Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

violeta je krs, krs, krs...ali bar nisam razmisljala da li se ukakila ili upiskila, bodi je bio indikator...:mad:

kod mene u okruzenju skoro sve mame koriste zeleni pampers, a  nije mi jasno zasto...uvek prodje kaka na ledjima, ona trakica pozadi je neelasticna i uvek ostane rupa tu...jedino da je pritegnem kao manijak...:blink:

razmisljam da probam one DM baby love...je l koristi neko? kakve su?

babylove smo mi koristili dok je bio manji posle sam ga vratila u perive do evo sad pred jaslice

dobar je babylove samo što su neujednačenog kvaliteta veće i manje pelene. ne znam kakve su sad dalje četvorke petice itd. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala, Teusa... nama ce sada trebati 4... a valjda ce valjati...:)

i to sto kazes Lilika, sve na kraju budu iste... mi smo do skoro koristili premium care, propustale su redovno uz nogicu...pufies i nekako ali violeta nikako...:) 

kad bi mogla da povezem nekako, da budu nezne poput pufies, ali da imaju one gel kuglice iz pampersa...bilo bi divno...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers 1 i 2, sad Tenera 3. Super su nam, ne propustaju.

A ono za lepljenje  je kao kod pampersa,elasticno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Da li mozda znate gde jos ima da se kupi Libero 4? 
U Lilly-u su mi rekli da ih vise ne uvoze nego kod njih ce se prodavati samo Pampers i one njihove pelene. 
U Rodi su uvezli neke nove pelene pa su Liberu digli cenu na 2100!!! Strasno :(

Iz Beograda smo pa ako neko zna gde jos ima...nekada se pojave u Metrou ali ni to nije cesto ali bar im cena nije kao u Rodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo presli na tenera pelene,i meni su ok,nisu ni jednom propustile do sada,a nocu bas zna da je napuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve su te Libero? Mi koristimo Bambo i vrlo sam zadovoljna, kadgod ima neka akcija pola plate potrošim na zalihe... Imam još par paketa, ali u decembru planiramo u Madjarsku, pa sam mislila da ih tamo uzmem (poznanica donosi i mislim da sam videla da je vel.4 od npr. 84 kom oko 1800din, ako sad nisam nešto lupila)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probacu onda Tenera pelene dok se Libero ne pojave opet, ili bar dok u Rodi ne spuste cenu. Sve ja razumem ali da dizu cene tako... a mi kupujemo pelene za dve bebe pa nam je stvarno mnogo!

JovanaKA, meni su Libero odlicne, visoke na ledjima i do sad nikad nista nije proslo, ni kad su manji bili i imali prolive niti kad nocu napune pelenu. Zato mi je sad bas katastrofa sto moram da jurim neke druge jer ne znam kako ce se ponasati. 

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, taj isti Libero sam kupovala kad smo bili kod mojih u Svedskoj i cena je oko 900 dinara. Znam ja da se on ovde uvozi i da to jesu Svedske pelene pa tamo nemaju uvoz ali preterali su stvarno.

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V82, ne znam da li je Violeta još n akciji,  mi smo skroz prešli na njih i baš sam zadovoljna.  U aksi su bile 1150, 4 vel, 60kom plus paketić vlažnih unutra, 40kom. Inače su bile 1600 u aksi, a u tempu nešto jeftinije... Ako imaš Sunce negde u blizini, pogledaj tamo, dosta su jeftiniji. Jbg, 300-400din, pa puta dva... Isplati ti se da odeš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probacu onda Tenera pelene dok se Libero ne pojave opet, ili bar dok u Rodi ne spuste cenu. Sve ja razumem ali da dizu cene tako... a mi kupujemo pelene za dve bebe pa nam je stvarno mnogo!

