Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

u bre. ne verujem da je slucajnost bas sto se osuo kad ste promenili pelene, ako se samo jednom osuo do sad. sad bar znas da ne menjas vise pelene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do skoro koristili samo Pampers. Ljudi moji, tako me nerviralo sto mu do kolena visi, posebno sad leti kada je uglavnom bio ili samo u bodicu ili majici, a najgore je kad visne kroz nogavizu sorcica! I da napomenem velicina dobra, manji nema sanse, a pun nije. Ekstra sto je ponekad smrdeo, po neko pakovanje je bilo nekako napresovano i cesto je probijao. E onda lepo predjem na babylove iz dm-a i APSOLUTNO SAM ODUSEVLJENA! Ustvari ja mislim da ovo kod nas definitivno nije original Pampers, uporedjivala sam ga sa Pamersom donesenim iz CH, nebo i zemlja je malo reci... Krivo mi je samo sto pre nisam presla na ove, ne bi se puno puta ujutru budio mokar, ne bi mu se ponekad gel na guzi zadrzavao... PREPORUCUJEM BABYLOVE, ja sve njihovo obozavam, uzela skoro i varalice njihove, kasicice, planiram i kozmetiku da probam. Najvise poverenja imam u proizvode koje Nemacka pravi za bebe, ne znam sto :D I da, takodje mi se i njihove maramice vise svidjaju, do skoro takodje sve Pampersove uzimala, ali ove su mi bolje.

zlata1234 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi oristimo Babydream pelene, one se uvoze iz Švajcarske, bez kojekakvih mirisa i gelova su, a tek cena što im je dobra :) Veličina 4+ je 16 dinara komad, tako da paket od 50 komada košta 800 dinara :) Mi sa dva paketa izdržimo ceo mesec :)

Prodaju se samo u jednoj radnji kod nas, u Pap Pavla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim Pampers,ali cu rado probati neke druge,par noci mu je propustila pelena,a presli smo na peticu posto sam mislila da je velicina problem,a uistinu cetvorka mu je tesna.

Posto je i petica propustila probacu neke drugi pa cu da kazem misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto volim Babylove najvise,najbolje su.Niti smrdi kada se upiski,nisi se natope kao Pampers.Velike su,cela guza lepo stane.A kada ne nadjem Babylove,zadovoljna sam i Boni suprims pelenama.slicne su kao Babylove.

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo probali te Boni i jako su mi nesto grube i debele :P Probali smo i huggies, dm-ove smo koristili samo one za kupanje ( zadovoljni smo ) Evo sad i puffies smo probali ... U svakom slucaju uvek se nekako vratim pampersu i uvek se zeznem kad kupim neke druge :P On nama ne visi , sem kad ga napuni , lepo stoji , nigde ga ne nazulja , primetila sam kod nekih pelena ne osip nego nazuljane prepone ili kukove od robova pelena , kod pampersa to nikad nisam imala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim Pampers,ali cu rado probati neke druge,par noci mu je propustila pelena,a presli smo na peticu posto sam mislila da je velicina problem,a uistinu cetvorka mu je tesna.

Posto je i petica propustila probacu neke drugi pa cu da kazem misljenje...

U buca mali, sa 6m presli na 5-cu? Meni je on kao one bebe sa reklame :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi koristimo evybaby od rodjenja,jedno 2 meseca smo koristili baby love,ali su poskupeli,a evy baby je dobar i zaista sam zadovoljna...a i cena mu je ok ,1 100 dinara :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi koristimo evybaby od rodjenja,jedno 2 meseca smo koristili baby love,ali su poskupeli,a evy baby je dobar i zaista sam zadovoljna...a i cena mu je ok ,1 100 dinara :)))

Sta znam, njih nikad probala nisam, ali ih moje sestre svojoj deci koriste i zadovoljne su. Ma mi nikada cenu za njega ne gledamo, i kada bih ja htela da ustedim mm kaze ne, ako je ovo skuplje bolje to se uzima. Ali mi se u ovom slucaju nije radilo o ceni, vec o tome da mi je pampers i ako skuplji mnogo losiji od babylove pelena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo probali te Boni i jako su mi nesto grube i debele :P Probali smo i huggies, dm-ove smo koristili samo one za kupanje ( zadovoljni smo ) Evo sad i puffies smo probali ... U svakom slucaju uvek se nekako vratim pampersu i uvek se zeznem kad kupim neke druge :P On nama ne visi , sem kad ga napuni , lepo stoji , nigde ga ne nazulja , primetila sam kod nekih pelena ne osip nego nazuljane prepone ili kukove od robova pelena , kod pampersa to nikad nisam imala ...

