Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

:lol::lol::lol::lol:

prosto ne mogu da verujem koliko mogu nisko da padnu :rolleyes:

nadam se da mi necemo biti takve :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

E, vidiš a kod moje sveki sex ne postoji...i o njemu se ne priča. :D

Ma da samo neznam kako li je decu radjala. Od svega me najvise nerviralo sto je uvek pokusavala moju decu preko mene da vaspita, i to je trajalo dok joj nisam skrstila. Sad me za sve p[ita u vezi dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam nocas moju divnu sveki... Sutirala sam je sve nogama po sred face... Ahhhh... Lep osecaj... :) Ispraznis se makar u snu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam nocas moju divnu sveki... Sutirala sam je sve nogama po sred face... Ahhhh... Lep osecaj... :) Ispraznis se makar u snu...

:lol: :lol: :lol:

Tek kad se porodiš, ostvari svoju želju...a onda reci da si bila neuračunljiva zbog porođaja :D vidi, imaš tri meseca fore :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjala sam nocas moju divnu sveki... Sutirala sam je sve nogama po sred face... Ahhhh... Lep osecaj... :) Ispraznis se makar u snu...

Jaaaao Milenice kakav divan san :D ..... Ja takve snove sanjam i budna....hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Tek kad se porodiš, ostvari svoju želju...a onda reci da si bila neuračunljiva zbog porođaja :D vidi, imaš tri meseca fore :D

DOBRA IDEJA KIKIRIKI... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaao Milenice kakav divan san :D ..... Ja takve snove sanjam i budna....hahahaha

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala bih ja ovde pisala... jaooo... samo da se opistim malo... zapravo, vise bi to bilo nesto sto se oseti u vazduhu, nego sto je bilo konkretnih okrsaja.... polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaa, nisam dobro procitala naslov :D i jos se pitam, otkud administratorke dozvolile 2 teme o svekrvama? :D

Pa ajde da se upisem-super sam se slagala sa svekrom, dok on nije resio da vise nece da bude dobar sa mnom, jer sam ja zvanicna sa njegovom zenom, tj. mojom svekrvom. Od tada mi se ne javlja :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaa, nisam dobro procitala naslov :D i jos se pitam, otkud administratorke dozvolile 2 teme o svekrvama? :D

Pa ajde da se upisem-super sam se slagala sa svekrom, dok on nije resio da vise nece da bude dobar sa mnom, jer sam ja zvanicna sa njegovom zenom, tj. mojom svekrvom. Od tada mi se ne javlja :huh:

He he, a ti si verovatno "jaaaaako" potištena zbog tog :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenica ma ko ja glupa i dobra,necu da me traca hajd reko ja nju danas nazovem da kazem izvini ocekujuci da ce na moje rijeci da lijepo reaguje,ma kakvi jos gore i rekla sam nema sanse da cu vise,a sad kao spominje bebu i ona i zaova kao imacete vidjecete kako je to,ne znam sta hoce reci jel klete ili sta.Samo me strah da mi se sta ne desi,zato ja nju trpim i sutim...Bolesna zena

E, pa gde je tu kraj bezobrazluku... uf, da se svađa sa trudnom snajom, umesto i ona da spusti loptu...obiće joj se to o glavu, kad joj bude zafalilo unuče...a snajka ne da!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vise ne... Al mi u pocetku bilo krivo, posebno sto sam smarala mm do besrkraja zbog tih odnosa, da budu kao svi super, ljubav, svece, prolece, porodice nam se slazu, mi svi divni, dete raste okruzeno ljubavi, bla bla blaaaaaaaa

Ma palite, to govori o vama,a ide u prilog meni :D

E, meni je i naš sveštenik rekao:"Nemoj da se brineš da budeš zla snajka, najbitnije ti je da ste ti i muž u dobrim odnosima, i da se čuvate međusobno i da čuvate vaš brak. Ako će on zbog toga da malo ili puno zahladi odnose sa familijom, šta te briga"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, meni je i naš sveštenik rekao:"Nemoj da se brineš da budeš zla snajka, najbitnije ti je da ste ti i muž u dobrim odnosima, i da se čuvate međusobno i da čuvate vaš brak. Ako će on zbog toga da malo ili puno zahladi odnose sa familijom, šta te briga"

A sta ako taj mm nece bas da zahladi odnose sa njima? Tj. nije ti bas uvek podrska? eeee, izgleda da sma opet promasila temu!

