Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Trmalja masallah da ti ne ureknem ovu bebicu ali svaki put kad vidim tvoj post i vucem mis dolje znam da cu je ugledati,lijepe oke drage,bas je medena....

Hvala! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Temperatura u sobi 22 stepena, moje dijete golisavo jer je primila vakcinu i ima temperaturu 38, i moja svekra dodje u zimskoj ful opremi i kaze u sobi je vruce! Pa bilo bi i meni vruce da sam obucena kao ti! :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Temperatura u sobi 22 stepena, moje dijete golisavo jer je primila vakcinu i ima temperaturu 38, i moja svekra dodje u zimskoj ful opremi i kaze u sobi je vruce! Pa bilo bi i meni vruce da sam obucena kao ti! :angry: :angry: :angry:

Reci joj da se skine gola i da smrša ša će onda znati kako je maleckoj. Pa oni još nemaju ni dovoljno salčića da regulišu temperaturu!!! Uh kako ljudi sve gledaju preko sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajd da se malo nasmijemo na svekrvin i nas racun hehehe

Ja mislim da je ovo Sanja vec postavljala. U svakom slucaju je pis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ova moja sa savjetima. Ubicu se majke mi! ima temperaturu 38 i ja joj dajem Febricet , a ona sjedi pored mene i govori kako je gadno, pa sto mora da pije, pa daj joj manje... Skidam dijete da je malo rashladim, a ona ce pa hladno je obuci je i sad joj obuce duksericu! Popiz.... sam! :angry: :angry: Jedva cekam da se odselimo! Trebali prije mjesec dana i jos nismo!!! Grrrr!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baca sorry nisam znala da je neko postavljao prije,nova sam....

Ma nemoj se izvinjavati,stati je ,nema veze,picimo dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, mislila sam da se neću morati žaliti na svoju svekrvu ali eto nije uvijek ve bajno i sjajno... Eto juče hranim ja moju Milicu i djete se najelo, ne može više a i nešto je stomak malo mučio, kad eto ti nje, daj joj da jede, gladna je, pa što plače, pa onda je uzme pa joj gurne flašicu, a ja piz...im kažem joj da je već jela da neće, ali ne, ona po svom. Pa onda prigovara, kao ja držim djete gladno i td. Uf opet se iznerviram samo kad se sjetim... Misli ako je ona odhranila troje djece da zna sve. Meni je ovo prvo dijete al valjda znam kada je gladna ili kada joj nešto ne odgovara. Onda dođe pa je presvlači kao mokra je, a ja smo što sam je presvukla. Ljepo sam joj jednom rekla da mi se ne petlja oko djeteta al džabe. Sreća pa ne živimo u istoj kući, da je tako mislim da bi gorilo, ovako se nekad zaključam kao spavamo pa mi onda ne smeta. Eto sad mi je malo lakše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jas nemam problemi so svekrvata mislam deka e taka poradi sto ziveeme oddeleno. Ako si zaedno koga-togas ke se spreckas eden den. No nekogas me vadi od takt. Jas uste ne sum se porodila a taa kazuva nekoi bezvezni soveti deka treba kerka mi da pie od sise do 3 godisna vozrast. Znaci bog da cuva! Ako mm go ucela taka da pie ne znaci deka jas treba da ja ucam taka kerka mi :angry:

Poslednoto nesto sto go kaza e deka ke go probala kerka mi nejziniot pomfrit. Ne deka ne bi sakala da gotvi za nea tuku jas ne jadam pomfrit i ne bi sakala nitu moeto dete da jade przeni raboti. Sto fajde od przeno? <_< A najvaznoto e deka i maz mi ja podrzuva vo ova , cesto pati se karame za ova so nego mi kazuva deka vo nasiot dom ke ima demokratija. :angry: No nema da go dozvolam ova deteto od malo treba da nauci sto e dobro a sto ne. Jas gotvam i jas ke ja naucam kako treba, a ne tie da mi se mesaat. Bi sakala nekoj sovet vo vrska so ova ne sakam da se karam so nea...

i se izvinuvam ako oddolvlekov so postot ama morav da se iskazam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sveki juce napunila 44 godine :) Ja i deca smo je zvali na skype i pevali joj pesmicu :) Volim je punoooo i zelim joj da ostane takva kakva jeste NAJBOLJA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sveki juce napunila 44 godine :) Ja i deca smo je zvali na skype i pevali joj pesmicu :) Volim je punoooo i zelim joj da ostane takva kakva jeste NAJBOLJA :)

Divnoooo!Neko i da pohvali svekrvu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ee i ja moram moju da pohvalim,super se slazemo,o svemu pricamo.. Ne zivimo zajedno,ni u istom gradu ali smo blizu,cesto se vidjamo i super nam je odnos.

