Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Bolje i to nego da kaže kao moja "Jel se ona to šali?", "Šta će vam to sad, pa nemate uslove"-to je i od svekra i od sveki. A sad kad mi jeć veliki stomak sad je počela da se raduje i jedva čeka i mislim da namerava užasno da se meša, ali ajde da ne bude da unapred ogovaram živi bili pa videli.

Jao to su i meni rekli! Svekar govori jos uvjek, kao da se nisam porodila, a ona govori kako nemamo uslove zadrugo i da nam ne treba jos uvijek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odnos izmedju mene i sveki mogu ovako da prokomentarisem: stalno OBLACNO sa PLJUSKOVIMA,GRMLJAVINOM,MUNJAMA I GROMOVIMA...Poboljsanje vremena se ocekuje za 100 godina!Nadam se da vam je sve jasno.....

:lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odnos izmedju mene i sveki mogu ovako da prokomentarisem: stalno OBLACNO sa PLJUSKOVIMA,GRMLJAVINOM,MUNJAMA I GROMOVIMA...Poboljsanje vremena se ocekuje za 100 godina!Nadam se da vam je sve jasno.....

ahahahahha bravo Dunja.....:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odnos izmedju mene i sveki mogu ovako da prokomentarisem: stalno OBLACNO sa PLJUSKOVIMA,GRMLJAVINOM,MUNJAMA I GROMOVIMA...Poboljsanje vremena se ocekuje za 100 godina!Nadam se da vam je sve jasno.....

:lol: :lol: :lol: Ovo je nesto najbolje sto sam procitla i cemu se smijem vec dva dana!

Meni je moja juce dosla sa japanskim horoskopom koji mm i meni prognozira razvod braka u ovoj godini! E sad, jedina caka je u tome sto je ona to racunala po kineskom , ane po japanskom, pa je pogrjesila! Ali rekla je da ce naci! :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moja juce dosla sa japanskim horoskopom koji mm i meni prognozira razvod braka u ovoj godini! E sad, jedina caka je u tome sto je ona to racunala po kineskom , ane po japanskom, pa je pogrjesila! Ali rekla je da ce naci! :mellow:

Znaci ta zena se je stvarno posvadjala s mozgomt3717.gif...bas mi je drago sto cete konacno otici i ziveti sami bice to tvoj mali raj veruj mi...t4132.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Ovo je nesto najbolje sto sam procitla i cemu se smijem vec dva dana!

Meni je moja juce dosla sa japanskim horoskopom koji mm i meni prognozira razvod braka u ovoj godini! E sad, jedina caka je u tome sto je ona to racunala po kineskom , ane po japanskom, pa je pogrjesila! Ali rekla je da ce naci! :mellow:

Ne znam kako ti ali ja bih zvala svog muža da mu kažem da je njegova majka rekla da ćemo mi da se razvedemo ove godine...pa nek se pegla sam mamicom...Agrrrrr ne znam odakle joj inspiracija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm jednostavno ne obraca paznju.. negde sam napisala davno da je moj svekar onaj tip KAD UDJE U SOBU PITACE STO JE OTVOREN PROZOR A AKO NIJE ZASTO NIJE..

i to je to. da li je mm ambiciozan, FILIPA u pravu si , jeste. ali ne po svaku cenu. naime, on je za sad na faksu kao asistent ali na tim katedrama se takve stvari desavaju da je prosto meni muka a ne njemu. sad po novom programu, oni su vezani nekim silnim rokovima za doktorske, a najgore je sto on i da doktorira niko mu ne garantuje ostanak na faksu, a bez doktorata ne moze nastaviti duze da radi kao asistent. njegov drug je doktorirao na FTN i pored toga uporedo je zavrsio i tehnoloski fax ali jednostavno on tu nekima nije odgovarao i kad je doktorirao i trebao da pocne da radi kao prof nema mesta.. sreca, nasao je mesto u ZR.. i to je to.. takodje ono sto sigurna sam stopira mm je i cinjenica da je njegova mama imala veci koeficijent za platu od caleta, radili su oboje u Naftagasu (ona radi jos a svekar uzeo otpremninu i sad radi privatno) stim da je on dr hidrogeologije, a ona je samo zavrsila fax i nikad nije cak htela ni da magistrira..

i to je ta situacija u ovoj zemlji.. mm uvek moze naci posao u nekoj firmi kao programer, to je ok placen posao a on je stvarno dobar u svom poslu, ali ONDA SE MORAMO POZDRAVITI SA SLOBODNIM VREMENOM KOJE FAX PRUZA!!!

generalno ja nemam problem sa svekrom u smislu da se svadjamo, oni svi znaju da ja svoje misljenje ne krijem pa su me takvu i prihvatili i to je to.. on cesto kaze NE SMEM PRED IVANOM DA KRITIKUJEM PECU, ONA GA ODMA BRANI..

