Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da Sanja i ja imamo bukvalno probleme koji nisu normlani.. :wacko:

Vi samo imate nenormalne svekrve... :blink:

Mislim da bi njima najvise odgovaralo da im se sinovi nisu ozenili, i da dozivotno ostanu vezani za njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da.. Moja je izjavila kako sam joj prvo odvojila sina od nje, a sada cu i muza jer se na mojoj strani jer ga bas preteruje.. Ali zarad dragog stiskam i stiskacu zube i izdrzati jos 1/2 god.dok ne sredimo sprat..

Razumijem te... Ja imam zaista ok odnos sa svekrvom, mozda i zbog toga sto zivimo u razlicitim mjestima, ali i da imam bilo kakve probleme, mislim da se ne bih otvoreno svadjala sa njom. Nekako, nisam taj tip.

Izdrzi, pogotovo sto cete uskoro imati samo svoj zivot- i ono najvaznije- samo svoja vrata koja cete dva puta zakljucati sa unutrasnje strane! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi pa ja stavrno imam srece !!! Juce mi je sredila ceo stan pre no sto je otisla ... Sudovi koliko hoces ,lom ,mrvice ..uzas !! A ona za pola sata sve sredila sama

!!!! Kaze nije fer da ja sama sa decom jos da sredjujem !!! Za unicice donela pameres (ne mora kupujem ni to ni maramice mesec dana) ,ma super je !!! Za nju samo reci hvale !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosto neverovatno da ima i razumnih žena na ovoj planeti ( uključujući i moju), i drago mi je zbog toga, a Tamarina i Sanjina svekrva će jednog dana "pasti" i neće imati ko da ih "digne" i tada će valjda shvatiti da se ne okreće sve oko njih...Po meni sa svekrvom treba razgovarati samo preko muža, a ne direktno, jer je on glavni u celoj priči i treba da balansira... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni bilo cudno kad je juce mm pitao ssestru dal joj lako da zivi sa kevom ?? Jer ona mnogo brine ,mnogo drzi predavanja ovo ono,slazem se sa tim ,ali to je normallno...Svaka majka (skoro) je takva... Ja mislim da je super to sto ne zivimo zajedno ,ali vise bi se svadjao mm sa njom nego ja... A zaova mi je extra !! Juce dosla ,i sredila mi decju sobu :blink: ... A bila mi smesna ,jer ja joj 10puta kazem da ide da spava pored bebe ona meni ,non non, u redu je,a umorna jee r radila do 5 i 4sata spavala... Na kraju otisla ,i umesto lepo da legne ona popreko legla u krevet ,nije ni patike skinula pa noge joj vise napolje i jedva da se pokrila... Mi smo joj rekli ,ponasaj se kao kod kuce jer nasi smo.. A mnogo mi cudno da je gledamo ,jer ona je sva sitna jedva 40kg a ima silikone,pa nekako mi je ono ... CUDno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga al' su tvoje fine(VEROVATNO ZATO STO NE ZIVE SA TOBOM)i ne misle da si im preotela sina i brata, ali ima i ovih drugih.. :lol:

Dobrodosla u nas klub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tamara,samo budiodmerena i ona ce na kraju shvatiti da nema svrhe da se namece. Da li joj persiras?

U komsiluku imam primer svekrve sa dve snaje. Jedna je uvek drzala distancu i bila odmerena, persira i dan danas posle 15-16 godina braka. Druga je upala u zamku - jupi mene vise voli, mi se ispricavamo i kafenisemo zajedno...

Cvrc! Pogodi koja joj je snaja danas "bolja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm....vecita tema!!!!Kako funkcionise vas odnos sa svekrvom?Sta vas to nervira,a sta odusevljava kod nje?

