Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Jel stigla???? :lol::lol::lol:

Uf...stigla...Donela lom nekih stvari i medju njima nekakvu crnu bundicu. Ja je pitam sta joj je to, ona kaze "Bundica" i odmah je ponese u drugu sobu da je ne vidim. Dace je cerki garant...ma nisam ja zeljna pisljive bunde, ja to i ne nosim, samo je red da je bar pokaze, a ne da je odmah zavlaci u plakar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

sta ti je sveki u horoskopu? :P

jarac i to dupli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jarac i to dupli

A jooojjj! Drz' se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve likuse, covece.. Kakva li cu ja biti svekrva???

Moja svekrva je flegma, 5 para ne daje sta ko o njoj misli, spava do 12-14h, pusi ko Turcin, ne usisava, ne riba kupatilo, ali zato pere sudove 300 puta dnevno.. Plusevi sa njene strane: ne dira me (osim jednog puta), ne vredja, voli bepca i cuva ga, ali za vecinu stvari moram da joj kazem da uradi. Ona je u fazonu "Ma boli me uvo za sve, moja cigara je pod jastukom, zaludjujem se pusenjem"..

U svakom slucaju bila bi idealna da ne zivimo zajedno!!!

P.S. Kad bi bila malo urednija, ja bih imala manje posla.. A ne ovako snajka cuva bebu, uci, jos ce i da cisti pored nje zive, a ona ce da 'ladi prasice do 2 popodne.. Da nije mm, mi bismo svakog dana rucali u 19h, dok tinejdz svekrva ispusi ceo boks cigara i popije bure kafe..

Eto sad bih od muke zapevala Kuca,poso.. t2413.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

, spava do 12-14h, pusi ko Turcin, ne usisava, ne riba kupatilo, ali zato pere sudove 300 puta dnevno.

Ona je u fazonu "Ma boli me uvo za sve, moja cigara je pod jastukom, zaludjujem se pusenjem"..

U svakom slucaju bila bi idealna da ne zivimo zajedno!!!

P.S. Kad bi bila malo urednija, ja bih imala manje posla.. A ne ovako snajka cuva bebu, uci, jos ce i da cisti pored nje zive, a ona ce da 'ladi prasice do 2 popodne.. Da nije mm, mi bismo svakog dana rucali u 19h, dok tinejdz svekrva ispusi ceo boks cigara i popije bure kafe..

Eto sad bih od muke zapevala Kuca,poso.. t2413.gif

isto!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno sam znala da je fina zbog toga sto joj treba nesto.Opet trazi stvari i to haljinu koju sam ja nosila sa 15 godina.I kazem joj pocepana je i ona se naljuti i poce tu nesto da mumla kao kad se proda imanje sve ce da spiska na sebe i u kucu nece dinar da ostavi!Ja cu to sutra da kazem babi jer je to ipak njeno imanje pa nece da dobije nista. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ISPOVEST SANJE89

SVEKRVA-MOJA NOCNA MORA(1 deo jer mi se spava)

Meni nije jasno kako neko moze toliko da se pretvara i glumi.U pocetku je stvarno bila ok i stvarno sam je zavolela kao majku.Sve je pocelo kada mi je poklonila jednu torbu.Bila je nova i dala mi je jer mi se slagala uz jaknu.Jednog dana smo ja i muz izasli i kada sam se vratila sve stvari iz torbe su bile istresene na krevetu.Ulazila nam je u sobu,otvarala ormane,ceprkala po fiokama...Pocela je svaki dan po ceo dan da resava ukrstene reci.Ja sam cistila,prala,kuvala...Bila sam u trecem mesecu trudnoce kada sam neke svoje stvari spakovala u vakuum kese.Medju njima su bile haljine i elegantne stvari.Kada smo ja i muz bili u selo ona je sve te kese otvorila i pouzimala haljine,majce,sukne...Sve to mi je vratila prilikom rasprave,7 meseci kasnije.I to mi nije vratila sve nego sam ja uzela kad nije bila tu.A bilo je zamuvano,jedva sam nasla.Onda to njeno majanje po gradu,a ja deveru spremam dorucak,jedva sam stajala na nogama.I to palacinke!E onda zove da moj muz ide po nju jer joj je kobajagi pobegao bus.I to nam kaze da ne kazemo svekru da je bila u grad.A kuca kada sam se preselila...zapustena.Zidna vagica pozutela,nikada nije bila brisana.Klima isto,kupatilo katastrofa,a kuhinja je posebna prica...Namirnice kojima je rok istekao 2003.godine.Lekovi iz 1995.godine.

Ali,sta cu,trpim.Ona nastavlja tim nacinom zivota.Ja trudna vucem usisivac a ona resava ukrstene reci....

NASTAVICE SE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao sanja,i tony,pa te vase,kao da su docekale da proizive sad ono sto nisu umladosti jer su se rano,,zeznule``?? a vi im dodjete kao neplacene kucne pomocnice!! :angry:

uzasne su!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, temi bi trebalo promeniti naziv u "Sanjina svekrva"  e035.gif  e035.gif  e035.gif  e035.gif  e035.gif  e035.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam šta bih radila da je moja svekrva takva?! Sanjice, izdrži, šta da ti kažem! Mislim da ja ne bih mogla tako da živim! Bilo bi ili ona ili ja!

