi se oblaci po poslednjoj modi al joj nikad ni to nije dovoljno pa uvek pozajmi nesto od mene...posle svakog slavlja u kuci sve sto ostane hrane ide njenoj cerki naravno bez mog znanja pod izgovorom da kod nas to vise niko nece da jede!!!A ti snajka idi opet pazari, puni frizider i kuvaj iznova!!!Kuca je ogromna i ja sama ne mogu da postignem sve a njen moto je ,,kratak je zivot da bi po ceo dan ja sedela sa krpom u rukama,, Prosto da posizis!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drustvo...Ja sam ovde nova ali imam toliko slicnih problema...kao i vi...cast izuzecima :rolleyes:

Moja svekrva je jedna opasna zmija!!!! Prema meni je ok, ali ... Zivimo u istoj kuci, spratovi nisu odvojeni a ona se siri po celoj kuci... O neredu da ne pricam..Kupatilo joj je gore od javnog wc-a (mi imamo posebno kupatilo koje ona koristi zato sto joj je lepo da se kupa u cistom a svoje ne zna da ocisti)...Ne moze da prezali sto joj se cerka udala i ima dvoje dece pa sad nema sa kim da skita a ni ovoj nije svejedno sto je posla od mame pa je stalno kod nas(ja uz svekrvu imam jos prikolica zaovu i njenu decu). od kako sam presla kod njih ona je zaboravila da kuva jer kako ona to kaze ja sve spremam lepse...torte za decije rodjendane (sa njihovim nenormalnim idejama i zamislima kao da sam ja poslasticar godine) spremam ja (za zaovinu decu)....Svaki mesec kad prime platu(svekar i svekrva)puste 2 ceka da pazare cerki da joj pomognu iako imaju bolja primanja od nas...a kod nas pazarimo muz i ja...Svekrva mi se oblaci po poslednjoj modi al joj nikad ni to nije dovoljno pa uvek pozajmi nesto od mene...posle svakog slavlja u kuci sve sto ostane hrane ide njenoj cerki naravno bez mog znanja pod izgovorom da kod nas to vise niko nece da jede!!!A ti snajka idi opet pazari, puni frizider i kuvaj iznova!!!Kuca je ogromna i ja sama ne mogu da postignem sve a njen moto je ,,kratak je zivot da bi po ceo dan ja sedela sa krpom u rukama,, Prosto da posizis!!!!

OMG, a ne možete da postavite granice? Bar za korišćenje - svako svoje - u kući?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bwe Andjelcicu, stvarno, pomislim da je to dno na koje je ta zena pala, ali se svaki put prevarim. Tvoja sneki me podseca na ovu moju nevidjeno.

Zamisli scenu, znam da mozes zbog tvoje sneki, doonela mi je na poklon bebi dol, prvi koji mi se dopao zaista. Zahvalim se, kad ona pita, imas li dovoljno ovih pidzama (nisam znala da su to pidzame al' hajde). Naravno odgovorim da imam. Pazi maestralno:

E pa onda cu ja ovu da uzmem!!!!!

Sta reci?!

I juuu... Hahahha, niko ovakav odgovor od sveki ne bi očekivao... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OMG, a ne možete da postavite granice? Bar za korišćenje - svako svoje - u kući?

P&P

Najlakse je tako u fazonu predji brigo na drugoga!!! :angry:

Moja sveki i ne zzna da kuva, to radi moj svekar. On u toj kuci i kuva i pere i pegla. Ona je zaduzena da nosi sljastece odevne predmete jarkih boja (recimo sve zuto na njoj sa kaisem prepunih nitni i iste takve papuce). Naravno torbica je neizostavan modni detalj. Fuj i kada kazem fuj setim se kako to odvratno izgleda jako, plasticno sa previse detalja. Uzas. I takva paradira mestom. Kod kuce je njen dvosed gde se izvali gleda tv, kao cita knjige i resava ukrstene reci i spava naravno. PA posle kaze kako ne moze nocu da spava sirota eto ona bolesna. Pa kako ces zeno nocu da spavas, kada si pola dana provela u spavanju a izmorila se nizi ni za dlaku???!!!

Cak je ocekivala da ja dodnjem mimo mm kod njih da joj "pomognem" da spremim svata nesto od klopice kada je trebalo da dodje brat mm sa zenom i detetom. Srecmo mm nije hteo ni da cuje> Pogotovu sto mu je brat tek prica za sebe.