Ja imam dobru svekrvu koja mi sprema rucak.Kad se bebac rodio,pre 9 meseci,kaze ona meni,pa idi ti zavrsavaj sta imas a ja cu da ga pricuvam.Na sta sam ja odgovorila da su mi sve obaveze na poslednjem mestu i da je moja jedina obaveza da cuvam dete.I niko mi ga nije ni cuvao,sem muza. Inace zivimo u istoj kuci(fizicki odvojeni).Onda mi je jedno vreme upadala ujutru gde su me ospice izbijale i kad bi videla moju facu sve joj je bilo jasno.Po nekad se durila ali to je bilo kratkog daha.Cim ja krenem da se malo zezam,ona odmah dobije neku slobodu da mi upada opet na sprat gde opet zatekne moju facu :angry: .Sad vise ne upada(shvatila je valjda) i u super smo odnosima.Ma ne bi ona smetala meni da nesto nije mene prokomentarisala iza ledja,sto sam videla.Pa onda moju majku,babu itako to.A ja,kad mi se neko zgadi,to je za ceo zivot.A ne mogu ni da slusam stalno iste price o njenim roditeljima,kao da zena ima amneziju(a i svekar) i stalno vrte iste price.I ako ih ne saslusas,odmah si nekulturan.A najjace je ono:"Ja ne volim da ogovaram,to si valjda primetila do sad" a ne posustaje u "komentarisanju drugih".Ima jos puno stvari...ko ce da ih se seti.UGlavnom,ja sam nasla resenje...DISTANCA...malo samo dok prebole...i sve dodje na svoje.Sad smo svi zadovoljni.Kad mi nesto smeta,ja kazem muzu da im,u uvijenoj formi,kaze.Na njega se nece ljutiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla u nas klub :)

Hvala :D bar cemo moci da razmenjujemo torture koje smisljaju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi daje paprir na kojem je napisano 1.650 - 180.ja pitam sta je to i ona kaze predracun za vrata,venecijanere,komarnike i ogradu.Toliko??????????Ajde jeste aluminijum ali brate mnogooo!!!!1650 evra za to????Ali to su njeni majstori,kvalitetno rade,jos nam je bio drug tu koji se slozio da je to mnogo!I sa njim poce da se raspravlja!Jos kaze i to pred njim:"Zabole me ova moja,otkazite!"Ejjjj!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze, sta vi sve trpite. Ja to stvarno ali stvarno ne mogu da shvatim, pa zar ima takvih zena?????????? Ne znam, ja bih pukla nakon dva dana. Divim vam se!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Sanja, stvarno u nekim situacijama treba imati debele zivce.. I to na tone njih. BAs ne zna da se obuzda.. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si to lepo rekla.. Ne, ima zena koje umisle da sa snajkom trebaju imati odnos kao sa cerkom ali ta snajka(u ovom slucaju ja)ima svoju majku.. Mislim da bi taj odnos trebao da se zasniva samo i iskljucivo na postovanju, bez ikakve prisnosti. Ali moja bi da od mene napravi da joj pricam sve kao sto je i sina ucila.. Ma to je toliko preterivanje da je to starsno..

Potpuno te razumem o cemu pricas... Kao da pricas o mojoj svekrvi...

Sanja89, zar se vi jos niste preselili???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno te razumem o cemu pricas... Kao da pricas o mojoj svekrvi...

Sanja89, zar se vi jos niste preselili???

Zidamo,juce smo poceli.A to je tek posebna prica.Sutra nece da se radi a za ponedeljak moram da nadjem zenu da cuva Ognjena,posto ce njegova baba da ide u "neobaveznu setnju"!Radnicima se sprema rucak,a to su njen otac i teca,a jos jednog radnika placamo.Juce sam poludela,Ognjen place,ovaj trzi cigare,ovaj kafu...Ja ne znam gde cu i sta pre a ona sedi i prepisuje poruke iz sveske!A i danas je htela da ide u tu neobaveznu setnju.Ja znaci treba da im spremam,kuvam kafe,kupujem cigare i jos Ognjen je tu,a ona samo spava nije joj dobro.A za setnju joj nije nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee Sanja, dobro ti izdrzavas. Trebaju tu dobri zivci... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja KRESNI JOJ SVE U LICE !!!! :angry::angry::angry: MENE POCELA DA NERVIRA !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nisam udata i ne zivim sa svekrvom ali koliko sam do sad videla fina je zena... misljenja nam se poklapaju u vecini slucajeva, vise nego sa rodjenom majkom...

Ja sam davno odlucila da cu uvek da joj persiram, ni zbog cega drugog nego iz postovanja, i njoj i svekru! Imala zena tezak zivot i lepo i normalno razmislja... Zato cu uvek da je postujem! A kad bih zivela sa njom pa naravno da bi ispala neka svadja, svadje uvek i svuda ima, ljudi smo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm kaze da kad bi ziveli sa svekrvom stalno bi bila neka svadja,ali ne izmedju mene i nje ,nego izmedju sina i mame!!! :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.