Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Zanimljiva tema, nema sta. Prosto moram da se ukljucim. Moju svekrvu od kad sam se udala drma klimaks punih pet godina. Imala je tri lazna srcana napada i to uvek kad pokusam da joj objasnim da mi se ne mesa u gajenje deteta. Posle godinu i po dana sa njom morala sam da odem od nje, naravno sa muzem i detetom. I dalje je pokusavala da se mesa u nas zivot do pre godinu i po dana kad sam prestala da govorim sa njom. Sad smo se naravno izmirile i verovali ili ne ide ona meni uz dlaku a ne ja njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene ce ova zaova da dotuce, poludecu vise... Sad bih je isamarala... Po ceo dan samo sedi u svom salonu i dr** k. i dodje onda kao umorna, a ja sve moram, i da kuvam, i da cistim, i da perem... Seti se ponekad da opere sudove i to naravno preko K i onda ja opet moram jer to nista nije lepo oprano... Prasinu nije obrisala vec dva meseca... I jos juce kao bratu, tj mm, kao nisi lepo ovde usisao, vidi... Pa usisaj ti nabijem te bas ako mislis da nije dobro... Jao poludecu vise...

I sad joj je dosao decko, i njemu moze da sprema da jede i u 23h, a ovako se nikada ne bi setila nesto da spremi... Jaoooooooo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene ce ova zaova da dotuce, poludecu vise... Sad bih je isamarala... Po ceo dan samo sedi u svom salonu i dr** k. i dodje onda kao umorna, a ja sve moram, i da kuvam, i da cistim, i da perem... Seti se ponekad da opere sudove i to naravno preko K i onda ja opet moram jer to nista nije lepo oprano... Prasinu nije obrisala vec dva meseca... I jos juce kao bratu, tj mm, kao nisi lepo ovde usisao, vidi... Pa usisaj ti nabijem te bas ako mislis da nije dobro... Jao poludecu vise...

I sad joj je dosao decko, i njemu moze da sprema da jede i u 23h, a ovako se nikada ne bi setila nesto da spremi... Jaoooooooo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Barbarice, nemoj da se nerviraš, nego iskoristi priliku da je dobro ishvališ kod dečka, da istakneš što više njenih vrlina. Možda će brže da se odluči da je zaprosi, pa ćeš da je se rešiš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene ce ova zaova da dotuce, poludecu vise... Sad bih je isamarala... Po ceo dan samo sedi u svom salonu i dr** k. i dodje onda kao umorna, a ja sve moram, i da kuvam, i da cistim, i da perem... Seti se ponekad da opere sudove i to naravno preko K i onda ja opet moram jer to nista nije lepo oprano... Prasinu nije obrisala vec dva meseca... I jos juce kao bratu, tj mm, kao nisi lepo ovde usisao, vidi... Pa usisaj ti nabijem te bas ako mislis da nije dobro... Jao poludecu vise...

I sad joj je dosao decko, i njemu moze da sprema da jede i u 23h, a ovako se nikada ne bi setila nesto da spremi... Jaoooooooo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Kad se porodiš, gledaj da kada beba plače, zaova spava >:) i "zaboravljaj" kenjane pamperse tako da joj smrde, i zamoli luče tetkino da je više puta popiški he he he pa ćeš da vidiš kako će brzo da se uda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam problema sa svekrvom jer se vidjamo jednom godisnje kada odemo dole na odmor :D

Blago tebi,ti si srecna zena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene ce ova zaova da dotuce, poludecu vise... Sad bih je isamarala... Po ceo dan samo sedi u svom salonu i dr** k. i dodje onda kao umorna, a ja sve moram, i da kuvam, i da cistim, i da perem... Seti se ponekad da opere sudove i to naravno preko K i onda ja opet moram jer to nista nije lepo oprano... Prasinu nije obrisala vec dva meseca... I jos juce kao bratu, tj mm, kao nisi lepo ovde usisao, vidi... Pa usisaj ti nabijem te bas ako mislis da nije dobro... Jao poludecu vise...