Emma-Lana sta kaze tm na sve to? Mozes li nekako da postavis granice???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P

Draga verujem ti!!!!!!!!!!!!!!!1 I ja sam se za ovo kratko vreme napatila. AKo ti je lakse pisi na pp, tuj sam.

Posto kod nas svaka godina mora da se obelezi nekim radovima u kuci, pa tako i prosle godine resili da stare prozore zamenimo novim. Da bi nam kao pomogli roditelji mm kazu kao ce oni da nam to sve finansiraju jer hoce i oni sebi da rade i imaju vec svog nekog prijatelja koji ce to da radi, pa da se ne bi odvajali (jer je ista kuca) a i taj ce nam majstojr dati navodno popust. I tako dosli oni poskidali stare prozore montirali nove, svi zadovoljni..... U to vreme se svekrva naprasno razbolela i iz kreveta nije mogla da ustaje nikako, ni po casu vode. Kako svekar nije mogao da ceka ni dana nego je odmah po izlasku majstora za prozore doveo i molera. Medjutim mora prvo kod njih da se sve dotera u red, a nas sprat moze i kasnije. Tako da je moj dan izgledao ovako: Dolazim sa posla oko 16h, dal rucam ili ne, uglavnom odmah silazim kod njih da ribam, cistim, sredjujem i majstoru postavim rucak (koji sam pre toga morala i da spremim), za to vreme svekrva lezi u zaovinoj sobi i prstom ne mrda, zaova iz skole, kod drugarice, od drugarice u grad, ako i nije nista od toga onda je nesto trece, uglavnom, sama cistim, ribam parket, perem prozore, usisavam.... I tako ti ja sredim njihov ceo sprat.

Nakon nedelju dana dolazi moler kod nas da sad mi zavrsimo svoje poslove, u medjuvremenu ja sredim kicmu toliko da dobijem 2 nedelje da primam injekcije, jedva sam se kretala koliko me je ukocilo. Naravno nikoga ni da me pita treba li ti pomoc oko necega, sama sam tako ukocena sredjivala i cistila za majstorom (dobro pomagao mi je mm, ali opet nije ni on mogao kad je morao da pomaze moleru). Suze sam prolivala od bolova, a pritom sam morala da trpim i radim jer me niko nije pitao ni kako sam, ni treba li mi pomoc. Svekrva je sa donjeg sprata zajebavala kako nece da se penje gore kod nas da nam ne bi smetala :angry: .

E ko slag na tortu posle svega ovoga je dosao svekar koji je preracunao koliko kostaju prozori za nas sprat i ispostavio nam racun sa recima kako on nema para da plati i nase :angry: . Samo nas je nasamario da padnemo na to kao ce on da nam pomogne u tome. UH KOLIKO SAM BESNA EVO I SAD KAD SE TOGA SETIM.

Ja i dan danas imam problema sa kicmom, jer je nisam tada kad je trebalo dobro izlecila i nisam uspela da se sacuvam, a sto se tice para za prozore - isplatiti smo im do poslednje pare iako smo morali da se pozajmimo na drugoj strani posto je taj racun bio i pored njihovog popusta nenormalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prevodu Timice, platili ste i deo za njihove prozore, ti si cistila i sredjivala za njih gore a vas ko sisa. Nadam se da ti vise nece tako nesto pasti na pamet!!!!

Gledaj tm i sbe i vas dom a za njih nemoj slucajno ni prstom da mrdnes. Vidis da su gola g... Imam ja takav jedan par, pa te odlicno razumem. Trpela raznorazne gluposti samo tako. AKo ti kazem da sam 7 meseci prala svoj ves na ruke, jer moj svekar samo ukljucuje masinu i ubacuje rublje u istu i kaci ves. Pa gde svekar da mi dira moje intimno rublje???? Kao niko ne zna sa masinom za ves :blink: A masina starija od mene!!!! Jedva se izborih sa tim nekako.

Otisli su oni bili negde na nekoliko dana i ja ubacila nas ves, pa kasnije i njohov da se prede. A oni kada se vratili onaj lepo opran, osusen i spakovan ves ponovo ubacili na pranje - valjda ja ne znam da upalim masinu!!!! Prljava sam, sta li?! A na spratu ima smrdi za medalju. KAda se u nas stan udje mirise!!!!! Cak i sada kada nismo tamo (odemo povremeno na vikend).

