Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

E ovako odavno vas pratim i imam potrebu da i ja kazem nest na ovu temu.

Moji svekar i svekrva su nepismeni ljudi,zaostali u vremenu.Nepismeni do te mere da npr.ne znaju pozivni broj za Uzice.

Svesna kakvi su ja se ne spustam na njihov nivo,da se raspravljam ili slicno.

Obracam im se iskljucivo sa VI i sa tete N. i cika M.Na taj nacin uspesno drzim distancu,ne dajem im slobodu da mi kazu bilo sta ruzno ili sl.Znaci postujem ih iznad svega,ZNAJUCI kakvi su!

Ali ja se ne dam,kada sam ovde dosla,rekla sam sebi:"Danka moras biti iznad njih i nedozvoliti sebi da te isteraju iz takta".Cak i u najgorim situacijama nisam se spustila na njihov nivo i ostajem dosledna sebi. Jer to su samo dva stvora,za mene to nisu ljudi.... :D

E da nisam ovo procitala ne bih znala kako moje da nazovem. Tacno, oni su dva stvora. :D Mislila sam da tako prosti ljudi nemogu da me iznerviraju, kad ono... Ma sta reci oni jos zive u 18-om veku. Kad dodju kod nas obavezno jedno mora da prokomentarise tehniku(masine, komp i sl.) u nasoj kuci. Komentar je sledeci-Ranije su ljudi bili zdraviji bez toga, ne znam samo zasta ce vam sve to. Uf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da nisam ovo procitala ne bih znala kako moje da nazovem. Tacno, oni su dva stvora. :D Mislila sam da tako prosti ljudi nemogu da me iznerviraju, kad ono... Ma sta reci oni jos zive u 18-om veku. Kad dodju kod nas obavezno jedno mora da prokomentarise tehniku(masine, komp i sl.) u nasoj kuci. Komentar je sledeci-Ranije su ljudi bili zdraviji bez toga, ne znam samo zasta ce vam sve to. Uf

:lol:

Sad si me podsetila na jednu provalu koju je imala moja sveki još dok sam bila trudna. Došli oni kod nas, a na stolu bile sličice sa UZ-a, i tako ona krene da se raspituje, pa joj mm kaže i kad mi je termin, a ona je uzdignutog nosa i prilično zlobno prokomentarisala kako ranije nije toga bilo, žene su znale samo kog meseca će se poroditi i bilo im je mnogo bolje! Naravno, ja pod uticajem hormona nisam mogla da se ugrizem za jezik, napomenula sam joj da u to vreme ljudi takođe nisu imali mogućnost da svakog jutra mere šećer i tri puta dnevno pritisak. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha ljudi super vam je tema!!!! ja inace nemam nekih problema sa svekrvom,zivi malo podalje pa ne dolazi u posetu tako cesto,meni se ne mesa u brak(bar ne koliko ja znam),ali nije da je obozavam!!!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Sad si me podsetila na jednu provalu koju je imala moja sveki još dok sam bila trudna. Došli oni kod nas, a na stolu bile sličice sa UZ-a, i tako ona krene da se raspituje, pa joj mm kaže i kad mi je termin, a ona je uzdignutog nosa i prilično zlobno prokomentarisala kako ranije nije toga bilo, žene su znale samo kog meseca će se poroditi i bilo im je mnogo bolje! Naravno, ja pod uticajem hormona nisam mogla da se ugrizem za jezik, napomenula sam joj da u to vreme ljudi takođe nisu imali mogućnost da svakog jutra mere šećer i tri puta dnevno pritisak. :lol:

HIHIHIHI zamisli kako se moja sveki cudila kad sam joj rekla koliko je beba teska pre nego sam se porodila. A da ti nepricam o tome kako je ona danas pravila sa majstorima kucu a ujutru se porodila.Pih <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko svekrva ti je pravi biser. :lol: I moja voli da mi brljka po stvarima, e to me vec izludjuje, ne znam samo sta trazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma daj nije normalana sta li sam joj uradila da se tako ponasa nije mi jasno!

ja sam takoreci svaku mens.do sada preplakala zato sto to malo bice nikako nece da se zakaci a ona ladno mm napunila glavu o pilulama!jos ovaj me napao ne mogu da mu objasnim!a ne pijem nista svega mi mog najmilijeg,ali ona je ubedjena da pijem kako ne bi mlada rodila pa je ceprkala po stvarima kako bi ih nasla ali nije joj poslo za rukom jer pilule ne postoje!