I sad joj je dosao decko, i njemu moze da sprema da jede i u 23h, a ovako se nikada ne bi setila nesto da spremi... Jaoooooooo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Joj nije ni moja bolja,kad dodje kod mene vidi svako zrno prasine a kod nje ni pacovi nebi ziveli,izbegavam i dete da vodim tamo,a kod nas kad dolaze obavezno mora biti rucak,vecera nesto,inace snajka ispada vestica i lenjivica. a kod nje jedva da i kafu popijemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se porodiš, gledaj da kada beba plače, zaova spava >:) i "zaboravljaj" kenjane pamperse tako da joj smrde, i zamoli luče tetkino da je više puta popiški he he he pa ćeš da vidiš kako će brzo da se uda...
d18d383df22d8c5ce8a2d160871ea86b.gif

SLAZEM SE BARBARICE SA RIKIKIKIJEVIM PREDLOGOM... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je takvo divna zena, da ja jednu losu rec za nju nemam, za nekog takvog je grozno upotrebiti tu rec svekrva :)

Mi zivimo u duplexu zajedno, mi gore, oni dole i stvarno nemam reci da opisem kakva je to zena... S obzirom na moju situaciju, brine o meni kao da mi je mama i da nemam njenu podrsku u ovom ne znam kako bih se snasla, jer ja ne smem, iako stvarno volim, da kuvam, jer ne smem da provedem toliko vremena van kreveta... Posto ona ne radi zajedno smo po ceo dan i kad mi muz nije tu ona brine o meni...

Ali nije sve u tome, stvar je i u nasem ukupnom odnosu, ona je mlada zena ima 42 godine i apsolutno se slazemo oko svega i sto je najvaznije ni ona ni svekar ne komentarisu nase odluke i ne petljaju se u nase poslove, stvarno su tu da nama budu nasa najveca podrska...

A i jos jedna vazna stvar, mm i ja od momenta kad smo se upoznali smo prolazili kroz moju tesku fazu, ja sam imala rak grlica materice i mm je kroz to prosao sa mnom, ja od njegovih nikad nisam krila o cemu je bila rec i zasto sam ja toliko vremena provela u bolnici, mi smo godinu dana bezuspesno pokusavali da dobijemo dete, dr su govorili da je velika sasnsa da ja nikada necu biti trudna i da je bolje da to prihvatim... Njegovi su to znali i prihvatili su me i bili mi podrska, iako su znali da su velike sanse da mi nemamo decu... Hvala Bogu tu je nase maleno cudo... nasa lepa devojcica... Mnogi bi na to drugacije gledali, znam iz tudjih iskustava ... Ja je iskreno volim i svesna sam koliko sam srece imala da naletim na nekog kao sto je ona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo,ovo je jos lepse cuti. Svaka cast za takve LJUDE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo,ovo je jos lepse cuti. Svaka cast za takve LJUDE

Hvala :) Stvarno su divni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne znam,da sam birala mislim da bolju ne bi izabrala...uvek je tu sta god mi treba...stvarno je mnogo dobra zena...jedino je problem sto nas sve razmazuje,meni nista ne da da radim....a ja sve kad ona nije tu da zavrsim sve da bi se ona odmorila od posla...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je takvo divna zena, da ja jednu losu rec za nju nemam, za nekog takvog je grozno upotrebiti tu rec svekrva :)

Mi zivimo u duplexu zajedno, mi gore, oni dole i stvarno nemam reci da opisem kakva je to zena... S obzirom na moju situaciju, brine o meni kao da mi je mama i da nemam njenu podrsku u ovom ne znam kako bih se snasla, jer ja ne smem, iako stvarno volim, da kuvam, jer ne smem da provedem toliko vremena van kreveta... Posto ona ne radi zajedno smo po ceo dan i kad mi muz nije tu ona brine o meni...

Ali nije sve u tome, stvar je i u nasem ukupnom odnosu, ona je mlada zena ima 42 godine i apsolutno se slazemo oko svega i sto je najvaznije ni ona ni svekar ne komentarisu nase odluke i ne petljaju se u nase poslove, stvarno su tu da nama budu nasa najveca podrska...

A i jos jedna vazna stvar, mm i ja od momenta kad smo se upoznali smo prolazili kroz moju tesku fazu, ja sam imala rak grlica materice i mm je kroz to prosao sa mnom, ja od njegovih nikad nisam krila o cemu je bila rec i zasto sam ja toliko vremena provela u bolnici, mi smo godinu dana bezuspesno pokusavali da dobijemo dete, dr su govorili da je velika sasnsa da ja nikada necu biti trudna i da je bolje da to prihvatim... Njegovi su to znali i prihvatili su me i bili mi podrska, iako su znali da su velike sanse da mi nemamo decu... Hvala Bogu tu je nase maleno cudo... nasa lepa devojcica... Mnogi bi na to drugacije gledali, znam iz tudjih iskustava ... Ja je iskreno volim i svesna sam koliko sam srece imala da naletim na nekog kao sto je ona :)