A inace, svestenik je 200% u pravu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene se ne zna ko je gori,ali kad sam vec na ovoj temi konkretno sa svekrom sam opet u svadji,tj samo smo na >dobar dan< i to cisto radi reda.razlog poslednjem prepiranju je taj sto kad sam pre dve nedelje isla kod lekara,kao po obicaju morala sam moju majku da zovem da bude sa Lazarom.Pored njih dvoje koji su u kuci,mora da dolazi moja majka.Svekrvi je to oduvek odgovaralo jer nikada nista nije htela da mi pomogne oko deteta,ali se zato njemu odjednom javila zelja da bude deda,tj u ocima drugih,makar na stetu deteta.Par puta smo pokusali da ostavimo dete sa njim,da ga proseta,ili provoza sankama ali se to uvek zavrsavalo tako sto bi dete palo obicno na glavu jer je on posto poto pokusavao da dete cak i kad je imao 8 meseci nauci da hoda :blink: .Ili ga ostavi samog da sedi na ugaonoj garnituri,i raspravlja se sa poslanicima u skupstini,a dete padne na glavu.Poslednji put je odveo dete da ga sanka,i to su improvizovane sanke od starog autosedista jer je on ipak za klasicne jos uvek mali.Uglavnom,dete mu je ispalo iz sanki na sneg i led,sto on uopste nije primetio i nastavio je da vuce.Tek kad je cuo plac,ukapirao je da deteta nema imesto da ga vrati kuci da ga ocistim od snega,i da mu sredim ranu na licu on je tako nastavio da ga sanka jos sat ipo vremena.Dete se smrzlo.E zbog toga i slicnih stvari,zbog njegove neodgovornosti dete moze da bude s njim samo uz nas nadzor.da se vratim na temu moje majke,posto mu je ego povredjen jer ne dozvoljavamo da cuva Lazara,izjavio je kako ce moju majku iduci put isterati iz kuce jer ako on ne moze da ga cuva ne moze niko drugi.I jos da ja >pitam koga hocu i svi ce mi reci da ja nisam u pravu>.E tu smo se isvadjali bogovski,sve sto mi se ovih 6 godina skupljalo sam mu rekla i vise nisam dobra snajka jer sam konacno pustila jezik.godinama sam cutala i trpela,od ulazenja u sobu bez kucanja kad se presvlacim ili dojim dete do toga kako cu da ga hranim,vaspitavam i ostalo.Svasta bi ja jos ovde dodala ali vec sam oduzila,a znam da svi imaju svoje probleme nisam jedina.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako kad,ali definitivno bolje nego sa svekrvom.On me cak nekad iznenadi pozitivno ali ako je sa njom onda igraju za isti tim(citaj ne sme nista protiv nje jer sve uvek mora biti po njenom)... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kikiriki kakvi nije ona bezobrazna ja sam jer sam pustila jezik,kaze ona meni ti si mlada ima da postujes

DA, NARAVNO. KLASIKA. MEMI JE MOJA REKLA KO SAM JA DA JE POSTUJEM... :blink: INTERESANTNO... E ONDA VIDIS KOJA SI BUDALA BILA U STVARI SVE VREME...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve izbegavam ovu temu,reko nemam sta da se pozalim svekrva mi je ok.Ne zivimo zajedno Bogu hvala!Sa sinom,mojim muzem kako ona kaze njih dvoje imaju takav odnos da se ne vide i ne cuju i po mesec dana.Ja to ne shvatam jer se ja s mojom i vidim i cujem skoro svaki dan.Djavo me tero pa sam im taj odnos poboljsala.Dobili smo bebu 3 januara i zena je sa menstruacijom dosla isti taj dan kad smo dosli iz porodilista nakon cega se moja beba osula po celom licu.Taman je to proslo zena je dobila drugi put za 20 dana jer je u klimaksu eto ti nje opet i jos se hvali kako ima odliv!!!Ne mogu da verujem pa to je njenog sina dete,njeno unuce...kazu babine price al ima nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako kad,ali definitivno bolje nego sa svekrvom.On me cak nekad iznenadi pozitivno ali ako je sa njom onda igraju za isti tim(citaj ne sme nista protiv nje jer sve uvek mora biti po njenom)... :rolleyes:

kako mi je ovo poznato... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.