Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

ako si se nasmejala, pa i jeste smešna. :P evo još malo njihove mudrosti- njena ćerka (inače najpametnija na svetu- zna sve od proizvodnje upaljača do ustava) ju je jednom predamnom pitala zašto ne muze junice nego samo krave koje su se telile (ozbiljno) a oni su odrasli na salašu... Tuga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako si se nasmejala, pa i jeste smešna. :P evo još malo njihove mudrosti- njena ćerka (inače najpametnija na svetu- zna sve od proizvodnje upaljača do ustava) ju je jednom predamnom pitala zašto ne muze junice nego samo krave koje su se telile (ozbiljno) a oni su odrasli na salašu... Tuga...

25r30wi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samranjije bila pod nadimkom MIKA posto sam zaboravila morala sam sve da menjam.

Mislim da sam o svoj sve rekla danas je jos i gora nego sto je bila ali sva sreca da ne zivimo zajedno nevidjamo se i nepricamo,znaci sada nemamo nikakav odnos.

Verujte mi najbolje je tako,ako nemoze da fukcionise bolje je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samranjije bila pod nadimkom MIKA posto sam zaboravila morala sam sve da menjam.

Mislim da sam o svoj sve rekla danas je jos i gora nego sto je bila ali sva sreca da ne zivimo zajedno nevidjamo se i nepricamo,znaci sada nemamo nikakav odnos.

Verujte mi najbolje je tako,ako nemoze da fukcionise bolje je tako.

Pa kad već ne može drugačije... Ne kontam više, kako to da ne nanose zlo snajama, nego više muće svoje sinove...

Aj jbga to valjda džabe i misliti sa takvima <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja o mojoj, stvarno ne mogu ni jednu lepu reč da kažem. Prvo zato što živimo zajedno, drugo zato što ne smem reč da joj kažem, jer je u stanju da se naljuti zbog gluposti i tri nedelje i više ne progovara sa mnom, a ipak nam dolazi tu na sprat i kad sam ja u sobi ona ćuti, kad ja izađem ne zna šta će pre da ispriča sa svojim jedincem.

Bila sam trudna, nikad mi ništa nije pomogla, ni počistila, ni ručak spremila, volela je da mi se izdire za gluposti, ali kad smo same, ne pred svojim sinom, mojim mužem, pošto mu je isprala mozak da me voli!!! :D

Porodila sam se, nabije se u sobu kod bebe, probudi je da bi je ljuljala po 1-2h (ali stvarno), pričala joj, dok sam ja za to vreme sa koncima na onoj stvarčici peglala pelene, čistila... A da, peglala mi je, al kad nam neko dodje. Pošto ona uvek mora da se utrese, čim nam neko dodje, ona tad dodje, pa uzme da pegla ono što ja nisam završila (a to obično bude po nešto malo)

Volela je da digne nos kad ne obučem dete kako ona kaže, a po njoj bi dete trebalo i leti na 40 stepeni da nosi duge rukave, jednom sam joj rekla da je to moja stvar kako ću da je obučem i narednih 17 dana (brojala sam) nije htela da priča sa mnom. I dan danas je ista.

Moji roditelji su na 15 minuta voznje kolima i kod njih idem jednom u dve nedelje na 3-4h, a i tad mi presedne. Čim dodjem od njih, odmah "Pa gde si ti bakina lepotice, ceo dan te nisam videla". Ja naravno prećutim, jer šta da kažeš nekome ko je nerazuman, al mi ponekad dodje da joj kažem "Seljančuro, vidjaš unuče svaki dan po 7-8h i to ti malo, pa moraš da mi nabiješ na nos i kod roditelja kad odem." Ma treba da bude srećna što uopšte i sme da mi dolazi kad hoće. Moje drugarice uvek drže vrata pod ključ i svekrve mogu da im udju jednom dnevno, a nekad i nijednom.

Jeste da je ona u prizemlju, a mi na spratu, ali non- stop je tu, a NAJVIŠE MRZIM ŠTO OBAVEZNO MORA DA BUDE KOD NAS NA SPRATU KAD NAM NEKO DOĐE!!!

