Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Ja se svaki dan iznova odusevim Predo pelenama. Stvarno su preeeedobre, a cena im je vise nego prikladna. Nijednom nam nisu propustile, nit crvenila nit ojeda. Milina.

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricalice, koliko kom u paketu imaju Libero 4 i 5? Ici cemo na kvantas ovih dana, bas bismo mogli da probamo i te. 

4 ima 54 komada a za 5. jos ne znam, jos nismo dosli do nje :D

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam da ne pišem više na ovoj temi ^_^

ja procitala "jedva cekam da ponovo pisem na ovoj temi" i prvo pomislila "Zmaj vise ne nosi pelene?!? Vau! Cek, cek - Teusa je trudna?!" Kako mi mozak radi, covece, u sekundi ceo roman napisala u glavi.. :D 

Теуша i pricalica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 ima 54 komada a za 5. jos ne znam, jos nismo dosli do nje :D

Ne znam kolika je vel.4 u odnosu na Bambo, jer nam je preko dana4 ok lad cesce menjamo ali se nocu prepuni i ona se dere samo tako dok je ne presvucem. Nocu koristimo 4+. 

Sta bih dala da znam nekog ko redovno ide u Madjarsku pa tamo da mi kupuje pelene. Izludeh vise jer cesto ne mogu da nadjem ni 6 ni 7 libero pa moram pamp da kupim. 

Isla bih ja da ima ko decu da cuva, mm ne mogu da nagovorim da ode bar on , posto cesto ima ture gore do Su moze i da produzi malo. do duse meni treba 4-5 pakovanja mesecno.  

Posaljem ti ime zene iz NS koja ide dva-tri puta nedeljno u Madjarsku.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posalji. Sta je ona tebi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teusa i ja jedva cekam isto . Izludeh vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bambo 4+ je ko 5 Libero. 

samo je Libero kruća nekako papirnatija. Nama se s Bambo dešavalo i da one ručkice sa čičkom se razvuku pokidaju 

 

Aktivna Buba Truba samo skače trči valja se po podu puzi po stolovima penje na kauče i fotelje

Sad je skapiro kako sam da izvuče steper i stavi ga gde mu odgovara i pentra se. Nedostupnih površina je sve manje. Investiraću u one žičane poličice i pošrafiti jedno 10ak komada svud po stanu da mogu da spustim telefon ključeve kozmetiku. 

pricalica i JovanaKA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad uzela preko fejsa neke Baby Bunny. Ocaj.. bukvalno koliko para toliko muzike. Tenera su mi plasticne.. Viloeta takodje krs. Do sad samo Pampers nam se ispaltio. Ali kod nas ni nemam neki izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad cula za te pelene:wacko: . Danijela sme li se znati odakle si? 

Od kada mi Teуша otvorila oci sa liberom ,svima preporucujem. Ni jednom do sad nisu propustile. Cak se M,kad je bio prehladjen, upiskio vise puta nocu i nije bio mokar. Pelena je bila teska 800gr i ogromna nabubrela a mokar nigde. Stvarno su savrsene. Sa pampersom je znao do misica da bude mokar 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod Pančeva zivim,ali u varoši. Imamo.radnje.tipa Gomex i jos dve velike.samoposluge ali Pampers je najbolja pelena kod nas... tj najkvalitenija. 

Gde.kupujete te libero,koja.im.je cena? Volela bih da probam. Ove bunny sam nasla na fejsu stranica se zove baby buny.  1950,00din dva pakovanja pelena,gratis dva sapuna a u tu cenu je uračunata i postarina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Libero ima u Liliyu ali malo nisu normalni sa njihovim cenama,  u metrou isto a mislim da ih ima u merkatoru i rodi.  Jovana mi je dala broj o zene iz NS koja donosi iz Madjarske, mozda bi ona poslala tebi postom pouzecem. Veruj mi neces se pokajati kad ih probas. Ostvicu ti br pa se cuj satom zenom. A mozes je i na face naci.

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moze,hvala ti puno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce li neko zeleni pampers(activ baby) velicina 4+(9-16kg)pakovanje 56kom,tj pakovanje je otvoreno i fali samo jedna pelena.Sve je ok sa pelenama,samo sam ja navikla da koristimo premium care :D Cena 1200din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My happiness ja bih uzela,Ali smo prerasli.. Dana's Sam pozajmila pelenu od jetrvr njena cerka nosi 5pampers I ladno mu Ne knap! do pre dve nedelje je nosio 4. Nije mi ni jasno,kako sad 5 da mu bude tako taman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Libero sad u Rodiću koštaju 2100 rsd. 

 

Da se ubiješ ko siroče. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Libero sad u Rodiću koštaju 2100 rsd. 

 

Da se ubiješ ko siroče. 

pa oni malo nisu normalni stvarno.  KUd ce im dusa.  Tacno treba 1 mesecno otici u madjarsku i nakupovati. Vise se isplati. Ovde mako nisu normalni sa cenama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko su libero pelene u Majarskoj?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam porucila od ove zene iz Ns(valjda) 5 1850,00 74komada. Libero. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Imam i ja jednu iz NS koja donosi za 1800 din,ali me zanima kolika je cena tamo..?

Inace pakovanja su od 88,84 i 80 kom

Izmenjeno od strane Mirka90
V82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se zove ova tvoja? 

Mrni je rekla ova da su 82komada 4 a 5 74. Isto ko pampers na buvljaku. Ali posto devojke hvale ove vise od pampersa,da  probamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i ja jednu iz NS koja donosi za 1800 din,ali me zanima kolika je cena tamo..?

Inace pakovanja su od 88,84 i 80 kom

koja je ta zena?  Verovatno su dosta jeftinije kad kod nas su toliko.  Videla sam ta velika pakovanja u metrou ali samo mali brojevi 2 i 3 eventualno 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricalice one sto su 1000,00din na pijaci,koliko su komada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam porucila od ove zene iz Ns(valjda) 5 1850,00 74komada. Libero. 

kad ti stizu pelene? Javi kako ti se svidjaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricalice one sto su 1000,00din na pijaci,koliko su komada?

6 ima 46kom a 5 mislim da je 50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.