Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

razumemo se ;) i udruzimo snage protiv istih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Наравно...слажем се...

Свекрва ни у ком смислу, облику, појави и слично!

hahahaah...isto tako! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lelele... toliko ih ne volite ??? hehehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja je baš ne "mirišem"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je meni dobra. Nikad se ne mesa ni u sta i ne trpa gde joj nije mesto.

Ako slucajno i krene, lako joj kazem sta imam, i niko se ne ljuti ni na koga.

Inace, ne zivimo zajedno, ne dolazi tako cesto, a ako i dolazi, uvek se najavi. Popijemo kafu i sok i svako svojim poslom.

A svekar je vec druga prica :)

On voli sve da zna i u sve da se mesa, ali i njega ja lako o'ladim. :rolleyes:

Sve u svemu, imamo jedan korektan odnos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wolfduck.jpg

Svekrva i ja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wolfduck.jpg

Svekrva i ja... :D

:lol::lol::lol: Ko je ko? :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe...

Ona pile... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehehe...

Ona pile... :D

Tako sam i mislila... Ipak je ovo 21. vek! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ,kako sveki ???Kad se selite???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je meni dobra. Nikad se ne mesa ni u sta i ne trpa gde joj nije mesto.

Ako slucajno i krene, lako joj kazem sta imam, i niko se ne ljuti ni na koga.

Inace, ne zivimo zajedno, ne dolazi tako cesto, a ako i dolazi, uvek se najavi. Popijemo kafu i sok i svako svojim poslom.

A svekar je vec druga prica :)

On voli sve da zna i u sve da se mesa, ali i njega ja lako o'ladim. :rolleyes:

Sve u svemu, imamo jedan korektan odnos.

he he he , tako je i kod mene !!!

moja svekrva je stvarno ok zena , cak i vise od toga. verovatno sam imala srece :rolleyes: !!!

prva sam snaja i posle muza i tri sina dobro joj je doslo zensko u stanu !!! u pocetku smo svi ziveli zajedno i bilo je super sve , ona radi pa smo se uvek dogovarale i ja sam uglavnom kuvala , sem kad sam imala da spremam ispite... posle smo se odvojili ali ne zato sto ismo mogli zajedno vec ipak nam je bolje da smo sami. doslo je i dete a ona nikad mi nije nametala svoje misljenje nizasta , cesce me je pitala sta i kako ja radim ako je u pitanju dete , sta da mu daje , sta sme a sta ne damo... stvarno je zena a mestu. vec svekar je naporan za medalju i generalno se dobro slazemo svi ali samo zato sto ja njemu cesto odbrusim , i ne dozvoljavam da preteruje, a on bi to bas hteo. znate one smaracke tipove kad udju u sobu i ako je prozor zatvore pitace sto je zatvoren , a ako ga otvorite pitace sto je otvoren :angry: e takav je on !!!

najbitnije da ja njemu doskocim lako i ucutkam ga , i to radim malo izokola jer generalno nikad mi se nista nije zamerio , direktno meni , nikad nista ruzno nije rekao za mene , od prvog dana su me svi lepo prihvatili. on je jednostavno tako malo naporan i dosadan covek i kad su njegovi sinovi bili mali on je vrlo malo bio kuci , jurio je i radio sto poslova da obezbedi sve sto treba , pa i vise i sad kad je toga svestan zeli da se opravda preko unuka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni ja nemam problema sa svekrvom....sve je u sustini kako se dogovorimo,ali i ne zivimo zajedno pa sve to super funkcionise,ne znam kako bi bilo u zajednici.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ,kako sveki ???Kad se selite???

jaoooo to bih i ja volela da znam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izuzetno korektna i fer, nije nesto preterano nezna ni emotivna, ali je zato prakticna i pomaze sta god je u pitanju :) ali ono sto cenim iznad svega jeste to kako je vaspitala sina, tj mog dragog najdrazeg muza :) ma , zena je moj idol :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooo to bih i ja volela da znam :lol:

Jer jos pravi probleme ?? Da dodjemo da intrvenisemo,da joj objasnimo neke stvari ?? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer jos pravi probleme ?? Da dodjemo da intrvenisemo,da joj objasnimo neke stvari ?? :lol:

