Posuđe

odgovora

Objavljeno

Ovde kod nas je isti nutri bullet tri puta jeftiniji. Identična stvar. Moja mama ga je kupila u Srbiji, a mi ovde, i kupili smo onda druge koji su jos jeftiniji i rade isti posao (Russel Hobbs-ov). Dobra stvar, mi ga koristimo vec duze vreme, koristim ga i za pravljenje kasica bebi, nama za smutije, sa povrćem, voćem, kostunjavim, milion kombinacija. 

Definitivno za da, ali nije neophodno da das toliko novac jer imaš jeftinije da ti neko nabavi u i inostaranstvu, ili uzmi Jeftiniju zamenu . ( to je samo cena marke, jeste bullet dobar, ali je nabudzena cena) 

da, vrlo moguce...ali treba znati koja je to jeftinija zamjena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A recite mi,da li je razlika izmedju buleta i obicnog blendera? Mene recimo to koci. Drugarica moze da mi uzme kod nje u inostranstvu za jefrinije oare nego sto je u Srbiji,ali ja sam u tom pitanju da li ima razlike. Jer blwnder kosta 20e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam pojma. Ja se samo bojim da gledajuci da ustedim ne uzmem nesto sto ne valja...ili nesto sto je samo kopija...pa da bacim pare.
Mitko, da li je taj tri puta jeftiniji nbulet isti kao i ovaj kod nas? Kako to znati?
Daj neki link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo jeftiniju varijantu Nutribulleta. Tacnije, ja sam pre 4 godine kupila aparat koji se zove Mr.Magic (60€) , kada sam dosla kod mojih u Srbiju videla sam reklamu za NB i shvatila da imam isti aparat. Nakon toga su brat i snaja dobili NB za svadbu i nakon koriscenja oba tvrdim da je isti aparat. Ima iste delove, identicno izgleda i radi. Pored ovog mog na trzistu ima jos dosta takvih aparata pa ako imate nekoga u inostanstvu neka vam uzme, cena NB je preterana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Earl Grey imaju li aparati Russel Hobbs tvoju preporuku? Kod nas su se pojavili pre koju godinu i ne znam nikog ko ih ima, a dizajn i boje su mi dobrih pet lestvica iznad ostalog na trzistu u istom cenovnom rangu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam, problem je u tome sto nemam nikoga u inostranstvu, bar ne nekog koga bih mogla da zamolim za tu uslugu.
A jel moze slika/link kakav je taj MrMagic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, evo link-a

https://www.otto.de/p/mr-magic-nutrition-mixer-700-watt-gratis-dazu-buch-mit-90-leckeren-rezepten-im-wert-von-19-99-491232034/#variationId=491236018

Ima ih dosta na taj fazon i svi rade isto. Mozda i u Srbijij postoji neka druga marka, jeftinija od NB.

Zone, ja imam Russell Hobbs aparat za kuvanje na pari, vec 4 godine i preporucujem.

 

 

Zone* i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Russel Hobbs je super. Mi smo i za ovde, i za more, pa i za vikendicu uzeli njihove aparate. Sve na drugačije fore za smutije, i za to za sta je namenjen i bullet i za svim smo zadovoljni.

moja mama je je nutri platila 16hiljada.

evo ovaj sa naše reklame u AT , a ja sam ga kupila na akciji u prodavnici tehnike Saturn. Kod nas imaš svuda da kupis, od 45€ do 250€, sa milion dodataka, recepata, mešavina za pravljenje itd. Moj sam platila 49,99€. I identičan je kao mamin i dobila sam sve isto kao mama.  

https://www.nutri-bullet.at/b-ware-nutribullet-extraktor-basis-set.html?___store=nutribullet_at&utm_source=GoogleShopping&&setcountry=AT&gclid=EAIaIQobChMI0I7Uu7v31AIV65ztCh1LWQmHEAQYASABEgL13PD_BwE

 

 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema teme pa cu ovdje....

Jel znate gdje mogu naci tj kupiti kuhinjsku vagu do 10kg? Nije digitalna a ni sa onom skazaljkom.
Ne znam da li se i uopste takve proizvode...kad budem za kompjuterom postavicu sliku a do tada koga ne mrzi da kuca na gugl vaga Marina- na tu foru trazim vagu.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema teme pa cu ovdje....

Jel znate gdje mogu naci tj kupiti kuhinjsku vagu do 10kg? Nije digitalna a ni sa onom skazaljkom.
Ne znam da li se i uopste takve proizvode...kad budem za kompjuterom postavicu sliku a do tada koga ne mrzi da kuca na gugl vaga Marina- na tu foru trazim vagu.

 

Ja mislim da se ovakve vise ne proizvode...

Videh onu malu, sa kukicom u lokalnoj prodavnici tehnike na izlogu. Bas sam se iznenadila:)

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iznenadih se opet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je to, Tackicce...ali kako sad da dodjem do nje, muke moje. Guglala sam al je naravno nema kod nas.

Zemljakinje moje, jeste li je gdje vidjele, ovakvu ili bar nalik njoj?

Zelim da je kupim i poklonim jednoj dragoj osobi.

Tako da sam se sad istovremeno i obradovala jer znam da je ima a i rastuzila jer je nema kod nas i ne znam kako da dodjem do nje:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow ima moja mama staru 30 godina :lol:

Jesi videla u kovačima,cungu,okovu?

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jedino da vidis da li neko radi dostavu za Cg ili ako neko ide putem Cg da ti donese. Mrni  tata tek u oktobru dolazi pa ti ne mogu pomoci sad :I

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow,tek kasnije videh da ti treba do 10 kg.Vidi u Centrometalu.

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, divne ste!:wub:

 

PM, pogledacu na ta mjesta pa ako ne nadjem do oktobra onda cu vidjeti preko Tackiccinog oca^_^:D;)

paper_moon i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

originalslika_stara-vaga-tara-10-kg--134

Papermoon, da joj nije ovakva?:lol:

E ovakvu(al ne bas ovakko nagrdjenu) ima moja mati i zato sam rijesila da joj kupim novu...jer ne mogu ovu vise gledati a ona se samo u nju kune<_<

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas mere bebe na takvim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitacu ovde jer nema teme...

Da ima neko ovaj aspirator ili da znate nekog ko ima...

Imam problema sa zeeestoookoom bukom. Taj lim je valjda toliko tanak da od jacine aspiracije podrhtava i po meni izaziva veliku buku. Znaci bukvalno kad sam u blizini ja ne cujem sta mi neko prica. Sad nzm da li je to-to ili mozda kod montaze nesto nije dobro uradjeno... Mada nije da je neka filozofija okaciti:rolleyes: ali kao nadam se da je to u pitanju.

Screenshot_20180128-103452.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone imam ja ugradni aspirator. Bucan je prilicno, isto ne cujem nista dok sam pored njega. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, pa bas me ne utesi:( Nama su kuhinja, trpezarija i dnevna skoro pa jedan prostor i stvarno ne mogu bas da funkcionisem kada asp.radi. Onako iritira me, jeste jak dobro vuce i sve sam mislila navicicu se ali evo 7 meseci i ne mogu nikako.. Ponadala se da je mozda nesto resivo ta buka. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu za ovu bebu bebi alarm da uzmem, jer kad ukljucim to cudo, plus D mali, nema sanse da ista cujem bebicu :lol: i sada sada D spava a ja kuvam stalno trckam da ga obidjem, jer nista ne cujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemojte lupati glavu uzalud, ne postoji tih aspirator (a da je od onih pravih, efikasnih):) Kako on meni lepo obavi posao, ne bih mu zamerila ni da je 3x bucniji :D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.