Posuđe

odgovora

Objavljeno

5qn-181670.jpg

xyh-181670.jpg

s8k-f854f7.jpg

Uhhh to je komplikovano...ovo samo zatvris,otvoris na jednom kraju i pritisnes poklopac da izadje vazduh i vratis i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Exp._bowls_4.3_L_2.5_L_1.3_L_large.jpg

Ovo su fantastične klasične posude, bukvalno vječne. Samo zatvorite i lagano ispustite zrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Exp._bowls_4.3_L_2.5_L_1.3_L_large.jpg

Ovo su fantastične klasične posude, bukvalno vječne. Samo zatvorite i lagano ispustite zrak.

Ma da,samo bitno da se nozem ne ostete unutra i to je to...a znas za onu foru kad nesto nisi sigurna dal je pokvareno,stavis u ciniju,zatvoris i sacekas i ako nije u redu za 10 min pozeleni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Istina, npr. sir...odmah počne da čudno smrdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da a salama pozeleni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cekam da mi ovih dana stigne kraljica. Sejker je takodje ooooooodlican,ma sve je dobro. Da li ste videle sto imaju sada ove nove serpe? Malo su zacepili sa cenom,a i imam cepter pa ne treba preterivati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja majka je kupila dosta stvari,posle neke prezentacije,tako da i ja ima par posudica sa poklopcima...Znam da je skupo,a da li vredi tih para i nisam nesto strucna da procenim.U svakom slucaju je lepo imati i lepo plasticno posudje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veceras je kod mene bila prezentacija tapervera,pocela neka rodjaka da radi pa aj prvo kod mene da probije led.Kupila sam onu pufnicu za ukrasavanje torti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta pufnica je extra...nećeš požaliti. Srećno pravljenje i ukrašavanje poslastica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko kosta ta pufnica?Hocu i ja pufnicu.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je oko 15 eura, ali nisam sigurna...moja mama ju naručila...

Squeeeze_it_large.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad videh pitanje. Ja sam je platila 2.080,00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta pufnica je extra...nećeš požaliti. Srećno pravljenje i ukrašavanje poslastica!

Hvala draga,zovem te na degustaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.tupperware.hr/cps/rde/xchg/cmc1/hs.xsl/87.html

Evo link do kataloga!

Uf...ja ne znam kako bih mogla zamisliti kulinarske čarolije bez njega, nije reklama...već sam stvarno mislila da je i kod vas zastupljen!

sad tek vidim ovu temu :rolleyes: eh pa moram se sloziti sa tobom jer nema sta nemam od tih posudica,malih,velikih ma svakakvih,neunistive su. najvise koristim onu kao merica ali i za mikser sto ide jer ima one duple poklopce pa mali skines da ne prska na sve strane kad miksas i milina ej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto bas iz katalog imam proizvode sa strana 10,18,22,43,53,54 i jos ponesto sto nema u tom katalogu,ma sve je super stvarno izdrzljivo posudje nema sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imamo skoro ceo katalog. Nesto sam kupila a dosta dobila kao poklon posto sam nihov prezentator odnosno clan. Najvise koristim ciniju za dizanje testa i podlogu, a preporucila bih univerzalne posude koje su slozive jedna na drugu, stede prostor a mogu da se koriste u ostavi ili u frizideru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao drage moje kako mi je denas prilikom farbanja jaja pomogla ona taperver stvarcica za jaje. Ne znam kako bih to nazvala, ali radi poso. Moja snajka se bavi prodajom tapervera i pre nekih mesec dana da Jani tu stvarcicu kao da se igra. Ja se danas setila i bas mi je posluzila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dosta posudja mama mi kupuje stalno :D sinoc sam bila kod drugarice na prezentaciji i kupila sam onaj mikser kao sejker i super je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo posudje koristite? Razmisljala sam da kupim delimano posudje pa me zanima da li neka od vas ima i sta mislite da li je dobro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo klasično emajlirano posuđe koje je slično zzepteru. Duplo dno, sa regulatorom na poklopcu i sl. Za sada sam zadovoljna.

Što se tiče pomenutog suđa... nisam pametna jer sam generalno skeptična po pitanju svega što se "reklamira" i prodaje preko tele shopa. Jednom sam nasela i više NIKADA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo posudje koristite? Razmisljala sam da kupim delimano posudje pa me zanima da li neka od vas ima i sta mislite da li je dobro?

Ja ima Zepterov komplet od 5 šerpi i meni je to fantastično posuđe, opravdava cijenu-što se mene tiče.

Na drugom mjestu mi je Metalac...Osnovno pravilo kod moje kupovine šerpi je da je posuđe teško...a kod obojenih da je unutrašnjost crna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam skepticna prema top shopu, ali mi je ovo delovalo ok. Mislim, keramicko posudje, kuvanje sa malo ulja i tako to... Ne znam sta da radim. Cepter mi je preskup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam IZUZETNO razočarana u Metalac jer spoljni "emajl" popuca vrlo brzo. Baš su počeli da fušerišu sa kvalitetom.

Meni se do sada najbolje pokazalo Koning ili tako nešto (nemačka firma). Stvarno su odlični a pristojni sa cenama npr teški duboki tiganj je oko 2500-3000 din. a možeš da "ubiješ" sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam skepticna prema top shopu, ali mi je ovo delovalo ok. Mislim, keramicko posudje, kuvanje sa malo ulja i tako to... Ne znam sta da radim. Cepter mi je preskup...

I jedna šerpa se isplati...samo jedna...od npr.3 litre za variva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam IZUZETNO razočarana u Metalac jer spoljni "emajl" popuca vrlo brzo. Baš su počeli da fušerišu sa kvalitetom.

Meni se do sada najbolje pokazalo Koning ili tako nešto (nemačka firma). Stvarno su odlični a pristojni sa cenama npr teški duboki tiganj je oko 2500-3000 din. a možeš da "ubiješ" sa njim.

Mi imamo kod kuce to posudje i skroz je upropasceno <_< Mama je debelo platila taj njihov set, a otisle su rucice, termostati na poklopcima su popucali. Ma nikako nije zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.