Ako imas dobru volju slobodno :lol: A posle ja castim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako imas dobru volju slobodno :lol: A posle ja castim :lol:

Dogovoreno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooo to bih i ja volela da znam :lol:

potpuno te razumem i ja moju ne mirisem najbolje moja je bolesno zivcana napadala me je non stop pa cak me je i metlom jurila i zelela da izbaci mene i cerku napolje a kad sam sina dobila rekla mi da sam bolje crkla nego sto sam rodila i svaki treci dan slusam uvrede da sam k...a itd sto cak i komsije slusaju jer sedi napolje i dere se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpuno te razumem i ja moju ne mirisem najbolje moja je bolesno zivcana napadala me je non stop pa cak me je i metlom jurila i zelela da izbaci mene i cerku napolje a kad sam sina dobila rekla mi da sam bolje crkla nego sto sam rodila i svaki treci dan slusam uvrede da sam k...a itd sto cak i komsije slusaju jer sedi napolje i dere se

A sta kaze muz??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta kaze muz??

sta da kaze pustije vidis da je bolesna cim je cujem da se derca zakljucam se u kucu i nemrdamo nigde nesmem tad ni malu da pustim napolje jer je nekolko puta jurila i gadjala kamenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta da kaze pustije vidis da je bolesna cim je cujem da se derca zakljucam se u kucu i nemrdamo nigde nesmem tad ni malu da pustim napolje jer je nekolko puta jurila i gadjala kamenom

To je slucaj za policiju i psihihatriju ! Zasto je ne prijavis?? Jer zna muz da ju je gadjala kamenom ? Ne mogu da verujem da svoje unuce tako da gadja. MM bi je pred svima zaklao ,ne samo nju nego bilo koga da tako radi sa nasom decom,izvini mnogo sam se iznervirala dok sam to procitala. Jer ne mozete da se odselite ili nesto da uradite??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je slucaj za policiju i psihihatriju ! Zasto je ne prijavis?? Jer zna muz da ju je gadjala kamenom ? Ne mogu da verujem da svoje unuce tako da gadja. MM bi je pred svima zaklao ,ne samo nju nego bilo koga da tako radi sa nasom decom,izvini mnogo sam se iznervirala dok sam to procitala. Jer ne mozete da se odselite ili nesto da uradite??

bila je kod psihijatra i on je rekao da je njen muz lud da je ona normalna a policija je dolazila al su videli da je zivcana i da neznaju sta da rade sa njom nemogu joj oni nista rekli su da je vode u negotin na lecenje a njenog muza boli ona stvar on covek kad je cuje da se derca ode u selo a da odemo negde drugde nece on bila bih spokojna i srecna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila je kod psihijatra i on je rekao da je njen muz lud da je ona normalna a policija je dolazila al su videli da je zivcana i da neznaju sta da rade sa njom nemogu joj oni nista rekli su da je vode u negotin na lecenje a njenog muza boli ona stvar on covek kad je cuje da se derca ode u selo a da odemo negde drugde nece on bila bih spokojna i srecna

Nece ni zbog dece??? Kakav je to zivot ako ne smes dete da pustis samo napolje da se igra jer postoji mogucnost da zavrsi u bolnici od lude babe? I kakav je to psihijatar koji je reko da je ona normalna???????!!!! Ili podplacen,ili pijan ,ni on nije normalan!! Ja ti zeli svu srecu i da se STO PRE odselite odatle!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece ni zbog dece??? Kakav je to zivot ako ne smes dete da pustis samo napolje da se igra jer postoji mogucnost da zavrsi u bolnici od lude babe? I kakav je to psihijatar koji je reko da je ona normalna???????!!!! Ili podplacen,ili pijan ,ni on nije normalan!! Ja ti zeli svu srecu i da se STO PRE odselite odatle!!
Hvala lepo ali od toga nema nista neka ce od nas dve da ode na lecenje samo neznam koja prva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara, nemam reči, ali u svakom slučaju ti pružam podršku da iznađete neko rešenje i da se izborite za kvalitetan život bez svekrve. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.