Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Pampers premium care...ili zvani Beli pampers....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam o kom smradu ovde pricate, moji su dok su nosili pelene, nosili su samo pampers premium care, nikad nisu smrdele, niti im se pojavio taj gel, niti su propustale, probali smo jednom pufies pelene, fasion kolekciju, mojima se odma osip pojavio, tako da smo se vratili na P.P.C.

Ja sam prezadovoljna bila P.P.C pelenama, uopsteno jednokratnim pelenama, ko ih izmisli svaka mu cast, na more dok smo bili sam im kuvala gacice na sporet, pa prala pa opet kuvala, pa opet prala, i to gacice, a da su pelene jos ono kad su bebe, pa kake non stop, pa piske, ej pa to samo jedan covek da radi, pere po ceo dan. Tako da manje vise, sve sluze svrsi, pokaki se beba, smotas i bacih u kantu, milina :D

BlueFairy, Hellen i BubiBi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa sad, kako da objasnim :D nesam skoluvala

Nisu ni unutra ni spolja,onako na granici, ako me kapiras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne ,ove su dry tech a te koje smo uzimela su comfort. Ima i up&go.  Verovatno ni te nisu lose. 

Da,dobili smo novi unapredjeniforum i trenutno ispunjava zelje o izgledu bebca .

Kako ste ti i Zmajce? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idalje koristimo Pufies, a povremeno zeleni Pampers, koji smo provalili na Zlatiboru. Nismo nosili pelene od kuće, ne računajući 7kom u torbi za presvlačenje, već računali da ćemo tamo kupiti Pufies, ali ono cvrc! Nema Pufies, u Lilly-u samo Pampers i one njihove, u Maxiju Pampers. Daj šta daš, kupimo ih i oduševimo se.

Inače, koja je fora sa onim kuponima od DM-a? Ne sećam se kada smo uzeli pelene kod njih sa istim. Uvek se ispostavi da nemaju to što nama treba! Da li je moguće da sve žene pohrle i iskoriste svoje kupone, pa nama ne ostane ništa?!? Elem, u pitanju je DM prekoputa Politike i onaj u Makenzijevoj (Nevesinjskoj).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Po mom misljenju i iz naseg iskustva Puffies i Violeta su u istom rangu, zapari se guza, bezveze su.  Evy isto plasticno sranje. Dobre su mi bile neke pelene iz Lilija mamma&baby, ali Pampers ipak ponajvise koristimo.

 

Inace, to sa tim poklon paketima je glupost. Traze kopiju krstenice i original na uvid. Za 20 komada pelena,kremu  i vlazne maramice im vala ne dam maticne brojeve .

Izmenjeno od strane opa nina nina naj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ma, isto je i sa Lilly-em, nego ne kapiram čemu kuponi ako neću naći šta mi treba.

Inače, kod Pufies mi se dopada što su one trake duže nego kod zelenog Pampersa. Ne sećam se kako behu kod Premium Care.

Izmenjeno od strane Ivushka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, imam pitanje za one koje koriste Libero. Kakvo je stanje kod vas sa nabavkom ovih pelena? Kod mene u kraju ih vise nema, cini mi se da ih povlako povlace, tj.ne nabaljaju nove a zalihe nestaju. Zna li neko sta se desava, gde u Bg-u mogu da ih kupim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ih nekad koristila, ali koliko znam povlace ih iz prodaje..moras preci na bambo, jer je to isto kao libero

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vas, citas mi misli, kao i obicno :babymommy:, narucila sam vec Bambo, onako na nevidjeno, nego reko da vidim jel to globalna nestasica ili ovde kod mene u Liliju zabusavaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strašno 

dođe mi da plačem keve mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto?

sto nema libera? 

bambo su bolje od libera, libero su poceli da fusere pred kraj i da budu nesto svilenije nego na pocetku kada su se pojavile

 

a ionako cete na prolece da im skidate pelene, do tada moze sve samo da nije pampers :D

amorfati i pricalica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle libera i bambo mi se čine fuš

 

ove jedine drže i ne izazivaju mu ojede. a školski ga presvlačim na 3h. 

 

a i to što kažeš

saću da odem da nakupujem za do nove godine, pa posle ćemo videti kako ćemo

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko kupovao chicco pelene?Videh ih u Aksi,a nemam pojma kakve su.

Dobili smo i uzorak Predo pelena i nisu lose.Turske su pelene,pakovanje je isto kao Pampers premium care,ali su dosta jeftinije

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas i mene zanima za Predo pelene, videla sam ih u prodavnici, nemam pojma kakve su, a bas bih volela da cujem necije iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pozdrav mame, zanima me da li neko ima iskustvo sa Violeta pelenama? Vidim ih u ponudi ali nismo koristili... uzimala sam Libero koje ne mogu vise da nadjem :(

Izmenjeno od strane Marina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina, ja sam kupila veliki paket i da li sam uzela veci broj ili sta, uglavnom propuste oko nogica uvijek.

Nekako im je prelabava ona gumica oko bedra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezica, hvala na odgovoru.

Gledala sam na njihovoj stranici dosta su hvalile mame, pa sad ne znam ni sama... Uzela sam jedan paket pa cu videti kako ce nam se pokazati, malo sam skepticna :mellow:

Libero su nam bile najbolje do sada.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probali smo i Predo i Violetu. Predo mi se ne dopada uopste, mnogo su naparfemisane, mene taj miris ubija a i kratke su one "usi", onaj deo koji se lepi. Sto se Violete tice, ok su, ne smrde mnogo, ali i ne mirisu, sto je jos vaznije :) ali Brezica je u pravu, nekako su labave. 

Mi sada, u nedostatku Libera, koristimo Bambo. Sasvim sam zadovoljna, u istom su rangu kao Libero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

paaa nije u rangu ko libero al najbliže su. 

 

evo ja orobih rodu u subotu, kupila sam sve petice koje su bile, imamo za jedno mesec i nešto dana. 

u lillyju nema ni jedan komad više. šmrc... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

violeta je krs, krs, krs...ali bar nisam razmisljala da li se ukakila ili upiskila, bodi je bio indikator...:mad:

kod mene u okruzenju skoro sve mame koriste zeleni pampers, a  nije mi jasno zasto...uvek prodje kaka na ledjima, ona trakica pozadi je neelasticna i uvek ostane rupa tu...jedino da je pritegnem kao manijak...:blink:

razmisljam da probam one DM baby love...je l koristi neko? kakve su?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim vec drugo pakovanje Violeta pelena... prosli put sam uzela jer nije bilo velicine Pampersa , pa reko ajde da probam,
nisu mi ni lose ni dobre,kao i sve do sada.Nama su bukvalno sve propustile na ledjima u nekom trenutku tako da,sto se toga tice
nema mi razlike.I dalje stojim pri tome da su mi P.Premium najbolje i to samo zbog one mrezice,inace sve ostalo mi je isto,zeleni
Pampers illiti Active baby,ako na taj mislis Cile,meni je skroz ok...Mi smo prvo koristili Mamma&Baby,prvo pakovanje jos u porodilistu,ne znam kako smo njih kupili ne secam se vise...pa onda Pampers New baby,pa Premium care, pa onda Active baby,pa Puffies,pa sad trenutno Violeta,i sve su mi iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.