Ja stvarno ne očekujem od nje da me voli, ali zašto samo ja mora da budem tolerantna i sve trpim ćuteći. Ja ako sam snaja, nisam rob kome svako može da se istriše kad god poželi.

E ja sam zapravo to. Trpim i ćutim sve vrste poniženja i je**nja u zdrav mozak, ali sam je zato udarila tamo gde najviše boli. Unuče joj je dozvoljeno da vidja samo kod nas i u dvorištu. Šetanja van nema!!! Pa nek oseti i ona malo bol.

Ma mogu do sutra da pišem o prb. :angry:

Uzaaaaaaaaaas!!!!!!! U potpunosti te razumem.......Ja imam svekrvu koju mrzi da se okupa a kamoli da nesto uradi......al kad neko treba da dodje ona se pretvori u super domacicu........fuuuuuuj,znaci gadim se na takve......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samranjije bila pod nadimkom MIKA posto sam zaboravila morala sam sve da menjam.

Mislim da sam o svoj sve rekla danas je jos i gora nego sto je bila ali sva sreca da ne zivimo zajedno nevidjamo se i nepricamo,znaci sada nemamo nikakav odnos.

Verujte mi najbolje je tako,ako nemoze da fukcionise bolje je tako.

Oooo Miko,pa gde si ti? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo Miko,pa gde si ti? :)

evo me bas me dugo nije bilo zaboravila lozinku pa sve morala da menjam.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nocna mora se javila u javi.

Zvala je mog muza da pita kako moze da me dobije (?!) i mm je pozove kad je dosao kuci. Ja sam skontala da hoce on da mi da da pricam sa njom, i utrcala u kupatilo i zakljucala se u fazonu "hitno mi je", a nadi da cu izbeci razgovor sa njom. Ali ne. Mm je cekao da izadjem iz kupatila (15min!) i u medjuvremenu pricao sa njom, ispricao joj je kako sam lose, da imam upalu uva, da mi nije dobro, da padam u nesvest i imam mucnine... i svaaaaaaaasta!

Na kraju mi daje telefon, ja se pravim luda i pitam ga da li mi daje da pricam s njegovom majkom, i javljam se. Nas razgovor

Ja: Halo

Ona: Valjda i tvoja majka, sta samo njegova?

Ja: Ja imam svoju majku. Dve mi ne trebaju.

Ona: I ja sam ti majka, mogu tvoju majku da zamenim.

Ja: Dogovoricemo se. Mislim da moju majku niko ne moze da zameni.

Posle me je pitala da li sme da dodje ako joj se ukaze neka povoljna prilika (da je neko doveze) da vidi njeno dete (mislila je na moje dete, a na njeno unuce), dok joj ne pobegnemo (preselimo se) pa ne zna kad ce sledeci put videti svoje dete (opet, moje dete, a njeno unuce!), a da joj pritom ne zbrisem sa detetom (ne dozvolim joj da mi promeni planove).

Posto je shvatila da joj ne dozvoljavam da mi menja planove kada dodje nenajavljena, tako da sam prosli put dva dana bila sa bebom u setnji i kod sestre kao sto sam i planirala pre njenog dolaska, skontala je da je najpametnije da se najavi da dodje.

I posle me je ispitivala zasto mi je lose i da li sam mozda trudna, davila me je 10minuta da li sam dobro i sta mi je, ja sam samo govorila "nije nista strasno, ne brinite, icicu kod lekara i videcu sta mi je" i tome slicno.

Posle kad sam prekinula razgovor pobesnela sam, kako moze tako da se pravi luda, pre vise od mesec dana je otisla od nas, zalupila vrata i sa mnom se nije pozdravila, rekla je da je luda zato sto je u nasoj kuci uopste, da ne moze da me trpi zato sto sam nepodnosljiva, zla, bezdusna i bezosecajna. Nije se javljala vise od mesec dana, niti je pitala za mene, poslednjih par dana me pozdravlja preko devera i mog muza i na kraju hoce da prica sa mnom, i da mi glumi mamu?!

