Najlepse izjave jacih polovina

odgovora

Objavljeno

zabavljali smo se malo vise od tri meseca. taj dan je bio kod mene i predvece se vratio kuci (ziveli smo udaljeni 35km).. posle dva-tri sata smo se culi i samo je rekao

E, JA CU SAD OPET DA DODJEM!!!

sedeli smo u kolima i pricali a on je bio nekako odsutan, pa sam pomislila sta se vracao ako me ni ne slusa a on je onda rekao JA NE ZELIM VISE DA OSTAJEM BEZ TEBE, NITI DA TE OSTAVLJAM.. NE MOGU DA SPAVAM U KREVETU KADA TEBE NEMA.. NE MOGU DA RADIM JER SAMO MISLIM NA TEBE A TEK SAM SE ZAPOSLIO..

HOCES LI TI DA POSTANES MOJA ZENA, JA NE VIDIM SVOJ ZIVOT BEZ TEBE..

to su neki delovi koje sam zapamtila..

takodje ono sto najvise volim ako ja ostannem kod mojih a on mora u ns zbog posla, toliko topline osetim u njegovim recima KAKO MI NEDOSTAJETE..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja placem sto sam OPET dobila menstruaciju a moj muz sav slomljen zbog mojih suza i ocaja govori:hajde ne placi,sta ce ti beba,sta ce ti...pa pogledaj u kakvom svetu zivimo...sta ce ti beba?

Te su me reci kupile za ceo zivot!I volim ga najvise na celom svetu!I zajedno smo evo deveta godina.I imamo nasu BEBU hvala milom Bogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic mi cesto govori lepe stvari,ali meni najdraze su "Ti si sada moja porodica" i "Ne bih te menjao ni za 100 normalnih" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Zasto mislis da te ne volim?" kaze on sinoc, i nastavi da gleda TV... :angry:

:lol: :lol: ....ovo se meni stalno dešava :lol: ....al' kada bolje razmislim :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic mi cesto govori lepe stvari,ali meni najdraze su "Ti si sada moja porodica" i "Ne bih te menjao ni za 100 normalnih" :)

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricamo ja i mm sinoc koliko cemo jos da ostanemo zajedno... I dosli na temu da l bi on mene dao za malo vise para ,kaze nema sanse jer takva kao ja se vise nikad ne radja... Bas nesto neverujem .. Ali ajde...

Doslo mu je izgleda iz d***** u glavu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ....ovo se meni stalno dešava :lol: ....al' kada bolje razmislim :angry:

Haha, znas o cemu pricam! :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Zasto mislis da te ne volim?" kaze on sinoc, i nastavi da gleda TV... :angry:

e Boki obozavam te :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jako puno pricam i nazalost pola od toga u zadnje vreme je:opet nisi izneo smece,ostavio upaljena svetla,nisi uzeo.... i u nedogled ... I tak o me je pre nekih mesec dana jako iznenadio i obradovao kad mi je rekao da mu nedostaje moj glas,nekako je kuca prazna bez mog glasa... (Bila sam bolesna,promukla)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doslo mu je izgleda iz d***** u glavu :D

ma kako da ne.. posle se toga nije ni secao ... ipromeno pesmu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e Boki obozavam te :lol::lol:

p040.gif

Ima on dosta izjava, ali bi se vise mogle svrstati u "najsmjesnije izjave". :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

" A znas da smo ti i ja jedno drugom sve u zivotu "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"...znas za radost koju mi pricinjavas svojim osmjehom,dodirom,ljubavlju,znas za ponos koji budis ,to sto si moja,to sto si bolja od drugih,to sto Te imam...i to sto imamo naseg Andjela.Volim Te,jedino moje!"

P.S.Jedna od sms poruka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, tigrice, kako je on romantican. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"...znas za radost koju mi pricinjavas svojim osmjehom,dodirom,ljubavlju,znas za ponos koji budis ,to sto si moja,to sto si bolja od drugih,to sto Te imam...i to sto imamo naseg Andjela.Volim Te,jedino moje!"