JovanaKA, meni su Libero odlicne, visoke na ledjima i do sad nikad nista nije proslo, ni kad su manji bili i imali prolive niti kad nocu napune pelenu. Zato mi je sad bas katastrofa sto moram da jurim neke druge jer ne znam kako ce se ponasati. 

odakle si? Imas ih na kvantasu ako si iz ns 1000din ili u metrou isto to za 1700. Vidi po pijacama po Bgd-u ali vidi na tim pelenama oje jezike sve imaju,tj za koje zemlje su oravljene. Ako aje bez srpskog odlicno,ako ne uzmi i te.

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odakle si? Imas ih na kvantasu ako si iz ns 1000din ili u metrou isto to za 1700. Vidi po pijacama po Bgd-u ali vidi na tim pelenama oje jezike sve imaju,tj za koje zemlje su oravljene. Ako aje bez srpskog odlicno,ako ne uzmi i te.

Iz Beograda sam ali mi je sestra u Novom Sadu, bas cu videti kad budemo isli kod nje, da nakupujem za narednih dva meseca :) Ma da kako stvari stoje, sad mi dodje i jeftinije jednom mesecno u Novi Sad po pelene nego da ih ovde kupujem....

Hvala za info :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V82, ne znam da li je Violeta još n akciji,  mi smo skroz prešli na njih i baš sam zadovoljna.  U aksi su bile 1150, 4 vel, 60kom plus paketić vlažnih unutra, 40kom. Inače su bile 1600 u aksi, a u tempu nešto jeftinije... Ako imaš Sunce negde u blizini, pogledaj tamo, dosta su jeftiniji. Jbg, 300-400din, pa puta dva... Isplati ti se da odeš. 

Probacu i njih da vidim kako im odgovaraju, trenutno mi cenoteka.rs pokazuje da violeta nisu na akciji nigde ali su najjeftiniji u Tempu. Doduse oni nemaju Sunce medju prodavnicama pa vredi i njih pozvati. Nije mi bas blizu ali kad muz ide na posao moze da svrati tamo i pokupuje :)

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Beograda sam ali mi je sestra u Novom Sadu, bas cu videti kad budemo isli kod nje, da nakupujem za narednih dvposalje  :) Ma da kako stvari stoje, sad mi dodje i jeftinije jednom mesecno u Novi Sad po pelene nego da ih ovde kupujem....

Hvala za info :)

nema na cemu, ne znam koju vel.nosite al 6se uvek teze nadje to je ko pampers 5 malo vece. Nek ti sestra uzme i posaLje popostom ili busom 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, 

U Metrou U Beogradu opet imaju Libero pelene! Nije ih bilo neko vreme, bar ne nasa velicina :)
Elem, velicina 4 kosta 1200 dinara i danas smo kupili sve sto je bilo na polici. Neosteceni paketi i sve u redu. Imaju i 3 i 6 ali nisam gledala koja je cena. Da znate, eto :)

 

pricalica i MilMarbeb volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V82, taman sam htela da ti javim da je Violeta 1120 u Tempu, na akciji, ja sinoć kupila :) 

Baš super što ste našli svoje

V82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricalice, koliko kom u paketu imaju Libero 4 i 5? Ici cemo na kvantas ovih dana, bas bismo mogli da probamo i te. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Libero Comfort 5 sadrzi 50 komada

Up&go 5, 42 komada 

Touch 5, 36 komada

Sad ne znam jel se za Srbiju izvoze u drugim pakovanjima, al ova pakovanja vaze za Svedsku.

 

Mi smo samo Libero koristili i sa prvim i sa drugim djetetom, i sa narednom cemo ako ih dobijemo :D

Prezadovoljni smo i nikada nismo imali zelje da probamo ikakve druge :) 

pricalica i JovanaKA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricalice, koliko kom u paketu imaju Libero 4 i 5? Ici cemo na kvantas ovih dana, bas bismo mogli da probamo i te. 

54 i 50 komada imaju,  tamo je i pampers 1700 ono giga pakovanje. Ali ti se opet isplati za te novce da uzmes 2 pakovanj libera. Prvo zbog kvaliteta a drugo barem ne  smrde.