joj...to znaci da mi je ona celu sobu preturila do sad cim je do regla stigala!

e svakakvih svarcica se nagledala! :P:lol:

e i ako je ko je tera da buta! :lol:

Lude zene, i moja je dok smo mi bili na moru nasla neke ,,fine,, filmove i zamisli promenila im mesto. Ja je pitala ,,kad si ih vec gledala koji ti se svidja?,, Samo je pocrvenela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu Jeko!Koja ludaca!Jel nije opet zapalila kucu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lude zene, i moja je dok smo mi bili na moru nasla neke ,,fine,, filmove i zamisli promenila im mesto. Ja je pitala ,,kad si ih vec gledala koji ti se svidja?,, Samo je pocrvenela.

:lol::lol::lol: Ahahahaha!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vala i meni je moja ceprkala po stvarima dok smo zivele zajedno.Uhvatila sam je nekoliko puta pa je onda bila opreznija :D :D....Sada kada vise ne zivimo zajedno voli da zaviruje po coskovima ne bi li mi nasla nesto cemu tu nije mesto....Strasno.... :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moja uzimala pare,garderobu,nakit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moja uzimala pare,garderobu,nakit...

:angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry::angry::angry:

Sada i da hoce ne moze sve zakljucavam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvi put sam na ovom forumu tj temi i da svekriva je nocna mora..te zene niko da shvate da je njihovo vreme proslo i da treba da se povuku a da se prave pametne to nema ni govora..samo po meni su i velike rasturacice brakova...citajuci vase postove vidm da su iste..moja brate trci za mojim prikanom ko da ima 5godina,proverava gde ide kad se vraca..i kod nas je ulaizla na svoju ruku kad nismo tu isto da ceprka..ali sad nosimo kljuc sa sobom pa neka ljubi otirac ispred vrata..a inace svraca na svakih sat vremena da vidi sta radimo mislim cupamo pa sadimo..ali jedinu srecu imam sto je moj prikan normalan i sto njemu sve to smeta pa se sama namesti da je izbaci :blink:

6ljJp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moja uzimala pare,garderobu,nakit...

Uzasne su sve do jedne... Toliko mi je postala odvratna ta rec svekrva... Juce je rekla mm da cemo za pet godina da se razvedemo, da cu kao da ga varam - GLUPOSTI, da mu svi pune glavu :lol: , da ga drugi uce :lol: i ne znam koje sve gluposti nije rekla... Sve bih je... ufff...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure mi rekose da navratim na ovu temu kako bi mi bilo lakse,nazalost meni je zao da postoji svekrvi kao sto je moja pa i gorih ali et cudne su to sorte....Napisala sam na drugoj temi kakav sam ja konflikt jucer sa svojom imala...Nikad nikom u zivotu nisam ruznu rijec rekla jer sam tako odogojena,sutila trpila,sa njom i zaovom zivjeli tri mjeseca i onda nasli sebi stan,ne mojoj incijativom nego muzevom jer nismo se mogli ni poljubiti a kamoli sta drugo...Sad vidim da nisam trebala sutiti nikad jer uvijek sam bila losa i kad sam sutjela...Sinoc umjesto da joj kazemo najradosnije vjesti za bebu ona je prvo sat vremena sutila,pa kad se mm naljutio skocio da ide ja se pitam sta je ona nas fino napade a onda sam ja rekla sta mi lezi na dusi...Cijelu noc nisam spavala,muz me ruzi kaze da sam dobro uradila i da ona nama treba da se izvine...Danas razmisljam da je nazovem da se izvinem,a onda skontam ma za sta,pa opet ma hocu...Jooooj te svekrve...jeste li zaboravile kad ste snahe bile cccc

Ma kakvo izvinjenje kad je takva... Ja bih se izv. samo ukoliko sam ja kriva a ovako ona neka se ljuti... Iskreno meni je bez nje lepse... Nem,a ko da mi gura nos u zivot i donosi odluke umesto nas itd... Jos je nesto najlepse sto je i mm resio da se odvoji od nje jer mu je dosta svega... Taj dan cu da slavim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je nekako lakse kad se izbacim ovde kad me podkaci sveki, bas znaci, a ne iz nekog razloga da mi ona nesto znaci ili pridajem vaznost bas mi odgovara kad izbacim iz sebe i ne stedim tastaturu :) kao sto bi nekoj drugarici na kafici ispricala akko me iznervirala ili ipak bila dobra prema meni sto je retko, to radim ovde sa vama jer ste vi moje drugarice :)....nisu samo negativni kometari za svekrve ima i pozitivnih jeste da je manje, ali nadje se po koja i dobra svekrva pa se onda svi zajedno divimo :)