Da zivimo zajedno ko zna kako bi bilo... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jas nemam problemi so svekrvata mislam deka e taka poradi sto ziveeme oddeleno. Ako si zaedno koga-togas ke se spreckas eden den. No nekogas me vadi od takt. Jas uste ne sum se porodila a taa kazuva nekoi bezvezni soveti deka treba kerka mi da pie od sise do 3 godisna vozrast. Znaci bog da cuva! Ako mm go ucela taka da pie ne znaci deka jas treba da ja ucam taka kerka mi :angry:

Poslednoto nesto sto go kaza e deka ke go probala kerka mi nejziniot pomfrit. Ne deka ne bi sakala da gotvi za nea tuku jas ne jadam pomfrit i ne bi sakala nitu moeto dete da jade przeni raboti. Sto fajde od przeno? <_< A najvaznoto e deka i maz mi ja podrzuva vo ova , cesto pati se karame za ova so nego mi kazuva deka vo nasiot dom ke ima demokratija. :angry: No nema da go dozvolam ova deteto od malo treba da nauci sto e dobro a sto ne. Jas gotvam i jas ke ja naucam kako treba, a ne tie da mi se mesaat. Bi sakala nekoj sovet vo vrska so ova ne sakam da se karam so nea...

i se izvinuvam ako oddolvlekov so postot ama morav da se iskazam!

Heheh sveki kao sveki :D puna brižnih saveta kako trebaš da živiš... A to za dojenje do 3 godine ...ma daaaaj bre...ljudi stvarno imaju čudne ideje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sveki juce napunila 44 godine :) Ja i deca smo je zvali na skype i pevali joj pesmicu :) Volim je punoooo i zelim joj da ostane takva kakva jeste NAJBOLJA :)

Mirka moraćeš da nas upoznaš sa svojom sveki...da je slikamo i da žene vide da i normalne svekrve postoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirka moraćeš da nas upoznaš sa svojom sveki...da je slikamo i da žene vide da i normalne svekrve postoje :)

Ima slike ,stavila sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima slike ,stavila sam :)

Znam ja da na forumu ima njenih slika, a ja bih da je vidimo uživo, pa da je slikamo, sa današnjim novinama gde se vidi datum :D da se vidi da je prava i da postoji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam ja da na forumu ima njenih slika, a ja bih da je vidimo uživo, pa da je slikamo, sa današnjim novinama gde se vidi datum :D da se vidi da je prava i da postoji :D

A još kad bi poslužila nekima kao primer, bilo bi divno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A još kad bi poslužila nekima kao primer, bilo bi divno!

Daaa, npr. svekrvama koje misle da sve znaju i hoće da pomognu rečima, a na delima su slabe. Koje bi svugde da gurnu svoj nos, koje misle da treba da su jedine i najvoljenije žene u srcima svojih sinova...itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada moram opet malo da hvalim moju sveki, pravi mi kolače koje ja volim pa je obećala da će ih poslati sutra. :D ne bih da budem zla, ali videćemo šta će biti kad se porodim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama koje imate dobrog svekra. Posto je moje dijete primilo vakcinu i imalo temperaturu 39,5, ja nisam spavala i doslo je do pada imuniteta i prehlade. Te dvije noci smo se tusirali do dva i spavali golisavi. Ja naravno ostavim upaljenu grijalicu, pobogu nece mi dijete golo spavati na 15 stepeni i on udje i kaze kako ja to zbog sebe i kako to njoj uopste nije potrebno, ona je zilava. Kada joj dajem Febricet, koji je gorak, ona naravno place, a on mi kaze nemoj, ne treba!

I danas ja ovako prehladjena, jedva se krecem i sve me boli, a on meni kaze "To ti je zato sto si palila grijalicu"! I svaki dan nesto. Doslo mi je danas da mu zasijem usta bodljikavom zicom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada moram opet malo da hvalim moju sveki, pravi mi kolače koje ja volim pa je obećala da će ih poslati sutra. :D ne bih da budem zla, ali videćemo šta će biti kad se porodim :D

Blago tebi,mene moja tera njoj da pravim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama koje imate dobrog svekra. Posto je moje dijete primilo vakcinu i imalo temperaturu 39,5, ja nisam spavala i doslo je do pada imuniteta i prehlade. Te dvije noci smo se tusirali do dva i spavali golisavi. Ja naravno ostavim upaljenu grijalicu, pobogu nece mi dijete golo spavati na 15 stepeni i on udje i kaze kako ja to zbog sebe i kako to njoj uopste nije potrebno, ona je zilava. Kada joj dajem Febricet, koji je gorak, ona naravno place, a on mi kaze nemoj, ne treba!

I danas ja ovako prehladjena, jedva se krecem i sve me boli, a on meni kaze "To ti je zato sto si palila grijalicu"! I svaki dan nesto. Doslo mi je danas da mu zasijem usta bodljikavom zicom!

:lol::lol: Pa zasi mu,olaksaj sebit0148.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi,mene moja tera njoj da pravim...

E, a da znaš da su stvarno bili dobri...kao čokoladni mafini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da kucnem od drvo(i puj puj da ne ureknem)imam super svekra i svekrvu.Zivimo zajedno,tacnije u istom dvoristu,samo u dve razlicite kuce...SA njima se sve moze dogovoriti,uvek su tu da pomognu,veliki borci u svom zivotu.Ono sto je za cuditi,a sto je veoma lepo jeste cinjenica da se za vise od 30god braka,nisu nijednom posvadjali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.