Isto i kod mene,uvek ima neko pitanje,"zasto je ovo ovako a nije onako i obrnuto" :blink: Oni ne zive s nama ali dodju na dva tri dana da zavrse po gradu sta imaju.Ono sto me najvise nervira je kad mm i ja gledamo film,film se naravno gleda u mraku,on udje u sobu,upali svetlo i kaze"pa upalite svetlo,pokvaricete oci" :blink::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako ti ali ja bih zvala svog muža da mu kažem da je njegova majka rekla da ćemo mi da se razvedemo ove godine...pa nek se pegla sam mamicom...Agrrrrr ne znam odakle joj inspiracija!

A i on je sjedio tu i crkavao od smjeha! Kaze on njoj da nam je to prognozirala i prosle godine po kineskom, pa kinezi nisu pogodili. Ubi ona nas sa astroloskim savjetima i time kako neka grupa kontrolise svijet i FB i mobilne, i kako se mi eksponiramo time sto smo na FB... Ja joj na to samo kazem da mm radi u policiji i da nas svakako prisluskuju i kontrolisu da vide da li se bavi nekim ilegalnim poslom.

Jos kad mi kaze da Japanci nista nece da urade dok ne pitaju za astroloski savjet :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ....Licim li joj ja na Japanca??? :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se sad place zbog nje... MM svakodnevno nervira i krivo mi je jer on to ne zasluzuje... Kakva zena ne mogu da verujem... Krivo mi je zato sto joj niko nista ne radi, niko je ne dira, a samo trazi razlog da se zakaci i da ga nervira... :(

Rekl je da je beba ne interesuje, mene to ne pogadja ona tu gubi ali njemu je krivo jer mu je majka a kaze mu takve stvari i povredi ga na sto nacina... Zena je ljubomorna na svakog ko se nadje u njegovoj blizini... Pa ona voli kad mu je lose... :( Ona bi najsrecnija bila kad bi smo se nas dvoje razveli... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se sad place zbog nje... MM svakodnevno nervira i krivo mi je jer on to ne zasluzuje... Kakva zena ne mogu da verujem... Krivo mi je zato sto joj niko nista ne radi, niko je ne dira, a samo trazi razlog da se zakaci i da ga nervira... :(

Rekl je da je beba ne interesuje, mene to ne pogadja ona tu gubi ali njemu je krivo jer mu je majka a kaze mu takve stvari i povredi ga na sto nacina... Zena je ljubomorna na svakog ko se nadje u njegovoj blizini... Pa ona voli kad mu je lose... :( Ona bi najsrecnija bila kad bi smo se nas dvoje razveli... :(

Hahahahah!Milenice,ovo mi je mnogo poznato...Da sam ostala sa mojim bivsim(i ako nismo bili u braku ziveli smo zajedno)isto bi tako bilo...NE MOGU DA RAZUMEM ZASTO SU ONE BOLESNO LJUBOMORNE???Ovaj jeste jedinac ali to nije razlog da se tako ponasa...Mislim da je i ova vestica(kad moram tako da je nazovem)jedva cekala da se rastanemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se sad place zbog nje... MM svakodnevno nervira i krivo mi je jer on to ne zasluzuje... Kakva zena ne mogu da verujem... Krivo mi je zato sto joj niko nista ne radi, niko je ne dira, a samo trazi razlog da se zakaci i da ga nervira... :(

Rekl je da je beba ne interesuje, mene to ne pogadja ona tu gubi ali njemu je krivo jer mu je majka a kaze mu takve stvari i povredi ga na sto nacina... Zena je ljubomorna na svakog ko se nadje u njegovoj blizini... Pa ona voli kad mu je lose... :( Ona bi najsrecnija bila kad bi smo se nas dvoje razveli... :(

Auuu koja vestica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Ovo je nesto najbolje sto sam procitla i cemu se smijem vec dva dana!