Kad se setim kao mi je kukala sto stalno usisavamo (od njih uzimamo uzisivac jer nemamo nas) - pa sam posle toga slala mm da ga uzima, ja vala jok da se sa njima preganjam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prevodu Timice, platili ste i deo za njihove prozore, ti si cistila i sredjivala za njih gore a vas ko sisa. Nadam se da ti vise nece tako nesto pasti na pamet!!!!

Gledaj tm i sbe i vas dom a za njih nemoj slucajno ni prstom da mrdnes. Vidis da su gola g... Imam ja takav jedan par, pa te odlicno razumem. Trpela raznorazne gluposti samo tako. AKo ti kazem da sam 7 meseci prala svoj ves na ruke, jer moj svekar samo ukljucuje masinu i ubacuje rublje u istu i kaci ves. Pa gde svekar da mi dira moje intimno rublje???? Kao niko ne zna sa masinom za ves :blink: A masina starija od mene!!!! Jedva se izborih sa tim nekako.

Otisli su oni bili negde na nekoliko dana i ja ubacila nas ves, pa kasnije i njohov da se prede. A oni kada se vratili onaj lepo opran, osusen i spakovan ves ponovo ubacili na pranje - valjda ja ne znam da upalim masinu!!!! Prljava sam, sta li?! A na spratu ima smrdi za medalju. KAda se u nas stan udje mirise!!!!! Cak i sada kada nismo tamo (odemo povremeno na vikend).

Kad se setim kao mi je kukala sto stalno usisavamo (od njih uzimamo uzisivac jer nemamo nas) - pa sam posle toga slala mm da ga uzima, ja vala jok da se sa njima preganjam!

Ne radim to vise, niti mi pada na pamet, ali tek skoro sam se opametila, pre nekoliko meseci kad sam saznala da sam turdna. Kao sve mi ih nesto bilo zao :blink: . Ma moja luda glava, mislila da ce mozda biti bolje, da ako ja budem dobra i ako im budem ugadjala da ce i meni bit lepo, ali meni je sve gore i gore bilo i samo sam sebi kidala zivce.

Kako neko rece ovde ja imam i stariju zaovu sa detetom kao privezak uz njih. Njoj se daje i sakom i kapom. Ali najgore od svega je to sto mi stvari nestaju iz kuce dok sam na poslu (ulje, vegeta, so, secer, kafa.... ojade mi frizider...), a ne daju nam nista, sve sto imam imam uz pomoc mojih roditelja, da mi nije njih ne znam kako bi.

I najvise mi je krivo sto i to sto mi roditelji daju (sto zbog mene odvajaju od sebe) i to mi uzmu e tad popizdim. Otac i brat su jednom prilikom dosli da mm pomognu da u predsoblju zalepe plocice, dok je svekar lezao zajeb... i citao novine a posle moje nazivao fizickim radnicima :angry: .

Uh kad bih imala mogucnosti da odem iz te kuce bila bih najsrecnija. I ne bi mi bilo krivo sto sam toliko truda i para ulozila u taj nas sprat, sve nek im ostane, samo da ih vise moje oci ne vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prevodu Timice, platili ste i deo za njihove prozore, ti si cistila i sredjivala za njih gore a vas ko sisa. Nadam se da ti vise nece tako nesto pasti na pamet!!!!

Gledaj tm i sbe i vas dom a za njih nemoj slucajno ni prstom da mrdnes. Vidis da su gola g... Imam ja takav jedan par, pa te odlicno razumem. Trpela raznorazne gluposti samo tako. AKo ti kazem da sam 7 meseci prala svoj ves na ruke, jer moj svekar samo ukljucuje masinu i ubacuje rublje u istu i kaci ves. Pa gde svekar da mi dira moje intimno rublje???? Kao niko ne zna sa masinom za ves :blink: A masina starija od mene!!!! Jedva se izborih sa tim nekako.

Otisli su oni bili negde na nekoliko dana i ja ubacila nas ves, pa kasnije i njohov da se prede. A oni kada se vratili onaj lepo opran, osusen i spakovan ves ponovo ubacili na pranje - valjda ja ne znam da upalim masinu!!!! Prljava sam, sta li?! A na spratu ima smrdi za medalju. KAda se u nas stan udje mirise!!!!! Cak i sada kada nismo tamo (odemo povremeno na vikend).

