Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Citam vas pa sad tek vise nista ne znam.

Sledece nedelja idem u kupovinu sitnica, pa sam mislila da odmah uzmem i pampers 1-e sad ne znam da li ovaj obican ili premium jer bas ima jako razlicitih iskustava?!

[/quot

Moja preporuka je Beby love ;) ,nemoj ni da misliš na Pampers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno koristim PUFIES, nisu lose, mekane su! Ima li neko iskustva sa SUPPRIMS? Kod nas ima pakovanje 80kom+20kom gratis, oko 15Evra. Ako ne sta drugo, bar se isplate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trta ides li ti ikad u Kranj...tamo ima cini mi se Muller da probas njihove pelene , mi smo samo ampers 1 koristili i prelsi na ove ne da su dobre meni najbolje...a kostaju 5.6 eur 40 komada mislim da nema jeftinijih...

Pelene više ne menjam, nadam se da ćemo uskoro da ih se otarasimo. Inače Lumpi 80 kom (br.4) košta 11,99€ - dođe ti na isto. Za 80centi neću da se maltretiram da idem u Muller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pelene više ne menjam, nadam se da ćemo uskoro da ih se otarasimo. Inače Lumpi 80 kom (br.4) košta 11,99€ - dođe ti na isto. Za 80centi neću da se maltretiram da idem u Muller

Ovo je dosta povoljno, nadam se da ih ima i kod nas ;)

E imam jedno pitanje, malo cudno, ali aj pitacu. Koju velicinu pelena koristite?

Ona u kojoj se uklapa kilaza vase bebe? Kako da objasnim...moja je bebana teska recimo 9kg, i po meni joj bolje pasu one pelene od11kg do npr25kg, kako vec, nego one od 9kg d0 18kg(ili recimo od 8 do 16kg, lupam)...ne znam da li sam bila jasna...ko je razumio, shvatio je, nadam se... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja preporuka je Beby love ;) ,nemoj ni da misliš na Pampers!

Sad mi skoro rece snaja da nije zadovoljna s njima. Neku traku je spominjala, da li veljda nemaju ono elasticno oko nogice ili tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako ima Merkator onda ima, ako nema Merkatora onda ih nema jer je to njihov proizvod i samo se kod njih prodaje...

Ili neka prodavnica koju je merkator kupio. U Bg ih nije bilo ni u Mercatoru, sad je Mercator kupio Roda markete i sad ih ima i tamo. Ne znam kako je u Podgorici. A ovde sam zaboravila koliko su, znam da je 70 komada (br.5) ispod 1500 din.

A što se tiče brojeva, znam da sam Ani ranije prelazila kad dođe 2 kg preko (npr. ako broj počinje od 12 kg, ja sam čekala da Ana ima 14 kg u suprotnom su joj bile velike), ali to je sve individualno i od proizvođača do proizvođača se razlikuju brojevi. Npr moja kuma kupuje neke pelene (zaboravila sam proizvođač) za dete od 9 meseci br 5!!!! A mojoj Ani sam skoro prešla na 5, a ima dve godine (lumpi kreće 5 od 12 kg).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s5j-labell.jpg

Ове пелене ми користимо. Има их у Интерексу, паковање кошта око 1200 дин. Презадовољна сам, никада нису пропустиле, а и не смрде као Памперс. Препоручујем. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi skoro rece snaja da nije zadovoljna s njima. Neku traku je spominjala, da li veljda nemaju ono elasticno oko nogice ili tako nesto.

Ma kakvi,sve je super baš,moja drugarica kaže da su joj 'grube' ali ja ,veruj mi,ništa 'takvo' ne primećujem,jesu malkice deblje od pampersa ali zato nemaju onaj rozni 'miris' na domestos <_< ,odlične su :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni je najbolji Pampers,ali onaj beby dray.One najnovije nisu bas toliko dobre,ali ove su nezamenljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi koristimo pampers Baby Dry (zeleni), i bas sam zadovoljna njime, a uzela sam i Simply Dry (narandzasti) da probam i nije dobar, grub je i deblji od zelenog

a kad predjemo na 4-ku probacu active-fit...

mada vidim svi hvalite DM-ove Baby Love, pay cu mozda i njih da probam dosta su jeftinije od pampersa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za sada koristimo pampers Active Baby, ali mislim da cemo uskoro da menjamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za sada koristimo pampers Active Baby, ali mislim da cemo uskoro da menjamo...

