Posuđe

odgovora

Objavljeno

žene da vas pitam :D jel ima neko Dry Cooker? radi li posao ili jok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

žene da vas pitam :D jel ima neko Dry Cooker? radi li posao ili jok?

Ma ništa posebno... Skoro pa ko teflonski tiganj u kome se ne lepi ništa od klope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

žene da vas pitam :D jel ima neko Dry Cooker? radi li posao ili jok?

Jok... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta, nemas ga, ili ga imas a ne radi posao ? Jel to ono keramicko posulje ?

Ima ga sad i Delimano u ponudi i ne znam kakvo je... I ne znam ni da ga neko ima...

Ja sam mislila da Shveca pita za onaj običan, koji se prodaje već godinama, a pre 10god bio baš popularan kod nas :)

Ovaj:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima ga sad i Delimano u ponudi i ne znam kakvo je... I ne znam ni da ga neko ima...

Ja sam mislila da Shveca pita za onaj običan, koji se prodaje već godinama, a pre 10god bio baš popularan kod nas :)

Ovaj:

Ja dobila to čudo za mladence i sve zaboravim da ga imam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobila to čudo za mladence i sve zaboravim da ga imam :lol:

aj skuvaj nešto pa javi jel radi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta, nemas ga, ili ga imas a ne radi posao ? Jel to ono keramicko posulje ?

Nije keramičko...imam ga...ne može bez ičega da se peče, dinsta, kako oni to reklamiraju...šta li već...kao meso se kuva u svom sopstvenom soku..ma, da kako da ne...

dry-cookerslikao1112548.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toooo me je zanimalo... znači da ne bacam pare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toooo me je zanimalo... znači da ne bacam pare :D

Ma jook. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toooo me je zanimalo... znači da ne bacam pare :D

Ma kakvi da bacaš pare, bolje kupi tefal šerpu i Bog da te vidi. Ovaj moj se uključuje u struju pa me baš nešto smara da ga koristim. Uživam sa moje dve tefal šerpe, malo ulja i milina...o pranju neću da pričam, lakše operem šerpu nego čašu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiram da ovih dana kupim neki ekspres lonac. Imate li predlog, koja marka?

Hocu nesto bas kvalitetno sto ce mi sluziti mnooooooooogo godina. :D

i ima li stvarno kakve ustede struje kad se kuva u njemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim te lonce, od rodjaka mm je zena prosle godine umalo stradala od istog eksplodirao je iz cista mira, mi ih nikad nismo imali niti cemo..tako da ti nisma od pomoci ali se ja bojim tih lonaca..

i ja :D baš me strah :D plina se ne bojim, čak mi je i ploča kombinovana, ali eskpres lonac mi je babaroga :D

meni treba posuđe, baš baš... imam par šerpi... nemam nikakve ni kalupe za tortu, ne znam ni gde bih ih kupila, nemam ni nikakve lonce, ni tepsije...

ajte dajte neke preporuke, koja marka, koliko šerpi mi treba... da kupim neki set od 20 delova ili da kupujem posebno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas pekla palacinke i poludela sam... htela sam odmah otici u Metalac i kupiti tiganj za palacinke, jer je nas propao.

Koju firmu sem Metalca mi preporucujete da pogledam?

I kakav tiganj za palacinke vi imate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas pekla palacinke i poludela sam... htela sam odmah otici u Metalac i kupiti tiganj za palacinke, jer je nas propao.

Koju firmu sem Metalca mi preporucujete da pogledam?

I kakav tiganj za palacinke vi imate?

Ja ću dosaditi svima...tefal i samo tefal, tiganji i šerpe. Imam veliki tiganj, za palačinke, vok, šerpu jednu veliku i jednu koja je kao duboki tiganj. Održavanje je bez premca, već sam pisala da mi je lakše da operem šerpu nego čašu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam najobicniji, platila sam ga 5evra i odlicno mi sluzi.

A moja majka ima DELIMANov i odlican je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ti nema mama neku serpu od Delimana?? Kakva je ? Ovde mi zena u radnji rece da ce se skupljati neki bodovi pa ce biti 50% Delimano pa bih porbala, sa serpama sam slaba, tj imam, ali nisu neke..

E nema nista drugo osim tiganja. Ovaj je bio na akciji, i mogu ti reci da je odlican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tefal sa onim crvenim krugom na sredini,najbolji za palacinke.Samo je malo zeznut ako se ogrebe,mozes samo da bacis,ali zato koristi drvenu kasiku.

Meni je super koristim ga vec 4 godine i kao nov je.Nema sanse da se zalepi.

M@r@ i Kamilica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gdje da pitam pa cu ovdje.

 

Ovaj Nutribullet sto se reklamira....kupiti, da ili ne? Zasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gdje da pitam pa cu ovdje.

 

Ovaj Nutribullet sto se reklamira....kupiti, da ili ne? Zasto?

Evo naseg iskustva - mi smo kupili jer moj sin od voca jede jabuke i breskve, ostalo nece ni da vidi. Kod prijatelja je hteo da jede (pije) miksano voce razno, bukvano sve sto moze da se kupi. Tako da smo mi resili da kupimo i probamo... i dalje jede (u komadima) jabuke i breskve ali miksano moze sve - maline, borovnice, kajsije... sve ono sto sezonski dolazi na pijacu... 

A onda su se i ostali ukucani navukli, malo miksamo malo grickamo voce.

Nisam ekperimentisala sa povrcem, osim sargarepom i mladim spanacem

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

. Greska :)

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela da kupim,ali sve razmisljam sta ako to radi i obican blender,posto mi na reklami tak deluje... jednino sro ja nisam probala da ubacim vodu u blender. A sad ni ne mogu jer sam razbila ciniju. Ali mene kocinto. Da li dati tolike pare ako nesto jeftnije isto to idradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ne znam. Razmislicu jos.

Cudno da ga na cijelom forumu samo majat ima...no dobro, mozda nekoga mrzi da pise o tome.

U svakom slucaju, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde kod nas je isti nutri bullet tri puta jeftiniji. Identična stvar. Moja mama ga je kupila u Srbiji, a mi ovde, i kupili smo onda druge koji su jos jeftiniji i rade isti posao (Russel Hobbs-ov). Dobra stvar, mi ga koristimo vec duze vreme, koristim ga i za pravljenje kasica bebi, nama za smutije, sa povrćem, voćem, kostunjavim, milion kombinacija. 

Definitivno za da, ali nije neophodno da das toliko novac jer imaš jeftinije da ti neko nabavi u i inostaranstvu, ili uzmi Jeftiniju zamenu . ( to je samo cena marke, jeste bullet dobar, ali je nabudzena cena) 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde kod nas je isti nutri bullet tri puta jeftiniji. Identična stvar. Moja mama ga je kupila u Srbiji, a mi ovde, i kupili smo onda druge koji su jos jeftiniji i rade isti posao (Russel Hobbs-ov). Dobra stvar, mi ga koristimo vec duze vreme, koristim ga i za pravljenje kasica bebi, nama za smutije, sa povrćem, voćem, kostunjavim, milion kombinacija. 

Definitivno za da, ali nije neophodno da das toliko novac jer imaš jeftinije da ti neko nabavi u i inostaranstvu, ili uzmi Jeftiniju zamenu . ( to je samo cena marke, jeste bullet dobar, ali je nabudzena cena) 

Eto ti bizMisa :D

svejedno i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.