Kada sam prvi put Iliji probala babylove, to je secam se 2-ka bila, uclanila sam se tamo u dm-u, pa smo ih na poklon dobili, takodje su mi delovale grubo. Znaci iskoristila sam samo to poklon pakovanje i vratila se Pampersu, sve do pre 2 meseca, kada me je vec pocelo izludjivati to sto mu visne niz nogavicu Pampers i onda definitivno presla na ove, navikla se i ne deluju mi grubo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesu li babylove biorazgradive?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam prvi put Iliji probala babylove, to je secam se 2-ka bila, uclanila sam se tamo u dm-u, pa smo ih na poklon dobili, takodje su mi delovale grubo. Znaci iskoristila sam samo to poklon pakovanje i vratila se Pampersu, sve do pre 2 meseca, kada me je vec pocelo izludjivati to sto mu visne niz nogavicu Pampers i onda definitivno presla na ove, navikla se i ne deluju mi grubo...

i mi smo te dobile i koristila sam.ali sam presla na evy baby stalno sada...i nije joj nijednom propustilo osim ako joj lepo ne napravm trakice :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Nsanja i koliko kostaju te s printom?

Ja se nekako i dalje drzim pampersa, one babylove smo probali jer mi je sestra dala njeno pakovanje i bile su katastrofa, curelo je na sve strane,guza joj uvek mokra...onda je moja s od neke koleginice pokupila visak nekih boni suprims njih cuvamo za situacije kad kasni plata a pampersa nema, stavili smo ih par puta i svaki put se ojela...inace pampers uzimamo ono najvece pakovanje u kartonskoj kutiji 99 kom moze da se nadje u tempu vikendom ili u metrou za 2000 din...prijateljica je odusevlljena s obicnim pufies i moracu da probam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Nsanja i koliko kostaju te s printom?

Ja se nekako i dalje drzim pampersa, one babylove smo probali jer mi je sestra dala njeno pakovanje i bile su katastrofa, curelo je na sve strane,guza joj uvek mokra...onda je moja s od neke koleginice pokupila visak nekih boni suprims njih cuvamo za situacije kad kasni plata a pampersa nema, stavili smo ih par puta i svaki put se ojela...inace pampers uzimamo ono najvece pakovanje u kartonskoj kutiji 99 kom moze da se nadje u tempu vikendom ili u metrou za 2000 din...prijateljica je odusevlljena s obicnim pufies i moracu da probam

Ista cena kao i pampers , ja sam platila pakovanje od mislim 60kom 1450 din a isto toliko placam i pampers ,pakovanje od 54(mislim komada) samo sto ove menjam na svaka dva sata sto znaci potrosim ih minimum 6-7 komada na dan a pampers trosim 3-4 dnevno ....

a i mi smo dobili poklon paket od dm-a samo sto su nam bile male vec kad smo ih dobili pa sam ih poklonila komsinici , tao da nemam pojma kakve su :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam iz iskustva, koliko su te navedene kilaze fiksne. nikad mu nisam stavljala vece ili manje u odnosu na njegovu kilazu.

elem, super su nas sluzile. nisu spadale, niti visile. samo smo ih podvrtali oko struka jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ima li tema,pa cu pitati ovde. :) Da li je neko koristio one pelene za kupanje za bebu?I da li ste zadovoljni? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majo, mi smo koristili huggies za plivanje. nasli smo samo broj vece - peticu, ali super su nam bile. mi smo odlazili dvaput dnevno na plaju i za svaki odlazak koristili jednu pelenu. kad izadje iz vode, skidali naravno, ali ako se ponovo ulazi, mozes vratiti istu. dakle, koristili smo dve dnevno, otprilike. ne znam sta jos te interesuje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam samo te i videla da imaju da se kupe :D Hm,znaci koliko sam razumela one zadrzavaju kaku i mokracu a ne propustaju vodu do bebe? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u sustini, one se ne naduvaju od vode za razliku od obicnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi i dalje DMove gace pelene za noc :) Ekstra su stvarno, moze ih svuci i obuci 20x da se ne razglave. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje su to imas sliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila neke k plus 40 komada oko 700din. Nisu lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzela Huggies Little Snugglers, ali na njima pise do 6kg. Ne pise da je za novorodjencad, pa se nadam da nece biti prevelike kad se bebica rodi?

Da li je mozda trebalo da uzmem neke manje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DM Baby Love, i Pampers Active Baby, jer je ostatak moje porodice izgleda samo za Pampers čuo... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Evy baby i zadovoljni smo :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.