Poslala sam joj poruku "Zao mi je sto moram da vas razocaram i necu da mi menjate mamu jer je ona nezamenljiva. Kad budete hteli da dodjete javite se unapred da isplaniramo da Mika bude kod kuce. Za mene ne morate da brinete."

Ona je sutradan ujutru zvala devera i napravila toliku tragediju oko moje poruke, kako nije spavala celu noc i preplakala je zbog moje poruke. Znaci njeno nespavanje oko te poruke napravilo je tragediju, a da li sam ja predhodnih mesec dana mogla da spavam zato sto je ona svasta za mene rekla i demonstrativno otisla - to nije vazno.

Sada se ponasa kao da se ranije nista nije desilo, znam da ce da dodje jer joj je to taktika. Docice i pravice se da se nista medju nama lose nije desilo, onda ce napraviti neko s**** kao i ranije, tipa staviti dete od 6m da hoda, ili mu dati da zvace beli luk da bi bilo zdravo, a kada se ja budem pobunila naljutice se, nece pricati sa mnom i demonstrativno ce otici kuci i zalupiti nam vrata od stana. Nece se javljati vise od mesec dana, a onda jovo nanovo: slace mi pozdrave, zvace me telefonom i pitati me kako sam, a na kraju ce opet da se pravi da se nista nije desilo, plakace i pricace da smo mi njoj jedini i nema nikoga osim nas, a onda ce da dodje.

Nije mi jasno, da ti smo joj jedini i onog trenutka kada bez razmisljanja pravi tragediju, histerise i ne prica sa nama iz razloga koje ona sama izaziva? Da li je onda svesna da ima samo nas i da li nam zbog toga zalupi vrata, demonstrativno ode i nece da se pozdravi sa nama, pod izgovorom da smo go*na, i sve ostalo sto izgovori lose i svom sinu i meni?!

Znam da sam oduzila ovaj post, ali mnogo sam poludela i morala sam da se izjadam. Necu dozivotno da budem u ovom fazonu da kad joj odgovara pravimo se da se nista nije desilo, kad joj dosadimo pravi svadju i tamo gde je nema. Sada znam da zeli da bude ovde kad se selimo i ako mi se bude nacrtala pred selidbu, ja to necu da trpim, ne mogu da podnesem da mi ona trpa nos i organizuje selidbu kao sto bi ona zelela. Poludecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelče, ne znam šta da ti kažem...

Mislim da se mnogo trošiš na nju, a ne znam ni kako da ti kažem da iskuliraš sve to... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo zajebana situacija, naravno da si zloća ovo te ne bi doticalo, ali ti si dobra duša, a dobre duše boli zlo, dok ne obole. Ovo govorim iz iskustva, savjet ti ne mogu dati jer ni sama ne znam kako da sebi pomognem.

Samo kažem sama sebi, pomoći i promjene nema dok su te osobe žive, pokušaj ju mimoilaziti koliko je moguće, na telefon se ne javljaj, ne šalji SMS, kada se najavi Milana ostavi sa tatom a ti hajde u šetnju ili kupovinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo me izvodi iz takta to sto je u situaciji da napravi toliki haos i da ne prica sa mnom i SVOJIM sinovima bukvalno mesec dana. Da je ljuta i da okolo svima laje kako smo mi go**a, da smo mi nenormalni i kako mi nju maltretiramo. Svasta sam cula, verujte mi, cula sam se sa njihovom komsinicom sa kojom se inace druzim. Kad mi je devojka rekla sta sve joj je moja svekrva napricala za devera, mm i mene, nije mi bilo dobro. To je ta koja "sve lepo prica za mene".

Znam da joj nikad necu valjati, ali ne mogu da verujem kako moze tako da stavlja i skida masku. Danas me je bukvalno 10puta zvala, na kraju sam se malopre javila. Pitala me jesam li radila test na trudnocu i smem li da zatrudnim tako brzo posle carskog. Ona je vec umislila moju trudnocu na moju bolest. Da li se sprda sa mojom bolescu ili se sprda sa mnom, ne znam.

U svakom slucaju, mnogo mnogo me nervira to sto je je u stanju da eto tako, kad joj dune napravi se kao da nista nije bilo i pocne da se ponasa kao da sam ja luda, sto sam ja sad ljuta na nju?! U stanju je sad da place...

