Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Ja bih njemu isla na pomen i to me mnogo jede. Ali nema ko da cuva Miku, jer je i kod mojih mame i tate velika guzva, jer tamo isti dan slave rodjendan.

E sad... bebu da vodim autobusom 3 sata neizvodivo mi je. A posebno ne dolazi u obzir da ga vodim na groblje i u tu guzvu na groblju, to mi je stvarno nezamislivo... :(

Tek danas popodne gospodja se setila da treba da dodjemo i beba i ja, tako da o danu ranije ili organizovanom odlasku na nekoliko dana nije bilo ni vremena da se razmislja... :/

A baš zaguljeno... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A baš zaguljeno... :(

E da se pohvalim, ovog puta se uopste nisam iznervirala, niti se nerviram, kao sto sam recimo pre neki dan ;)

Sad sam samo u fazonu "hvala Bogu sto sa tom zenom ne moram da delim zivotni prostor" ;)

Garant bih se vec razvela ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da se pohvalim, ovog puta se uopste nisam iznervirala, niti se nerviram, kao sto sam recimo pre neki dan ;)

Sad sam samo u fazonu "hvala Bogu sto sa tom zenom ne moram da delim zivotni prostor" ;)

Garant bih se vec razvela ;)

To je najvažnije da se ne nerviraš i ne svađaš sa mužem non stop oko toga... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih njemu isla na pomen i to me mnogo jede. Ali nema ko da cuva Miku, jer je i kod mojih mame i tate velika guzva, jer tamo isti dan slave rodjendan.

E sad... bebu da vodim autobusom 3 sata neizvodivo mi je. A posebno ne dolazi u obzir da ga vodim na groblje i u tu guzvu na groblju, to mi je stvarno nezamislivo... :(

Tek danas popodne gospodja se setila da treba da dodjemo i beba i ja, tako da o danu ranije ili organizovanom odlasku na nekoliko dana nije bilo ni vremena da se razmislja... :/

Boze, oprosti covek je mrtav, nista mu ne znaci sad da li ces da dodjes ili ne. a da maltretiras bebu 3 sata busom, no way. iskreno ne bih ni razmisljala da li da idem ili ne, jer na jedan dan da se cimas na tamo i nazad i to sve busom je too much. uzivaj sa sestrom i opusti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da se pohvalim, ovog puta se uopste nisam iznervirala, niti se nerviram, kao sto sam recimo pre neki dan ;)

Sad sam samo u fazonu "hvala Bogu sto sa tom zenom ne moram da delim zivotni prostor" ;)

Garant bih se vec razvela ;)

Pa obicno to tako biva. ali na svu srecu ne zivite zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa obicno to tako biva. ali na svu srecu ne zivite zajedno.

:unsure:

Sad se vec pitam zasto je mma prosla zena STVARNO ostavila... :lol:

Bas sam odvratna! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure:

Sad se vec pitam zasto je mma prosla zena STVARNO ostavila... :lol:

Bas sam odvratna! :unsure:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Ju, jos jadna zena imala nekoliko spontanih... dok su ziveli zajedno sa sveki... :huh:

Boze oprosti mi, ja nisam normalna sta pisem... mislim da je vreme da idem da spavam... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze, oprosti covek je mrtav, nista mu ne znaci sad da li ces da dodjes ili ne. a da maltretiras bebu 3 sata busom, no way. iskreno ne bih ni razmisljala da li da idem ili ne, jer na jedan dan da se cimas na tamo i nazad i to sve busom je too much. uzivaj sa sestrom i opusti se.

Slažem se s tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm....vecita tema!!!!Kako funkcionise vas odnos sa svekrvom?Sta vas to nervira,a sta odusevljava kod nje?

Funkcioniše kako mora, na moju žalost sam vaspitana pa ćutim babuskeri.

Nervira me to što je dvolična, što je licimerna, što voli da ogovara, što se meša u sve živo, što je glupa i prosta(u suštini) pa ne shvata svoje greške. Nervira me do srži, kad je ne vidim, srećna sam ko malo dete.

A oduševljava me to što pokušava da me "uzme pod svoje" i stalno mi se trpa u dupe (d izvinete), a ovamo mužu puni glavu. Eto. Sad mi je malo lakše. Koza jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Funkcioniše kako mora, na moju žalost sam vaspitana pa ćutim babuskeri.

Nervira me to što je dvolična, što je licimerna, što voli da ogovara, što se meša u sve živo, što je glupa i prosta(u suštini) pa ne shvata svoje greške. Nervira me do srži, kad je ne vidim, srećna sam ko malo dete.

A oduševljava me to što pokušava da me "uzme pod svoje" i stalno mi se trpa u dupe (d izvinete), a ovamo mužu puni glavu. Eto. Sad mi je malo lakše. Koza jedna.