Kad se setim kao mi je kukala sto stalno usisavamo (od njih uzimamo uzisivac jer nemamo nas) - pa sam posle toga slala mm da ga uzima, ja vala jok da se sa njima preganjam!

Ne radim to vise, niti mi pada na pamet, ali tek skoro sam se opametila, pre nekoliko meseci kad sam saznala da sam turdna. Kao sve mi ih nesto bilo zao :blink: . Ma moja luda glava, mislila da ce mozda biti bolje, da ako ja budem dobra i ako im budem ugadjala da ce i meni bit lepo, ali meni je sve gore i gore bilo i samo sam sebi kidala zivce.

Kako neko rece ovde ja imam i stariju zaovu sa detetom kao privezak uz njih. Njoj se daje i sakom i kapom. Ali najgore od svega je to sto mi stvari nestaju iz kuce dok sam na poslu (ulje, vegeta, so, secer, kafa.... ojade mi frizider...), a ne daju nam nista, sve sto imam imam uz pomoc mojih roditelja, da mi nije njih ne znam kako bi.

I najvise mi je krivo sto i to sto mi roditelji daju (sto zbog mene odvajaju od sebe) i to mi uzmu e tad popizdim. Otac i brat su jednom prilikom dosli da mm pomognu da u predsoblju zalepe plocice, dok je svekar lezao zajeb... i citao novine a posle moje nazivao fizickim radnicima :angry: .

Uh kad bih imala mogucnosti da odem iz te kuce bila bih najsrecnija. I ne bi mi bilo krivo sto sam toliko truda i para ulozila u taj nas sprat, sve nek im ostane, samo da ih vise moje oci ne vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne radim to vise, niti mi pada na pamet, ali tek skoro sam se opametila, pre nekoliko meseci kad sam saznala da sam turdna. Kao sve mi ih nesto bilo zao :blink: . Ma moja luda glava, mislila da ce mozda biti bolje, da ako ja budem dobra i ako im budem ugadjala da ce i meni bit lepo, ali meni je sve gore i gore bilo i samo sam sebi kidala zivce.

Kako neko rece ovde ja imam i stariju zaovu sa detetom kao privezak uz njih. Njoj se daje i sakom i kapom. Ali najgore od svega je to sto mi stvari nestaju iz kuce dok sam na poslu (ulje, vegeta, so, secer, kafa.... ojade mi frizider...), a ne daju nam nista, sve sto imam imam uz pomoc mojih roditelja, da mi nije njih ne znam kako bi.

I najvise mi je krivo sto i to sto mi roditelji daju (sto zbog mene odvajaju od sebe) i to mi uzmu e tad popizdim. Otac i brat su jednom prilikom dosli da mm pomognu da u predsoblju zalepe plocice, dok je svekar lezao zajeb... i citao novine a posle moje nazivao fizickim radnicima :angry: .

Uh kad bih imala mogucnosti da odem iz te kuce bila bih najsrecnija. I ne bi mi bilo krivo sto sam toliko truda i para ulozila u taj nas sprat, sve nek im ostane, samo da ih vise moje oci ne vide.

ISTO!!!! Sve mislis ako si dobar da ce i oni, ali kod takvih ljudi je sistem das im prst a oni uzmu ruku :angry:

A to kako je okarakterisao tvoje, to samo ide njemu na dusu!!!! Gledaj da se sto manje nerviras. Da li mozete da zakljucavate stan? Nisi mi rekla kako tm reaguje na sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage dame ja imam problem sa svekrom .Čovjek je jedno jutro došao kao da nalozi vatru a ja sam drzala malo djete u rukama na krilu i počeo da mazi malog i da me dodiruje dole ja nisam mm rekla ništa mozda je slučajno .Prošlo je par dana i dolazi na kafu ja sam skuhala i djeca se igraju u svojo j sobi kad on meme poljubi u usta ja sam ostala izgubljena .Naravno da sam mm rekla i djeveru čovjek mi neulazi u kuću dve godine i tako je najbolje :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage dame ja imam problem sa svekrom .Čovjek je jedno jutro došao kao da nalozi vatru a ja sam drzala malo djete u rukama na krilu i počeo da mazi malog i da me dodiruje dole ja nisam mm rekla ništa mozda je slučajno .Prošlo je par dana i dolazi na kafu ja sam skuhala i djeca se igraju u svojo j sobi kad on meme poljubi u usta ja sam ostala izgubljena .Naravno da sam mm rekla i djeveru čovjek mi neulazi u kuću dve godine i tako je najbolje :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ISTO!!!! Sve mislis ako si dobar da ce i oni, ali kod takvih ljudi je sistem das im prst a oni uzmu ruku :angry:

A to kako je okarakterisao tvoje, to samo ide njemu na dusu!!!! Gledaj da se sto manje nerviras. Da li mozete da zakljucavate stan? Nisi mi rekla kako tm reaguje na sve to.