A najvise me nervira sto sam ja sad otvorila vrata time sto sam joj rekla par reci (njoj je bitno samo da joj se ja javim i kazem bilo sta da bi smatrala da moze da dodje), sad tacno znam da joj je u planu da nam zabode nos u selidbu i da nam pametuje sta tu i kako treba da se radi. Sigurna sam da ce doci dan ili dva pred nasu selidbu i da ce nam pametovati, ali ja ne zelim to. Sad cu lepo reci muzu i deveru, ako se to desi, ja cu lepo bebine i moje spakovane stvari kod mojih mame i tate, a oni neka se sele sa svojom majkom gde god hoce i neka im majka organizuje selidbu, stan, zivot...

Mnogo sam ljuta, nervozna, razocarana, i ne znam vise sta da radim.

Trebalo je da joj se ne javim na telefon, i da kazem muzu da ne zelim sa njom da pricam. Sad mi je zao sto to nisam odmah rekla. Nemam dlaku na jeziku da kazem ono sto mislim, ali u trenutku kad se ne nadam ne umem da odreagujem kako treba, stalozeno ali ostro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelče, ne znam šta da ti kažem...

Mislim da se mnogo trošiš na nju, a ne znam ni kako da ti kažem da iskuliraš sve to... :(

Draga moja, od kad mi se javila i pitala me sme li da dodje, ja sam kao na iglama. Vec cekam trenutak kad ce da bane ponovo iako je rekla da ce da se najavi. Vec ocekujem da ce ponovo da mi ceprka po prljavom vesu, da mi ponovo ulazi u sobu, budi bebu i unosi u krevet izmedju muza i mene. Vec sad vidim kako mi premesta stvari po kuci pametujuci da to ne valja kako sam ja organizovala i osetim da pocinje da me mraci svojim pametovanjem.

Vec je pocela da me mraci svojom izmisljenom trudnocom, da mi pametuje da sam morala da se pazim i kako "su svi muskarci isti, boli ih uvo za to da li zena moze da zakaci".

Ma ne mogu vise to da slusam i da cutim, ne mogu to vise da trpim i ne mogu vise ja da budem ta koja ce kad se pobuni da izvuce deblji kraj jer je nevaspitana. A o njenom ponasaju prema bebi necu ni da pricam, sve radi onako kako ne treba, naopako. Sve ce ona njemu dati da jede, zaprzenu corbu bi mu dala, stavila ga da seta i golog iznela u setnju... samo kad se setim sta me je sve od nje docekalo, i kad pomislim da takvo razmazeno stvorenje koje ne dozvoljava nista da joj se zameri, ponovo treba da mi dodje meni nije dobro... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcicu nemoj se toliko nervirati. Stvar ne mozes da promenis, cuvaj svoje zdravlje, iz iskustva ti pricam. Probaj da je ignorises, znam da je tesko, ali moras da budes PAMETNIJA od nje. Misli da si potrebna svom detetu u normalnom stanju,a ne rastrojena zbog bezobrazne bake.Znas da malci osete nase promene raspolozenja, vodi racuna i misli na dete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcicu nemoj se toliko nervirati. Stvar ne mozes da promenis, cuvaj svoje zdravlje, iz iskustva ti pricam. Probaj da je ignorises, znam da je tesko, ali moras da budes PAMETNIJA od nje. Misli da si potrebna svom detetu u normalnom stanju,a ne rastrojena zbog bezobrazne bake.Znas da malci osete nase promene raspolozenja, vodi racuna i misli na dete.

U pravu ste sve tri, i Filipa, i Ivancica i ti... prosto se jedem. Zalim se posle zasto imam 41 ili 42kg? Zato sto se jedem i zderem zbog ovakvih gluposti...