JovanaKA voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Bambo, danju 4 a nocu 4+, ali bih probala i te Libero - pa ako odgovaraju da donesemo iz Madjarske ta pakovanja od 84 ili koliko vec kom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Libero Comfort 5 sadrzi 50 komada

Up&go 5, 42 komada 

Touch 5, 36 komada

Sad ne znam jel se za Srbiju izvoze u drugim pakovanjima, al ova pakovanja vaze za Svedsku.

 

Mi smo samo Libero koristili i sa prvim i sa drugim djetetom, i sa narednom cemo ako ih dobijemo :D

Prezadovoljni smo i nikada nismo imali zelje da probamo ikakve druge :) 

Comfort je bio u Srbiji. 

Desetkovala sam Rodine zalihe Libera, mislim da treba da me zaposle tamo da im čistim lager :wub: 

 

Sad imamo libera do februara sigurno. 

Još uvek smešta dupence u četvorku. Kakav je :wub: gad moj mali

pricalica i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo zeleni pampers, Violeta me je svaki put razocarala. Svaki, ali svaki put propusti. Bas me nervira.

Dobila sam dva velika paketa na poklon, kad god pokusam, one me izdaju. Prvo sam kontala da je velika pelena, sad kad su se nogice ubucile i oko gumice nije labavo, opet propusti :angry:

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta bih dala da znam nekog ko redovno ide u Madjarsku pa tamo da mi kupuje pelene. Izludeh vise jer cesto ne mogu da nadjem ni 6 ni 7 libero pa moram pamp da kupim. 

Isla bih ja da ima ko decu da cuva, mm ne mogu da nagovorim da ode bar on , posto cesto ima ture gore do Su moze i da produzi malo. do duse meni treba 4-5 pakovanja mesecno.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nocu koristimo Comfort, najbolje su, upijaju super i ne propustaju. Up&go koristimo preko dana, one su kao gacice, pa mi nagodno kad stavljam dijete na tutu, samo svucem i navucem. Touch su im nove, na trzistu su vec mozda 2mjeseca, od jedinice do 4-ke su sa cickom(na kopcanje kao i comfort), a 5-ica je vec kao gacice(kao i up&go) i 5-icu sam probala, jos je imamo, ali nisam zadovoljna, propusta sa strana, mada im je lastika sira. Najskuplje su po komadu i najlosije, tako da ih necu vise uzimati.

Nego vidim da pisete o mirisu pelena :huh:

Ja sam dobila od pampersa poklon 2pocetne pelene i kupone sa rabatom na pelene, ali kad sam otvorila najlon sa ovim dvjema pelenama zapuhnuo me takav fabricki smrad :huh: posve, ali posve jak. Pelene sam bacila jer sam mislila da su se "pokvarile", ali sad vidim da i vi ovdje pisete o kojekakvim mirisima, pa jesul se ove "pokvarile":D il je to inace tako?? Nekako mi cudno to, opet je Pampers najpriznatija i poznatija pelena na svijetu :ph34r:

amorfati i pricalica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu li dobre te up n go da uzimam za sina?  Propustaju li posto zna da se utronja najstrasnije.

Da mazo one ne smrde one bazde. Nisu se pokvarile jednostavno.su takve. Za druga trzista ne smrde toliko ko za nase al o5 smrde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila ja sam ih dobila u Svedskoj, tako da mora da vaze i za ovo trziste te smrdljive :ph34r:

Ja sam prezadovoljna. Posve nam rijetko predje na odjecu. Slabije su od comfort-a jer guma koja ih drzi oko struka i nogu nije najlonska pa zna malo da pusti tecnosti ako je pelena punija, ali imaju tu prednost pri odvikavanju od pelena, stavljanja djece na tutu jer su posve prakticne. Kad se dijete uprlja ne propusti odmah, vec jedino ako roditelj ne primjeti odmah a dijete pada cesto na dupence il voli da vrcka guzom dok sjedi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.