Za početak bi mogla da napišeš knjigu c014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, jel ima tvoj muž nekog uticaja na nju?! Mislim, ovo nije normalno šta ona radi! Da ti pretura po stvarima i uzima odeću?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, jel ima tvoj muž nekog uticaja na nju?! Mislim, ovo nije normalno šta ona radi! Da ti pretura po stvarima i uzima odeću?!

I ja sam joj rekla za to,i muz i svekar joj je rekao da to ne radi ali ne vredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam šta bih radila da je moja svekrva takva?! Sanjice, izdrži, šta da ti kažem! Mislim da ja ne bih mogla tako da živim! Bilo bi ili ona ili ja!

Za početak bi mogla da napišeš knjigu c014.gif

Razmisljam o tome. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljam o tome. :lol:

Samo napred! Uz tebe smo! Nadam se da ćeš nas spomenuti u posveti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo napred! Uz tebe smo! Nadam se da ćeš nas spomenuti u posveti :lol:

Obavezno.Kao MORALNU PODRSKU!!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, kljuc u bravu i zakljucaj svoju sobu gde drzis stvari............budi i ti bezobrazna........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, kljuc u bravu i zakljucaj svoju sobu gde drzis stvari............budi i ti bezobrazna........

slažem se... sa takvim bezobrazlukom ne možeš da se izboriš na kulturan način, jednostavno moraš da uzvratiš bezobrazlukom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm....vecita tema!!!!Kako funkcionise vas odnos sa svekrvom?Sta vas to nervira,a sta odusevljava kod nje?

Ja bih mogla da napisem knjigu.........kao Sanja...u pocetku je bilo sve ok, ali kratko, onda katastrofa, uzas i u poslednjih 1.5 godina je opet super. i tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slažem se... sa takvim bezobrazlukom ne možeš da se izboriš na kulturan način, jednostavno moraš da uzvratiš bezobrazlukom...

c050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

c050.gif

d015.gif

Nina samo jedno pitanje van ove teme - kad ste se tačno ti i tvoj muž venčali?... ja i moj muž smo se venčali 29.09.2002... čini mi se, po ticker-u, da ste i vi tu negde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj crna sanja pa sto trpis sve to....??!!!!

kako sme neko da ti pretura po stvarima?!!!

znas sta. ja mislim da ti ne bi trebalo uopste da se mesas u bil sta sa njom..to jest da sve probleme resava tvoj muz jer to je njegova majka.....

a kao drugo, ne bi pricala sa njom, to je 100% sigurno...mozda bi trebala malo da je iskuliras i ne pricas jedno vreme, jer to je zaista bezobrazluk sta ona radi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooj bas strasno sanja sta ti svekrva radi.ja se sa mojom svekrvom super slazem mozda zato sto se vidjamo 2 put godisnje.a kad sam se udala nisam mogla ni da je zamislim i ako zenu uopste nisam poznavala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj crna sanja pa sto trpis sve to....??!!!!

kako sme neko da ti pretura po stvarima?!!!

znas sta. ja mislim da ti ne bi trebalo uopste da se mesas u bil sta sa njom..to jest da sve probleme resava tvoj muz jer to je njegova majka.....

a kao drugo, ne bi pricala sa njom, to je 100% sigurno...mozda bi trebala malo da je iskuliras i ne pricas jedno vreme, jer to je zaista bezobrazluk sta ona radi....

Apsolutno se slazem.Kad bi uspela da je ignorises,mozda bi se ona na sekundu i zapitala,mozda.

Cim se preselite jasno ogranici svoju teritoriju,postavi granice i NE DAJ joj rezervni kljuc ni pod tackom razno.

I da, SANJA SKIDAM TI KAPU...SVAKA TI CAST NA IZDRZLJIVOSTI...ja bi u ludari bila odavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, ala je ovo podugačka tema! Ali nekima baš i jeste potrebno da otresu dobrano svoju svekrvu ovako javno i oslobode se nagomilane negativne energije i frustracije... Moja mene ne voli. Zna da se pretvara da je sve o.k., ali u startu je bila otvoreno protiv toga da se njen jedinac oženi mnome, samo je to njemu govorila, a ja nisam imala pojma. Saznala sam kasnije. Inteligentna je, razmažena i voli da ogovara. Ima i dozu prikrivene podlosti u sebi, ali potpuno paradoksalno, ima i izuzetno svetle i plemenite trenutke, kada je veoma nesebična i darežljiva. Dakle nisu svi 100% loši ili 100% dobri, samo je nekima teško da se u životu prilagode novim situacijama.

Nisam ni ja cvećka, teška sam i ja. Ipak, neke stvari joj neću oprostiti, kao ni ona meni verovatno, ali šta me briga. Srećom, ne živim zajedno. :P Uh, sad mi je lakše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolutno se slazem.Kad bi uspela da je ignorises,mozda bi se ona na sekundu i zapitala,mozda.

Cim se preselite jasno ogranici svoju teritoriju,postavi granice i NE DAJ joj rezervni kljuc ni pod tackom razno.

I da, SANJA SKIDAM TI KAPU...SVAKA TI CAST NA IZDRZLJIVOSTI...ja bi u ludari bila odavno

Nema sanse da joj dam kljuc i ako treba i katanac cu da stavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.