Ma da mogu da zakljucam odmah bi ja to sve pod kljuc, nego najgore je od svega sto nam je ulaz zajednicki, nismo ih jos odvojili, sve kao e ove godine cemo, pa nam iskrsne nesto drugo i tako u krug.

Mm besni zbog takvih stvari, ali sta moze, svadjao se u pocetku, pa sad vise digao i on ruke od toga, ne vredi, samo mu podignu pritisak, pa onda nekad zbog svadje sa njima nastavimo i nas dvoje da se svadjamo, a to mi najmanje treba.

A inace njegovi su takvi da je kod njih ono sto muskarac kaze zadnje, e sad im smeta sto se ja i mm dogovaramo oko svega pa bi da nam pokvare odnos jer cu ja navodno od njihovog sina da napravim pi... (boje se da zena ne preuzme vlast u porodici :lol: , ludorije).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ISTO!!!! Sve mislis ako si dobar da ce i oni, ali kod takvih ljudi je sistem das im prst a oni uzmu ruku :angry:

A to kako je okarakterisao tvoje, to samo ide njemu na dusu!!!! Gledaj da se sto manje nerviras. Da li mozete da zakljucavate stan? Nisi mi rekla kako tm reaguje na sve to.

Ma da mogu da zakljucam odmah bi ja to sve pod kljuc, nego najgore je od svega sto nam je ulaz zajednicki, nismo ih jos odvojili, sve kao e ove godine cemo, pa nam iskrsne nesto drugo i tako u krug.

Mm besni zbog takvih stvari, ali sta moze, svadjao se u pocetku, pa sad vise digao i on ruke od toga, ne vredi, samo mu podignu pritisak, pa onda nekad zbog svadje sa njima nastavimo i nas dvoje da se svadjamo, a to mi najmanje treba.

A inace njegovi su takvi da je kod njih ono sto muskarac kaze zadnje, e sad im smeta sto se ja i mm dogovaramo oko svega pa bi da nam pokvare odnos jer cu ja navodno od njihovog sina da napravim pi... (boje se da zena ne preuzme vlast u porodici :lol: , ludorije).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o:blink: ja bih ga udarila necim po glavi sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolesnik :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

udarila sam ja njega ali bila su djeca u kući pa sam ga istjerala ,sada se dolazi izvinjavati meni i mm ali meni u kućš netreba ili ja ili on :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaomije djece jerga stvarno vole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage dame ja imam problem sa svekrom .Čovjek je jedno jutro došao kao da nalozi vatru a ja sam drzala malo djete u rukama na krilu i počeo da mazi malog i da me dodiruje dole ja nisam mm rekla ništa mozda je slučajno .Prošlo je par dana i dolazi na kafu ja sam skuhala i djeca se igraju u svojo j sobi kad on meme poljubi u usta ja sam ostala izgubljena .Naravno da sam mm rekla i djeveru čovjek mi neulazi u kuću dve godine i tako je najbolje :o

:angry: taj je covek za posmatranje, mislim da mu ne bi bilo lose da malo poseti lekara. Mislim da bih ga ubila da sam bila na tvom mestu :angry: . Odvratno stvorenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage dame ja imam problem sa svekrom .Čovjek je jedno jutro došao kao da nalozi vatru a ja sam drzala malo djete u rukama na krilu i počeo da mazi malog i da me dodiruje dole ja nisam mm rekla ništa mozda je slučajno .Prošlo je par dana i dolazi na kafu ja sam skuhala i djeca se igraju u svojo j sobi kad on meme poljubi u usta ja sam ostala izgubljena .Naravno da sam mm rekla i djeveru čovjek mi neulazi u kuću dve godine i tako je najbolje :o

:blink::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: taj je covek za posmatranje, mislim da mu ne bi bilo lose da malo poseti lekara. Mislim da bih ga ubila da sam bila na tvom mestu :angry: . Odvratno stvorenje...

P&P

Zao mi je sto si ti dozivela traumu, to ti ne treba u zivotu uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.