Ali sad sam se setila i moram da vam napisem jednu glupost moje svekrve... da ne kazem zabadanje nosa tamo gde mu nije mesto ;)

Izlazi ona iz kupatila i nosi rolnu toalet papira i jos celo pakovanje i baca u kantu za djubre. Ja je pitam u cemu je problem, zasto to radi? Njedno obrazlozenje: "Ovaj toalet papir (sareni belo narandzasto crveni sa mirisom breskve) ne valja. Ja kad se obrisem i pogledam u papir pomisilm da je krv. To i ti treba da radis, da kad se obrises gledas u papir, nije bitno je l' velika ili mala nuzda. I treba ti beli papir, da bi mogla lepo da vidis sta je na papiru!"

Eto, do tih sitnica smo mi dosli. Mene stvarno ne zanima da li ona analizira sastav toalet papira i onoga sto je na njemu posle brisanja, ali odakle njoj pravo da ulazi toliko u moju privatnost? Moj muz da bi izbegao probleme, otisao je u prodavnicu i kupio BELI toalet papir. Jer naravno, ni onaj sa sarama druge boje ne valja, jer ne moze da analizira koje je boje... sadrzaj papira.

Ima jos takvih gluposti, ali ovog sam se bas sad setila, jer ocekujem svekrvu, a u kupatilu mi je opet taj crveno/narandzasto/beli papir sa mirisom breskve :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma trk u radnju za beli. Boze mili lude zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma trk u radnju za beli. Boze mili lude zene

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Ako već ne može drugačije, upozori muža da nećeš da joj titraš i da ćeš da brusiš da i tebi bude lepo ko njoj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna on to vrlo dobro :D

Upravo sam mu rekla da AKO VEC MORA da dodje, neka dodje odmah, i da ode kuci, da mi se ni slucajno ne upetlja u selidbu koja mi je sad vec veliki teret... :D

Kaze mm "da da da, naravno pile moje, nece niko tu da nista upetlja, samo ti i ja..." :D Sav mi se muz zbunio, ma i njemu je jasno koliko je meni vise muka od cele situacije...

Vec mi je par puta rekao da on moju ne bi trpeo ni dana da je takva kakva je njegova majka... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna on to vrlo dobro :D

Upravo sam mu rekla da AKO VEC MORA da dodje, neka dodje odmah, i da ode kuci, da mi se ni slucajno ne upetlja u selidbu koja mi je sad vec veliki teret... :D

Kaze mm "da da da, naravno pile moje, nece niko tu da nista upetlja, samo ti i ja..." :D Sav mi se muz zbunio, ma i njemu je jasno koliko je meni vise muka od cele situacije...

Vec mi je par puta rekao da on moju ne bi trpeo ni dana da je takva kakva je njegova majka... :lol:

Pa šta će čovek, zna kakva je a zna i da se mator konj ne uči da kaska ;)

Samo još ti da se ne nerviraš... A ako ti je za utehu, prestaćeš kad mali bude imao godinu, godinu i po plafon :) Videćeš već :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa šta će čovek, zna kakva je a zna i da se mator konj ne uči da kaska ;)

Samo još ti da se ne nerviraš... A ako ti je za utehu, prestaćeš kad mali bude imao godinu, godinu i po plafon :) Videćeš već :)

Ma i ja sam prestala da se nerviram, u odnosu na to koliko sam se nervirala ranije. I taman sam mislila da sam definitivno resila problem, kad eto ti nje, bez blama, bez problema i bez bilo kakve grize savesti kad joj je dosadilo da "ne prica sa nama", posebno sa mnom, ona se javila :lol:

A kad Mika bude imao godinu/godinu i po, onda vise nece biti teorije da razmisljam ni o cemu vise osim o njemu...

Danas je aterirao sa kreveta... nema znaci vise teorije ni na krevetu da ostane sam, i pored gomile jastuka, jorgana i ostalih "ograda" koje mu pravimo... :lol: Cim je pao sa kreveta, zaboravila sam na svekrvu! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja sam prestala da se nerviram, u odnosu na to koliko sam se nervirala ranije. I taman sam mislila da sam definitivno resila problem, kad eto ti nje, bez blama, bez problema i bez bilo kakve grize savesti kad joj je dosadilo da "ne prica sa nama", posebno sa mnom, ona se javila :lol:

A kad Mika bude imao godinu/godinu i po, onda vise nece biti teorije da razmisljam ni o cemu vise osim o njemu...