Mi smo to koristili od Haninog rodjenja i sad smo menjali zbog osipa koji ima i skoro se sve povuklo, ima jos cetiri tackice koje nikako da prodju ali sustina je da je sve nestalo cim smo presli na Huggies posto mi druge nisu dostupne. Mogu reci da sam zadovoljna ovim pelenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram sad kad otopli da predjem na narandzasti pampers ,on je bas tanak , nislim da nema tanjih pelena... Samo ga nesto nisam vidjala u poslednje vreme :blink: ili mozda nisam obratila paznju :unsure:

Sanja nikako Markiću te narandžaste... one nemaju onu elastičnu traku za lepljenje i spadaju... te narandžaste su samo za bebe koje leže ( tj ispod 6 meseci :P )

Ovo je dosta povoljno, nadam se da ih ima i kod nas ;)

E imam jedno pitanje, malo cudno, ali aj pitacu. Koju velicinu pelena koristite?

Ona u kojoj se uklapa kilaza vase bebe? Kako da objasnim...moja je bebana teska recimo 9kg, i po meni joj bolje pasu one pelene od11kg do npr25kg, kako vec, nego one od 9kg d0 18kg(ili recimo od 8 do 16kg, lupam)...ne znam da li sam bila jasna...ko je razumio, shvatio je, nadam se... :huh:

Ne gledam na kilažu već na to kako bebi stoje...

Sad mi skoro rece snaja da nije zadovoljna s njima. Neku traku je spominjala, da li veljda nemaju ono elasticno oko nogice ili tako nesto.

Sa baby love sam prezadovoljna, ima sve te elastične trake, i čak su povoljnije i od Lumpi pelena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja nikako Markiću te narandžaste... one nemaju onu elastičnu traku za lepljenje i spadaju... te narandžaste su samo za bebe koje leže ( tj ispod 6 meseci :P )

Ne gledam na kilažu već na to kako bebi stoje...

Sa baby love sam prezadovoljna, ima sve te elastične trake, i čak su povoljnije i od Lumpi pelena :)

Koliko znam, ko god da je probao te pelene bio je zadovoljan. Samo ja tesko mogu doci do njih :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glas protiv narandzastih pampers ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glas protiv narandzastih pampers ;)

takodje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glas protiv narandzastih pampers ;)

i od mene... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi koristimo pampers Baby Dry (zeleni), i bas sam zadovoljna njime, a uzela sam i Simply Dry (narandzasti) da probam i nije dobar, grub je i deblji od zelenog

a kad predjemo na 4-ku probacu active-fit...

mada vidim svi hvalite DM-ove Baby Love, pay cu mozda i njih da probam dosta su jeftinije od pampersa...

Active-fit nema bolji iskreno. Probaj Müller-ov isto nisu losi ali su malo deblji. Takodje mislim da je narandzasti najgori pampers koji postoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se za Activ fit...ali i za narandžasti Pampers...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glas protiv narandzastih pampers ;)

Potpis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glas protiv narandzastih pampers ;)

Potpis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram sad kad otopli da predjem na narandzasti pampers ,on je bas tanak , nislim da nema tanjih pelena... Samo ga nesto nisam vidjala u poslednje vreme :blink: ili mozda nisam obratila paznju :unsure:

E meni on nije los bio,ali iskreno,nismo ga dugo koristili,jer smo presli na ove pelene i fantasticne su,a o cijeni da ne pricam,ali gace su gace! :lol:

slika-1794-2011-12-1324293674-default.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Huggies super dry koristimo od pocetka i prezadovoljna sam.Jednom smo kupili pampers i pocelo je da izlazi na sve strane jedva sam oprala garderobu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da li mozda znate koje se jos proizvode u fazonu gacica? Znam za Pampers al to ne smemo da koristimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram sad kad otopli da predjem na narandzasti pampers ,on je bas tanak , nislim da nema tanjih pelena... Samo ga nesto nisam vidjala u poslednje vreme :blink: ili mozda nisam obratila paznju :unsure:

Ja isto imam loše iskustvo. Jesta tanak, ali je zato najgore moguće od Pampersa. <_<

Propušta, nikad mi dete nije prespavalo suvo ni pola noći u njima.

Uopšte se ne isplate, troše se puno jer su loše, tako da je narandžasti bacanje para (i ako je najjeftiniji pamp.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.