P.S.Jedna od sms poruka...

Jao Tigi sto je romantiiicannnnnn :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj muž je postao jako interesantan od kad sam trudna, ne govori on nešto preteranp lepo ili romantično kao velike izjave ljubavi ili pažnje... on postaje najinteresantniji kad uveče legnemo u krevet evo da vam dočaram: ja legnem u standardnu pozu sa strane i obično provedem nekih 5-10 min nameštajući jastuk, kad se konačno namestim opet ne mogu da zaspim jer imam uvek neki čudan osećaj da me neko posmatra :rolleyes: . otvorim oči i vidim mod muža sa velikim kezom na licu kako gleda u mene i onda izgovori sledeće " kako si ti lepa, mogu celo veče da te gledam lepotice moja" tada me poljubi i nakon toga i ja i on ubrzo zaspimo, ritual se ponavlja svako veče :) nekad mi je toliko simpatičan a nekad, kad sam ja jako umorna, ume malkice da me iznervira ali na kraju uvek zaspin sa osmehom na licu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam se porodila(a bilo je iznenada 6 nedelja ranije) prva noc razdvojeni i salje meni dragi ujutru sms da nije spavao celu noc jer je trazio po krevetu ali nije imao koga da zagrli.......to mi je tako slatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj muž je postao jako interesantan od kad sam trudna, ne govori on nešto preteranp lepo ili romantično kao velike izjave ljubavi ili pažnje... on postaje najinteresantniji kad uveče legnemo u krevet evo da vam dočaram: ja legnem u standardnu pozu sa strane i obično provedem nekih 5-10 min nameštajući jastuk, kad se konačno namestim opet ne mogu da zaspim jer imam uvek neki čudan osećaj da me neko posmatra :rolleyes: . otvorim oči i vidim mod muža sa velikim kezom na licu kako gleda u mene i onda izgovori sledeće " kako si ti lepa, mogu celo veče da te gledam lepotice moja" tada me poljubi i nakon toga i ja i on ubrzo zaspimo, ritual se ponavlja svako veče :) nekad mi je toliko simpatičan a nekad, kad sam ja jako umorna, ume malkice da me iznervira ali na kraju uvek zaspin sa osmehom na licu :)

Dragana ovo je baš simpatično, pa i ja bi svako veče zaspala sa osmjehom da meni moj muž tako nešto kaže... Mada mm meni svaki dan govori kako me voli i kako sam ja jedina, najbolja, najljepša i savršena žena i da mu je drago što sam njegova. A najčešća mu je " aj lav ju maj vajf" i to mi bude tako simpatično.... A pored njegovih silnih izjava ljubavi ja se sva istopim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"...znas za radost koju mi pricinjavas svojim osmjehom,dodirom,ljubavlju,znas za ponos koji budis ,to sto si moja,to sto si bolja od drugih,to sto Te imam...i to sto imamo naseg Andjela.Volim Te,jedino moje!"

P.S.Jedna od sms poruka...

Predivno, jedna od najljepših izjava ljubavi... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Kakva god da postanes,ili se promenis spolja-uvek ces biti lepa,jer ti je dusa lepa."

"Dovoljno mi je samo da si srecna"

"Svaki put kada si daleko od mene,osecam da nisam ceo,i tada razumem da nije slucajno sto smo zajedno,vec da je sam zivot zeleo da ga zivimo zajedno"

"Svaki pocetak je tezak,ali je najlepsi pocetak Zivota,zato uzivajmo"(kada nam se rodio beban)

"Vidim samo tebe-gde god gledam"

"Zelim da vodim ljubav sa tobom...celog svog zivota"

"nikada u zivotu nisam verovao u nekoga kao sto verujem u tebe"

Ima jos:)Na grckom lepse zvuce,ovo je moj slobodan prevod:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Maro, bas si me raznijezila (odn. tm :) )... Jako lijepo.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Maro, bas si me raznijezila (odn. tm :) )... Jako lijepo.. :wub:

A ja kao duduk,ne secam se kad sam uzvratila lepom recju.Sram me bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.