Svaka im čast!!! Prelepo je čuti takve stvari!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva je dosla kod nas danas u 15:30 otisla je malopre kuci... Ceo stan mi smrdi na beli luk! I mm je popizdeo i rekao joj da mu smeta sto je ostala toliko dugo ali nju to kao da ne dodice uopste... Nemam sad vremena da pisem sve sto mislim o njoj samo sam htela ovo da kazem nekom, da se malo istresem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je moja danas jako iznervirala,elem dete mi je prhladjeno cele nedelje,sad je malo i prizdravila ali necu jos da je izvodim napolje,i zove ona mene i kaze ajde stavi dete u kolica(sneg je zavejao do kolena) i dodjite do nas meni se bas i ne izlazi napolje hladno je....UZAS ne da sam poludela htela sam da joj j**** sve po spisku....ali sam joj lepo odgovorila da mi dete jos nije ozdravilo i da nemam lance za sneg :P na sta je ona nazvala mm i rekla mu da sam ja dete NAMERNO razbolela da ne bi morala da je dovedem...i sta reci na ovoliku kolicinu gluposti,e pa tek sad je nece videti. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao moja svekrva je prema meni dobra e sad barem ispred mene jer sigurno me ogovara i prica o meni okolo,to sam ustanovila sta god da se desi ona se svadja svojim sinom ali kad je covek slusa tacno se vidi da prica dvosmisleno i da se to odnosi na mene a ne na njega,ali mm je odj...na brzinu ali meni nije sve jedno jer ja sam ukapirala o cemu je rec i krivo mi jer se trudim koliko god mogu,ali navikla sam je ja na jednu losu naviku,posto u pocetku kad sam se udala ja sam preuzela sve kucne poslove na mene a kasnije i kuvanje.a njoj je ostalo da ide na poso i da dodje sa posla i legne,sta god je uzela da radi ja sam rekla pusti ja cu jer sam se osecala glupo posto ovde kod nas tesko nalazi poso ja nisam radela i faktici ona ni sve kupovala,ali kasnije joj to preslo u naviku da kad dodje od posla stalno kaze jajo meni nje dobro i ode da legne i tako zaspi i probudi se uvece oko 8,a leti isto tako u kuci ne pipa nista samo sadi njeno cvece gde se ja nesmem pitati nista,kad sam ostala trudna ja joj kazem da nemogu toliko sa usivacem da se bakcem jer me mnogo izmore oni cupavi tepisi sto treba po sat vremena jedno mesto da se usisa,a ona kaze ma pusti ja cu i tako ga bog ubije,na kraju uznem i ja to zavrsim!e kad se beba rodila sve je kupila nista nije tela od nikog da pozajmim i pomagala mi prvih 15 dana posle je pocelo po starom,i dan danas tako traje mislim da kad bi zivela sama sa svojim mm i da sve to radim sigutno mi nebi bilo tesko jer znam da sam sama i kad god hocu nesto da uradim ne treba nikog pitati dal ovo smem ovde da stavim ili za bilo sta drugo!ali kako vreme prolazi sve postaje mi teze jer ja nisam nici rob da ona ne pipa nista a ja sve pa nije jedina koja radi,a i u kupovini svari mi se mesa i stalno mi nabacuje njeno misljenje i uvek ona najbolje zna a mi neznamo nista!ali dobro je zto smo rezili malo vise da se potrudimo i da odemo da zivimo negde sami sa nasom cerkom i da mi se nemesa u zivot i da mi ne prica kako da vaspitavam cerku!uh sto me to nervira ja sam rekla mm da joj kaze da se u vaspitanje ne mesa, jao mogla bi o ovome bibliju da napisem ali vidim ima i gore od moje!zelim vam srecu i da se nenervirate i da zivite vas zivot sa vasim muzevima i decom a njihovo je proslo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka im čast!!! Prelepo je čuti takve stvari!!!

Hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je moja danas jako iznervirala,elem dete mi je prhladjeno cele nedelje,sad je malo i prizdravila ali necu jos da je izvodim napolje,i zove ona mene i kaze ajde stavi dete u kolica(sneg je zavejao do kolena) i dodjite do nas meni se bas i ne izlazi napolje hladno je....UZAS ne da sam poludela htela sam da joj j**** sve po spisku....ali sam joj lepo odgovorila da mi dete jos nije ozdravilo i da nemam lance za sneg :Pna sta je ona nazvala mm i rekla mu da sam ja dete NAMERNO razbolela da ne bi morala da je dovedem...i sta reci na ovoliku kolicinu gluposti,e pa tek sad je nece videti. :angry:

Sta sve necu da cujem !!!! Luda zena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sve necu da cujem !!!! Luda zena...