Jel morate da živite sa njima?

J*te sve su u istom kalupu pravljene :angry: - uglavnom :lol:.

Najgore su kad dođe dete - e da flipneš od pametovanja i bukanja po stvarima i mešanja :angry:

Moje vaspitanje me samo dovelo do toga da se lepo okrenemo i odselimo pa sad nek se misli što :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel morate da živite sa njima?

J*te sve su u istom kalupu pravljene :angry: - uglavnom :lol:.

Najgore su kad dođe dete - e da flipneš od pametovanja i bukanja po stvarima i mešanja :angry:

Moje vaspitanje me samo dovelo do toga da se lepo okrenemo i odselimo pa sad nek se misli što :lol:

Tu je i dete, dvomesečno. Pa, da ludim od njenih komentara da ću detetu da zeznem nešto ako mu čistim slinice iz nosa, ili ako mu slučajno voda pri kupanju dođe do ušiju! Pa onda što ovo, što ono...

A kao ne živimo zajedno, nego smo "samo" u istom dvorištu! Na početku braka je bilo: "Nećemo da se mešamo" a sad... Poludeću od nje, odgrizla bih joj vratnu arteriju u sekundi! Ma ne znam dal su sve iste, ali ova je "mučenica" katastrofa! Ne mrzim je ali ću početi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poludeću od nje, odgrizla bih joj vratnu arteriju u sekundi!

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

jeste smešno :D Pomalo i tužno, ali surovo realno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste smešno :D Pomalo i tužno, ali surovo realno :)

Nemam savet, jer se nikad neće promeniti, a vaspitanje će te izdati kad tad... ;)

Nećeš je psovati, al ćeš joj sve na finjaka odgovarati - ček da prelije čašu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste smešno :D Pomalo i tužno, ali surovo realno :)

Samo nemoj da se izjedaš iznutra,samo ćeš sebi nauditi a tako i detetu.Moj savet sve što misliš i osjećaš slobodno joj kulturno reci,ako ne može može i na drugi način.

Kad je mene moja ubjeđivala da nemam mleka,onako bolesnu,i napaćenu,dok sam se trudila da dojim bebu,svašta sam joj rekla,sad cvrkuće kako je najbolje majčino mlijeko.Sa nekima ne može cile mile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo nemoj da se izjedaš iznutra,samo ćeš sebi nauditi a tako i detetu.Moj savet sve što misliš i osjećaš slobodno joj kulturno reci,ako ne može može i na drugi način.

Kad je mene moja ubjeđivala da nemam mleka,onako bolesnu,i napaćenu,dok sam se trudila da dojim bebu,svašta sam joj rekla,sad cvrkuće kako je najbolje majčino mlijeko.Sa nekima ne može cile mile.

meni je postavila dijagnozu "gusto mleko".. Kad je nisam pljunula tad!

Ma, čuće već ona mene, ima vremena. A to što se jedem, to je jače od mene. Što si veći čovek ispadaš veća budala! Ne znam stvarno kako s njom, ali sigurno da trpim još dugo neću. Đubrence jedno minijaturno! uh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je postavila dijagnozu "gusto mleko".. Kad je nisam pljunula tad!

Ma, čuće već ona mene, ima vremena. A to što se jedem, to je jače od mene. Što si veći čovek ispadaš veća budala! Ne znam stvarno kako s njom, ali sigurno da trpim još dugo neću. Đubrence jedno minijaturno! uh :lol:

Ovde bar uvek možeš da se oslobodiš stresa...

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda je htela da sačuva, i da uvek u kući ima čokolade a da ne mora da plati.....

bože me prosti - izem ti babetinu koja svom unučetu viče ili ne da! Ko da ga je (meso, rusku) ona spremala :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh...tužno.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda je htela da sačuva, i da uvek u kući ima čokolade a da ne mora da plati.....

bože me prosti - izem ti babetinu koja svom unučetu viče ili ne da! Ko da ga je (meso, rusku) ona spremala :angry:

Ili platila.

Eh...tužno.... :(

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bože, Bože, kakvih ljudi (svekrvi) ima... Katastrofa, ja ne znam šta bih joj uradila kad bi mi histerisala na dete.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jbg...brzo si obrisala, pa ne videh...ali zaista ja mislim da je ignorisanje najbolje rešenje i sve probleme rešavati preko muža...njegova je majka i nek on rešava stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jbg...brzo si obrisala, pa ne videh...ali zaista ja mislim da je ignorisanje najbolje rešenje i sve probleme rešavati preko muža...njegova je majka i nek on rešava stvari.

jbg, nezelim da takvi postovi ostaju iza mene. Ma bice joj dovoljno sto joj je unuka ljuta na nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.