Danas je aterirao sa kreveta... nema znaci vise teorije ni na krevetu da ostane sam, i pored gomile jastuka, jorgana i ostalih "ograda" koje mu pravimo... :lol: Cim je pao sa kreveta, zaboravila sam na svekrvu! :P

I mi smo u istom uzrastu, nije to ništa ;)... Sad trauma, vremenom ćeš da navikneš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nocna mora se javila u javi.

Zvala je mog muza da pita kako moze da me dobije (?!) i mm je pozove kad je dosao kuci. Ja sam skontala da hoce on da mi da da pricam sa njom, i utrcala u kupatilo i zakljucala se u fazonu "hitno mi je", a nadi da cu izbeci razgovor sa njom. Ali ne. Mm je cekao da izadjem iz kupatila (15min!) i u medjuvremenu pricao sa njom, ispricao joj je kako sam lose, da imam upalu uva, da mi nije dobro, da padam u nesvest i imam mucnine... i svaaaaaaaasta!

Na kraju mi daje telefon, ja se pravim luda i pitam ga da li mi daje da pricam s njegovom majkom, i javljam se. Nas razgovor

Ja: Halo

Ona: Valjda i tvoja majka, sta samo njegova?

Ja: Ja imam svoju majku. Dve mi ne trebaju.

Ona: I ja sam ti majka, mogu tvoju majku da zamenim.

Ja: Dogovoricemo se. Mislim da moju majku niko ne moze da zameni.

Posle me je pitala da li sme da dodje ako joj se ukaze neka povoljna prilika (da je neko doveze) da vidi njeno dete (mislila je na moje dete, a na njeno unuce), dok joj ne pobegnemo (preselimo se) pa ne zna kad ce sledeci put videti svoje dete (opet, moje dete, a njeno unuce!), a da joj pritom ne zbrisem sa detetom (ne dozvolim joj da mi promeni planove).

Posto je shvatila da joj ne dozvoljavam da mi menja planove kada dodje nenajavljena, tako da sam prosli put dva dana bila sa bebom u setnji i kod sestre kao sto sam i planirala pre njenog dolaska, skontala je da je najpametnije da se najavi da dodje.

I posle me je ispitivala zasto mi je lose i da li sam mozda trudna, davila me je 10minuta da li sam dobro i sta mi je, ja sam samo govorila "nije nista strasno, ne brinite, icicu kod lekara i videcu sta mi je" i tome slicno.

Posle kad sam prekinula razgovor pobesnela sam, kako moze tako da se pravi luda, pre vise od mesec dana je otisla od nas, zalupila vrata i sa mnom se nije pozdravila, rekla je da je luda zato sto je u nasoj kuci uopste, da ne moze da me trpi zato sto sam nepodnosljiva, zla, bezdusna i bezosecajna. Nije se javljala vise od mesec dana, niti je pitala za mene, poslednjih par dana me pozdravlja preko devera i mog muza i na kraju hoce da prica sa mnom, i da mi glumi mamu?!

Poslala sam joj poruku "Zao mi je sto moram da vas razocaram i necu da mi menjate mamu jer je ona nezamenljiva. Kad budete hteli da dodjete javite se unapred da isplaniramo da Mika bude kod kuce. Za mene ne morate da brinete."

Ona je sutradan ujutru zvala devera i napravila toliku tragediju oko moje poruke, kako nije spavala celu noc i preplakala je zbog moje poruke. Znaci njeno nespavanje oko te poruke napravilo je tragediju, a da li sam ja predhodnih mesec dana mogla da spavam zato sto je ona svasta za mene rekla i demonstrativno otisla - to nije vazno.

Sada se ponasa kao da se ranije nista nije desilo, znam da ce da dodje jer joj je to taktika. Docice i pravice se da se nista medju nama lose nije desilo, onda ce napraviti neko s**** kao i ranije, tipa staviti dete od 6m da hoda, ili mu dati da zvace beli luk da bi bilo zdravo, a kada se ja budem pobunila naljutice se, nece pricati sa mnom i demonstrativno ce otici kuci i zalupiti nam vrata od stana. Nece se javljati vise od mesec dana, a onda jovo nanovo: slace mi pozdrave, zvace me telefonom i pitati me kako sam, a na kraju ce opet da se pravi da se nista nije desilo, plakace i pricace da smo mi njoj jedini i nema nikoga osim nas, a onda ce da dodje.

