Kako možemo znati da li nosimo devojcčicu ili dečaka?

odgovora

Objavljeno

i meni pol istina trudnoće različite.

1. Spavala sam kao koala 22h dnevno,malo više gorušice,nesanice mnogo češće  u trecem trimestru....linea negra vidljivija i jača. Bez mučnina i bez gadjenja na hranu.psihicki očaj,jedva sam dočekala da se porodim a i mnogo manje sam bil okretnica i pokretnija.

2.paihicki odlično! Fizički još bolje! Spavam odlicno u trecem trinestru,gorušice slabe,gadjenje na dimljeno meso,slaninu i šećerac. Nije mi se spavalo uopšte u prvom trimestru ali me često bolela glava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni u obe trudnoce do 25. nedelje govorili obrnut pol od onog koji sam rodila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas je dr sama pitala u 19.nedelji da li hocete da vam kazem pol. Mi smo rekli pa recite ako ste sigurni i ona kaze Devojcica. :) Na sledecem UZ u 25.ned smo je pitali da potvrdi samo i ona je rekla definitivno devojcica. E sad kada sam bila hospitalizovana radili su mi UZ na prijemu i ova dr sve govori u muskom rodu. Po merama sve MU je vece.. :huh:Rekoh sta govori ova dr, ali dosla sam da legnem zbog problema koji sam imala i pored toga sludjena, guzva isl.da bih je sad jos pitala za pol. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni moj dr od 12 nedelje govori dečak,dečak,penis,vrh penisa,penis,mošnice.... svaki pregled! A dr na privatno na expertnom je pitao samo da li znamo pol i šta nam je rečeno i kao potvrdio. 

Rekao mi je i kad nisam bila sigurna da lj želim da znam ili da ostane iznenadjenje. Ali posto je rekao dečak rek’o teško da će pisa da otpadne tako da je i moja želja za iznenadjenjem otpala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahah Kru, naravno da nece pisa da otpadne ukoliko je zaista ima, ali cesto se desi da, ukoliko je losiji apart, odnosno zastareo ili dr ne ume bas lepo da rukuje ili gleda, pogrese I umesto pupcane vrpce misle da je pisa pa kazu decak , ili u ranoj trudnoci kada se kod decaka jos uvek nije sve spustilo kazu devojcica.

Meni su oba puta lepo videli, cak smo I mm I ja lepo videli da je devojcica, svaki sledeci uz je samo potvrdio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mojoj Anici otpala piša. :) 

k a m i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam za x slučajeva zato čekam da se porodim,ali dr na privatnom ima bas dobar uzv pa valjda bar on nije pogrešio ali uskoro ćemo saznati :D

ali toliko mi priča dr o penisu mog dereta da sramota ako je toliko puta pogrešio :D

n jednom uzv je gledao protok pupcanika i nije bio između kogu a između nogu se videle butine pa pisa i jajca pa mislim da jeste ali svakako minje i dalje ne bitno oa se ne opterećujem....biće mi samo zao para za garderobu jer bas ne mogu da se razbacujem ali ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.