Posuđe

odgovora

Objavljeno

Svi aspiratori su bucni. Izuzetno. Ja ga zato i je palim samo brisem prasinu sa njega. 

Sto se bebi alarma tice. Postoji aplikacija besplatna za android. Namestis osetljivost zvuka ostavis telefon u sobi i kada se beba oglasi (ja sam namestala da se cuje cim V mlalcice zalenjka) tvoj telefon poziva broj koji so prethodno unela. Tako da sam ostavljala svoj telefon a bamestala da zvoni mm mobilni,a kad nije kuci-fiksni. Odlicno funkcionise. Bez greske. I ostane ti 4ooo u dzepu,minimum

Zone*, Jecy, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi aspiratori su bucni. Izuzetno. Ja ga zato i je palim samo brisem prasinu sa njega. 

Sto se bebi alarma tice. Postoji aplikacija besplatna za android. Namestis osetljivost zvuka ostavis telefon u sobi i kada se beba oglasi (ja sam namestala da se cuje cim V mlalcice zalenjka) tvoj telefon poziva broj koji so prethodno unela. Tako da sam ostavljala svoj telefon a bamestala da zvoni mm mobilni,a kad nije kuci-fiksni. Odlicno funkcionise. Bez greske. I ostane ti 4ooo u dzepu,minimum

Znam za to ali ja sam sama sa njima uglavnom a nemam fiksni ^_^ mozda neki stari fon da nadjem ako je opstao u kuci pa karticu da ubacim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne ukljucujem asp.dok T spava.

@Tackicca mrzi me da trazim mozes li mi napisari koja jw to app?

Mada sad razmisljam ako gagne bi aspirator probudio, garan fiksbi bi kad krene da se meskolji:lol: ali ajd da probam ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.