Posuđe

odgovora

Objavljeno

Koristite li ovo posuđe, ja sam zaluđenik već godinama, pa da čujem i vaša iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prvi put cujem za to posudje od tebe,neznam ni kako izgleda... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto :unsure: , jel to nesto tipa ceptera ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooooo breeeee kad citam ko azbuku naravno da neznam sta je :blink:

Ima moja sveki a i ja imam neke dve cinije,to je ono posudje sto se ispusti vazduh i hrana duze traje,meni je ok,al nisam bas nesto posebno vezana za njih...ovde je to bilo popularno pre 10-15god i bilo jako skupo a sad mislim da nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D Kako si me nasmijala...

Eto vidiš koliko mene drži ta zaluđenost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa meni se iskreno svidja dizajn, lepih stvari ima,

jel imas ti nesto od toga jel isto toliko korisno kolko izgleda lepo na slici??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam magični mikser(između ostalog)...svakodnevno koristim, a najčešće za nes kafu, znači u kafiću ne popijem takvu...

A za dizano tijesto...ma milina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek cek ajde malo detaljnije na kom principu radi nije magicno :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je mama kupila dosta stvari, a nesto sam kupila i ja. Imam kutiju za hleb, Kraljicinu ciniju (to je ta za testo), ciniju za mucenje palacinki, par obicnih cinijica za odlaganje u frizider. Ja sam kupila musemu za pohovanje i secko (rucni) za luk, sargarepu... Ni jedno ni drugo ne koristim. Musema mi je velika i jedva je operem, a secko kad napunim lukom nemam snage (a nisam neka sitna zena :lol: ) da okrecem.

Korisitm kraljicinu ciniju, ciniju za hleb i za palacinke. Ona mi je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, i ja prvi put cujem za ovo ali dobro ja i nisam neka domacica tako da to nije iznenadjenje c015.gif Moj svekar ima Zeppter i stvarno je mocna stvar, stavis sve u serpu (bez postovanja reda tvrdoce) poklopis, stavis na najslabije i odes i zaboravis da si stavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, nisam čula za ovo nikad...mada, ako znaš da kuvaš i jelo iz običnih šerpi bude ukusno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nisu šerpe...a kada bi probala zamijesiti dizano tijesto vidjela bih razliku...

I ja ima Zepter komplet i stvarno je istina što Ana kaže...pasulj skuham ujutro i do navečer je toplo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da si u pravu Ruskinjo ali ovo su stvari koje nam olaksavaju "posao" u kuhinji. NPR (posto sam videla da u ponudi imaju i "nozic" za ljustenje ) "nozic" je cudo. Mi naravno nemamo ovaj od Tupperware vec neki "obicni" placen svega stotinak dirana i stvarno evo vec godinu dana ga koristimo i ok je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, pa onda je naslov teme trebao drugačije da glasi...npr.pomagala u kuhinji, a ne posuđe, ako nije posuđe... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogrešno si razumjela....

Plastično posuđe...ne znam kako bih definisala...uglavnom nisu šerpe kako si ti pomislila. Ali u svakom slučaju prava stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pregledala sam katalog,mi imamo one cinije plitke kao sto im poklopac sluzi kao posluzavnik i nervirajume pa ih ne koristim jer neumem da ih zatvorim a kad i uspem ne umem da ih otvorim a i to je kod sveki ja sam dobila jednu veliku i jednu malu za u frizider,ima ono za hleb al ga ne koristi,ima i to za testo,isto ne koristi a ja nikad nisam ni probala,sejker takodje,ima i one kutije za zamrzavanje i onu cedajku za sok sa mericom samo je sve to u drugoj boji nego u katalogu a koja im je cena,npr onim cinijama za frizider?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve zavisi od modela...

ali od 10 eura...pa do 50 eura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.tupperware.hr/cps/rde/xchg/cmc1/hs.xsl/87.html

Evo link do kataloga!

Uf...ja ne znam kako bih mogla zamisliti kulinarske čarolije bez njega, nije reklama...već sam stvarno mislila da je i kod vas zastupljen!

Jel se ti bavis s tim ili.... ?

U principu, dosta mi je skupo bilo pre par godina a ja i nisam neka domacica... sad bih vec mogla da razmislim o Taperveru (po azbuci :) )

Interesovale su me posebno stvari za bebe tj ove kasicice sa kutijom. Imas li ih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo izgledaju ove posude- jako atraktivno i veselo, al ocigledno su i prakticne. :)

Ja sam domacica :lol: al takva koja se u kuhinji (i u zivotu) opredeljuje za prirodne materijale- staklo, keramiku, porculan, drvo... tako da mi je i posudje, cinije, merice, mutilice isl od tih materijala... Ima i plastike ponekad (i silikona), al uglavnom samo na rucicama. Sta cu kad tako volem... :rolleyes:

Ideja Zepter Vacuum System-a recimo mi se jako dopada. Veliki plus su mu staklene cinije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tcare_bowl_500_ml_large.jpg

Baby_spoon_large.jpg

Ne bavim se prezentacijom i prodajom, već samo naručujem...sada sam naručila ove kašike i super su mi zbog kutijice, a nije skupo oko 7 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby_spoon_large.jpg

Ne bavim se prezentacijom i prodajom, već samo naručujem...sada sam naručila ove kašike i super su mi zbog kutijice, a nije skupo oko 7 eura.

Dodju dve, i kostaju 15KM, kod nas jedna zena to radi, ali ona odmah hoce kod tebe i prezentaciju da obavi, zato mi se kod nje ne narucuje :(. I meni su zbog kutijice prakticne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u stanu će biti prezentacija oko 15.11. Okupim društvo, malo se zezamo, spremim večeru i bude nam super...naravno ne držim ja prezentaciju...

Ako si zainteresovana...naleti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prvi put cujem za to posudje od tebe,neznam ni kako izgleda... :rolleyes:

Ni ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.