O, daaa a drugaricama sa kojima se viđaš uživo nekad ne bih ni pričala takve neke stvari jer još ni nemaju svekije pa neće možda sve ni razumeti...a ovde...svaka ima svoju sveki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja zene neznam kakve su vase svekrve ali moja je uzas!ma daj nervira me ...uf....

neznam kako sa tom zenom vise da izdjem na kraj...poludecu svega mi....nije moderna zena ali nije ni zaostala samo mnogo se bre brale pravi pametna a pametnija bi bila da cuti!vrhunac je bio danas ...vrcam se ja od drugarice ono zena u mojoj sobi izvadila mi sve stvari iz regala ja reko iseljava me....reko sta radis to aman!??

kze pa ja malo da vam sredim garderobu ima neke stvari koje sasa ne nosi pa da to sklonim!pa dobro reko a ti znas stra on nosi a sta ne!reko ajde lepo to sad ostavi i idi radi svoj poso a pusti meni da ja sredim ovaj svinjac sto si mi napravila!pa da sam mogla glavu da joj razbijem razbila bi joj...e sad znam da joj nije stalo do sasinih stvari nego je trazila nesto a to su sigurno tablete za kontracepciju jer ona je ubedjena da ih ja pijem kako ne bi ostala trudna cak je ia sasi napunila glavu skoro jedva sam ga razuverila!ali eto joj proverila je nije ih nasla sta li je sledece pitam se!!!

izvinte ja oduzila!

O Bože...pa njoj stvarno fali šta fali...Ti se toliko trudiš da zatrudniš a ona ti još i sipa so na ranu...grozno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lude zene, i moja je dok smo mi bili na moru nasla neke ,,fine,, filmove i zamisli promenila im mesto. Ja je pitala ,,kad si ih vec gledala koji ti se svidja?,, Samo je pocrvenela.

:lol: :lol: :lol:

E, vidiš a kod moje sveki sex ne postoji...i o njemu se ne priča. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvo izvinjenje kad je takva... Ja bih se izv. samo ukoliko sam ja kriva a ovako ona neka se ljuti... Iskreno meni je bez nje lepse...

Potpisujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko svekrva ti je pravi biser. :lol: I moja voli da mi brljka po stvarima, e to me vec izludjuje, ne znam samo sta trazi?

Uuu, za ovo vrsljanje ima super fora. Negde sam procitala da je to svekrva radila jednoj snaji, a snajka, ne mogavsi vise da se bori sa time, pokupuje gomilu kondoma, lubrikanata, cuda svakakvih u vezi sexa i lepo ih poslaze po svim fiokama, pa ova ako vec hoce da nesto nadje, neka joj! :D Bas da vidim da li bi jos jednom otvorila fioku kad bi iz nje ispale plisane lisice, ahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj...to znaci da mi je ona celu sobu preturila do sad cim je do regla stigala!

e svakakvih svarcica se nagledala! :P:lol:

e i ako je ko je tera da buta! :lol:

ahaha :lol: :lol: :lol: zena zlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa slazemo se.... kao :lol:

Stalno nam pomazu on i svekrva...Dobri su ljudi.

Ali cesto se raspravljamo svekar i ja....(a sa svekrvom se za ovih 6 godina nisam ni jednom raspravljala...ni jedan jedini put)

On je za*ebant i stvarno cesto zna da pretera...uhvati se necega za sta zna da me nervira i krene da prica namerno o tome...

Jelku smo okitili pre katolickog bozica i on nas kao proziva u stilu " Jeste li vi Srbi ili Hrvati? " kao da je to bitno...

Mnogo je dosadan i naporan....

A najvise od svega me iritira to sto,kada pomenemo nekoga,on odmah pita " A ko vam je to,jel udata/ozenjen i jel ima dece?" Ko da je to bitno...

U sve zabada nos,sve mora da zna,celu familiju zna ko je kada prdnuo i cesto i ogovara ...

I sve najbolje zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.