Nije mi jasno, da ti smo joj jedini i onog trenutka kada bez razmisljanja pravi tragediju, histerise i ne prica sa nama iz razloga koje ona sama izaziva? Da li je onda svesna da ima samo nas i da li nam zbog toga zalupi vrata, demonstrativno ode i nece da se pozdravi sa nama, pod izgovorom da smo go*na, i sve ostalo sto izgovori lose i svom sinu i meni?!

Znam da sam oduzila ovaj post, ali mnogo sam poludela i morala sam da se izjadam. Necu dozivotno da budem u ovom fazonu da kad joj odgovara pravimo se da se nista nije desilo, kad joj dosadimo pravi svadju i tamo gde je nema. Sada znam da zeli da bude ovde kad se selimo i ako mi se bude nacrtala pred selidbu, ja to necu da trpim, ne mogu da podnesem da mi ona trpa nos i organizuje selidbu kao sto bi ona zelela. Poludecu.

kako me samo podseca na moju isto tako danas me pljuje nevidja unuce mesecima,drugo nije htela da vidi od rodjenja do pre par dana a sada kada joj treba sin da nam se uvuce u stan na par dana glumi briznu baku i majku a pljuvala nas umalo da se potuce samnom...ma netreba mi dok sam ziva....odkaci to na vreme veruj mi bices mnogo mirnija i srecnija u braku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako me samo podseca na moju isto tako danas me pljuje nevidja unuce mesecima,drugo nije htela da vidi od rodjenja do pre par dana a sada kada joj treba sin da nam se uvuce u stan na par dana glumi briznu baku i majku a pljuvala nas umalo da se potuce samnom...ma netreba mi dok sam ziva....odkaci to na vreme veruj mi bices mnogo mirnija i srecnija u braku

:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekaj, vi ste iskulirali to što je uzela slobodu da baca papir koji je plaćen vašim novcem??? Od mene bi svašta čula!

Tvoja svekrva je jedna samoživa veštica i hipohondar.

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelce, ne znam sta bih pametno rekla na ovu tvoju situaciju... Lako je reci nemoj da se nerviras, ali samo ti znas koliko te ona izvodi iz takta. Najgore je sto ja kontam da se ti ne ljutis cesto na ljude, da si vesele prirode, pa tebe samu jos vise boli to sto dopustas da ona u tebi pobudjuje negativna osecanja...

Moja opet nema mira. Opet hoce da izigrava mucenicu. A mm opet to ne shvata... Ovo je inace zesca glupost, ali sam je tacno provalila sta je smislila, a i skontala sam da mm nista od toga ne vidi, iako stalno prica kako je "otvorio oci". Naime, vec sam pisala da je kod nje i kod svekra ostalo puno nasih stvari, koje nismo mogli da ponesemo kad smo se selili, a koje je trebalo da nam posalju cim se skrasimo. Naravno, mi bismo im dali pare za slanje paketa. Nista od toga nam nisu poslali, samo je svekar kad je dosao doneo veliki kofer pun stvari mm-a (i to ne samo starih, vec i novih koje mu je kupila mamica), dok su moje stvari bacili u djubre! Kazu da su se ubudjale, samo mi nije jasno kako su se moje ubudjale a njegove nisu, a sve je stojalo zajedno... Ma... Uostalom, i da je tako, nisu smeli to da urade bez moje dozvole. Uglavnom, ona je sad smislila da ce da nam salje pakete, i to od "svojih" para :o Inace to su pare koje je ona uzela od roditelja, koji su nemocni... I sad kad mm to odbije, opet ce ispasti kako ona hoce da nam pomogne, a on pod mojim uticajem ne zeli vise njenu pomoc... Fuj! Kako ume da ga vrti oko malog prsta, pa to je neverovatno! Meni je i vise nego providna, samo mm nista ne shvata :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.