Nista mi negovori,sreca moja pa imam muza kakvog imam inace bi poludela od nje... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juče bili kod negovih, sad je njegov tata smislio da se beba treba zvati Milan jer je Milan podigao kuću u kojoj živimo :blink: :blink: :blink: a sveki hi hi sad kad je čula za Milana...sad joj je dobar i Mihailo hahahahahha (samo je jednom suptilno spomenula nekog čuvenog pijanistu Krunoslava...a mi kao ne vidimo na koju vodu ona tera vodenicu) a meni oni stvarno nisu jasni, ako smo mi smislili da je Mihailo šta bre ima oni da se mešaju. Mislim da imenu Milan ništa ne fali, ali opet mi ćemo da ga biramo, a ne oni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juče bili kod negovih, sad je njegov tata smislio da se beba treba zvati Milan jer je Milan podigao kuću u kojoj živimo :blink: :blink: :blink: a sveki hi hi sad kad je čula za Milana...sad joj je dobar i Mihailo hahahahahha (samo je jednom suptilno spomenula nekog čuvenog pijanistu Krunoslava...a mi kao ne vidimo na koju vodu ona tera vodenicu) a meni oni stvarno nisu jasni, ako smo mi smislili da je Mihailo šta bre ima oni da se mešaju. Mislim da imenu Milan ništa ne fali, ali opet mi ćemo da ga biramo, a ne oni!!!

Milan podigao kucu....zanimljivo....ahahahahaha jao Kikiriki draga sta ti sve prezivljavas a Krunoslava necu ni da komentarisem pobedio je definitivno! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juče bili kod negovih, sad je njegov tata smislio da se beba treba zvati Milan jer je Milan podigao kuću u kojoj živimo :blink: :blink: :blink: a sveki hi hi sad kad je čula za Milana...sad joj je dobar i Mihailo hahahahahha (samo je jednom suptilno spomenula nekog čuvenog pijanistu Krunoslava...a mi kao ne vidimo na koju vodu ona tera vodenicu) a meni oni stvarno nisu jasni, ako smo mi smislili da je Mihailo šta bre ima oni da se mešaju. Mislim da imenu Milan ništa ne fali, ali opet mi ćemo da ga biramo, a ne oni!!!

Stalno ti smisljaju imena za dete :angry:

Ma sta te briga, vase dete, mozete da ga nazovete kako hocete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stalno ti smisljaju imena za dete :angry:

Ma sta te briga, vase dete, mozete da ga nazovete kako hocete...

Majke mi... Njegov tata je u jednom od mejlova napisao o prioritetima koje bi trebalo da ima mm i u toj listi ja i beba smo zauzeli dva POSLEDNJA mesta i to beba konkretno poslednje a napred su njegova braća i mama, a sad smišlja ime :angry: maaaaarš!!! MM mu je odgovorio da je to možda njegova lista prioriteta, ali ne i mm-a gde smo mi na prva dva mesta... :D:P :P :PB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milan podigao kucu....zanimljivo....ahahahahaha jao Kikiriki draga sta ti sve prezivljavas a Krunoslava necu ni da komentarisem pobedio je definitivno! :D :D :D

Ndaaaaa Krunoslav...oću oću...sve trčim :angry: :angry: :angry:

Kao da su poludeli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majke mi... Njegov tata je u jednom od mejlova napisao o prioritetima koje bi trebalo da ima mm i u toj listi ja i beba smo zauzeli dva POSLEDNJA mesta i to beba konkretno poslednje a napred su njegova braća i mama, a sad smišlja ime :angry: maaaaarš!!! MM mu je odgovorio da je to možda njegova lista prioriteta, ali ne i mm-a gde smo mi na prva dva mesta... :D:P :P :PB)

Strasno, ma nek sastavlja on svoje prioritetne liste, a nek prioritete tm ostavi na miru, cuj ko mu je zivotni prioritet... Pa ti i beba naravno... Ma ne opterecuj se... Ima nas raznih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno, ma nek sastavlja on svoje prioritetne liste, a nek prioritete tm ostavi na miru, cuj ko mu je zivotni prioritet... Pa ti i beba naravno... Ma ne opterecuj se... Ima nas raznih...

Hvala bogu pa ni od koga ne zavisimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.