Meni je moja juce dosla sa japanskim horoskopom koji mm i meni prognozira razvod braka u ovoj godini! E sad, jedina caka je u tome sto je ona to racunala po kineskom , ane po japanskom, pa je pogrjesila! Ali rekla je da ce naci! :mellow:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, bre, one tako jedva čekaju da se rastanete, pa onda kad vide koliko je njihovom detetu loše, sigurno im bude krivo. Jer pri svakom razvodu, krah je na ljudima koji se razvode, i makar kakav im brak bio oboma će biti teško jer to ipak osećamo kao lični neuspeh. A onda se hvataju za glavu i one, ali bude malo kasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ova je toliko sebicna osoba da je to neopisivo... ne bi toj bilo nimalo zao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da vjerujem kakvih ima sve... ali sam u jedno sam sigurna da ako mi se damo nocna nas mora ceka, ali ako drzimo do sebe drugacije se crta prica :rolleyes::lol::lol:

samo mi recite zasto su one tako radoznale sve bi da znaju ali bas sve :huh:<_<<_< mozda sto su navikle da se pitaju pa ne mogu da shvate da sad ima u jos neko vazan u zivotu njihovih sinova osim njih <_<<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da vjerujem kakvih ima sve... ali sam u jedno sam sigurna da ako mi se damo nocna nas mora ceka, ali ako drzimo do sebe drugacije se crta prica :rolleyes::lol::lol:

samo mi recite zasto su one tako radoznale sve bi da znaju ali bas sve :huh:<_<<_< mozda sto su navikle da se pitaju pa ne mogu da shvate da sad ima u jos neko vazan u zivotu njihovih sinova osim njih <_<<_<

Mama treba da bude prva i jedina žena u srcu njenog sina...jaoj nadam se da ja neću biti takva jednog dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok moja sveki je zvanično luda. Meni nije smela da kaže, nego je rekla mm da bi valjda bilo dobro se porodim pre 31. marta biće razlika u porezu za ovu godinu zbog uvećanog broja članova domaćinstva. :blink: E sad nisam je skapirala da li ja treba ili ne treba da se porodim do tad ili ona hoće da malog prijavimo na njihovu adresu zbog poreza, ali iskreno rečeno neću ni da znam!!! Mislim da ću otići kod lekara i zamoliti ih da mi izazovu porođaj zbog poreza :lol: :lol: :lol:

cu cu ta nema obraza <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cu cu ta nema obraza <_<

Aaaa 1000 din. je 1000 din. hehehhe :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago receno u neku ruku tjese me vase price da nisam jedina :lol::lol::lol:

mene najvise mrzi sto gura nos gdje joj nije mjesto <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago receno u neku ruku tjese me vase price da nisam jedina :lol::lol::lol:

mene najvise mrzi sto gura nos gdje joj nije mjesto <_<

Ahahah pa njoj je svugde mesto... :D kako pa to je NJEN sin!!! A šta tamo neka snajka...pih...agrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako ti ali ja bih zvala svog muža da mu kažem da je njegova majka rekla da ćemo mi da se razvedemo ove godine...pa nek se pegla sam mamicom...Agrrrrr ne znam odakle joj inspiracija!

Nama je nasa pretila da ce da nas razvede... Uh kako sam je prezrela posle toga... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je nasa pretila da ce da nas razvede... Uh kako sam je prezrela posle toga... :angry:

:(

Meni moja nikada nista lose nije rekla, kao voli me kao da me je rodila... :huh: Ahaaaa...

Ja nju nakon porodjaja ne gledam istim ocima, jer me je zasula kojekakvim "dobronamjernim" savjetima od kojih se meni kosa dizala na glavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECNE SU ONE KOJE SE DOBRO SLAZU SA SVEKRVOM, JER SU RAZUMNE I FINE SVEKRVE RETKOST PRAVA. SA MOJOM JE TO LEPO TRAJALO BAS KRATKO... SAD SE TRUDI DA NAM OTEZA STO VISE MOZE U ZIVOTU... ALI SREDICE SE VALJDA I TO... PA NE MOZE UVEK DA BUDE OVAKO... -_-

ZENA JE STVARNO ZAKASALA SA MOZGOM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je moja juce dosla sa japanskim horoskopom koji mm i meni prognozira razvod braka u ovoj godini! E sad, jedina caka je u tome sto je ona to racunala po kineskom , ane po japanskom, pa je pogrjesila! Ali rekla je da ce naci! :mellow:

:lol: :lol: :lol: Kakva zena... Strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da da svaka nas voli kad rodjenu djecu ali kad treba na djelu da se pokazu nigdje ih <_< ja dok sam bila trudna pred mm ona poce pricu volim ja moje cerke njihovu djecu kao daam ih rodfila mog sina a voljecu i to sto ti rodis <_<<_<:mellow: a ja ??? gdje sam u toj prici??? uhhhh... ili izjava kad sam bila u 8 mj trudnoce kaze mi e tek sad ja volim bebu :mellow::blink: a citavu trudnocu me nije pitala kako se osjecam mrda li se beba :angry: a sve nas vole :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.